Keresés

Részletes keresés

Hamu-pip Creative Commons License 2013.12.20 0 0 73522

Jóreggelit Kislányok! :))

Nyugodjék békében Merci. :(

Nenca neked - ismeretlenül is - egy nagy vigasztaló ölelést küldök.

 

Győzőtt a zuram. :) Nem volt neki nehéz. :))

Már felállitottam a fát és ott fityegnek rajta az ajándékba kapott angyalok.

Csipkerózsi gyöngytáskái. Valikától kapott kis kalap. Az Edit horgolt illatzsákja...

Szóval olyan mint egy karácsonyfa! :)))

Előzmény: borcsimama (73513)
borcsimama Creative Commons License 2013.12.20 0 0 73521

Jaj tegnap a párom ment el egyedül a nagy bevásárlóba Auc. és hozott egy egész afrikai harcsát, lehet, hogy jó ideig fogunk majd halat enni, mert jó nagyot hozott. Soha nem volt még egész hal úgy a kezemben, hogy nekem kellett felvagdosnom, ugyan az anyukám mindig élő halat vett, de sosem kellett nekem csinálnom vele semmit, ő pucolta, belezte, szeletelte, úgyhogy ez kimaradt az életemből... csirkét tudok kopasztani, széttrancsírozni meg egyebek, de levágni nem vágom le... szóval én halszeleteket vettem mindig, megdöglesztett csirkét..... először azt hittem tán még a belét sem vették ki, csak megnyúzták, mert egy óriás halat láttam nála a tatyóban.... de szerencsére nem... és ki tudtam filézni, na még ilyet sem csináltam soha. Majd meglátom, hogy mennyire voltam sikeres szenteste.Most már minden megvan.... remélem.... csak még meg kell főzni. Tegnap megcsináltam a kocsonyát 8 tányérral, ma megcsinálom a töltött káposztát, párom meg fogja a diót pucoválni... és holnap meg sütés lesz, de ehhez be kell gyógyszerezni magam, mert iszonyatosan fáj még mindig a derekam, hogy mikor fog ez teljesen elmúlni, nem tudom, de nénha iszonyat. Ünnepek után biztosan elmegyek csináltatni egy röntgen fevételt, hogy tudjuk mi a fenétől van ez az iszonytató fájdalom, ami néha elviselhetetlennek tűnik. Panasz vége.... tegnap gyöngyangyalkáztam egész addig, míg a párom kavart az áruházban.4 kis laposangyalkát fűztem. 

 

Hozom a kávét, éppen kifolyt, engem meg megint korán kidobott az ágy! fél 4-kor....

borcsimama Creative Commons License 2013.12.20 0 0 73520

Szervusztok Kedves kislányok, na már erre nem is jár senki, tegnap én sem voltam, és nem hoztam sem kávét, sem semmit.... bepótolom.... Biztosan mindenki süt, főz....

 

erzsimami Creative Commons License 2013.12.18 0 0 73519

Személyesen nem ismertem Mercit, de hozzászólásai alapján kedves embernek gondoltam. Sajnálom, hogy elment közülünk.  Türelemmel, bizakodva viselte betegségét. Nyugodjék békében.

Előzmény: nenca (73516)
tmari28 Creative Commons License 2013.12.17 0 0 73518

Nagyon szomorú hírt hoztál. 

 

Merci, nyugodj békében. 

Előzmény: nenca (73516)
borcsimama Creative Commons License 2013.12.17 0 0 73517

Szia Nenca Manyika..... régen voltál, és most ilyen szomorú hírt hoztál...... sajnálom.... hiányozni tudnak nagyon azok, akiket különösen szerettünk, és közel álltak hozzánk!

Előzmény: nenca (73516)
nenca Creative Commons License 2013.12.16 0 0 73516

Szevasztok Lányok!

 

Ezen a fórumon is sokan ismertétek Kardos Mercit, nicknevén Karpamer.

 

Ma délután türelemmel viselt súlyos betegségben eltávozott közülünk.

Egy igaz barátot veszítettem el a személyében. Nagyon nagy az űr, nincsenek szavak....nehéz.

Drága Barátnőm!  Isten áldjon, nyugodj békében!

tmari28 Creative Commons License 2013.12.16 0 0 73515

Borcsika, köszi a dícséretet. Te is sok szépet készítesz, Neked ahhoz van kedved. Gyönyörűségesek a karácsonyi csillagok, a sok nyakláncról, tászliról nem is beszélve. Mindenki megtalálja, amiben örömét leli. 

