Keresés

Részletes keresés

Fatboy Slim Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149353

Antwerpent, Pozsonyt!

 

Előzmény: HORI (149351)
bode1899 Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149352

Furulyás: Egy befektető-jelölt kiesett, a másikkal június 3-ig szerződhetünk
[2005-05-12 13:01]
Ma elnökségi ülést tartott a Ferencváros, és ezen egyetlen napirendi pontként a befektetőkérdés szerepelt. Furulyás János, a klub elnöke az ülésen tájékoztatta az elnökséget a lehetséges ajánlatokról.
- Három ajánlatot terjesztettem az elnökség elé - mondta a 100%Fradinak Furulyás János. - Közülük az elnökség döntése értelmében az egyikkel nem foglalkozunk a továbbiakban, hiszen a leadott tervezetben csak általánosítva voltak az elképzelések, semmi konkrétumot nem tartalmazott az. Miután az elnökség megtekintette az ajánlatokat, jelen állás szerint úgy döntöttünk, hogy az egyik, nem európai csoporttal kezdjük meg azonnal a tárgyalásokat. Az ő kérésüknek megfelelően bővebb tájékoztatást nem tudok adni a csoportról, ám annyit elárulok, hogy őket az ingatlan érdekli, de feltétel, hogy vadonatúj stadiont is építsenek az Üllői útra. A területhasználatért általuk kifizetett összeg ha nem is hosszú időre, de átmenetileg megoldaná a klub és a részvénytársaság gondjait. Velük június 3-áig alá kell írni az előszerződést, különben elállnak a szerződéskötéstől. Ezért is fontos lenne minél előbb az álammal azt a megállapodást tető alá hozni, amely szerint a Ferencváros megkapja az Üllői úti sportterület vagyonkezelői jogát. Erre már egy éve ígéretet kaptam, de azóta sem született ez ügyben végleges, megnyugtató döntés. Az állami jóváhagyásnak legkésőbb május végéig meg kell történnie, hiszen ellenkező esetben kifutunk a határidőből. Egyelőre meg arról is vita zajlik, hogy 49 vagy 99 évre kapnánk-e meg a vagyonkezelői jogokat, és ez nem könnyíti meg a helyzetünket. Képben van egy harmadik ajánlat is, a csoport képviselőivel a jövő héten tárgyalunk. Ez a cég még nem véglegesítette teljesen az elképzeléseit, így csak annyit mondhatok, hogy ez az európai csoport tervei szerint befektetne a részvénytársaságba, de az sem kizárt, hogy az ingatlan is érdekli őket.

 

Csak találgatok ezután a mai sajtóhírek alapján: maradt tehát az izraeli-amerikai? A másik lehet a Pellady--féle? Érdekes lesz, akár így, akár úgy.

HORI Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149351

Nem leírni kell, érezni.

 

De hogy néhány konkrétumot mondjak:

 

A 92 júniusi napot, mikor bajnokok lettünk 11 év után.

 

Brüsszelt.

 

Zürichet.

 

Ahogy itthon játszottunk a Newcastle, meg az AEK elle. (kivéve az utolsó 2 percet)

 

A lilák ellen a Megyerin az 5-0-t.

 

Vagy mikor a kettősrangadók idején a Stefánia/Thököly sarkon meghallotad, ahogy megdördül a tábor és azon ment a vita, hogy a 24-es szektor tele lesz, vagy csak háromnegyedig. (A 25-27 fullos volt, alul felül.)

 

Azt hogy Simon, meg nyilasi nekiment a rendőröknek, mikor ránktámadtak.

 

Albert aranylabdája. (Pedig őtnem is láttam játszani.)

 

A saját Fradi kézfogás.

 

Most így hirtelen ennyi.

