Keresés

Részletes keresés

ChrisClay Creative Commons License 2001.11.18 0 0 138
szasz,te "Madison-barát"!:-))

Hja,most már úgy tűnik,a "mutogatós bácsi" nem tér vissza a magyar bajnokságba...:-)))
Nem kár érte.

Nálunk is jobb lenne a helyzet,ha újabb külföldiek igazolgatása helyett inkább Grebit és Rafit tanítanák meg kosarazni...:-((

Jössz Szolnokra,ugye?
Majd találkozunk. Hja,24-én Red Devils-ülés...
Te jössz?
Asszem,most menni kéne...

Hajrá Körmend!!!

Előzmény: kwest (137)
kwest Creative Commons License 2001.11.18 0 0 137
Úgy néz ki, hogy semmi.
Előzmény: ChrisClay (136)
ChrisClay Creative Commons License 2001.11.17 0 0 136
Feribá!

A bckormend.hu-n terjed a hír,hogy Halimics Paksra igazolt! Mi ebből az igazság?

ChrisClay Creative Commons License 2001.11.16 0 0 135
Csá!
Óriási,óriási show lenne,ha bekerülnétek a 16-ba!
Nagyon kell ez most NEKÜNK!!!
Drukkolok...

Gráczi nem élvezte Putesz bizalmát-és akkor még finoman fogalmaztam.

Még rosszabbul járt Pojbics Sz.,aki még jobb is volt,mint Gráczi-most a SMAFC-nál van...:-(((

Amit Grebiröl és Mujkéröl írtál,az m ind igaz,az utcsó szóig,DE!!!:
ez így nem igaz,hogy a kosárlabda a magas emberek játéka.
Maximum kellenek magas emberek is,a palánk alá.

Sőt,továbbmegyek: egy magas ember(bár,attól függ,honnét számítjuk a "magasságot"...) szinte sosem ügyes.
Egy Cziglernek köze nincs a kosárlabdához,de egy Shaqnek sem sok.
Dzunicsnak,Madisonnak Istinek,Davisnek stb... annál inkább.
Akit életemben láttam (élöben!!!) játszani,és a legjobbnak tartottam-úgy hívták,hogy GALLISZ...

Magyarországon neki nem engednék meg,hogy elkezdjen kosarazni,mert túl alacsony...:-((

Az egyetlen ember,aki tényleg k***a magas,de mégsem "hormonláda"(mint pl. Czigler) :Arvydas Sabonis.
A centerek közül ő a zsánerem.

Hajrá Körmend!!!

Előzmény: Feribá04 (134)
Feribá04 Creative Commons License 2001.11.16 0 0 134
Szia!

Rohadtul igazad van! Ahogy írtad szinte előttem a kép, de ugye nem tegnap volt, én is csak TV-n láttam. Sorry...Arra viszont jól emléxem, hogy Gráczi akkor még nem volt olyan zsíragy, mint most. Azt hittem sokkal jobb játékos lesz belőle, de ugye jött a kis Csicsa...és a történet ismert.

Bozidar "Lófej" Vukazic valóban nem tartozott az NB I Dzsordenjei közé, de volt egy meccse, amikor mindent bedobott (Pécs-ASE). No comment...
Vuko....(meg sem próbálom mégegyszer leírni) tényleg nagyot játszott az Alba ellen (6/5 tripla), de ezen kívül nem volt több emlékezetes alakítása (nehogy egy szolnoki rámcáfoljon) és úgy tudom utolsó meccse is az Alba elleni volt, mert közben Borisz felépült.

Kicsit elbizonytalanodtam az erőviszonyokat illetően, mert állítólag az Opava Ankarában nyert. Mindegy hozni kell a hazaiakat + egy idegenbeli és a legjobb 16 között vagyunk.