Régen én is szivesebben horgoltam, hímeztem, most kötni jobban szeretek. A

körkötő-tűkkel sokkal egyszerűbben megy. 

 

 

Előzmény: borcsimama (73514)
borcsimama Creative Commons License 2013.12.16 0 0 73514

Marikám, szuper.... nagyon ügyi vagy... látod én nem kötök, pedig tudok, csak én a kötéshez lusta vagyok, mert lassan halad.... legalább is nekem!

Előzmény: tmari28 (73509)
borcsimama Creative Commons License 2013.12.16 0 0 73513

De jó, hogy jöttél pipőke...... nálam is ki vannak rakva azok az angyalkák, amiket kapok... itt llógnak a fejem felett, a gyöngyös és a horgolt angyalkák is....

Örülök, hgy jóól vagy!!!

Előzmény: Hamu-pip (73510)
borcsimama Creative Commons License 2013.12.16 0 0 73512

vagy arany anyám én cipős kartondobozba rakom, közte meg egy-egy kemény lap, ami szétválasztja őket... és itt nem törnek össze, de a poharas megoldás sem rossz, ha beleférnek..... 

 

énisnztem a Dongit... hát jó szomorűú a befejezés, de hát tudták, hgy mit csinálnak, mivel kell számolniuk... már nem sokára befejeződik.... na akkor majd jön másik sorozat...... 

 

én meg most majd gyöngycsillagozok!!!

Előzmény: zöldtengerszem (73508)
borcsimama Creative Commons License 2013.12.16 0 0 73511

Marika a Müllerben vettünk keményítőt, ingkeményítéshez való folyékony.....

 

idáig amit vettem drótot tekercsben vettem a gyöngyös üzletben az lágy drót, mert könnyen lehet tekerni.... 6-os.... és ami meg merev, az nehezebben hajlítható...tehát merev drótnak hívják......  hát ennyi......

Előzmény: tmari28 (73509)
Hamu-pip Creative Commons License 2013.12.16 0 0 73510

Sziasztok Kislányok! :)

Én is igy vagyok vele, szerte a lakásban lógnak mindenütt (kivéve a klotyit). Erre azt mondja a zuram: Remélem karácsonykor azt nekik egy kis szabadságot és nem kell szolgálatba lenniük. Magyarul tegyem fel a fára és vigyem el az őrhelyükről. :)))

Hááát, nem tom. Még gondolkodom rajta. :)

Előzmény: zöldtengerszem (73500)
tmari28 Creative Commons License 2013.12.16 0 0 73509

Sziasztok!

 

Áruljátok el, milyen keményítőt vettetek?

 

Borcsi, milyen az a merev drót?

 

Megmutatom az unokáim részére készített sapkákat. A két nagyobbnak még a sálat és a kesztyűt kell megkötnöm, de lehet, hogy karácsonyig nem lesz befejezve.

 

Előzmény: borcsimama (73505)
zöldtengerszem Creative Commons License 2013.12.16 0 0 73508

Borcsikám !

 

Na akkor te is angyalkákat készítesz ? Nálam is itt száradnak , csak azon töröm a fejem , hogy Vivinek hogy csomagoljam be , hogy ne törjön meg egyik sem , és el tudja vinni mind a 10-et !? De remélem majd addigra kitalálom :-) talán egyenként műanyag pohárkákba teszem őket ...

Na majd megnézema  face-en a  csillagokat , most kezdődik a  Dongi ,azt nézem , pusssz ... :-*)

Előzmény: borcsimama (73505)
zöldtengerszem Creative Commons License 2013.12.16 0 0 73507

Tesókám !

 

Nagyon szépen köszönöm , az angyalsütit csak nem te sütötted ? Nagyon szép ! És a virág , és a szíves mackó is, a jókívánságért is köszönet , nagyölelésem  neked... , remélem idén kapsz Karácsonyfát ? :-)...

Na megyek, meg is nézem a képtáradban hátha ott az angyalkasüti :-)))...

Előzmény: csipkerozsi (73504)
zöldtengerszem Creative Commons License 2013.12.16 0 0 73506

Marika !

Teljes mértékig egyetértek veled , hihetetlen amit manapság művelnek... , és az igazságszolgáltatááás ? Hát tényleg kiábrándító :-(...

