Keresés

Részletes keresés

severina Creative Commons License 2002.06.15 0 0 84
:((
Előzmény: Holdwine The Real (81)
Agassi Fan Creative Commons License 2002.06.14 0 0 83
Szerintem mindkét Richie album szuper!
Előzmény: severina (72)
Agassi Fan Creative Commons License 2002.06.14 0 0 82
Ez az ami megjelent videón is, ugye?
Nekem is csak az MTV-s van meg, de majd ha lesz elég pénzem,akkor megveszem az eredetit DVD-n.
Ha lesz természetesen.
Előzmény: Artension (79)
Holdwine The Real Creative Commons License 2002.06.14 0 0 81
Mpegben voltak meg, de eltűntek a CD-im ...
Előzmény: severina (77)
severina Creative Commons License 2002.06.14 0 0 80
Jajj Nózi KEDVES!!! : ))) NE TEDD ezt velem, mindjárt indul a hepaj, s nem kevesebb mi útirányom VESZPRÉM, ha ez mond neked vmit. ; )). Ezt a megérzést, mondom én, bekukkantok ide én, s lám lám... egy kedves ismerős... s egy világ? mi oly kicsi : )) s nekem nem mesélsz?

Nos hová sorolsz mi mondandód lényege? Szólj a témához - óóóóóóóvatosan kérlek ; ))- . s tudni fogom mit gondolsz... akarom e egyáltalán tudni .. IGEN!! : ))). Sev.

Átadom üdvözleted Sinirinának : ))). HA szabad utólagos engedelmeddel : ).

Előzmény: Nausea (78)
Artension Creative Commons License 2002.06.14 0 0 79
"Nekem a Keep the Faithről special az I want you a kedvencem, de az If I was your mother is cool."

Dry county?
Ha csak ez az egy számuk létezne, már akkor elégedett lennék.

Más. Van egy MTV-s koncertfelvételem Keep the faith: an evening with BJ-eléggé ismert anyag), két szám címét nem tudom. Ki tud segíteni? Az a kettő is feldolgozás (lehet), egyébként is van egy pár.
1. With a little help from my friends
2. Love for sale
3. Lay your hands...
4. Blaze of...
5. Little bit of soul
6. ???
7. Bed of r.
8 Livin' on...
9. Fever
10. ???
11. Wanted...
12. I'll sleep...
13. Bad m.
14. Keep...

Előzmény: Holdwine The Real (73)
Nausea Creative Commons License 2002.06.14 0 0 78
Te itt? Egy világ dőlt össze bennem:)))
Előzmény: severina (77)
severina Creative Commons License 2002.06.14 0 0 77
Húú nem is voltam figyelmetlen BoG-it illetően, : )...

Nos hol van meg minden?? Kazin? :O

Előzmény: Holdwine The Real (76)
Holdwine The Real Creative Commons License 2002.06.14 0 0 76
Ha a videókra gondolsz, már nincsenek meg, de Kazaa-val töltöttem mindet, ott minden megvan.

Dyin' ain't much of a livin' a kedvenc a BoG-ról.

Előzmény: severina (75)
severina Creative Commons License 2002.06.14 0 0 75
Igen igen az is nagyoon, de nagyooon jóóó ; ). S a Blaze O.G.ról melyik?

Amúgy hová tűnt Runaway... elszaladt? Nem mesél tovább? Nekem konci élményem majdnem mindkét pesti lett volna, de csak a '96osra sikerült kijutnom... Megérte.

Holdwine The Real. Pakoltál valahová fel cuccost, amiről beszéltetekű?

Előzmény: Holdwine The Real (74)
Holdwine The Real Creative Commons License 2002.06.14 0 0 74
:-))

Amúgy asszem említettem, hogy nekem a Blaze of Glory nagy kedvencem, nemrég a filmet is láttam (Young guns 2)

Előzmény: Holdwine The Real (73)
Holdwine The Real Creative Commons License 2002.06.14 0 0 73
A topicgazdi itt van, és érdeklődéssel vette észre, hogy a topicot megtalálta valaki. Nekem a Keep the Faithről special az I want you a kedvencem, de az If I was your mother is cool.