Előzmény: Törölt nick (149343)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149350
Furulyás: Egy befektető-jelölt kiesett, a másikkal június 3-ig szerződhetünk
[2005-05-12 13:01] Ma elnökségi ülést tartott a Ferencváros, és ezen egyetlen napirendi pontként a befektetőkérdés szerepelt. Furulyás János, a klub elnöke az ülésen tájékoztatta az elnökséget a lehetséges ajánlatokról.
- Három ajánlatot terjesztettem az elnökség elé - mondta a 100%Fradinak Furulyás János. - Közülük az elnökség döntése értelmében az egyikkel nem foglalkozunk a továbbiakban, hiszen a leadott tervezetben csak általánosítva voltak az elképzelések, semmi konkrétumot nem tartalmazott az. Miután az elnökség megtekintette az ajánlatokat, jelen állás szerint úgy döntöttünk, hogy az egyik, nem európai csoporttal kezdjük meg azonnal a tárgyalásokat. Az ő kérésüknek megfelelően bővebb tájékoztatást nem tudok adni a csoportról, ám annyit elárulok, hogy őket az ingatlan érdekli, de feltétel, hogy vadonatúj stadiont is építsenek az Üllői útra. A területhasználatért általuk kifizetett összeg ha nem is hosszú időre, de átmenetileg megoldaná a klub és a részvénytársaság gondjait. Velük június 3-áig alá kell írni az előszerződést, különben elállnak a szerződéskötéstől. Ezért is fontos lenne minél előbb az álammal azt a megállapodást tető alá hozni, amely szerint a Ferencváros megkapja az Üllői úti sportterület vagyonkezelői jogát. Erre már egy éve ígéretet kaptam, de azóta sem született ez ügyben végleges, megnyugtató döntés. Az állami jóváhagyásnak legkésőbb május végéig meg kell történnie, hiszen ellenkező esetben kifutunk a határidőből. Egyelőre meg arról is vita zajlik, hogy 49 vagy 99 évre kapnánk-e meg a vagyonkezelői jogokat, és ez nem könnyíti meg a helyzetünket. Képben van egy harmadik ajánlat is, a csoport képviselőivel a jövő héten tárgyalunk. Ez a cég még nem véglegesítette teljesen az elképzeléseit, így csak annyit mondhatok, hogy ez az európai csoport tervei szerint befektetne a részvénytársaságba, de az sem kizárt, hogy az ingatlan is érdekli őket.

A 100%Fradi hosszabb beszélgetést is készített Furulyás Jánossal, ez honlapunkon a mai nap folyamán olvasható lesz.

)

Fatboy Slim Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149349

Így van. A fizetést, semmi mást

 

Előzmény: HORI (149342)
elefantkillah Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149348

volt hogy ő volt a leggólerősebb játékosunk perc/gól alapján.

 

Előzmény: Szilvásgombóc (149102)
andD Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149347
Takarodjál innét!
Előzmény: seabeast (149344)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149346

Hajrá Fradi!

HAJRÁ MAGYARORSZÁG!

FradiKA Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149345
Hat nem tudom.11 jatekoson volt Fradi mez .Tehat ok kepviselik a Ferencvarost.az mas kerdes hogy miert pont ok.Ertem mire gondolsz de akkor is minket kepviselnek.A taps meg nem baj ha tudjak ertekelni.Peldaul a kovetkezo merkozesen is hajtanak es mennek minden labdaert.Nekem peldaul nagyon tetszik hogy kulfoldon meg akkor is megtapsoljak a jatekost ha nem er el egy labdat vagy nem tudja jol levenni.Nem azert kapja mert suta volt.Osztonzi ,hogy legkozelebb jo legyen.Nyilvan itt sem tapsoljak meg azt aki alibizik,fetreng stb.
Előzmény: HORI (149337)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149343
Azt írd le hogy NEKED mit jelent.
Előzmény: HORI (149342)
HORI Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149342

Na akkor kérdezd meg szemtől-szembe a Penksa-t meg a Kapicot, vagy a Husztit, Gyepest, hogy mit jelent nekik a Ferencváros?

 

De előtte vegyél be egy nyugtatót.

