Keresés

Részletes keresés

Helly7110 Creative Commons License 2010.10.11 0 0 360
Még mindig dolgoznak. :)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.11 0 0 359
Azt hittem szőnyegről eszik:)
Előzmény: cc (357)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.11 0 0 358
A mai szerencsétlenkedésem gyümölcsei:-)
cc Creative Commons License 2010.10.11 0 0 357
... Egy napsütötte tisztáson vöröshangyákat fedezett fel, amint virágzó mályvákon masíroztak fel s alá, hogy a bimbók nedvét szívó levéltetvek cukros váladékával táplálkozzanak. Ezen a képen a hangyák egyike egy mályvasziromra hullott esőcseppből iszik. ...

:)))
Előzmény: cc (356)
cc Creative Commons License 2010.10.11 0 0 356
:))
Előzmény: Helly7110 (355)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.11 0 0 355
Kiborult a kristálycukor? :)
Előzmény: P*istD (353)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.11 0 0 354
Hali!

Sajnos erős szél fújt amikor készültek, így a képek 99 %-a bemozdult. Ezek lettek csak "kvázi használhatóak". Majd legközelebb...
Előzmény: P*istD (349)
P*istD Creative Commons License 2010.10.11 0 0 353
apaf3j Creative Commons License 2010.10.11 0 0 352
:))))
Előzmény: P*istD (351)
P*istD Creative Commons License 2010.10.11 0 0 351
P*istD Creative Commons License 2010.10.11 0 0 350
oops, látom lejjebb. bocsesz.
érdekesek a képek életlensége, pedig a felszerelésed tökéletes makróra.
Előzmény: P*istD (349)
P*istD Creative Commons License 2010.10.11 0 0 349
üdv a topikban!
kicsit életlenek a képeid, mivel követed el őket?
Előzmény: Törölt nick (348)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.11 0 0 348
szocsek
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.11 0 0 347
szöcsek
9-D200 Creative Commons License 2010.10.11 0 0 346
P*istD Creative Commons License 2010.10.11 0 0 345
cc Creative Commons License 2010.10.10 0 0 344
én is még a család ébredése előtt megyek ki és mire visszatérek is gyakorta az ágyban vannak még :))
1
Előzmény: Helly7110 (330)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.10 0 0 343
pentax k100d
kínai közgyűrű sor 1-es,2-es (és talán 3-as is) gyűrű
pentax smc-m 50mm f2.0 fordítógyűrűvel feltéve
Raw Bibble Proval

porzó
P*istD Creative Commons License 2010.10.10 0 0 342
szívesen!
Előzmény: yamahavalerossi (340)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.10 0 0 341
Hali mindenkinek!
yamahavalerossi Creative Commons License 2010.10.10 0 0 340
Köszönöm szépen :) Lehet, hogy akkor beruházok egy dcr-250-re :)
Előzmény: P*istD (329)
P*istD Creative Commons License 2010.10.10 0 0 339
sakac Creative Commons License 2010.10.10 0 0 338
A teljesség igénye nélkül











Helly7110 Creative Commons License 2010.10.10 0 0 337
:) Sokszor fotózzuk egyszerre ugyanazt a témát. Érdekes látni a magasságunkból adódó különbségeket.
Előzmény: apaf3j (336)
apaf3j Creative Commons License 2010.10.10 0 0 336
A felső kép nagyon megfogott :)
Előzmény: Helly7110 (335)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.10 0 0 335
Nehezen bírnám így. :) 6 éves és ő is hozza magával a gépét bármerre megyünk. De hajnalban még alszik.
Előzmény: Sanon40D (334)
Sanon40D Creative Commons License 2010.10.10 0 0 334
:-)) Legyél kreatív.
Előzmény: Helly7110 (330)
P*istD Creative Commons License 2010.10.10 0 0 333
sok sikert hozzá! nekem sajna más irányú elfoglaltságom lesz.
üdv.
Előzmény: sakac (332)
sakac Creative Commons License 2010.10.10 0 0 332
Itt csak foltokban fagy de még megyek ki
Előzmény: P*istD (324)
P*istD Creative Commons License 2010.10.10 0 0 331
kafa!
Helly! Add fel postán, vigyázok rá ;-)
Előzmény: Jajca (327)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!