Keresés

Részletes keresés

Dominika25 Creative Commons License 2019.04.28 0 0 8093

bocsi. a régi nick névvel válaszoltam.

Előzmény: RégiÚj55 (8091)
xxx.007 Creative Commons License 2019.04.28 -1 0 8092

igen van, a második fehér ruhásnál nincs és látszik is kicsit amint kezd felállni....

Előzmény: RégiÚj55 (8091)
RégiÚj55 Creative Commons License 2019.04.28 -1 0 8091

Bugyi van a ruci alatt ??

Előzmény: Dominika25 (8090)


Dominika25 Creative Commons License 2019.04.28 -2 6 8090

Törölt nick Creative Commons License 2019.04.28 0 11 8089

Sziasztok! Ma nem volt valami jó idő de felvettem egy kabátot megy kettő harisnyát és kimentem egy kicsit a szabadba mert már nagyon hiányzott egy kis séta.

Törölt nick Creative Commons License 2019.04.28 0 0 8088

Köszi! 

Előzmény: totika35 (8085)
KrisztiCD Creative Commons License 2019.04.28 -1 0 8087

Bocsi a képek lemaradtak :)

http://indafoto.hu/kriszticd

KrisztiCD Creative Commons License 2019.04.28 -1 0 8086

Sziasztok!

Úgy döntöttem hogy eladom a ruháimat. Van 3db Blue Nature szatén köves denevérfelső(méret nélküli) 3000/db, 2 Masca felső, a sárga méret nélküli szatén (5000Ft), a másiknak az eleje szatén, hátul pamut(3000Ft) Mindegyiket újonnan vettem,valamelyik csak 1x volt rajtam szóval hibátlanok. Ha valamelyik érdekel a kriszticd@citromail.hu mailen elérhető vagyok.

 

totika35 Creative Commons License 2019.04.28 0 0 8085

Nagyon csinos vagy.

Előzmény: Törölt nick (8084)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.27 0 14 8084

Törölt nick Creative Commons License 2019.04.27 0 12 8083

spikeheels Creative Commons License 2019.04.27 -2 32 8082

Ket het utan ujra...  :) 

 

 

Csizmi76 Creative Commons License 2019.04.26 0 0 8081

Szép vagy nagyon!😉

Előzmény: juhasz pope (8070)
#bmwfan# Creative Commons License 2019.04.26 0 0 8079

Ez igen 🤩🤤🥰

Előzmény: s.evi96 (8076)
s.evi96 Creative Commons License 2019.04.25 0 0 8078

Köszönöm szépen , igyekszem :)

Előzmény: Törölt nick (8077)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.25 0 1 8077

Gyönyörű! Nem mondanám meg,hogy fiú van a képeken!

Előzmény: s.evi96 (8076)
s.evi96 Creative Commons License 2019.04.24 -1 16 8076

Törölt nick Creative Commons License 2019.04.24 -1 1 8075

Fantasztikusan csinos vagy!

Előzmény: spikeheels (8033)
Katecd Creative Commons License 2019.04.19 -1 4 8072

Kedves Bianka!

 

Mivel azt írtad érdekel téged ki hogy élte meg ezt az egészet, megírom röviden az én történetemet.

 

 

Az egész nálam is gyerek korban kezdődött kb. 7-8 lehettem mikor még azt se tudtam hogy a szexet eszik-e vagy isszák.  Mikor egyedül voltam ellenálhatatlan vágy tört rám hogy felpróbáljam anyukám magassarkúit. Nagyon tetszettek és akkor még nem igazán gondolkodtam azon hogy ez rossz dolog vagy nem.

Eljött a kamasz kor amikor ehhez társult a szexuális kíváncsiság is.

Később jött a harisnya, ruhák, smink a többi fetish-hez.

Ekkor már többet töprengtem erről hogy mi is ez valójában, és borzasztó bűntudat tört rám a átöltözések után. Abban biztos voltam, hogy meleg az tuti nem vagyok, mert csak a nők izgatnak!

Kb 20 éves koromban elhatároztam hogy teljesen leszokom erről. Kondi terembe jártam hogy férfiasabb külsőm erősítsem és ez hosszú éveken keresztül így ment. (Még szerencse hogy natural-ban nyomtam így nem nőttem túl nagyra)

De a vágy továbbra is ott volt, nem lehetett ki irtani a fejemből. Az elvonási tünetek mély depressziós hullámok formájában jelentkeztek.

Ekkor már volt netünk és több lehetőségem nyílt kideríteni hogy mi is ez. Többek között ez a fórum is sokat segített!

