Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149126

én biztam benne, hogy a bizalom, amit kap elöbb utóbb jó játékot teremt

de nem, képtelen focizni, csak futni, semmi több

 

 

ma  modik folytatják a tegnapi horváth bíró ámokfutását

üdv

Mashu.i.: még szerencse, hogy van még pár nickem

Előzmény: Fatboy Slim (149104)
Lorinc_d Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149124
Es te leszel a palyaedzom, amikor jol viselkedsz kapsz egy kortyot ;-)
Előzmény: R.P.P. (149047)
Fatboy Slim Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149121

hibátlan!

 

 

Előzmény: virtus-orig (149118)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149120

pedig én megmondtam neki, hogy a kibaszott szögletett, nem a kapus kezébe kell berugni és megkértem, hogy ezt közölje az illetékes játékosokkal is

konkrétan akkor a Tözsér gyerek volt :)

Előzmény: Fatboy Slim (149097)
virtus-orig Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149118
A mentális felkészítés hiánya, az alapvető emberi normák be nem tartása, az intelligencia legkisebb magja, a profi sportemberi magatartás legcsekélyebb jele nélküli Ferencváros története legmélyebb válságában van. OLya válogatott játékosok viselkednek köztörvényes bűnözők módjára, akik hetente osztogatnak autogrammot fiatal focipalántáknak, akik (még) felnéznek rájuk, ám valószinű a sportcsatorna náluk is bejön kábelen és megnézhetik, hogy tőlünk nyugatabbra miképpen játszák (mert ott JÁTSZÁK) ezt a csodálatos játékot. A MU miután otthon kapott hármat a már bajnok Chelsea-től, sorfalat álva tapsolta meg a londonikakt, és a 67 ezer szurkoló ugyanezt tett. Senkinek még csak eszébe sem jutott, hogy leüsse a bírót, mert esetleg a harmadik gólnál Joe Cole talán lesen volt, sőt Ferguson sem bíztatta az amúgy heves természetű Keane-t, hogy ugyan törje már ketté Gudjohnsen lábát. Egyszóval hihetetlen távolságok vannak köztünk és a fejlett Európa között társadalmilag, gazdaságilag és e kettő tökéletes lenyomata a fociban is megmutatkozik. Én szégyellem magam, hogy itthon nekünk ezt kell elviselnünk, és roppant szomorú vagyok, hogy senki sem képes magába nézni, nem vonja le a megfelelő tanulságot (lásd László nyilatkozata, miszerint a bíró nyerte meg a kupát....hihetetlen cinizmus). Még egy gondolat, és befejezem: tegnap aki látta, úgy gondolom nagyon élvezte: az Arsenal majálist rendezett a Highbury-ban, miután a BL selejtezőn induló Evertonnak bokából egy hetest rugott. Az Everton játékosai a meccs végén gratuláltak az ellenfélnek, mezt cseréltek, összeölelkeztek, megtapsolták az őket elkisérő szurkolókat és az öltözőbe vonultak......Már egy éve mi is az Európai Unióhoz tartozunk....
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149117

Polyci!

mág este/hajnalban visszanéztem és nem volt les a 2. gól

azthiszem Gyepi volt az, aki bennragadt

a Lajos meg kijött a kapuból és a Bárányos okosan átemlete felette a lasztit

feleslegesen jött, mert a Huszti még 2 lépés múlva beéri a Barit

Előzmény: Törölt nick (149078)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149116
Hülyegyerek, ez nem hátulról volt! Rácsúszott a labdára, a csatár mellőle érkezett, aztán átesett rajta. Nevetséges, és van olyan idióta pijáca, aki annyira elvakultan gyűlöli a Fradit, hogy képes erre is bizonygatni, hogy jogos volt. Bezzeg, ha a Fradi kapott volna ilyen 11-est, az egész DK itt tobzódna, hogy micsoda egy szar csaló bíró volt ez, biztos megvette a Fradi. A faszom ki van az ilyen faszszopóktól, akiknek minimális realitásérzékük sincsen, csak az elvakult gyűlöletükkel képesek nézni a Fradi dolgait. Húzz innen légy szíves.
Előzmény: seabeast (149112)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149114

jéééé, él még ez a nickem???

ki az a hh?

Előzmény: Törölt nick (149067)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149113

Faszt, messze ez volt a legnagyobb potya.

