Keresés

Részletes keresés

Banci Creative Commons License 2001.04.16 0 0 1068
Amikor legutóbb kinn voltam egy Kispest meccsen, akkor éppen aláztuk a koszta janis vácot vácott.De szép is volt akkor az élet! Kovács Kálmán átemeli a kifutó Koszta felett a labdát... Csupán csak annyit akartam mondani, hogy a normálisan szúrkolnátok, akkor biztosan többen kimennének a meccsekre. Feltételezem. S az ellenfél szúrkolói sem kötekednétek, ha látnák, h nem veszi senki a lapot. Amikor gyerekkoromban egy tehetségkutató edzőtáborban voltam(ifik), csak a fradi szúrkolókra volt jellemző az erőszak. Mindenkit + akartak verni, aki nem fradista. Most meg? A kisebb vidéki klubbokban látok csak "fantáziát". Azt + ne mondd nekem, h saját pénzen járjátok az országot! Van jó néhány szúrkoló ismerősöm, kispesti is, akiknek fizetnek(konkrétan kispestit ilyet nem ismerek,de más csapatnál igen), h elkísérjék a csapatot. Lehet, h TI kimaradtatok a szórásból?
Előzmény: Törölt nick (1067)
Banci Creative Commons License 2001.04.16 0 0 1066
Na az ilyen emberek miatt nem megyek ki többek között egy meccsre sem, mint amilyenek ti vagytok. Ha kimennék, nem tudnám, hogy röhögjek rajtatok, hogy mennyire szerencsétlenek vagytok, vagy szitkozódjam, hogy mi a f@sznak kell ez ide. Saját szórakoztatásotokra játszátok a meccseken a fejeteket,s nem veszitek észre, hogy csak az aljanép kíváncsi az ilyenekre. Az ilyen galerik + ultrák teszik azzá a focit, ami. Ha egymásnak akartok beszólni, akkor rendezzetek soron kívüli pankrációs versenyeket,de ezt ne a meccsen tegyétek. Szégyellem Magam, hogy a csapat, amelynek generációk óta drukkolnak a családban, ily szúrkolókkal rendelkezik.

Hajrá KISPEST!!!

Balázs Guardia Creative Commons License 2001.04.16 0 0 1064
Szerintem nem érdemes ennyit foglalkozni ezzel, de akkor írok tényket, amik nem lehetnek szubjektív.
Először a metrómegállóig hátráltunk. Utána a villamosmegállóban volt oda-vissza hátrálás. Végül a kereszteződés (Ady Endre út) túlsó végén álltatok fel, mi a másik végében. Ekkor indult meg a Copfos középről, vagyis az Euro Park előtti úton (nem tudom a nevét), oldalról.
Ezeket nem lehet különböző szemszögből nézni, gondolom te is ott voltál, akkor ezeket te is tudod.
Sorry, de én inkább nem kérdezek utánad.
Giorgetto Creative Commons License 2001.04.16 0 0 1063
bazz, csak közbe ledobott ez a buzi...
Előzmény: prince (1062)
prince Creative Commons License 2001.04.16 0 0 1062
gyere chat-re!
Előzmény: Giorgetto (1061)
Giorgetto Creative Commons License 2001.04.16 0 0 1061
Miva??? +baszhatja a rendőrség a szopós qrva anyját!!!!! dilletáns pöcsök, annyi eszük nincs, mint egy kijáró malacnak....
Előzmény: TomVeil (1060)
TomVeil Creative Commons License 2001.04.16 0 0 1060
INDEX.HU
Betilthatják a Bozsik-stadiont ...
április 16. 16:01

[MTI] Soron kívüli vizsgálatot kezdeményez a Budapesti Rendőr-főkapitányság a kispesti Bozsik stadionba keddre, s ha hiányosnak bizonyulnak a szerdai bajnoki találkozó biztonsági feltételei, akkor javasolják a nézők kitiltását. A hétvégi fordulóban ugyanis a Kispest a stadionon belüli rendőri intézkedésre nem tartott igényt, a rendőrök csupán a stadion közvetlen körzetében végezték a külső biztosítási feladatokat. A meccs megkezdését követően viszont a kispesti és a székesfehérvári szurkolók összeverekedtek. A hazai és a vendégszurkolókat külön kapun engedték be ugyan a stadion területére, de a szektorok elválasztása nem történt meg, feltehetően ez vezetett a tömegverekedés kialakulásához.

no comment

TomVeil

CHABY_NG Creative Commons License 2001.04.14 0 0 1058
Üdv!