Amúgy asszem

Előzmény: severina (72)
severina Creative Commons License 2002.06.14 0 0 72
Igen, megvan a SAVE A PRAYERre gondoltam... nem is az IF I WAS.. után van. : ))

RICHI éneke, hangja tetszik, benne is megvan az a mélység ami jellemezte a B.J. kezdeteket, szóval szolón ott van... Nem igazán hallottam még egészben albumát, de egy két szám amit hallottam, no az tetszett to me too...

Hová tűnt a topicgazdi? : ))

Előzmény: Agassi Fan (71)
Agassi Fan Creative Commons License 2002.06.13 0 0 71
Richie anyagait nem szeretitek?
Szerintem szuperek, van olyan jó, mint Joné, egy két szám még jobb is!
Razzle Creative Commons License 2002.06.13 0 0 70
En nem tudom letolteni, szerintem mar levettek.
(Wanted dead or Alive)
Előzmény: Razzle (69)
Razzle Creative Commons License 2002.06.13 0 0 69
Nekem bejon az uj Bion Jovi hangzasvilaga is. Az igaz, hogy reginek jobb a feelingje, de ez sem rossz. A szoloalbuma meg kifejezetten allat.
severina Creative Commons License 2002.06.13 0 0 68
Hi! Akkor újra itt... nos kicsit bő lére eresztve a dolgokat. Nem tudtam én sem megállni, h. hozzá ne szóljak a témához. Először is grats., Holdwine The Real az ötlethez, no meg a védelemhez : )). Tény a régi albumok nagyon good feelinget eredményeznek hallgatás közben, mindig életet visznek beléd a számok, felpezsdítenek, s még csak nem is a slágerekről beszélek. A slágerek mellett is rengeteg kitűnő számuk van. Ezek tények, csak vannak olyanok akiknek bejönnek s vannak azok akiknek nem... Nekünk sem tetszik minden. Ezek meg közhelyek : )). Viszont a változatosság szerintem nem baj... Inkább az a legnagyobb baj, h. olykor oly magasságot is erőltet Jon énekben ami már nem lenne neki való, mert nem bírja kiénekelni, s talán ettől válhat egy két szám „nyálassá” miközben maga a szám még jó is lenne. Hangja kicsit gyengült szerintem. Viszont kellemes meglepetést okozott számomra a Destination A. c.-ű albuma. Ott tényleg oly számok is megtalálhatók melyekből hiányoznak ezek a „nem tudom kiénekelni, s ezért nyújtok” próbálkozások.... s ettől visz kicsit más világba s mégis régi MIRACLE-t idéz. /Hope jól írtam/. .... aztán nem is beszéltünk a KEEP THE FAITH albumról. Tényleg nektek nem jött be? Nekem kedvencem róla az IF I WAS YOUR MOTHER, s az azt követő – azt hiszem a PRAYER : ))) amit akár egy NEW J. –re is rá tehettek volna - . A CRUSH sem oly rossz bár teljes mértékben nem igazán tudták az IT’s MY LIFE vonalat követni, s THESE DAYS en is vannak szupi számok, de talán nem a legmegfelelőbb dalokkal jöttek ki klipre, s ezért érzékelhető jobban a változás, s ezért alakult ki inkább véleményalkotást illető kettészakadás.... Talán .. Részben.

Jehova szóda: Inkább előbbi mint utóbbi ; ))). /18/. Viszont nyilván a szőrős mellkas magába foglalja a fiatal, vagány, vadabb korszakát, mikor még jól is állt neki a hosszú hajával : )), aztán a szünet után ugye ugye kellett az image váltás is... : )) lsd. KEEP T.F., s továbblépve megint változás amivel kapcsolatosan már túl sok pozitívumot én sem tudok mondani.

Runaway: Hadd el ne sírj : )), bizti van fent valamilyen url-en egy - két klip tőlük. Láttam egy két helyen. Tényleg milyen weboldalakat látogattok tőlük?
www.bonjovi.de innen letölthető a WANTED DEAD OR ALIVE ; )) aint láttam... szólj ha megvan... :))

severina Creative Commons License 2002.06.13 0 0 67
Wowwww! Hi! megyek gyorsan nyomtatni, s olvsni, aztán majd jövök a témához hozzászólni... grats. a témához!! Ezerrel!