Előzmény: Törölt nick (149340)
rjdrain Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149341

A tegnapi meccsen a három kulcsmomentum: Gyepes ziccere 0-1-nél, Rósa kiállítása (nem tudom mit követhetett el, hogy egyből piros, mikor Szűcs látványos félpályás kivonulása sárga majd piros volt) és a 11-es. Bár egyesek szerint, ha ez a "szemét" Lipcsei nem szereli Tóth-ot az gólt lő, vagyis jogos a 11-es :). Lehet, hogy ezentúl be kellene vezetni azt a szabályt, hogy ha a védő szereli a támadót a 16-oson belül lövőhelyzetben az 11-es. Mások szerint mindegy volt a 11-es, mivel már úgyis 0-2 volt. Nekünk magyaroknak kell tudni a legjobban, hogy 2-0-nál még nincs vége egy meccsnek (Bern, 1954).

Még két apróság. Az egyik, hogy Csongrádi nagyon korrekt volt a szünetben és a meccs után is. Az első két pirosat nem értette, pedig nem elfogult felénk, ráadásul focizott, azaz egészen más szögből nézi a dolgot, mint a sok "hozzáértő". A másik Bárányos. Nem igazán örült látványosan a góljának és nem igazán akart gólt rúgni 11 a 9 ellen. Nagy hiba volt nem leigazolni a nyáron. Szvsz jelenleg Ő a legjobb irányító az NB1-ben. Ha csak Őt hozzuk a múlt nyáron és senki mást, már bajnokok vagyunk.

A 2. félidőben elég sportszerűtlenek voltunk, de szvsz a játékosok úgy érezték belülről hogy csal, és Ők talán jobban érzik belülről mikor csal egy bíró. Kérdés, ilyenkor mit lehet tenni és kérdés, hogy jutottunk el ehhez a tavaszhoz.

Ez szerintem egy hosszú folyamat és egy kissé vissza kell menni az időben. Végiggondolva az elmúlt 10 évünket (nem számítva a mostanit) érdekes dolgok vannak. Egyik oldalról 4 bajnoki cím, 4 ezüst, 1 bronz, 1 5. hely, 3 MK, BL- és UEFA-csoportkör, tisztes helytállás általában a nemzetközi porondon, adtuk többek között Lipcseit, Lisztest, Szabicsot, Gerát a magyar futballnak. A másik oldal: ezen időszak alatt 10 ! edző, számtalan leigazolt kétballábas játékos Vámostól Sasuig, köztük a kelleténél jóval több külföldi, miközben a tehetséges ifjaink perspektívát nem látva eligazoltak, leálltak, eltűntek. Jellemző az igazolás poltikánkra, hogy míg a Loki tavaly a Siófok kezdőcsapatából igazolt játékosokat a kispadjára, addig mi a Siófok kispadjáról a kezdőcsapatunkba. Nem is tudom, hogy :( vagy :). Hogy ezen 10 év alatt hány felelős vezetőnk, ki és mikor, összeszámolni is nehéz. Az viszont szégyen, hogy az ország egyetlen történelmileg is jobboldali csapatának még mindig egy nyugdíjas ex-TSZ-elnök és ex-kommunista a vezetője.

A dolgokat konkretizálva a tavaszon beérett a Furulya-VG kettős munkája. Folyt. köv.

Törölt nick Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149340

De igen. Ők képviselik a jelenlegi Ferencvárost.  És nem csak a sikerek idején kell szeretni őket.

 

Szűcs

Takács
Gyepes
Botis

Penksa
Lipcsei
Kapic
Rósa
Huszti

Sowunmi
Bartha

Előzmény: HORI (149337)
királyfurfang Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149339
"Ezek hajtottak becsülettel tegnap, ezt én is aláírom.

 

Csakhogy ezért nem jár taps, ez alap..."