Olvasva többek sikertelen leszokási kísérleteiről írt beszámolókat, megértettem hogy ez ellen nem érdemes harcolni önmagamnak ártok csak vele.

Kb 30 körül jutottam el ide......

Ekkor már a jövőm kezdett el inkább foglalkoztatni az otthoni kilátástalan szociális és politikai helyzet.

(tizen akárhány évi munkám alatt vajmi keveset tudtam spórolni lakásra,jövőmre)

Elhatároztam hogy külföldre költözöm.

Amikor sikerült megvetnem a lábam Angliában és találtam normálisan fizető munkát a szakmámban, és kezdtem anyagilag is rendbe jönni, illetve több szabad időm is lett újra rámtört a régi vágy és elkezdtem szépen összevásárolni a cuccokat, “egyszer élünk” alapon. (Persze mellette még rengeteget spórolok)

 

 

Hát ennyi lenne az én történetem.

Ha lenne kérdésed tedd fel bátran!

 

 

 

 

Előzmény: Bianka1031 (8042)
juhasz pope Creative Commons License 2019.04.18 -2 10 8070

Sziasztok mai viseletem. Hogy tetszika a piros fekete kombinációja? 

Katecd Creative Commons License 2019.04.18 -1 0 8069

Örülök hogy idáig minden rendben...😊

 

Válaszodból arra következtetek hogy ezt a témát kiveséztük!?

Előzmény: Bianka1031 (8067)
Bianka1031 Creative Commons License 2019.04.18 0 0 8067

Nem haragudtam meg, nem szokásom. És nem bántottál még. Kicsit heves tudok lenni.

Előzmény: Katecd (8066)
Katecd Creative Commons License 2019.04.18 -1 0 8066

Ne haragudj rám kérlek, nem akartalak megbántani! Sorry!

 

Nem tudtam semmit se félreérteni, hiszen szinte semmi infot nem mondtál magadról csak betoppantál és ide és “kiborítottad elénk“ gondolataidat a világról és az emberekről.

 

Az emberek gondolkodását csak akkor lehet megváltoztatni ha ők is akarnak változtatni rajta!

Nem értek egyet az illyen már már erőszakos elfogadtatási módszerekkel, és hallottam sok kívülállótól hogy kifelyezetten bosszantja őket hogy ha valaki nem áll be a támogatók/elfogadók táborába akkor már megbélyegzik a homofób jelzővel. Az egész csak további konfliktusok forrása! Lásd Budapest pride...

Én nem gondolom hogy minden áron el kell fogadtatnom szokásomat velük, mert az pont ugyan olyan mint ha ők akarnák rám erőszakolni a nézeteiket hogy ez egy deviáns rossz dolog.

Evvel elvesztjük minden erkölcsi fölényünket és az ő szintjükre sűlyedünk.

 

 

Ez egy játék számomra egy szórakozás és egyben hobbi. És az ehhez való jogomért nem kell harcolni.

Nem tiltja semmi szabályban lévő törvény, és az emberek véleménye sem ennyire egyöntetű erről mint amilyennek leírod.

 

Én szívesen beszélgetek veled, de kérlek ne várd el hogy mindenben egyetértsek!

És legfőképpen ne sértődj meg kérlek, mert annak pont semmi haszna sincs. 

Előzmény: Bianka1031 (8065)
Bianka1031 Creative Commons License 2019.04.18 0 1 8065

Akkor teljesen félre értettél szerintem. Nem megerősítéséért jöttem ide. Nekem meg van az okom arra hogy miért nem.megyek emberek közé úgy. Nincsenek kitalált indokaim. Nem vágyom iszogatos táncos bulikra mert nem vagyok az a típus. Ezért jöttem ide hátha találok olyat akivel lehet beszélgetni ilyenekrol. Én nem nagyon miatt jöttem. Nekem nem kell tamogatas. De nem tudom megérteni hogy ha egy ember más , miért ő bujjon el.miert ő költözzön el? Pont ezért jöttem, hogy hátha van olyan akinek biztatás kell, hogy merjen önmaga lenni. Egy ember nem.tesz semmit. Nem változtathatja meg a világot. De amíg az emberek így gondolkodnak hogy annak aki más az keresse meg azt akicsi réteget ami elfogadja, nem is fog változni. Addig nem lesz tömeg ami kepes lenne nagy valtozast elérni. És az az ilyesztő hogy haar egy olyan is úgy gondolja aki benne van ebben a helyzetben. de ez az én véleményem. Köszönöm hogy meghallgatatok.

