Keresés

Részletes keresés

Lakástakarító Creative Commons License 2019.09.30 0 0 4722

Lakás, iroda vagy rendelő takarítását vállalom Budapesten 2000 Ft-os óradíjért, heti több alkalommal is. Igényes megjelenésű, kulturált és megbízható nő vagyok. Azonnali munkakezdés megoldható.

Amennyiben alapos és precíz munkát vár el a takarításban, a következő e-mailen várom jelentkezését: lakastakarito@freemail.hu

 

Milfrend9 Creative Commons License 2019.09.30 0 0 4721
Tisztelt Fórumozók!
Középkorú hölgy vagyok. Lakás takarítással foglalkozom évek óta és csak ezzel szeretnék, így a délelőttjeim teljesen szabadok. Szívesen vállalok lakás, cég takarítást, akár hajnalba is, kissebb területet. Számla képesen.
A munkámról: szeretek ezzel foglalkozni. Alaposan, a dolgokat magam körűl megmozgatva igyekszem végezni a feladatom, hogy érezni-látni lehessen a tisztaságot.
Email címem: 19790804@citromail.hu
Elérhetőségem:06202972009
Ria0330 Creative Commons License 2019.09.30 0 0 4720

Tisztelt Fórumozók!

 

Amennyiben úgy érzik, hogy a háztartásban jól jönne a segítség, keressenek bátran. Önmagára és környezetére igényes, nem dohányzó középkorú hölgy vagyok.Tapaszalt, lelkiismeretes, megbízható hölgyként, olyan családok jelentkezését várom, akik rendszeres minőségi takarítást szeretnének. Hosszútávra szeretnék elszegődni olyan családhoz, akik hozzám hasonlóan odafigyel környezetére, és szívesen bízná rám lakása, háza takarítását. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, az alábbi címen várom jelentkezését!

 

takaritas0330@gmail.com

06 20 311 6611

 

Üdvözlettel

Ria

Lizilona Creative Commons License 2019.09.29 0 0 4719

Takarítót keresek XII. ker.-i 50 nm-es rendezett lakásomba kéthetenkénti alkalommal

Megbízható, akár kissé tisztaságmániás személyt keresek. Nem a gyorsaság,hanem elsősorban az eredmény a fontos! 

0630 2742252

Rekakolonics Creative Commons License 2019.09.29 0 0 4718

Kedves Fórum!

 

Kedd délután rendszeres, ill. hétvégén alkalmi takarítást vállalok magánszemélynél. 

 

Kérem, keressen, ha segítségre van szüksége!

 

rekakolonics50@gmail. com

KrisztinaTB Creative Commons License 2019.09.27 0 0 4717

Budapest 6. Keruleti, 200m2-es lakàsba keresek referenciával rendelkező takaritónőt. Reszletekèrt hivjon:70/333-2501

 

 

 

 

Ria0330 Creative Commons License 2019.09.26 0 0 4716

Tisztelt Fórumozók!

 

Amennyiben úgy érzik, hogy a háztartásban jól jönne a segítség, keressenek bátran. Önmagára és környezetére igényes, nem dohányzó középkorú hölgy vagyok.Tapaszalt, lelkiismeretes, megbízható hölgyként, olyan családok jelentkezését várom, akik rendszeres minőségi takarítást szeretnének. Hosszútávra szeretnék elszegődni olyan családhoz, akik hozzám hasonlóan odafigyel környezetére, és szívesen bízná rám lakása, háza takarítását. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, az alábbi címen várom jelentkezését!

 

takaritas0330@gmail.com

06 20 311 6611

 

Üdvözlettel

 

Ria

Andreabencs Creative Commons License 2019.09.26 0 0 4715

Tapasztalt, megbízható, káros szenvedélyektől mentes 45 éves kultúrált megjelenésű hölgy vagyok. Takarítói munkát keresek főleg délutáni és esti órákban Budapesten 1000 Ft/óradíjért. Bármikor hívható telefonszámom: 06306985987

Rekakolonics Creative Commons License 2019.09.25 0 0 4714

Kedves Fórum!

 

Lakásatadàs előtti nagytakarítást,rendszeres alaptakarítàst vállalok magànlakàsoknal akár hétvégén is. 