 

 

Pár éve nem hajtottak, de néha fociztak. Akkor is megkapták a magukét a játékosaink (pl. az OFI Kréta elleni meccsen), a maiak hajtanak, de nem tudnak focizni. Ezért is megjkapják a magukét. Mire mindkettő egyszerre fog menni, addigra lehet, hogy már a nyugdíjunkat fogjuk számolgatni...

 

Ne tapsoljunk. Ok. De akkor minek mentünk ki? Minek szurkoltunk? Önmagunk szórakoztatására?

Előzmény: HORI (149337)
HORI Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149338

"es ha jol tudom nem volt gond az akarattal.Ez meg angliaban is igy megy"

 

Magyarországon egy vonal felé csorgó labdára - ha nem biztos benne a játékos, hogy eléri - el sem indul.

 

Angliában elindul, és apait-anyait beleadva megpróbálja elérni.

 

És ha nem éri el, akkor tapsolnak...

 

Ha meg eléri - akkor a mennybe megy.

Előzmény: FradiKA (149333)
HORI Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149337

"Mert ok kepviselnek mindet.a FERENCVAROST.es ha jol tudom nem volt gond az akarattal.Ez meg angliaban is igy megy.Biztosan sokkal jobb kedvel mennenek ki a kovetkezo merkozesre ha az anyjukat szidtak volna."

 

Ezek a játékosok - egy két kivételtől eltekintve - nem képviselik a Ferencvárost, sem tegnap, sem a tavasszal.

 

Ezek hajtottak becsülettel tegnap, ezt én is aláírom.

 

Csakhogy ezért nem jár taps, ez alap...

 

És a megtapsolás meg az anyázás között még van néhány fokozat.

Előzmény: FradiKA (149333)
HORI Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149336

1. A méltánytalanságokat majd felé lehet panaszolni a meccs után, de gólt rúgni csak addig lehet, míg a bíró nem sípol hármat...

 

2. Azért voltunk mezőnyfölényben, mert a Sopron hagyta. Ez persze az ő bajuk, mert miért hagyták - de már gólokkel vezettek.

 

A kapuig nem tudtunk eljutni, mert nem hagyták - ami nem is csoda, hiszen kevesebben voltunk.

Előzmény: Törölt nick (149332)
Kcsita Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149335
Tiud, vki vmilyen információt, hogy mi a helyzet a mai küldöttülésről?
 
 
Más.
 
Takács: Ezt a meccset elvették tőlünk
[2005-05-12 12:24]Élete első Magyar Kupa-döntőjét játszotta tegnap este Takács Ákos.
- 100%Fradi -

- Furcsa érzések kavarognak bennem - mondta játékosunk. - Egy-egy vereség után általában mérges vagyok. Mérges vagyok magamra, amiért nem tudtam eleget hozzátenni a csapat játékához, és mérges vagyok amiatt, hogy csalódást okoztunk a szurkolóknak. Most azonban nem mérget, inkább csalódottságot érzek.
Miben vagy kiben csalódtál?
- Az igazságosságban. Elszántan mentünk ki a pályára, nyerni akartunk. Jól is kezdtük a meccset, és bár kaptunk egy gólt, nem adtuk fel, továbbra is támadtunk, mentünk előre. A szögletarány ekkor - ha jól emlékszem - 5-0 volt a javunkra, ami azért tükröz valamit. Aztán kaptunk egy szerintem vitatható gólt, majd jöttek a teljesen érthetetlen kiállítások. A lapok azt a célt szolgálják, hogy a játékvezető fegyelmezzen, és nem azt, hogy felelőtlenül osztogassa. Három kiállítás egyetlen csapatból, ráadásul mindez egy kupadöntőben, azért ez minimum ritka! Ezt a meccset nem a csapat bukta el, ezt a meccset elvették tőlünk.
KRIPO.67. Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149334
mert,...Zöld az isten és tegnap szólt
Előzmény: HORI (149326)
FradiKA Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149333

- Miért kell egy 1-5-re elvesztett kupadöntő után megtapsolni a játékosainkat???