Centerben még valóban nem kaptatok ki, de nem is kellett nélkülöznötök Eddy-t. Itt most nem sérülésre gondolok, hanem mondjuk az első negyedben ráfújnak hármat és le kell hozni. Te is tudod, hogy ez ebben a ligában előfordul (Szamos, Missura, Váradi, Szabó "Fasszopó" IV György, dr. Vígh...nem folytatom, mert nem lenne elég a hely). Egy Grebi-Mujke kettős, ha pontban nem is, de lepattanóban valószínüleg kapitulálna egy Ivkovics-Bukva, Báder-Sanni, Orosz-Lapov vagy akár egy Czigler-Sitku kettőssel szemben. Ez a sport a magas emberek játéka. A kilencvenes években egyedül akkor tudtatok bajnokságot nyerni, amikor volt jól védekező centeretek (az első bajnokságnál ki volt még magas Szlávik és Kardos mellett? Ez már túl rég volt...nem emléxem). Nem fog mindig bemenni sok hármas! Pozíciójáték is kell! Nekem ez a véleményem.

Üdv.
Feribá04

Hajrá ASE és MAGYAR kosárlabda!

Előzmény: ChrisClay (132)
ChrisClay Creative Commons License 2001.11.15 0 0 133
Szerintem Feribá04 mondja jól: ha elküldik Torot,és hozzák Madisont,akkor nem egészen normális a vezetőség!
Ha Toro mellé hoznák,az más tészta lenne,de Trummernek nem szabad(na) kikerülni a kezdőből egy Madison miatt!
Az is igaz,hogy tán egy behemót ötös jobban kéne,de
Eddy mindent elintéz! (minimum 10 lepattanó meccsenként,legutóbb Kaposváron többet kapott le,mint az egész somogyi csapat...)

Eddig nem kaptunk ki centerben egyszer sem. Két vereségünk közül egyik sem a 4-5 poszt hibája,inkább az akkori rossz dobóforma.
+ a gyorsaságunk kárára ne igazoljunk Bukva-féle csigákat!

MTE!!

Előzmény: kwest (131)
ChrisClay Creative Commons License 2001.11.15 0 0 132
Csákó!

Rosszul emléxel. Illetve nem teljesen pontosan.
Abban feltétlen igazad van,hogy a bajnokságunk évében is(!!!) játszottunk kétszeres hosszabbításos meccset a D.Gy. úton,(ekkor mán kettő nyusz volt ide)Gráczi tényleg felállt a büntetőkhöz,de nem hagyott ki egyet sem,mert-RÁ SEM DOBHATTA ŐKET!!
Ez x állásnál volt, fél másodperccel(!) a vége elött.
A BíRÓK "VISSZAFÚJTÁK"!!!!
TÉVÉMECCSEN!!!!
ÉLETEM LEXEBB CSALÁSAI KÖZÖTT TARTOM SZÁMON!
(persze,egy pesti vagy egy fehérvári biztos megmagyarázná,hogy csak köcsög körmendi reklamáló vagyok,de nem érdekel!)

Gondold el: egyszer már megadták a két büntit Gráczinak. Rákészül a 17 éves csákó,hogy megnyerje klubjának a magyar bajnokságot-Pesten-tévémeccsen,abban az időben,mikor már a Híradónak kellett volna mennie...(gondold el,hányan láthatták...).
A fejében lejátsza az egészet,vesz egy mély levegőt,kezében a labda....és ekkor "visszafújják" az egészet!
1000 körmendi(köztük én) pukkadt meg kishíján dühében!
Mind1,otthon levertük őket,és megnyertük a bajnokságot. (legalább lett egy kis pluszbevétele a klubnak...)

Vukazicsra úgy emléxem,mint egy eső-kelő,béna játékosra,Vukoszavljevics(hülye neve ellenére) viszont kitűnőt játszott az Olaj-Alba meccsen,ahol (pár körmendivel együtt) személyesen jelen voltam,és örültem a Szolnok győzelmének!

Ezzel együtt szerintem leveritek őket,mint a szöget!(én drukkolok)

A törökök? Az már kemény dió lesz!!!
A PTT Ankarával voltunk egy csoportban,itthon nyertünk,de idegenben nagyon ránkszámoltak!
Láttam felvételről a meccset,félelmetes ott a hangulat! (törököknél ez megszokott-imádom,ahogy szurkolnak)
Ott fel kell kötnötök azt a bizonyos fehérneműt...

