Keresés

Részletes keresés

P*istD Creative Commons License 2010.10.12 0 0 390
akkor marad neki a super makró mód, vegy kézzel elé tartja a nagyító előtétet.
Előzmény: Helly7110 (389)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.12 0 0 389
De nincs, mert ugyan olyan mint az enyém:)
Előzmény: P*istD (387)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.12 0 0 388
Lehetek én az off tag a topicban? :) Hiába a gépemen a super macro funkció, csak közeli képeket tudok készíteni. :)
Előzmény: cc (378)
P*istD Creative Commons License 2010.10.12 0 0 387
sem az "ezt" nem látni és a dcr-250-es linked sem jó.
nos, ha van a fujidon belső szűrőmenet rész és nem húzódik visszább a váztól akkor szinte bármit rá tudsz tenni.
Előzmény: kod1111 (385)
P*istD Creative Commons License 2010.10.12 0 0 386
ma reggel a vázat kicseréltem c450d-re, így könnyebb a témát megtalálni vele :-).
a nagyítás brutális de a képminőségtől nem vagyok megelégedve.
a rekesz f8-on volt, attól felfelé romlik a minőség.
ez a kép teljes méret, nincsen vágva belőle.
Előzmény: P*istD (377)
kod1111 Creative Commons License 2010.10.11 0 0 385
Sziasztok!
Ezt jó kis "nagyítót" rá tudom barkácsolni a Fuji S1500-re, vagy csak a Raynox DCR-250 Super Macro előtétlencsét tudom rászerkeszteni
Raynox DCR-250 Super Macro előtétlencse
Csuli85 Creative Commons License 2010.10.11 0 0 384
Hmmm.
Még gondolkozom.
De holnap ha lesz egy kis fény+türelmem,akkor csinálok egy képet amin lehet gondolkozni:)
Előzmény: cc (381)
fido1983 Creative Commons License 2010.10.11 0 0 383
Mostmár itt a kép is. :)
Előzmény: fido1983 (375)
P*istD Creative Commons License 2010.10.11 0 0 382
cc Creative Commons License 2010.10.11 0 0 381
a
Előzmény: Csuli85 (379)
P*istD Creative Commons License 2010.10.11 0 0 380
szitaszem
Előzmény: Csuli85 (379)
Csuli85 Creative Commons License 2010.10.11 0 0 379
Valami segítség?
Előzmény: cc (378)
cc Creative Commons License 2010.10.11 0 0 378
akkor legyen egy másik rejtvény
a
Előzmény: Csuli85 (369)
P*istD Creative Commons License 2010.10.11 0 0 377
kezdjük a váz felöl.

Pentax istD + 50mm KGY + M42 kétszerező + fordított pentax M 28 f2,8,
A vaku fényét plexi rúddal továbbítottam az obi elé.
A témát erős megvilágítás hiánya nélkül megtalálni sem egyszerű, nem hogy ráállni élesre, minden elismerésem a linken szereplő fotósnak.
Előzmény: Törölt nick (376)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.11 0 0 376
és mi van a szettben?
Előzmény: P*istD (372)
fido1983 Creative Commons License 2010.10.11 0 0 375
Eladó az obi amivel készült! Sigma 105mm f2,8 EX DG Macro Canon!
lukacsp@citromail.hu
h_mate Creative Commons License 2010.10.11 0 0 374
:) Szép nagyítás!
Előzmény: Csuli85 (373)
Csuli85 Creative Commons License 2010.10.11 0 0 373
Majdnem!
Szeretném azt mondani,hogy egy légy szeme....de nem.
Ez a CRT monitorom,de elfogadom a TV-t :D
Előzmény: h_mate (370)
P*istD Creative Commons License 2010.10.11 0 0 372
én most összeállítottam a szettet, ez lett az eredménye:
Előzmény: Törölt nick (368)
Csuli85 Creative Commons License 2010.10.11 0 0 371
h_mate Creative Commons License 2010.10.11 0 0 370
Tv kijelző... :)
Előzmény: Csuli85 (369)
Csuli85 Creative Commons License 2010.10.11 0 0 369
Szerintetek mi van a képen? Talán színes cukorkák? Neeeeem...:)

Törölt nick Creative Commons License 2010.10.11 0 0 368
kétszerezőt én is : sicor 2x Csak elfelejtettem odaírni :).
28-asom me nincs fix csak 50-es, meg egy pentax smc-m 135mm f3.5 és egy vivitar 135 mm f2.8. Utóbbi kettő nem alkalmas erre a célra
Előzmény: P*istD (367)
P*istD Creative Commons License 2010.10.11 0 0 367
és kétszerezőt, a többi stimmel :-)
Előzmény: P*istD (366)
P*istD Creative Commons License 2010.10.11 0 0 366
igen, ezt ismerem de ő 28mm-est használ.
Előzmény: Törölt nick (364)
P*istD Creative Commons License 2010.10.11 0 0 365
bármi lehetett volna..
Előzmény: Törölt nick (363)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.11 0 0 364
ja, és ez volt az ötletadó:
http://www.flickr.com/photos/opoterser/2545298333/lightbox/
Előzmény: P*istD (361)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.11 0 0 363
miért? mire gondoltál eredetileg?
Előzmény: P*istD (361)
P*istD Creative Commons License 2010.10.11 0 0 362
egy darabig még ellesznek a virágoddal. ;-)
Előzmény: Helly7110 (360)
P*istD Creative Commons License 2010.10.11 0 0 361
uhh, akkor megnyugodtam :-)
nekem is volt ilyen felszerelésem, nagyon szerettem.
Előzmény: Törölt nick (354)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!