Újra győztünk!
:)))))))
A fehérváriakhoz lenne 1-2 szavam: erről az üveges témáról lelehet szálni: Mikor leszálltatok a buszról (már aki leszállt) annyi üveg volt nálatok mintha nemis a Bozsik Stadionba hanem vmi üvegvisszaváltóba igyekeztetek volna!
Amúgy a boxban eggyenlő partnerek voltaktokbár ez is viszonylagos hiszen nálunk csak a Guardia harcolt! (27-en voltunk)
Jó éjt mindenkinek!

Chaby - Guardia

Giorgetto Creative Commons License 2001.04.14 0 0 1057
Evil!

nemlátlak IRCen.. nem gond végül is énis hivhattalak volna.. a biróról majd dumálunk, szerda ok!

Előzmény: Balázs Guardia (1055)
The Evil Creative Commons License 2001.04.14 0 0 1056
Bocs, nem "szerintem", hanem "szerinte", azaz Milinte szerint.
Előzmény: The Evil (1054)
Balázs Guardia Creative Commons License 2001.04.14 0 0 1055
fcf!

A fehérvári üvegdobálók is elmehetnek a... Sajnos oda-vissza ment a dobálás, szinte mondhatni, ahogy lenni szokott. Ha elől álltál az elején, te is tudod, ti dobtátok az első üveget. Utána persze mi is.. :( Ez van, úgy tűnik már nem is lehet ez ellen semmit tenni. Engem fülön dobtatok egy üveggel.
Összeségében mondhatni, hogy korrektül helytálltatok, miután észrevettétek, hogy bizony nem a Kispest tábor rontott rátok, csak mi.

Mash!

Ez a rendőrös dolog jó kifogás. Bár ha ott voltál, láthattad, hogy teljesen egyedül indut meg. De ne is ezt nézzük, hanem hogy a metrómegálló közelében kezdődött a harc, Copfos attacknál meg az első emberetek az Euro Park melletti kereszteződés túlsó végén állt...

The Evil Creative Commons License 2001.04.14 0 0 1054
Olasz!

Gratuálálok a győzelmetekhez!
A bírón nekünk is van mit számonkérni.
A meccs után beszéltem Milinte Árpival, nagyon önkritikus volt, és elmondta, hogy hibázott, de szerintem NEM volt bent teljes terjedelmével a labda, ráadásul a partjelző úgy jelezte, hogy bent volt, hogy NEM LÁTHATTA, mert egyfelől a 16-os vonalán állt, másfelől Milinte teste takarta a labdát, úgyhogy azt hiszem a bíró eléégé jóindulatú volt veletek... Amúgy is elég barom volt a bíró, össze-vissza fújt minden szart.
Helyzetetek sem volt, s bár mi sem játszottunk jól, hatalmas szerencsével nyertetek. Belenyugodtam, mert tudom hogy ilyen is van.
A kispesti "ultrák" meg undorítóak, ilyen dobálásokat még a fradisták se csinálnak, ez undorító.

Ja, bocs hogy nem hívtalak a meccs után, de így alakult! Szerdán azért Szeráj! :)

Banci Creative Commons License 2001.04.14 0 0 1053
Szóval ezt:Kispest-Honvéd - Videoton FCF 1-0 (1-0)
Bozsik-stadion, 3000 néző, V: Sápi
Gólszerző: Kovács B. (29.)
Sárga lap: Füzi (80.), Pintér (81.), illetve Földes (29.)
Kispest: Nota - Babos, Lőrinc, Téger, Müller - Piroska (Németh N., 81.), Pintér, Kovács B. - Faragó, Torghelle (Füzi, 53.), Sasu (Szabó T., 69.)
Videoton: Milinte - Szalai Cs., Balassa, Vilotic - Usvat, Tóth B., Csató (Szalai T., 70.), Julinho, Németh T. - Fodor (Korsós, 70.), Földes

!!!CSAK SZOPATUNK, CSAK SZOPATUNK!!!