Sok szerencsét!

Hajrá Körmend! (hajrá magyar kosárlabda)

Előzmény: Feribá04 (130)
kwest Creative Commons License 2001.11.15 0 0 131
Igen, ez lenne az ideális megoldás, de ha anyagilag nem kivitelezhető, akkor benn van a pakliban, hogy elküldik Denist, amit személy szerint nagyon sajnálnék. Az is érdekes lenne, hogy éppen most, amikor a trevisói meghívásnak fog eleget tenni.
Rudi fantasztikus az idén, ez igaz, Grebi mélyen a tudása alatt teljesít. Ennek ellenére gondolni kell arra is, hogy ne hat- esetleg hétszemélyes csapatunk legyen.
Előzmény: Törölt nick (128)
Feribá04 Creative Commons License 2001.11.15 0 0 130
Szia!

Nem akarok kötekedni, de a kétszeri hosszabbításos bajnoki döntőtök nem egy évvel előtte volt? Nekem úgy rémlik, hogy az elsőt nyertétek Pesten Eddy és Hene remek teljesítményével, majd hoztátok a hazait is. Ezután következett a kétszeres hosszabbításos Dózsa György úti ütközet, ahol a végén már majdnem az ifi II volt a pályán a kipontozódások végett. Még így is nyerhettetek volna az első hosszabbításban (és akkor bajnokok vagytok), de Gráczi (ha jól emléxem ő volt) csak az egyik büntetőt dobta be. Végül javítottatok otthon és bajnokok lettetek. Én így emlékszem, de lehet hogy rákövetkező évben is volt kétszeri hosszabbítás.

Köszi a gratulációt, de nagyon nem kell ettől az eredménytől elszállni. Jön ezután az Opava Vukazic-al (Pécs) és Vukosavljevic-el (Szolnok). A törökök lesznek szerintem még jók. Majd meglátjuk.

Azt én is hallottam, hogy Petit nem mindenki csípte Körmenden, de ez szerintem nem csoda, ha tényleg nem fértek össze Putesz-el. Én sokszor dumáltam már vele, szerintem nagyon jó arc és ami a legfontosabb, jó edző. Nagyon felkészült, vannak váralan ötletei és nincsenek kedvencei a játékosok között. Múlt évben Marcit többet baszogatta, mint akárkit a csapatban. Hibái: roppant elfogult saját csapatával és nem tud veszíteni (ebben nagyon hasonlít Putesz-re).

Na mára ennyi egyébként is tök ideg vagyok, mert most tudtam meg, hogy ki kell hagynom a december elsejei ASE-Kaposvár meccset és ez nekem olyan, mintha te neked kellene kihagyni február 9-én a ...(de úgyis tudod).

Üdv.
Feribá04

Hajrá ASE!

Előzmény: ChrisClay (127)
Feribá04 Creative Commons License 2001.11.15 0 0 129
Én is úgy gondolom, hogy nem lehet olyan hülye a körmendi vezetés, hogy egy tehetséges 19 éves játékost elzavar. De ha sikerülne honosítani Mujanovicsot, akkor sem hiszem, hogy Madison a megoldás. Inkább egy jó centert kellene hozniuk. Akkor nagyon jók lehetnének és a jelenlegiek posztjával sem lenne gond: Eddy 4-5, Mujke 3-4, Rudi 2-3, Denis 1-2 és Isti mindig 1. 8 játékosa lenne a Körmendnek, akit bármikor be lehet dobni. Madisonnal a négyes-ötös poszt kérdése még mindig nincs megoldva.

Grebi idén is általában csere volt.

Üdv.
Feribá04

Hajrá ASE!

Előzmény: Törölt nick (128)
ChrisClay Creative Commons License 2001.11.14 0 0 127
Gratulálok a győzelmetekhez!!!
Nagyon kellett ez a férfi kosárlabdának!!!
Örülök a Kaposvár győzelmének is!

Szizov még játszik?:-)))
Még azon is meglepődtem,hogy egyeltalán él...

Hajrá magyarok!
még1x gratula!