 

Ilyen gólért engem a megye II-ben, egymás közötti játék során (edzésen) is úgy lebasztak volna, hogy nem állok meg a lábamon. Ha kaptam volna ilyet...

Előzmény: Törölt nick (149108)
seabeast Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149112
Üdv

Én úgy tudom, hogy még a mezőnyben is lefújnak egy szerelést ha hátulról történik és veszélyezteti a szerelt játékos testi épségét, függetlenül attól, hogy tisztán elrúgta a labdát a védő vagy vitte lábbal is.Ez a szabály már elég régóta életben van és alkalmazzák is külföldön.
Előzmény: Törölt nick (149101)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149111

csak úgy bele a világba?

vagy kinek küldted?

te is modiknak?

Előzmény: Törölt nick (149061)
Ioanes Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149110

Igazad van! László Csaba estleges menesztése- amivel egyáltalán nem értenék egyet- semmit sem oldana meg!! Amit ez a csapat a csodálatosan szép ősz után produkált az egész tavaszi idényben, arra nincs éppkézláb emberi magyarázat. Mintha nem ugyanazok a játékosok lettek volna a pályán! Ha a játékosok a pénz miatt tették ezt, akkor nem valók a Fradiba!! Persze az egész Fradi vezetést le kellene cserélni, élén Furulyással! Lassan ötven éve lesz, hogy Fradi drukker vagyok, és bizony kevésszer kellett ennyit bosszankodnom és szégyenkednem kedvenc csapatom miatt! Én épp László Csabára biznám a csapat újjá építését, ha kell nagyon- nagy játékoscserékkel, mégha néhány évig nem is lehetnének bajnoki esélyeink, de jöjjenek a fiatalok, jöjjenek azok, akiknek büszkeséget jelent, ha magukra húzhatják a zöld- fehér mezt!

HAJRÁ FRADI!! HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!

Előzmény: Törölt nick (149101)
Emi2 Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149109
Köszi!
Te sem gondolod ezt komolyan!
Ez egy-egy kiragadott példa, amiket Te itt felsorólsz. De Szűcs, Lipcsei, Gyepes stb. egy csapatban szerepel, és hát ez nem ugyanaz. Nem is ez a lényeg, hanem ami mögötte van...
Előzmény: elefantkillah (149085)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149108

az 1. számú a lilák bepattanos gólja volt

a 2. amit Sopronban bepaskolt a Lajos

a 3. ez

de lehet, hogy rossz a sorrrend

Előzmény: Green Army (149043)
Fatboy Slim Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149107

És ugyan miért tennéd ezt?

 

Előzmény: Törölt nick (149106)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149106

köze nem volt a Sopronnak a meccshez

jó volt a taktika

nem L.CS. tehet róla, hogy a kaputól félméterre nem préseljük be a labdát

ja, minden modi egy .....

szvsz ne jöjjön topiktalira legkölebb egy se, mert szájba fogom baszni

Előzmény: R.P.P. (149037)
Fatboy Slim Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149105

"Udvarácz? No comment."

 

ne is mondd. én meg azt hittem, hogy jobb, mint Lajos

azon nyomban el kell gondolkodniuk egy tartalékkaous leigazolásán

mit csinált az az ember?! semmit

 

Előzmény: Törölt nick (149101)
Fatboy Slim Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149104

Ma végig bólogatok a hozzászólásokon, ez is igaz

 

Előzmény: Szilvásgombóc (149102)
Fatboy Slim Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149103

Ez is teljesen igaz

és még a humorod is visszatért :)

botrány

1-5 után László Csabát éltetni.... szerintem is elgondolkodtató

Előzmény: R.P.P. (149047)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149102

világtalan a Thomas a focihoz

sajnos ez van, küzd, hajt ez mind jó

de képtelen a kaput eétalálni, passzolni, cselezni, fejelni, beadni

igaz küzd, hajt

Előzmény: elefantkillah (149032)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149101

Egy faszság, hogy LCS rossz hatással vana játékosokra. Bazz, akkor Pintér milyen hatással volt? Tavaly vagy 7 pirosat kaptunk tavasszal.

 

A bírón nem múlt a vereségünk, viszont a megalázó vereség igen.