Előzmény: tmari28 (73503)
borcsimama Creative Commons License 2013.12.16 0 0 73505

Szervusztok, szép jó reggelt itt is.....

 

Már egy jó ideje itt vagyok, éppen a facebookon nézelődtem jó sokat.... a gyöngyök, el vagyok ájulva, hogy mennyi szépséget láttam!!! látok ott is....

 

Sikerült a páromnak a barátunktól kapnia merev drótot, de még a párom nem jutott el odáig, hogy csináljon kis csillagokat.... olyan különlegeseket láttam a facén, hogy csuda, de még olyan gyöngyöket nem nagyon láttam az üzletekben, vagy nem jó helyen nézelődtem.... de valami csoda kis dolgokat láttam, most nagyon oda vagyok a gyöngyösökért.

 

Erzsikém, már keményítettem én is.... fel akartam már tenni azt a gyönyörűséges angyalkát amit tőled kaptam, lefényképeztem, de a fránya fényképező nem akarja, hogy felrakjam, nem akarja átmásolni a képeket a gép.... lehet, bekavart a webkamera, azóta hülyül a gépem egy kicsit, az ember még alszik, majd ha felkel a Dongi alatt megnézi nekem, hgy mi a túró van vele.

 

Az én angyalkáim is száradnak a radiátoron, tegnap csináltam 3 db-ot, ill. 1 már volt, kettő jött hozzá, meg még egy tavalyi is ott szárad, na majd talán valamikor meg tudom mutatni.

 

Kívánok szép tartalmas napot Mindenkinek!

 

 

 

csipkerozsi Creative Commons License 2013.12.15 0 0 73504

 

 

                      Tesókám Csillagom!

 

 

Szülinapod alkalmából kívánok erőt, egészséget, boldogságot és minden elképzelhető jót!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

süti angyalkák

 

 

 

 

 

 

 

 

  nagy ölelés, sok szeretettel:)))

 

 

 

 

tmari28 Creative Commons License 2013.12.15 0 0 73503

 

Sziasztok!

Felháborodtam az Ítélőtábla ítéletén. Ezek után, ha valakit pofonvernek, megrugdosnak, eltörik a bordáját, felrepesztik a máját, csak egy kis ejnye-bejnyét kapnak az elkövetők, mert csak a becsületében sértették meg azt, akit tönkrevertek. 

 

FELHÁBORÍTÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Remélem az az ember aki ellen ezt elkövették, és az ügyvédje fellebbezni fog, nem nyelik le szó nélkül ezt a disznó ítéletet. 

 

Mit gondolnának ezek az ítélkezők, ha őket is így megsértenék a becsületükben?

 

http://www.heol.hu/heves/kek-hirek-bulvar/hagyjatok-mar-biztosan-megdoglott-itelet-harom-fiatal-ugyeben-529759

zöldtengerszem Creative Commons License 2013.12.15 0 0 73502

Terike !

 

Nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat , és a szép virágot is :-*)...

Előzmény: terimamy (73501)
terimamy Creative Commons License 2013.12.15 0 0 73501

ZTErzsike!

Szeretettel köszöntelek születésnapodon. Jó egészséget kivánok és hosszu boldog életet!

             

                                          

zöldtengerszem Creative Commons License 2013.12.15 0 0 73500

Borcsikám !

 

Aztán bekentem a kezemet , és semmi baja sincs már , én a klinikán annyit nyúlkáltam Klóros vízbe , hogy lett egy kis allergiám tőle ,de ha időben bekenem a kezemet , akkor nem pattogzik ki , de tényleg jó ez a keményítő , nagyon szépek lettek tőle az angyalkák ! Csináltam egy érdekes csengőt is , majd mutatom , ha lefotóztam . Ja és a horgolt angyalkákat amiket tőletek kaptam én csak azért nem teszem a fára , mert állandóan fel vannak akasztva a szekrényem gombjaira , és ott a helyük , hiányolnám őket a helyükről , ha át lennének téve a fára. Örülök , ha csinálsz párját az angyalkámnak , legalább nem lesz egyedül :-) ...

 

Pusziii :*)

 

Előzmény: borcsimama (73495)
zöldtengerszem Creative Commons License 2013.12.15 0 0 73499

Drága szívemnek oly kedves két Margitkám , és Drága szívemnek nem kevésbé kedves Borcsikám !

 

Nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat , a szép virágokat , egyebeket , és azt , hogy gondoltatok rám  a születésnapomon !

