Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.10.10 0 0 341
Hali mindenkinek!
yamahavalerossi Creative Commons License 2010.10.10 0 0 340
Köszönöm szépen :) Lehet, hogy akkor beruházok egy dcr-250-re :)
Előzmény: P*istD (329)
P*istD Creative Commons License 2010.10.10 0 0 339
sakac Creative Commons License 2010.10.10 0 0 338
A teljesség igénye nélkül











Helly7110 Creative Commons License 2010.10.10 0 0 337
:) Sokszor fotózzuk egyszerre ugyanazt a témát. Érdekes látni a magasságunkból adódó különbségeket.
Előzmény: apaf3j (336)
apaf3j Creative Commons License 2010.10.10 0 0 336
A felső kép nagyon megfogott :)
Előzmény: Helly7110 (335)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.10 0 0 335
Nehezen bírnám így. :) 6 éves és ő is hozza magával a gépét bármerre megyünk. De hajnalban még alszik.
Előzmény: Sanon40D (334)
Sanon40D Creative Commons License 2010.10.10 0 0 334
:-)) Legyél kreatív.
Előzmény: Helly7110 (330)
P*istD Creative Commons License 2010.10.10 0 0 333
sok sikert hozzá! nekem sajna más irányú elfoglaltságom lesz.
üdv.
Előzmény: sakac (332)
sakac Creative Commons License 2010.10.10 0 0 332
Itt csak foltokban fagy de még megyek ki
Előzmény: P*istD (324)
P*istD Creative Commons License 2010.10.10 0 0 331
kafa!
Helly! Add fel postán, vigyázok rá ;-)
Előzmény: Jajca (327)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.10 0 0 330
Ó, ha valaki vigyázna reggel a gyermekemre. :( Mire én fotózni indulhatok már felszáradnak a sziták is.
Előzmény: cc (322)
P*istD Creative Commons License 2010.10.10 0 0 329
Ahogy ígértem.
1.- 100 usm magában kb 20 centire a gyufától
2.- 100 usm + dcr-250 kb 10 centire a gyufától
3.- 100 usm + 68mm közgyűrű kb 20 centire a gyufától
4.- 100 usm + 68mm közgyűrű + dcr-250 kb 10 centire a gyufától ( lehet, hogy 5 )
a képekben levő exif adatból láthatod a fény érték változását, végig f11-en volt a rekesz.







Előzmény: yamahavalerossi (318)
apca Creative Commons License 2010.10.10 0 0 328
akkor, hogy is van ez?
A pedig csak közelképek. helyre teszi a Nekem ezek már makrónak számítanak állítást. :)
Előzmény: P*istD (325)
Jajca Creative Commons License 2010.10.10 0 0 327
Az volt, csak a héten a ratyi időjárás gyakorlatilag felszámolta (felénk) a szitakötő és a lepkeállományt. Hibernálva azért találtam... mert a fák alatt 0 fok körül volt, a tisztáson meg mínuszban a fokok.

Előzmény: cc (322)
P*istD Creative Commons License 2010.10.10 0 0 326
továbbra is csak várok :-)
Előzmény: P*istD (293)
P*istD Creative Commons License 2010.10.10 0 0 325
akkor, hogy is van ez?
Előzmény: apca (323)
P*istD Creative Commons License 2010.10.10 0 0 324
hja, ott ahol nem volt fagy :-( nálunk most még hidegebb van mint tegnap volt, 0 fok alá ment a hőmérő.
klassz a szitád! közelebbit a fejéről?
Előzmény: cc (322)
apca Creative Commons License 2010.10.10 0 0 323
A mondatod második fele helyreteszi az elsőt. :)
Előzmény: P*istD (298)
cc Creative Commons License 2010.10.09 0 0 322
igazi makrós reggelre ébredtünk.a
h_mate Creative Commons License 2010.10.09 0 0 321
Ez de jó! :)
Előzmény: P*istD (320)
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 320
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 319
holnap megnézem neked, hogy mennyire változó minőségre közgyűrűvel és dcr-250-el.
Előzmény: yamahavalerossi (318)
yamahavalerossi Creative Commons License 2010.10.09 0 0 318
Jóféle :) Igazából akkor kéne ha nem tudok elég közel menni valamihez.
Előzmény: P*istD (317)
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 317
Előzmény: P*istD (316)
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 316
vicces gyerek vagy :-)
Előzmény: yamahavalerossi (315)
yamahavalerossi Creative Commons License 2010.10.09 0 0 315
Hali
Fotózott már itt valaki a canon 100 2.8 usm macro + raynox dcr-250 párossal? Érdekelnének az észrevételek(képminőség...stb.)
Köszönöm
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.09 0 0 314
De kimondottan tetszik! :)
Előzmény: sakac (313)
sakac Creative Commons License 2010.10.09 0 0 313
Nem kimondottan makró az első de talán elmegy



Előzmény: Helly7110 (311)
sakac Creative Commons License 2010.10.09 0 0 312
Reggelről még...







Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!