Addig röviden, a régi király, az új hm.

valleyboy Creative Commons License 2002.06.13 0 0 66
Ha valakinek megvan a Destination Anywhere dupla CD-s kiadása megírhatná milyen a hozzá adott koncert CD. Érdemes azért megvenni?
Agassi Fan Creative Commons License 2002.05.03 0 0 65
Hello!

Új lemez szeptemberben Bounce cimmel.
Az első szám címe Everyday lesz.

Crush21 Creative Commons License 2001.12.07 0 0 64
Sziasztok!
Nekem az a véleményem, hogy akinek nem tetszik a Bon Jovi zenéje, az ne hallgassa.
Akinek a régebbi cd-k tetszettek, az ne várjon többet olyan lemezre. Ugyanis Jon azt nyilatkozta egyszer, hogy olyan lemezt már csináltak. Ők előre mennek, nem hátra.
Én egyetértek vele. Ha az új hangzás nem tetszik, az mindenkinek a magánügye. De sok embernek mégis ők a legjobbak, bizonyítékok erre a teltházas koncertek.
Runaway én is voltam a bécsi koncerten. Merre voltál? Nekem sikerült a 3. sorban helyet foglalnom. :-))
Én eddig 5-ször voltam BJ koncerten, és remélem ezt a számot még növelhetem. :-)
A Crush DVD szuper! Most a Live from London-t keresem DVD-n.
Holdwine The Real Creative Commons License 2001.11.05 0 0 63
CD-n vannak a videók, ha kell még, tudom feltölteni ...
Előzmény: Runaway (61)
Holdwine The Real Creative Commons License 2001.10.18 0 0 62
Itthon nincsen esetleg? Egyáltalán ilyesmiket hol lehet beszerezni (értsd koncertvideók meg ilyesmi ...)
Előzmény: Runaway (61)
Runaway Creative Commons License 2001.10.18 0 0 61
én is kapom a crush tour videot! hamburgból! De már láttam.Vagyis asszem láttam. Azon van a runaway lassú verzióban ugye? (De hát biztosan azt láttam, mert Just older, meg It's my life is volt benne...márpedig az csak Crush turné lehetett...) ha az, akkor az nagyon kircsi, ajánlom mindenkinek.
Holdwine The Real Creative Commons License 2001.10.18 0 0 60
Hamarosan cd-re kerülnek a klipek, igyexem holnap feltölteni némelyket ...

Hol vetted a Crush Tourt? És mennyiért?

Nikki Sixx Creative Commons License 2001.10.17 0 0 59
Epp tegnap vettem meg a Crush Tour videot,nekem tetszik a visszakanyrodas,de ez nem a szinpadi munkara vonatkozik...
Holdwine The Real Creative Commons License 2001.10.17 0 0 58
Akkor azért nem értettem, mit szeretnél. Sajnos újabb szólólemezzel nem szolgálhatok :-)))
Előzmény: valleyboy (57)
valleyboy Creative Commons License 2001.10.17 0 0 57
Néha előveszem azt a lemezt és mindig csak azt állapítom meg, hogy mennyire klasz számok vannak rajta. A Bon Jovis újabb dolgok nem nagyon jöttek be, nem valami izgalmas dalokat írtak. Jon énekstílusa sem tetszik, sokat nyávog. Az a szóló lemez volt az utolsó cucc ami igazán jó volt, bár azt mondták rá brites a hangzása és más. Hát az utóbbi idők alkotásihoz képest tényleg kicsit más, jobb. Szóval jó lenne egy ilyen szólólemeznek a folytatása.
Emléxem a Metal Hammerben így reklámozta a kiadó:
"Ne csak a barátnődnek vedd meg" :)
Előzmény: Holdwine The Real (56)
Holdwine The Real Creative Commons License 2001.10.17 0 0 56
ööö - ezt hogy kell érteni?
Mit értesz a folytatása alatt?
Előzmény: valleyboy (55)
valleyboy Creative Commons License 2001.10.17 0 0 55
Elkellene a Destination Anywhere folytatása.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!