 

Ölellek szeretettel mindnyájatokat , és remélem h ezt még sokszor megtehetem , hisz a mai időkben oly nagy szerepe van az emberi kapcsolatoknak , és a jókedvnek , derűnek , veletek mindig jól telnek a napjaim , hisz ti is tudtok szeretetet adni , és jókat nevetgélni velem :-)

 

ÖLELLEK SZERETETTEL MINDNYÁJATOKAT !!! :-*)))))....

 

borcsimama Creative Commons License 2013.12.15 0 0 73498

Erzsikém!

 

Nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánok, Isten éltessen sokáig!Köszönöm a vidámságod, a jó kedved, a szereteted!

 

Nagyi67 Creative Commons License 2013.12.15 0 0 73497

Erzsike!  Nagyon boldog születésnapot kívánok szeretettel!

 

              

szikralány Creative Commons License 2013.12.14 0 0 73496

Drága Erzsikém!

 

Nagyon boldog születésnapot,jó egészséget és minden eképzelhető jót puszi

 

Margitka

 

 

borcsimama Creative Commons License 2013.12.14 0 0 73495

Szervusztok, szép jó reggelt itt a csendben!

 

Erzsikém, nem tudok hozzászólni, az én kezem bírja kesztyű nélkül is, igaz, és a hypóba simán belenyúlkálok, kesztyű nélkül is és töménybe is.... hála Istennek a kezem bírja, bírta is, még a gyerekek kicsik voltak. Emlegeti is a fiam, úgy szerette a hypós illatú kezem. Az angyalkádat én is szeretgetem, és már keresem a fonalat, hogy csináljak neki testvérkét...... nagyon-nagyon jól néz ki...... köszönöm!!!

Én is fel szoktam pakolászni a fára, amit itt Tőletek kapok ajándékba!!! angyalkákat, harangokat, csillagokat!!

 

Loncika, remélem, hogy tudol majd csak jönni!!

 

Köszönöm a dicséreteket, igyekszem.... ezek a gyöngyösök tényleg saját kútfő.... rengeteg a gyöngy, valamit kell belőlük készíteni, mert ha maradnak, akkor ezzel is úgy járok mint a fonalakkal, csak halmozódnak. Szerencsére tetszenek a családnak, úgyhogy kapnak díszeket, évekig majd nem kell venniűk, most csak még merev drótot kell a páromnak kerítenie, hogy tudjon csinálni nekem csillagokat, mert amit tekercsben lehet kapni, az nagyon hajlékony, és elég nehéz vele dolgozni, mert tekeredik, és akkor a gyöngy nehezen megy fel rá... de majd beletanulunk.

 

Remélem, hogy a Többiek is jól vannak, és jelentkeznek .....

 

Szép hét végét kívánok mindenkinek, és holnap már meg kell gyújtani a egy újabb gyertyát az adventi koszorún!!!

icuska54 Creative Commons License 2013.12.13 0 0 73494

Sziasztok!

 

Bocsi hogy nem voltam, de nem volt gépem amivel a netre tudtam volna jönni és rengeteg minden más dolgom akadt ezidő alatt... de itt vagyok, igaz még nem a saját netemről, de talán az is lesz holnap.

 

Borcsika nagyon szépek a hópihéid... igazán ötletesek.... gratula...

 

Olyan sok szép dolgotok van már készen és én alaposan le vagyok maradva...

zöldtengerszem Creative Commons License 2013.12.13 0 0 73493
Borcsikám nagyon szépek a gyöngyös díszeid , én is mindig előveszem és nézegetem , amiket kaptam tegnap tőled tegnap , majd fel fogom tenni a fára a Tesókámtól kapott angyalkával együtt :-) .Ma keményítettem az angyalkáimat , jó ez a szer amit vettünk tegnap veled együtt,csak szerintem van benne hypo is ,mert eléggé viszketett a kezem utána,legközelebb gumikesztyűben fogom csavargatni ,viszont csodaszép hófehérek is lettek az angyalkák tőle :-) ...
Hát igen jó volt a tegnap ,csak rövid, de azért örülök,hogy taliztunk kicsit :-) ...MennéK a karácsonyi vásárba is ,eddig minden évben kimentem,az idén sajnos valahogyan nincs hozzá hangulatom....
Megyek a másik fórumon is megnézlek titeket,itt túl nagy a csönd..,tán ott vagytok....!?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!