Tudom,kik voltak Pakson,mert velük voltam pl. Nyíregyházán is,tavaly 2x is...

Nem én vagyok P.,de azt tudom,miért utálják.
Nekem is furcsa,amiket csinál.
Dehát ő tudja.
Én nem utálom. Nem is érdekel.
Amit most Kaposváron csinált,azon már csak röhögni lehetett,ez tény.
Ez sem nekem tűnt fel,mások mutatták...na hagyjuk!
Nem érdekes.

Hihetetlen,mennyire együtt jár az agyunk:
Fodor Geriben nekem is az volt a legelviselhetetlenebb,hogy folyton-folyvást megsérült. Pont,amikor nem kellett volna.

Én nem hallottam Gerit kórusban szidni...
Tény,hogy Fodor Petit nálunk sohasem szerette a többség. Én igen. Jó edzőnek tartom. Igaz,ő is felelős a körmendi közhangulatért manapság.Kissé csalódtam benne.
Úgy viselkedik,mint egy sértődött kismacska.
Az meg,hogy a bírókra fogta a vereséget,nevetségessé teszi.

Főleg,hogy ő is körmendi...

Na,mára ennyi!

További jó szurkolást nektek!

Hajrá Körmend!!!!

Előzmény: Feribá04 (125)
ChrisClay Creative Commons License 2001.11.14 0 0 126
Csá!!!

Sajnos,nem pletyka. Ma később vettem csak a kezembe a Vasi Times-ot,annak sportoldalán pedig ott áll,öles betűkkel:
Madisonnal tárgyal a Marc-Körmend.

Én nem bízom benne,hiába is írnék mást.
Lehet,hogy tényleg Terrence volt rá pozitív hatással,én most másra nem is tudok gondolni.
Még régebben Fodor Péter jelöltem meg,mint aki nagyon jól összefogta a sok egyéniséget. Lehet,hogy ez utóbbiban is van valami igazság.

1996 volt az az év,amiről írsz!( a 2. bajnokságunk)
Edmonsonnal esélye nem lett volna a Honvédnak,meglett volna a 3. bajnokságunk is.

Óriási formában voltunk,Salgótarjánban (üdvözlök ott mindenkit,király hely!!!) a Magyar Kupa döntőjében pl. lepisiltük a Honvédot. (jobb szó nincs rá)
És az a röhej,hogy még így is,Eddy nélkül is volt sanszunk!!! Az elsö pesti meccsen az utcsó percig vezettünk, a másodikon 2xes hosszabbításban(!!!) kaptunk ki...:-(((
Közte Körmenden Érsek Pityu 7 hármasával simán vertük öket...
2-1 után Körmenden 2 ponttal kaptunk ki,majd Pesten kb 8-cal...

Viszont abban az évben volt a KEK-menetelés...
Soha nem fogom elfelejteni,amíg élek!

Nem tudom,melyik volt a legszebb élmény:
-tán,amikor a Veronát hosszabbításban legyürtük,úgy,hogy Eddy hármasával,az utcsó másodpecben értük el a hosszabbítást...
-vagy,a veronai visszavágó,amikor 5000 veronai tapsolta meg a körmendi szurkolókat...
-vagy,amikor idegenben vertük a Buducsnosztot(!!)
Madison 40 pontjával...
-vagy,amikor meccs visszavágóján úgy nyertünk hosszabbításban,hogy az ellenfélnél már csak hárman(!!!) voltak a pályán...

Nem!
A legszebb a TDK Manresa ellen volt,az,amikor kijöttek melegíteni a spanyolok,az egész csarnok felugrott tapsolni,éljenezni öket...és ök nem hittek a szemüknek-fülüknek: mikor megértették,hogy őket ünnepeljük,elkezdtek tiszteletköröket futni a csarnokban,miközben a B-közép üvöltötte: álllálllálllálálllállállláláááá
Eviváááááá Espana!!!
Bevallom, erősen könnyeztem...