 

Egy bíró attól jó bíró, hogy tekintélye van (nézzétek meg Collinát: csak megvillantja a szemeit, és meg sem mer mukkani senki; de Puhl is jó volt ezen a téren). Na most szükségszerűen nem volt tekintélye ennek a fasz horvátnak, mivel senki nem ismerte, és a pályán pláne nem tudta ezt megteremteni. Ez a szar bíró ismérve, aki sárga ill. piros lapokkal teremt tekintélyt. Egy jó magyar bíró ezt a meccset simán levezette volna kiállítás nélkül, egyszerűen nem volt benne a piros lap a meccsben. Az első kiállítástól hibát hibára halmozott, és persze a második félidőben kompenzált is rendesen a mi javunkra (Lipcseit vagy 3-szor le kellett volna zavarni, és volt egy pár les, ami nem volt az, Sira már csak röhögött a végén). Viszont aki azt mondja, hogy a 11-es megadható volt, az egy szar, faszszopó alak. Ilyenre sehol a világon nem ítélnek szabadrúgást, egyszerűen elképesztő, hogy ezt be merte fújni. Ennyit a bíróról.

 

A meccse nem rajta ment el, igazából a 2. gól döntött szvsz. 1-0 után totál magabiztosan néztem a meccset, teljesen biztos voltam benne, hogy fordítunk, mert akkora nyomás alatt volt a Sopron.

 

Udvarácz? No comment.

 

Hajrá Fradi!

HAJRÁ MAGYYARORSZÁG!

Fatboy Slim Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149100
Igaz. De hát ha nincs egyetlen egy éppképzláb csatárunk...
Előzmény: R.P.P. (149037)
GABA76 Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149098
Kellemesen csalódtam az itt jelenlévő Fradi - szurkolókban. Kevés kivételtől eltekintve nagyon önkritikus hozzászólásokat olvastam. Jobb, de legalábbis sportszerűbb csapatot érdemelnétek!
Fatboy Slim Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149097

értem, mit mondasz, de értsd meg, ezek a játékosok egyszerűen NEM A FERENCVÁROST, HANEM MAGUKAT KÉPVISELIK. főleg a légiósok.

L.Cs. pedig elgondolkodhat azon, hogy abszolút semmi fantázia a csapat játékában, nagyon unalmas nézni ezeket a szánalmas beívelgetéseket.

a szögletekről ne is beszéljünk

 

Előzmény: elefantkillah (149039)
Kevin Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149095
Beckam fel eve tokeletes spanyol mondattal kuldte el a partjelzot a kurva anyjaba. Mondjuk pirosat is kapott erte.

Azert nalunk nem akarmilyen stilusban szolnak a jatekvezetokhoz a jatekosok. Regen egy anyazasert azonnal kiallitas jart. Ma ugy tesz a jatekvezeto, hogy meg se hallja. Tokoli peldaul meg koszones helyett is anyazott.
Előzmény: elefantkillah (149085)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149094

Amúgy a lászló csabának szerintem is mennie kellene, mert rossz hatással van a játékosokra. Garamival vagy a Csankkal nem cirkuszoltak volna ennyire a játékosok. El kell vhogy viselni a pályán történteket.

Az óvásról még annyit, hogy meg kéne próbálni, még akkor is, ha nagyon kevés az esély az újrajátszásra.

Előzmény: Gadocha (149069)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149093
Ezt a tegnapi meccset meg kéne óvnunk. A horvát játékvezetőnek inkább cirkuszban kellett volna fellépnie.
elefantkillah Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149092

utálnám ha megint az lenne mint csank idejében. "majd a pontrúgásokból, addig meg álljunk be védekezni" . a faszt.

 

Előzmény: R.P.P. (149089)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149088

Lipcsei tegnap a második félidőben azt hozta, amit egy farkasbarbara, vagy egy erőskarcsi hétről hétre bemutat büntetlenül....

Amúgy tegnap senkire sem lehet egy rossz szót sem szólni, ha ilyen mentalitással, szívvel játszottunk volna tavasszal, akkor nem lett volna ilyen szégyenteljes ez a szezon....

elefantkillah Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149085

"Mért van az, hogy külfőldön nem lehet látni habzó szájú játékosokat (ill. nagyon kirívó esetben)??" HIHIHIHI

 

okos vagy.

bergkamp, zidane, cantona, keane, totti, nesta, völler, rijkard

 

csak néhány név akik rendszeresen megtaposták, megütötték, leköpték az ellenfél játékosát, a közönséget vgy a bírót.

 

Előzmény: Emi2 (149083)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!