 

rekakolonics50@gmail.com 

katicaT Creative Commons License 2019.09.25 0 0 4713

Megüresedett szerdai napomon október 9.-étől vállalok Budapesten lakástakarítást 90 nm-ig. Pesti oldal előnyben, vagy a 4-es 2-es metróvonal környéke. 7500/alkalom. Hívjon bizalommal, vagy várom megkeresését email-ben. 0630-528-3010 katica40@gmail.com 

 

Ria0330 Creative Commons License 2019.09.25 0 0 4712

Tisztelt Fórumozók!

 

Amennyiben úgy érzik, hogy a háztartásban jól jönne a segítség, keressenek bátran. Önmagára és környezetére igényes, nem dohányzó középkorú hölgy vagyok.Tapaszalt, lelkiismeretes, megbízható hölgyként, olyan családok jelentkezését várom, akik rendszeres minőségi takarítást szeretnének. Hosszútávra szeretnék elszegődni olyan családhoz, akik hozzám hasonlóan odafigyel környezetére, és szívesen bízná rám lakása, háza takarítását. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, az alábbi címen várom jelentkezését!

 

takaritas0330@gmail.com

06 20 311 6611

 

Üdvözlettel

Ria

Lakástakarító Creative Commons License 2019.09.25 0 0 4711

Lakás, iroda, rendelő takarítását vállalom Budapesten 2000 Ft-os óradíjért, rugalmas időpontokban, heti több alkalommal is. Igényes, kulturált és megbízható nő vagyok. Amennyiben alapos és precíz munkát vár el a takarításban, a következő e-mailen várom jelentkezését: lakastakarito@freemail.hu

 

Rekakolonics Creative Commons License 2019.09.24 0 0 4710

Kedves Tagok!

 

Magànlakàsoknàl vállalok takarítói munkát kedd délután 

Zugló, Kőbánya, Kispest vonzàskörzetében.

 

rekakolonics50@gmail.com 

BabiTak Creative Commons License 2019.09.24 0 0 4709

Tisztelt Fórumozók!

Budapesten főleg a belvárosban vállalok nagytakarítást, és alkalmi takarítást! Precíz , alapos , gyors a munkám! Fix dijjal dolgozom! 

Hivjon megegyezunk!

Tel:0620/2539227.

Ria0330 Creative Commons License 2019.09.23 0 0 4708

Tisztelt Fórumozók!

 

Amennyiben úgy érzik, hogy a háztartásban jól jönne a segítség, keressenek bátran. Önmagára és környezetére igényes, nem dohányzó középkorú hölgy vagyok.Tapaszalt, lelkiismeretes, megbízható hölgyként, olyan családok jelentkezését várom, akik rendszeres minőségi takarítást szeretnének. Hosszútávra szeretnék elszegődni olyan családhoz, akik hozzám hasonlóan odafigyel környezetére, és szívesen bízná rám lakása, háza takarítását. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, az alábbi címen várom jelentkezését!

 

takaritas0330@gmail.com

06 20 311 6611

 

Üdvözlettel

 

Ria

rytt Creative Commons License 2019.09.23 0 0 4707

Tisztelt Asszonyom, Uram!

 

Kedd délután vállalok magànszemélyeknél lakàstakarítàst, illetve alkalmi jelleggel hétvégén is. 

 

Kérem, keressen ha szükség van segítségre!

 

rytt1964@gmail.com 

Rekakolonics Creative Commons License 2019.09.17 0 0 4706

Kedves Tagok!

 

Házaknál vállalok bejàrónői munkát Hűvösvölgy, Adyliget, Nagykovácsi, Solymár vonzàskörzetében.

 

Elérhetőség:06704290284

Ria0330 Creative Commons License 2019.09.17 0 0 4705

Tisztelt Fórumozók!

 

Amennyiben úgy érzik, hogy a háztartásban jól jönne a segítség, keressenek bátran. Önmagára és környezetére igényes, nem dohányzó középkorú hölgy vagyok.Tapaszalt, lelkiismeretes, megbízható hölgyként, olyan családok jelentkezését várom, akik rendszeres minőségi takarítást szeretnének. Hosszútávra szeretnék elszegődni olyan családhoz, akik hozzám hasonlóan odafigyel környezetére, és szívesen bízná rám lakása, háza takarítását. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, az alábbi címen várom jelentkezését!