Aztán a bemutatás...elsötétült a terem,és csak a csillagszórók+görögtüzek égtek...
aztán rivaldafényben megjelent az első körmendi spíler,a szpíker meg üvöltötte:
"kedves közönségünk,a Marc-Körmend csapatában 10-sel a csapatkapitány Zsebe Ferenc...7-sel Szájer József..."
De ezt már nem lehetett hallani,mert az Aidát énekelte-üvöltötte-kiabálta mindenki,de tényleg MINDENKI!!
A sötétben... Közben égtek a csillagszórók...
Repültek a papírcsíkok,a papírfecnik...
durrantak ki a piros lufik...
A spanyolok meg udvariasan tapsikoltak,de közben látszott rajtuk,hogy legszívesebben most valahol a Marson lennének inkább,mint ebben a pokolban...

A következö évben is eljutottunk ugyanoda (attól a Szaratovtól estünk ki,amelyik most a Kapossal van egy csoportban...),de már nem volt az igazi.
(azért levertük a Leverkusent,+Szájer Józsi 6 hármasával az Oostendét,amelyik most sintén Euroligás...)
Ennyit a múltidézésről. Azért szép volt...

Előzmény: Feribá04 (124)
Feribá04 Creative Commons License 2001.11.14 0 0 125
Nem tudom. Én annyira azért nem tartom természetesnek, hogy kifütyültök egy olyan játékost akinek annyi mindent köszönhettek. Mi Gulyást biztos nem fütyülnénk ki, pedig ő közel nem volt akkora kedvenc Pakson, mint Fodor Körmenden.

Igazából a kifütyülés és az oldalvonal melletti bekiabálásokon kívül kórusban csak egy dolog volt ami durva, de az Marcit és Petit is érintette. Az elejét nem tudom, de a vége ...elmehettek mindhárman a bús....No comment. Mindegy ti tudjátok. Azt azért nem értem, hogy múlt évben még a másik kettőt nem bántottátok, sőt az elődöntőn teljesen korrektek voltatok még a hazai vereség után is.

Geriről egyébként még nem tudok konkrét véleményt mondani. Az biztos, hogy rohadt laza a játéka viszont egyenlőre ingadozó. Idegesít, hogy állandóan sérült.

Igen voltak Devils-esek egy hétvégét, Balázs és Lajos. Vezetékneveket inkább nem írok. Jóban vagyunk még P. Tamással is, akit állítólag a Devils ki nem áll. Biztos tudod kiről van szó (szombathelyi). Remélem nem te vagy? A hétvége két dologról szólt: KOSÁRLABDA ÉS ALKOHOL.

A ruszkikat remélem megnyomjuk. A múltkor fent voltam az ASE irodában és láttam a játékoslistát. Ilyenek szerepeltek a Moszkvánál, mint Valerij Szizov és Vitalij Noszov. Ugye egyiket sem kell bemutatni?

Üdv.
Feribá04

Hajrá ASE!

Előzmény: ChrisClay (122)
Feribá04 Creative Commons License 2001.11.14 0 0 124
Szia!

A Körmend részéről rossz döntés lenne, ha ezt a csapatot megbolygatnák. Igazából (de ehhez Mujke honosítása kell) annyi haszna lenne, hogy volna éppkézláb emberetek a padon is, mert ebben most - különösen ezen a poszton - gyengék vagytok és a bajnokság még qrva hosszú.

Miután másodszor bajnokok lettetek (ne haragudj, de az évszámon gondolkodnom kellene), Mujke helyére került Madison a Körmendbe. Valahogy így nézett ki a kezdő ötös: Szájer, Madison, Zsebe, Edmonson, Czigler (ez a csapat még most sem esne ki, de amit a kupában művelt az nem volt semmi). De a lényeg! Egymás ellen Pakson volt az első bajnoki. Nick valami eszméletlen volt! Soha nem láttam ilyen tudású játékost addig a magyar ligában. Meg is jegyeztem, hogy ha 8 bíró fúj egy meccsen a Honvédnak, akkor is az MTE lesz a bajnok. Végül nem így lett. Eddy megsérült a rájátszásra, Nick pedig úgy döntött egyedül is eldönti a finálét. Így is tett, de nem jó irányba. Jöttek róla egyébként a bajnokság közben is a hírek, hogy túl sokat iszik, nőzik, edzésre nem jár, de ebből, hogy mi igaz azt te jobban tudod.