Előzmény: Katecd (8062)
Katecd Creative Commons License 2019.04.18 -1 1 8064

Ja és általában zárt körűek, hogy a tesztoszterontól túlfűtött udvarlós kedvű hapsikat távol tartsák! 😉

Előzmény: Katecd (8063)
Katecd Creative Commons License 2019.04.18 -1 1 8063

Ne olyan Drag show-s meleg klubbos bulira kell gondolni, hanem kifejezetten fetish tematikájú iszogatós-beszélgetős-táncikálós bulikra.

Előzmény: Katecd (8062)
Katecd Creative Commons License 2019.04.18 -1 0 8062

Abban egyet értek veled hogy a világgal bajok vannak, de ha ennyire zavar a dolog akkor miért nem te változtatsz és költözöl olyan helyre ahol kevésbé vagy egyáltalán nem idióták vesznek körül.

A világ változására ücsörögve/morogva várni (hogy hátha holnap jobb lesz egy kicsit) tiszta időpocsékolás. A világ nem fog változni, csak borzasztó lassan.....

Ha radikális változást szeretnél életedben, akkor neked kell lépned és egy elfogadóbb környezetbe (másik városba, esetleg országba) költöznöd.

 

 

Időröl időre betoppannak a fórumra hozzád hasonlók, akik teljesen kikelnek a világ és az emberek hülyesége miatt.

Általában azért teszik hogy tőlünk megerősítést nyerjenek az önmaguknak kitalált kifogásaikhoz, hogy miért is ne vállalják szokásukat mások előtt vagy miért ne menjenek emberek közé női ruhákban.

 

 

Idén már volt egy pár travi társasági esemény ami megrendezésre került és valószínűleg még lesz is

még több.

Szerintem ha szeretnél magyarországon elfogadó környezetben nőiben megjelenni, akkor az ilyen összejövetelek a legalkalmasabbak rá. Nem muszály nőiben érkezned, van lehetőség az átöltözésre és sminkelésben is szívesen segítenek neked.

 

Előzmény: Bianka1031 (8060)
Gbri Creative Commons License 2019.04.18 0 3 8061

Igaz voltam már utcán  párszor, teljesen nőként autóval is. Nagyon izgalmas volt és egyben nagyon jó. Egyáltalán nem néztek meg jobban mint egy igazi nőt és akikkel találkoztam az adott összejövetelen, meg sem mondták volna, hogy nem igazi nő vagyok. Jó smink és nőiesebb arc miatt. Pasiként is szeretem az életet, de ott van az a másik énem és sajnos nagyon-nagyon ritkán tudom megélni a nőcis énem. Titokba tartom csak olyan emberek ismernek akik olyanok mint én vagy olyanok akik az ilyen cd- hölgyeket kedvelik.

Eljött egy olyan korszakom amiben egyre ritkábban tudok cd lenni, illetve az utcai lehetőséget is meg gondolom. Azért még nincs veszve semmi.

Bianka1031 Creative Commons License 2019.04.17 0 2 8060

Engem emiatt senki nem bántott, volt hogy piszkáltak, cikkeztek de nem emiatt, mindig kilogtam"Tömeg"- ből. Másképp láttam, S látom a dolgokat mint mások. Nap mint nap szembesülök azzal hogy az emberek mennyire, bunkók, idióták  tudnak lenni. Vannak kivètelek persze. Nem kell a saját bőrömön tapasztalom a sok mocskolodást ahhoz hogy lássam mennyire buták tudnak lenni egyesek. Csak egy példá modjak. Egyik munkatarsam röhögve kerdezi hogy láttam e azt a hülyét aki kék csíkokkal a lábán rohangál. Erre közöltem vele hogy bár én nem értek hozzá szerintem az gyogyszalag huzodasra. Erre ő röhögve ment a másikhoz, meselni hogy én mekkora marhaságot mondtam. Nem kell hogy bántsanak ahhoz hogy lássam hogy rosszul működik a világ. Nem azért születtünk hogy megfelejunk a normáknak az elvárásoknak és egymasnak. Nem ez az élet.

Előzmény: Katecd (8059)
Katecd Creative Commons License 2019.04.17 -1 0 8059

Kedves Bianka1031!

 

Kérlek áruld el nekünk téged ki bántott, hogy így kiakadtál a külvilágra?

Esetleg kint jártál és megaláztak vagy meg is vertek?

Előzmény: Bianka1031 (8058)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!