 

takaritas0330@gmail.com

06 20 311 6611

 

Üdvözlettel

Ria

 

Lakástakarító Creative Commons License 2019.09.16 0 0 4704

Lakás, iroda, rendelő takarítását vállalom Budapesten 2000 Ft-os óradíjért, rugalmas időpontokban, heti több alkalommal is. Igényes, kulturált és megbízható nő vagyok. Amennyiben alapos és precíz munkát vár el a takarításban, a következő e-mailen várom a jelentkezését: lakastakarito@freemail.hu

 

Rekakolonics Creative Commons License 2019.09.14 0 0 4703

Tisztelt Fórum!

 

Magànlakàsoknàl vállalok takarítói, bejàrónői feladatok elvégzését a felszabadult kedd délutáni ill.szombati napokon. 

Abszolút rendezett háttérrel , több éves tapasztalattal rendelkező, minden káros szenvedélyektől mentes, àllatbaràt vagyok.

 

Kérem keressen:

rekakolonics50@gmail.com 

Ria0330 Creative Commons License 2019.09.14 0 0 4702

Tisztelt Fórumozók!

 

Amennyiben úgy érzik, hogy a háztartásban jól jönne a segítség, keressenek bátran. Önmagára és környezetére igényes, nem dohányzó középkorú hölgy vagyok.Tapaszalt, lelkiismeretes, megbízható hölgyként, olyan családok jelentkezését várom, akik rendszeres minőségi takarítást szeretnének. Hosszútávra szeretnék elszegődni olyan családhoz, akik hozzám hasonlóan odafigyel környezetére, és szívesen bízná rám lakása, háza takarítását. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, az alábbi címen várom jelentkezését!

 

takaritas0330@gmail.com

06 20 311 6611

 

Üdvözlettel

 

Ria

djR1337 Creative Commons License 2019.09.13 0 0 4701

üdv!

 

heti/2 heti rendszeres takarításra keresek munkájára igényes, takarításhoz értő(!) profi takarítót.

a lakás a szent istván parknál található. nincsenek különleges igényeim de több rossz tapasztalat után ténylegesen olyat keresek ezúttal aki jól dolgozik és alapos !

az árazás megbeszélés kérdése de rugalmas vagyok.

 

várom leveleiket a nexusz@haxor.hu e-mail címre.

 

midnen szépet kívánok minden kedves forumozónak!

 

 

   

katicaT Creative Commons License 2019.09.13 0 0 4700

Megüresedett szerdai napomon vállalok heti rendszerességgel Budapesten lakás takarítást 90 nm-ig. Pesti oldal előnyben, vagy a 4-es metró vonala. 7500.-/alkalom Hívjon bizalommal: 0630-528-3010, vagy várom megkeresését email-ben katica40@gmail.com 

SKrisz39 Creative Commons License 2019.09.13 0 0 4699

Tisztelt Fórumozók, Megrendelők!

 

Budapest IV. kerületében, főként Káposztásmegyeren, heti rendszerességgel vállalom lakások takarítását, időnként nagytakarítását is. Kisgyermek miatt alkalmanként max. 3-4 órát tudok vállalni. Munkámra rendkívül igényes vagyok, igazán tiszta, ápolt, és rendezett körülményeket teremtek. Korábban dolgoztam már Budapest belvárosában luxus apartmanlakásokban, és kertes házaknál is végeztem takarítási munkálatokat. Órabérem: 2.000 Ft. További részletekről telefonon tudunk egyeztetni: S. Kriszti 30/777-1987.

Ria0330 Creative Commons License 2019.09.11 0 0 4698

Tisztelt Fórumozók!

 

Amennyiben úgy érzik, hogy a háztartásban jól jönne a segítség, keressenek bátran. Önmagára és környezetére igényes, nem dohányzó középkorú hölgy vagyok.Tapaszalt, lelkiismeretes, megbízható hölgyként, olyan családok jelentkezését várom, akik rendszeres minőségi takarítást szeretnének. Hosszútávra szeretnék elszegődni olyan családhoz, akik hozzám hasonlóan odafigyel környezetére, és szívesen bízná rám lakása, háza takarítását. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, az alábbi címen várom jelentkezését!