Amikor Fodor Geri múlt évben elintézte, hogy az ASE picsánrúgja Lukminas-t (épp ideje volt) nagyon nem örültem, hogy Madison-t kapjuk annak ellenére, hogy milyen jó játékos. Csodák-csodájára mindenben rámcáfolt. Sokszor a csarnokban miatta nem kezdődött el időben a városi bajnokság, mert Davis-szel ottmaradtak gyakorolni, hajtott edzésen és meccseken is, pedig az elején még erőnléte sem igazán volt. Bulizni eljárogatott Ferivel, de egyébként szolid és csendes volt mindig. Egyszer egy kocsmában a Philadelphia-Toronto elődöntő közben eldumáltam vele és nagyon közlékeny, szimpatikus volt. Sokan azt mondják, hogy Davis volt rá jó hatással. Ezt én nem tudom, de azt igen, hogy ha helyette marad Lukas a legjobb 4 közé sem jutunk, a kupában pedig már az Olaj kiver bennünket.

Egyébként a Dumancsics-os idők: 52 Szolnokon, 40 Fehérváron + mindkét meccs nyerve. Ezt azért nem sokan csinálják utánna.

Szóval nehéz őt megítélni, járhattok jól is vele, de Toroman-t elküldeni miatta, mindenképp hülyeség.

Üdv.
Feribá04

Hajrá ASE!

Ui: A Devils gondolkodik a válogatottmeccseken? Tiszaújváros? Pécs?

Előzmény: ChrisClay (121)
ChrisClay Creative Commons License 2001.11.14 0 0 123
A "harmadik ügy":
Baromi jó ötletet adtál ezzel a székkel! Igaz,hogy ilyen a Balkán legsötétebb zugaiban sem fordul elő máshol,de ezek szerint Kaposváron még ez az egy megoldás létezik!
Elmondom a többieknek is az ötletet...
Nem rossz! Arra azért kiváncsi lennék,mit szólna a brill security,amikor meglátja a 150 körmendit,egy-egy székkel a kezükben:-)))
Előzmény: Feribá04 (120)
ChrisClay Creative Commons License 2001.11.14 0 0 122
A "másik ügy":
Nem Te vagy az első,aki nekem szegezi a kérdést:
Miért szidtuk a Körmend-Paks meccsen Fodor Gerit?

Ezt tőlem sok-sok körmendi is megkérdezi.(nem értem,miért,mintha én lennék a felelős...)

Nos: Én nem hallottam,hogy kórusban szidtuk volna Gerit. A ziccerénél kifütyültük,de ez szerintem természetes.
Sokan kérdezik,tehát valami tényleg lehet abban,hogy szidták Gergőt. Hangsúlyozom: SZIDTÁK,mert én egy szóval sem...
Valószínűleg lehettek bekiabálások,de én ezt nem hallhattam, a B-középben.
Cziglert szidtuk.+Mészárost. Már ezerszer megbeszéltük,hogy egyik sem ellenetek irányul. Ezt a két "urat",játszon akárhol is,ki fogjuk fújolni.

Geri anyuéknál érettségizett,voltam a szalagavatóján is,amúgy is sokat dumáltam vele,volt barátnőjét meg elég jól ismerem.

Mint írtam,én soha nem szidtam,azzal együtt kissé csalódtam benne,hogy elment Körmendről.
Teljesen megértem a döntését-kell a pénz,kell a váltás is.-de jobban tisztelem azokat,akik maradtak! ennyi,nem több!

Nem tartozik szorosan a témához,de utóbbi időben kissé "elszállt a srác",nekem úgy tűnik. Tett pár nagyon nagyképű megjegyzést,ami nekem különösen rosszul esett.
Hangsúlyozom,ez CSAK az én véleményem-biztos mások másképp látják.

