Keresés

Részletes keresés

jakacs Creative Commons License 2003.06.24 0 0 9
Esetleg antikváriumban jóval olcsóbban megkaphatod. Talán még több, mint 20%-kal! És teljesen újszerű állapotban (lehet, hogy új?).

Előzmény: Tie (8)
Tie Creative Commons License 2003.06.24 0 0 8
Ha meg az embör natgeo előfizető, akkor az a 20% kedvezmény mindjárt finomabbá teszi a könyvet...
Előzmény: sabian (6)
bzsolt Creative Commons License 2003.06.24 0 0 7
Ha a natgeo fotósuli drága (fotóház.hu-n olcsóbban megkapod...), javaslom a A digitális fotózás műhelytitkait (ha digizel), vagy a Fényképezés korszerűent. Ezek is kedvezménnyel rendelhetők a fotóházon.
Előzmény: sabian (6)
sabian Creative Commons License 2003.06.24 0 0 6
Szia!

A National Geographics-nak megjelent Fotósiskola c. könyve könyvesboltban 4500 Ft. Elég szemléletesen ír a gépekről, technikai háttérről, képszerkesztésre, természet, portré, sport egyéb fotózásról. Első könyvnek megfelelhet, de egy kicsit drága. Esetleg szülinapi ajándéknak???
sabian

Előzmény: nullahat (4)
bzsolt Creative Commons License 2003.06.23 0 0 5
szia! a www.fotohaz.hu-n találsz egy kiírást nyári táborra
Előzmény: _vadaszg_ (3)
nullahat Creative Commons License 2003.06.23 0 0 4
Van valami megbízható könyvetek, vagy létezik ilyen abszolút kezdők számára? Használtan is érdekel. Ajánlatokat várok az E-mail címemre, de csak akkor, ha valóban amatőrök által is könnyen felfogható a könyv tartalma.
Előzmény: _vadaszg_ (3)
_vadaszg_ Creative Commons License 2003.06.19 0 0 3
Halli :))

Szeretnék a nyáron menni valamiféle fotós suliba / tanfolyamra, valaki tudna ajánlani nekem (Pesti vagyok)

előre is thx. vadaszg

lucenyka Creative Commons License 2003.03.06 0 0 2
bpesten ez a (hivatalosan is bejegyzett) suli van:

bpesti szolgáltató- és kézművesipari szakképző iskola
(képzés helye: 1082 BUDAPEST, VIII Práter u. 31.
szükséges iskolai végzettség: érettségi
képzési rendszer: iskolai rendszerű nappali képzés)

ezenkívül tanfolyamok ezrei...
az ASA vezetője (Stalter György) sztem egy nagyon szimpatikus és jó fotós, én oda mennék, ha mennék.

Előzmény: _vadaszg_ (-)
konczeyb Creative Commons License 2003.02.25 0 0 1
Szerintem kezdetben elmehetsz egy Művelődési Házakba is. Ott igen olcson megtanulhatod az alapokat (rekesz-ido, gepfajtak, technikai alapok, tartozekok, szurok, obik, stb stb), rajossz, hogy mi erdekel, aztan ha mar tudod merre tovabb, befizethetsz 100.000 Ft-ot:(( valami komolyabb tanfolyamra.
Sok szerencset.
pragesz Creative Commons License 2003.02.24 0 0 0
www.fotosuli.lap.hu
_vadaszg_ Creative Commons License 2003.02.23 0 0 topiknyitó
Halli!

Lehet hogy már volt róla szó (akkor bocs).
De érdekelne, hogy milyen fotós tanfolyamot tudnátok ajánlani (nagyon amatőrnek), illetve ha már voltál valamilyen tanfolyamon megoszthatnád, hogy milyen volt..
Hallottam fotós táborokról is! Ilyenbe már volt valaki?
És még egy utolsó kérdésem lenne, hogy éretségi után milyen fotós iskolál vannak, akik kifejezettem ezzel a témával foglalkozik!

Előre is köszönöm a válaszokat!
vadaszg

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!