 

takaritas0330@gmail.com

06 20 311 6611

 

Üdvözlettel

Ria

KrisztiHerman Creative Commons License 2019.09.10 0 0 4697

Üdvözlök minden Megrendelöt!

Költözés elötti/utánni nagytakarítást vállalok Budapest illetve Dunaújváros területén illetve a környezö településeken .

Tudom mennyi stresszel és fáradtsággal jár mire egy költözésre felkészülsz,dobozolás,cipekedés stb..viszont ahhoz hogy pl. a Föbérlö is meglegyen elégedve(vagy a lakás új tulajdonosa) és a lakást tisztán nyugodt szívvel át add nem biztos hogy marad energiád ebben az esetben irj nekem és szivesen végig takarítom az egész lakást és eltakarítom a költözés után maradt koszt...vízkötelenítem a fürdöt,kitakarítom a sütöt,megtisztítom az ablakokat stb stb....

Elöre egyeztetve az idöpontot én akkor érkezem mikor a szállítók már levonultak..

 

Fix nm2 árakkal dolgozom,csak annyi kérésem van hogy a szükséges felszerelést biztositsd.

Magánlakások takarításban több év tapasztalatom van de a nyáron kis ,,profil,, váltást végeztem.

Októbertöl tudok új elöjegyzéseket fel venni.

Árajánlatot és idöpontot egyeztetni a következö email címen lehetséges:haushaltshilfe201502@gmail.com

Lakástakarító Creative Commons License 2019.09.10 0 0 4696

Lakás, iroda, rendelő takarítását vállalom Budapesten 2000 Ft-os óradíjért, rugalmas időpontokban, heti több alkalommal is. Igényes, kulturált és megbízható nő vagyok. Ha alapos és precíz munkát vár el a takarításban, akkor a következő e-mailen várom a jelentkezését: lakastakarito@freemail.hu

Ria0330 Creative Commons License 2019.09.09 0 0 4695

Tisztelt Fórumozók!

 

Amennyiben úgy érzik, hogy a háztartásban jól jönne a segítség, keressenek bátran. Önmagára és környezetére igényes, nem dohányzó középkorú hölgy vagyok.Tapaszalt, lelkiismeretes, megbízható hölgyként, olyan családok jelentkezését várom, akik rendszeres minőségi takarítást szeretnének. Hosszútávra szeretnék elszegődni olyan családhoz, akik hozzám hasonlóan odafigyel környezetére, és szívesen bízná rám lakása, háza takarítását. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, az alábbi címen várom jelentkezését!

 

takaritas0330@gmail.com

06 20 311 6611

 

Üdvözlettel

 

Ria

Törölt nick Creative Commons License 2019.09.09 0 0 4694

Tisztelt fórumozok! Eljött az ősz. A legtöbb család számára ilyenkor nehezebbé válik otthona tisztán tartása. Sok a rohanás. Mire sok szülő odajut a nap végén hogy élhető tisztaságot varázsoljon az otthonába addigra hulla fáradt. Ezért szeretném felajánlani segítsegemet minden nemű takarítás terén. Rendszeresen vagy csak alkalmi jelleggel. Kis és nagytakarításban,ablaktisztításban. Leinformálható vagyok. Ajánlólevelekkel rendelkezem. Elérhetőségem: 06706780088

Ria0330 Creative Commons License 2019.09.07 0 0 4693

Tisztelt Fórumozók!

 

Amennyiben úgy érzik, hogy a háztartásban jól jönne a segítség, keressenek bátran. Önmagára és környezetére igényes, nem dohányzó középkorú hölgy vagyok.Tapaszalt, lelkiismeretes, megbízható hölgyként, olyan családok jelentkezését várom, akik rendszeres minőségi takarítást szeretnének. Hosszútávra szeretnék elszegődni olyan családhoz, akik hozzám hasonlóan odafigyel környezetére, és szívesen bízná rám lakása, háza takarítását. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, az alábbi címen várom jelentkezését!

 

takaritas0330@gmail.com

06 20 311 6611

 

Üdvözlettel

Ria

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!