Viszont megköszönném,ha leírnád,miket kiabáltak Gerire! Ez nem mazochizmus,csak most már nagyon furdal a kiváncsiság: ha legközelebb is kérdőre vonnak ez ügyben,legalább hadd tudjam a tényállást...

Más.
Hallottam,voltak a nyáron nálatok devilses tagok!
Én örülök ennek(is)!
remélem,megmarad a korrekt kapcsolat a két tábor között!
Ma sok sikert nektek az oroszok ellen!

Hajrá magyarok!!!

Előzmény: Feribá04 (120)
ChrisClay Creative Commons License 2001.11.14 0 0 121
Szevasz,Davis!!!(bocs,csak a Feribá miatt...:-))

Egyeltalán nem pofáztál bele!
Sőőőőőt!
100,de inkább 101%-ban igazat adok neked a Madisonnal kapcsolatban!
Én nagyon nem szeretem,ezt tudják rólam Körmenden.
Régi ok. Egyszer Szombathelyen,sértődöttségből(!!!)
leadta a meccset! Értsd: 2(!) pontot dobott,de lényegében a gyűrű felé sem nézett. Ezt nem tudom neki megbocsátani soha. Azt még csak-csak,hogy le se sz**ta a szurkolókat+voltak elég durva kilengései körmendi 2 idénye alatt!
De azt,hogy az érte rajongó szurkolókat semmibe vegye,ahhoz már nincs joga. Amúgy is egy "profinak"-amilyennek nem lehet nevezni Madisont-kötelessége mindig küzdeni.

Istenadta tehetség,de egy lusta dög.

Én birom Toromant,19 éves alig múlt,ügyes,vagány srác. Persze,hogy még sokat hibázik.
Én el lennék keseredve,ha helyette jönne Madison(én nem hívom Nickelnek).

Előzmény: Feribá04 (120)
Feribá04 Creative Commons License 2001.11.14 0 0 120
Szia Chris!

Ha nem látnám, hogy a te neveddel jelennek meg a kaposvári körülményeket leíró sorok, azt hinném valamelyik paksi ír kissé elkésve a bajnoki döntőről.

Alapvetően nem lenne baj, ha kábé 15-20 vendégszurkoló jelenne meg egy kaposvári derbin, de amennyiben ennél többen vannak a "maradék" már nem láthatja azt ami a pályán történik. A bajnoki döntő első meccsének második félidejét én is csak felvételről láttam, mert szünetben kimentem egy sörre és közben akadt jelentkező az első sorra, ám a másodikra túrára megoldottam a problémát. Vittem otthonról egy régi széket és tökéletesen láttam mindent. Ez komoly!

Más. Nickel úgy jött el Dombóvárra, hogy Pakson fog kikötni, ám nem a pénz a probléma (nem kér túl sokat) hanem az, hogy nem nagyon szeretnénk Gerit a padra küldeni. Nem ezért vettük. Miért szídtátok egyébként? Körmendi születésű, nem haraggal jött el. Nem kellett volna! Madisonra visszatérve úgy gondolom, hogy amennyiben Mujkét honosítjátok nagyot nyertek vele, de Toroman helyett? Hát nem tudom...

Ha egy komoly felfogású, jó formában lévő Nickelt kaptok (mi azt kaptunk), akkor szerintem az idei bajnoki esélyeitek nőnek, mert jobban védekezik, több a rutinja, több pont van benne és mindent összevetve jelenleg még jobb játékos Denis-nél. Hosszabb távon azonban Toroman-re szavazok.

Bocs, hogy belepofáztam.

Üdv.
Feribá04

Hajrá ASE!

Előzmény: ChrisClay (119)
ChrisClay Creative Commons License 2001.11.14 0 0 119
Egyébként Madison nevét emlegetik mifelénk manapság.
Toroman helyett.
Ki mit szól hozzá?
Én el lennék kenődve.
Remélem,csak hülye pletyka!...

Hajrá Körmend!!!

ChrisClay Creative Commons License 2001.11.13 0 0 118
Köthetünk egy üzletet!:-)))
Ha elárulod nekem emailban,ki az az illető,akkor én holnap leírok neked minden fejleményt! Most rohanok,mert megyek színházba!
De holnap beírom,megígérem!

