Keresés

Részletes keresés

Csuli85 Creative Commons License 2010.10.11 0 0 371
h_mate Creative Commons License 2010.10.11 0 0 370
Tv kijelző... :)
Előzmény: Csuli85 (369)
Csuli85 Creative Commons License 2010.10.11 0 0 369
Szerintetek mi van a képen? Talán színes cukorkák? Neeeeem...:)

Törölt nick Creative Commons License 2010.10.11 0 0 368
kétszerezőt én is : sicor 2x Csak elfelejtettem odaírni :).
28-asom me nincs fix csak 50-es, meg egy pentax smc-m 135mm f3.5 és egy vivitar 135 mm f2.8. Utóbbi kettő nem alkalmas erre a célra
Előzmény: P*istD (367)
P*istD Creative Commons License 2010.10.11 0 0 367
és kétszerezőt, a többi stimmel :-)
Előzmény: P*istD (366)
P*istD Creative Commons License 2010.10.11 0 0 366
igen, ezt ismerem de ő 28mm-est használ.
Előzmény: Törölt nick (364)
P*istD Creative Commons License 2010.10.11 0 0 365
bármi lehetett volna..
Előzmény: Törölt nick (363)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.11 0 0 364
ja, és ez volt az ötletadó:
http://www.flickr.com/photos/opoterser/2545298333/lightbox/
Előzmény: P*istD (361)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.11 0 0 363
miért? mire gondoltál eredetileg?
Előzmény: P*istD (361)
P*istD Creative Commons License 2010.10.11 0 0 362
egy darabig még ellesznek a virágoddal. ;-)
Előzmény: Helly7110 (360)
P*istD Creative Commons License 2010.10.11 0 0 361
uhh, akkor megnyugodtam :-)
nekem is volt ilyen felszerelésem, nagyon szerettem.
Előzmény: Törölt nick (354)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.11 0 0 360
Még mindig dolgoznak. :)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.11 0 0 359
Azt hittem szőnyegről eszik:)
Előzmény: cc (357)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.11 0 0 358
A mai szerencsétlenkedésem gyümölcsei:-)
cc Creative Commons License 2010.10.11 0 0 357
... Egy napsütötte tisztáson vöröshangyákat fedezett fel, amint virágzó mályvákon masíroztak fel s alá, hogy a bimbók nedvét szívó levéltetvek cukros váladékával táplálkozzanak. Ezen a képen a hangyák egyike egy mályvasziromra hullott esőcseppből iszik. ...

:)))
Előzmény: cc (356)
cc Creative Commons License 2010.10.11 0 0 356
:))
Előzmény: Helly7110 (355)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.11 0 0 355
Kiborult a kristálycukor? :)
Előzmény: P*istD (353)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.11 0 0 354
Hali!

Sajnos erős szél fújt amikor készültek, így a képek 99 %-a bemozdult. Ezek lettek csak "kvázi használhatóak". Majd legközelebb...
Előzmény: P*istD (349)
P*istD Creative Commons License 2010.10.11 0 0 353
apaf3j Creative Commons License 2010.10.11 0 0 352
:))))
Előzmény: P*istD (351)
P*istD Creative Commons License 2010.10.11 0 0 351
P*istD Creative Commons License 2010.10.11 0 0 350
oops, látom lejjebb. bocsesz.
érdekesek a képek életlensége, pedig a felszerelésed tökéletes makróra.
Előzmény: P*istD (349)
P*istD Creative Commons License 2010.10.11 0 0 349
üdv a topikban!
kicsit életlenek a képeid, mivel követed el őket?
Előzmény: Törölt nick (348)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.11 0 0 348
szocsek
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.11 0 0 347
szöcsek
9-D200 Creative Commons License 2010.10.11 0 0 346
P*istD Creative Commons License 2010.10.11 0 0 345
cc Creative Commons License 2010.10.10 0 0 344
én is még a család ébredése előtt megyek ki és mire visszatérek is gyakorta az ágyban vannak még :))
1
Előzmény: Helly7110 (330)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.10 0 0 343
pentax k100d
kínai közgyűrű sor 1-es,2-es (és talán 3-as is) gyűrű
pentax smc-m 50mm f2.0 fordítógyűrűvel feltéve
Raw Bibble Proval

porzó
P*istD Creative Commons License 2010.10.10 0 0 342
szívesen!
Előzmény: yamahavalerossi (340)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!