 

Mert ok kepviselnek mindet.a FERENCVAROST.es ha jol tudom nem volt gond az akarattal.Ez meg angliaban is igy megy.Biztosan sokkal jobb kedvel mennenek ki a kovetkezo merkozesre ha az anyjukat szidtak volna.

Előzmény: HORI (149326)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149332

1. A minket ért méltánytalanságok miatt ( a szurkoló is csak ember)

 

2. Mert 8 emberrel is percekig mezőnyfölényben tudtunk játszani, és mert a Ferencváros mezét viselik.

 

3. Újfent: A szurkoló is csak ember, nem higgadt fejű diplomata, főleg nem egy ilyen kupadöntő után.

Előzmény: HORI (149326)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149331

Volt szerencsém egy Portsmouth-Arsenal meccset élőben látni, ahol az Arsenal hatot gurított és a hazai szurkolók tapsviharban törtek ki mert látták a csapaton az akaratot...

Tegnap sokan láttuk az akaratot ezért tapsoltuk meg őket...

Előzmény: HORI (149326)
lendvair85 Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149330
Tényleg! A Gyepi kidobta a mezét... Nem lesz ebből baj? Van még mezünk? Mert ha nincs már akkor miből veszünk? Vagy majd visszakérjük??
HORI Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149329

"Igenis le kellett volna vonulni. Érdekes, hogy a kint lévő emberek 95%-a is így gondolta. Én tegnap voltam büszke a csapatra, mert odaállt és küzdött hajtott és ezt mi a közönség nagy része értékeltük is. "

 

Ezt a 95%-ot honnan veszed?

 

A szurkolótábor márcsak olyan, ha valamit elkezdesz kiabálni fix, hogy rengeteg fogják kiabálni veled, ha elég kitartó vagy ahhoz, hogy nem hagyod abba, mielőtt a tábor nagyrésze érzékeli, hogy mit kiabálnak.

 

Nem kell elhinned - próbáld ki.

 

Tömegpszichózis.

Előzmény: Törölt nick (149322)
FradiKA Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149328

sok mindenben igazad van de szerintem Lipcseinel nincs.Az egyetlen vezeregyeniseg  akire meg felneznek a tobbiek is talan.Ha o nem jatszik akkor mindenki csak tanacstalanul setafikal a palyan.Ja es Fradista."A FRADISTA".

Lajost sem bantanam.Meccseket hozott a Fradinak ami akkor eldontotte a bajnoksagot.Az hogy felment benne a pumpa tegnap  azon nem kell csodalkozni az utobbi honapok tortenesei utan.Arrol nem is beszelve ,hogy egy kupadontorol volt szo ahol a biro egy rakas szar volt.

Persze nem levonulni kell hanem loni nehany golt de ha mindenki es minden ellenunk van......

Előzmény: HORI (149315)
locust star Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149327

"Ha valamihez ostoba vagy, inkább hallgass!"

Így van, alapigazság.

Előzmény: KRIPO.67. (149323)
HORI Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149326

Semmi bajom nem volt a szurkolóinkkal tegnap, kivéve néhány dolgot:

 

pl.:

 

- Miért kell "gyertek le, gyertek le"-t kiabálni???

 

- Miért kell egy 1-5-re elvesztett kupadöntő után megtapsolni a játékosainkat???

 

- Miért kell a saját és más szurkolók testi épségét veszélyeztetve rohanni a kerítésre a   játékosok mezéért???

 

Elmagyarázod ezt nekem?

Előzmény: Törölt nick (149320)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149325
Nem Soproné, hanem a megyéé. De végülis mind1.
Előzmény: KRIPO.67. (149323)
locust star Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149324
Igen...és ??? Még mindig nem látom azt ellentmondást.
Előzmény: Törölt nick (149318)
KRIPO.67. Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149323

A szánalmas Te vagy.

Ha valamihez ostoba vagy, inkább hallgass!

Sopron napilapja a Kisalföld.

Előzmény: locust star (149312)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!