Előzmény: Banci (1052)
Banci Creative Commons License 2001.04.14 0 0 1052
Emberek, ez a csúcs. Ma ilyen napom van. Miután megtudtam, h sikrült a vizsgám, itthon ezt látom:
fcf Creative Commons License 2001.04.14 0 0 1051
Ha te nem dobáltál,ne vedd magadra!
Előzmény: zizinor (1050)
zizinor Creative Commons License 2001.04.14 0 0 1050
Akkor szurkolj a csapatodnak és ne itt gyalázkodj!
Előzmény: fcf (1049)
fcf Creative Commons License 2001.04.14 0 0 1049
Képzeld,én meccset nézni járok ki és szurkolni,nem "emberkedni"(?)!
Na mind1.
Előzmény: zizinor (1048)
zizinor Creative Commons License 2001.04.14 0 0 1048
fcf!
Nem most kell emberkedni! A Bozsikban kellett volna "csicskázni". Ott kellett volna emberkedni.

CSAK A KISPEST!!!!!!!!

Előzmény: fcf (1047)
fcf Creative Commons License 2001.04.14 0 0 1047
...a primitivebbet
Előzmény: TomVeil (1044)
mash Creative Commons License 2001.04.14 0 0 1046
600!
mash Creative Commons License 2001.04.14 0 0 1045
599!
most nem hívta a rendőrőket a Copfos????
TomVeil Creative Commons License 2001.04.14 0 0 1044
így jár az aki provokálja az erősebbet... :-)))
fcf Creative Commons License 2001.04.14 0 0 1043
ahahahah,nehogy már aztmond,hogy mi vagyunk a hibásak,ugyanmár...
Előzmény: Giorgetto (1041)
Giorgetto Creative Commons License 2001.04.14 0 0 1042
rendezők? mit hittek magukról??????
Előzmény: fcf (1040)
Giorgetto Creative Commons License 2001.04.14 0 0 1041
ahahahah, ti ugye nem dobáltatok????? a játékvezetés katasztrofális volt, a vendégjátékosokat mint a himes tojást úgy védték, mig a mieinket büntetlenül lehetett lerántani, felrúgni.... :( a lényeg ismét a 3pont, a többi másodlagos!
Előzmény: fcf (1037)
fcf Creative Commons License 2001.04.14 0 0 1040
A lófasz akart verekedni,képzeld én nem azért járok ki a meccsre!Persze gondolom téged ez nem érdekel,te jót röhöghettél a buszdobáláson is,meg ahogy primitiv fasz társaid összerúgdosták az egyik rendezőt az edzőpályánál...
Előzmény: jfk1974 (1038)
extasee Creative Commons License 2001.04.14 0 0 1039
De azért a Fehérvári busz két ablakkal kevesebbel indult haza!
Talán azt sem a szél fújta ki!!! :)))
jfk1974 Creative Commons License 2001.04.14 0 0 1038
Minek jössz ki akkor a meccsre? Te akartál verekedni!
Előzmény: fcf (1037)
fcf Creative Commons License 2001.04.14 0 0 1037
MINDEN MOCSKOS CSICSKA KISPESTI KÖVET ÉS ÜVEGET DOBÁLÓ ELMEHET A BÜDÖS PICSÁBA!!!(remélem olvassák,a többiektől meg bocs a hangnemért...)
jfk1974 Creative Commons License 2001.04.14 0 0 1036
CSAK A KISPEST!!!! CSAK A KISPEST!!!!

Kinszenvedés volt a Vidi elleni mérkőzés. Meccs előtt összecsaptak az Ultrák, mivel egyetlen rendőr sem volt a környéken. Sajnos már ezen is lehet spórolni!!! Béla szerencsés góljával vezettünk, de utána megszólalásig hasonlitott a mérkőzés a Vasas ellenire. A Vidi meddő fölényét nem tudta kihasználni szerencsénkre.. Játékvezetés ismét tragédia volt, persze megint minket sújtottak az itéletek.
Röviden ennyi, szerdán találkozunk!!

FORZA KISPEST!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!