Nos,áll az alku?:-)))
robinsonpizza@freemail.hu

Előzmény: wendriner úr (117)
wendriner úr Creative Commons License 2001.11.13 0 0 117
be tudnad masolni valahogy? nekem sanszom sincs arra, hogy a kovetkezokben hozzajussak.
Előzmény: ChrisClay (115)
wendriner úr Creative Commons License 2001.11.13 0 0 116
ezt az uj-latin nyelvet nem birom, csak egy masikat, de jol ismerek valakit, aki szereti a Kormendet, raadasul meg a tanar nenidet is ugyanugy ismeri, mint Te!

hajra Kormend

Előzmény: ChrisClay (114)
ChrisClay Creative Commons License 2001.11.13 0 0 115
Aki hozzá tud jutni a Vas Népe c. laphoz,a mai ill. tegnapi számban közlik a kaposvári döbbenetet,ill. a MARC-Körmend hivatalos állásfoglalását az ügyről!

HAJRÁ KÖRMEND!!!

ChrisClay Creative Commons License 2001.11.13 0 0 114
AAAAAAhhhhh,eccola!Signora Pietra!
Piroska Pietra!
Maaaa,sono molto contento con questa domanda!
Era molto difficile!
Ma! Qui sei Tu?
Sono molto curioso!!!
Előzmény: wendriner úr (112)
ChrisClay Creative Commons License 2001.11.13 0 0 113
A "másik topicban",amit említesz-ez a Körmend-Olaj barátság-meg lehet találni tényleg a véleményemet.

Kicsit más,mint amit "kaposvári" barátunk itt említ.
Már ott is felajánlottam neki a türelmesebb,figyelmesebb hozzászólás-olvasgatást,hogy ne essen folyton ugyanabba a hibába: tojik mások véleményére,csak a sajátját szajkózza!

Szerintem emiatt tartozik nekem egy bocsánatkéréssel,de úgy látszik,ennyire nem korrekt a srác,hogy elismerje: ő is hibázhat.
Sőt,inkább még1x megismétli (eddig azt hittem,csak téves,de rájöttem:HAZUG) állítását!

Nem egy gentleman-viselkedés!

Előzmény: kaposvari (101)
wendriner úr Creative Commons License 2001.11.13 0 0 112
azt nem tudom, de a latin nyelvcsalad ot is erdekli...:)
Előzmény: ChrisClay (110)
ChrisClay Creative Commons License 2001.11.13 0 0 111
Hopp,most kapcsolok!
Történelemről van szó?:-))
Kérek segítséget!
Telefonálhatok egyet?:-)))
Előzmény: wendriner úr (108)
ChrisClay Creative Commons License 2001.11.13 0 0 110
Kedvenc tanárom? Sok volt...-:)))
Adj kis segítséget!
Pl.: sokszor bukott autóvezetésből?:-))))
Előzmény: wendriner úr (108)
ChrisClay Creative Commons License 2001.11.13 0 0 109
Hogy a "latinozást" folytassuk,megjegyezhetném:
Aquila non captat muscas.

És ez igaz is. Nagyon unalmas,hogy az ember csinál egy topicot(nem én tettem) kedvenc csapatának,és ilyen provokátor alakok jönnek be percenként kötekedni.
Kedves kaposvári,Teneked már jópárszor felajánlottuk a lehetőséget,miszerint nyithatsz topicot "imádott" csapatodról itt is,vagy folytathatod a már megkezdettet(2hozzászólást ért meg...)!

Ezen felül is bátran megírhatod okos véleményedet az általános topicban,ahova engem(is) egyfolytában rángatsz!

Három topicot meghagyhatnál nekünk: A Hajrá Olaj,ABC Marc-Körmend és a Körmend-olaj barátság fórumokat!

Nagyon leköteleznél!

Utálatodat tartogasd a "maradék" oldalakra!

MTE!!!

wendriner úr Creative Commons License 2001.11.13 0 0 108
rakerdezhetek a kedvenc tanarod nevere? :)
Előzmény: ChrisClay (107)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!