Keresés

Részletes keresés

malaka Creative Commons License 2006.05.25 0 0 topiknyitó

Nekem Buerger-kórom lett. Én ezzel lettem műtve, és szeretnék nagyon sok kérdést feltenni.

Snecit ismerem, ő nagyon sokat segitett már nekem. De orvosi véleményekre is nagyon kiváncsi vagyok.

Várom a beirásokat.

Köszönöm

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!