Keresés

Részletes keresés

Helly7110 Creative Commons License 2010.10.10 0 0 330
Ó, ha valaki vigyázna reggel a gyermekemre. :( Mire én fotózni indulhatok már felszáradnak a sziták is.
Előzmény: cc (322)
P*istD Creative Commons License 2010.10.10 0 0 329
Ahogy ígértem.
1.- 100 usm magában kb 20 centire a gyufától
2.- 100 usm + dcr-250 kb 10 centire a gyufától
3.- 100 usm + 68mm közgyűrű kb 20 centire a gyufától
4.- 100 usm + 68mm közgyűrű + dcr-250 kb 10 centire a gyufától ( lehet, hogy 5 )
a képekben levő exif adatból láthatod a fény érték változását, végig f11-en volt a rekesz.







Előzmény: yamahavalerossi (318)
apca Creative Commons License 2010.10.10 0 0 328
„akkor, hogy is van ez?”
A „pedig csak közelképek.” helyre teszi a „Nekem ezek már makrónak számítanak” állítást. :)
Előzmény: P*istD (325)
Jajca Creative Commons License 2010.10.10 0 0 327
Az volt, csak a héten a ratyi időjárás gyakorlatilag felszámolta (felénk) a szitakötő és a lepkeállományt. Hibernálva azért találtam... mert a fák alatt 0 fok körül volt, a tisztáson meg mínuszban a fokok.

Előzmény: cc (322)
P*istD Creative Commons License 2010.10.10 0 0 326
továbbra is csak várok :-)
Előzmény: P*istD (293)
P*istD Creative Commons License 2010.10.10 0 0 325
akkor, hogy is van ez?
Előzmény: apca (323)
P*istD Creative Commons License 2010.10.10 0 0 324
hja, ott ahol nem volt fagy :-( nálunk most még hidegebb van mint tegnap volt, 0 fok alá ment a hőmérő.
klassz a szitád! közelebbit a fejéről?
Előzmény: cc (322)
apca Creative Commons License 2010.10.10 0 0 323
A mondatod második fele helyreteszi az elsőt. :)
Előzmény: P*istD (298)
cc Creative Commons License 2010.10.09 0 0 322
igazi makrós reggelre ébredtünk.a
h_mate Creative Commons License 2010.10.09 0 0 321
Ez de jó! :)
Előzmény: P*istD (320)
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 320
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 319
holnap megnézem neked, hogy mennyire változó minőségre közgyűrűvel és dcr-250-el.
Előzmény: yamahavalerossi (318)
yamahavalerossi Creative Commons License 2010.10.09 0 0 318
Jóféle :) Igazából akkor kéne ha nem tudok elég közel menni valamihez.
Előzmény: P*istD (317)
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 317
Előzmény: P*istD (316)
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 316
vicces gyerek vagy :-)
Előzmény: yamahavalerossi (315)
yamahavalerossi Creative Commons License 2010.10.09 0 0 315
Hali
Fotózott már itt valaki a canon 100 2.8 usm macro + raynox dcr-250 párossal? Érdekelnének az észrevételek(képminőség...stb.)
Köszönöm
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.09 0 0 314
De kimondottan tetszik! :)
Előzmény: sakac (313)
sakac Creative Commons License 2010.10.09 0 0 313
Nem kimondottan makró az első de talán elmegy



Előzmény: Helly7110 (311)
sakac Creative Commons License 2010.10.09 0 0 312
Reggelről még...







Helly7110 Creative Commons License 2010.10.09 0 0 311
Hihetetlen, hogy milliók leélik az életüket úgy, hogy nem látják ezeket a szemeket ilyennek.Szitakötő........repkedő rovar..........ennyi.
Előzmény: sakac (307)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.09 0 0 310
Köszönet! :) Nála meg elcsúszott a fókusz ( 12 képnél:D )
Előzmény: P*istD (309)
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 309
Előzmény: Helly7110 (308)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.09 0 0 308
Nem tudja valaki miféle brekusz? Nem engedett túl közel és mindig hátat fordított:(
sakac Creative Commons License 2010.10.09 0 0 307
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 306
persze! sanyivirág ;-)
Előzmény: Helly7110 (305)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.09 0 0 305
:) Apósod is tudja a virág nevét?
Előzmény: P*istD (303)
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 304
beújítottam egy sigma 170-500-at, az mögé tettem 40mm közgyűrűt, azzal készült a kép.
Előzmény: P*istD (303)
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 303
apósoméknál is van a sanyivirágból, végig van ültetve 30 méteren, ma rengeteg lepke volt rajtuk, többek között c album is.
Előzmény: Helly7110 (302)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.09 0 0 302
Vele is össze haverkodtam. :)
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 301

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!