Keresés

Részletes keresés

sakac Creative Commons License 2010.10.12 0 0 401








P*istD Creative Commons License 2010.10.12 0 0 400
ugye, hogy ugye :-)
Előzmény: Helly7110 (399)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.12 0 0 399
Nem muti mert a régi vinyón van. :( Igen, virág volt. A bogarat lencse nélkül lőttük. :)
Előzmény: P*istD (396)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.12 0 0 398
Majd kiderül ha lesz pénzem:-)
Addig próbálkozom a megszokott módon.
Előzmény: P*istD (394)
P*istD Creative Commons License 2010.10.12 0 0 397
P*istD Creative Commons License 2010.10.12 0 0 396
bogár volt, nem egy apró virág?
no, muti azt a képet :-)
Előzmény: Helly7110 (395)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.12 0 0 395
Úgy is sikerülhet. Milyen szép lett a bogár amin kipróbáltuk a te lencséddel a gépemet.
Előzmény: P*istD (390)
P*istD Creative Commons License 2010.10.12 0 0 394
az a lényeg, hogy ahová van lehetőség feltekerni az ne menjen a váz külső felétől beljebb. így bármit feltehetsz rá, az más kérdés, hogy érdemes e. ez utóbbi kipróbálás után fog kiderülni.
Előzmény: Törölt nick (393)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.12 0 0 393
Van rajta egy lencsevédő amit le lehet tekerni, esetleg annak a helyére valamit???
:-)
Előzmény: P*istD (392)
P*istD Creative Commons License 2010.10.12 0 0 392
387 - es komment rád is igaz lehet.
Előzmény: Törölt nick (391)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.12 0 0 391
Szép napot mindenkinek.

Én szinte semennyire nem értek a fényképezőkhöz. Csak tudok fényképezni.
A kérdésem a következő:

Van egy Kodak EasyShare Z650-es gépem. (6.1 megapixel, 10X optikai zoom)
Lehet-e valamit kapni hozzá? Valami kiegészítőt. Objektívet vagy mit tudom én mik vannak még:-)

Előre is köszönöm.
P*istD Creative Commons License 2010.10.12 0 0 390
akkor marad neki a super makró mód, vegy kézzel elé tartja a nagyító előtétet.
Előzmény: Helly7110 (389)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.12 0 0 389
De nincs, mert ugyan olyan mint az enyém:)
Előzmény: P*istD (387)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.12 0 0 388
Lehetek én az off tag a topicban? :) Hiába a gépemen a super macro funkció, csak közeli képeket tudok készíteni. :)
Előzmény: cc (378)
P*istD Creative Commons License 2010.10.12 0 0 387
sem az "ezt" nem látni és a dcr-250-es linked sem jó.
nos, ha van a fujidon belső szűrőmenet rész és nem húzódik visszább a váztól akkor szinte bármit rá tudsz tenni.
Előzmény: kod1111 (385)
P*istD Creative Commons License 2010.10.12 0 0 386
ma reggel a vázat kicseréltem c450d-re, így könnyebb a témát megtalálni vele :-).
a nagyítás brutális de a képminőségtől nem vagyok megelégedve.
a rekesz f8-on volt, attól felfelé romlik a minőség.
ez a kép teljes méret, nincsen vágva belőle.
Előzmény: P*istD (377)
kod1111 Creative Commons License 2010.10.11 0 0 385
Sziasztok!
Ezt jó kis "nagyítót" rá tudom barkácsolni a Fuji S1500-re, vagy csak a Raynox DCR-250 Super Macro előtétlencsét tudom rászerkeszteni
Raynox DCR-250 Super Macro előtétlencse
Csuli85 Creative Commons License 2010.10.11 0 0 384
Hmmm.
Még gondolkozom.
De holnap ha lesz egy kis fény+türelmem,akkor csinálok egy képet amin lehet gondolkozni:)
Előzmény: cc (381)
fido1983 Creative Commons License 2010.10.11 0 0 383
Mostmár itt a kép is. :)
Előzmény: fido1983 (375)
P*istD Creative Commons License 2010.10.11 0 0 382
cc Creative Commons License 2010.10.11 0 0 381
a
Előzmény: Csuli85 (379)
P*istD Creative Commons License 2010.10.11 0 0 380
szitaszem
Előzmény: Csuli85 (379)
Csuli85 Creative Commons License 2010.10.11 0 0 379
Valami segítség?
Előzmény: cc (378)
cc Creative Commons License 2010.10.11 0 0 378
akkor legyen egy másik rejtvény
a
Előzmény: Csuli85 (369)
P*istD Creative Commons License 2010.10.11 0 0 377
kezdjük a váz felöl.

Pentax istD + 50mm KGY + M42 kétszerező + fordított pentax M 28 f2,8,
A vaku fényét plexi rúddal továbbítottam az obi elé.
A témát erős megvilágítás hiánya nélkül megtalálni sem egyszerű, nem hogy ráállni élesre, minden elismerésem a linken szereplő fotósnak.
Előzmény: Törölt nick (376)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.11 0 0 376
és mi van a szettben?
Előzmény: P*istD (372)
fido1983 Creative Commons License 2010.10.11 0 0 375
Eladó az obi amivel készült! Sigma 105mm f2,8 EX DG Macro Canon!
lukacsp@citromail.hu
h_mate Creative Commons License 2010.10.11 0 0 374
:) Szép nagyítás!
Előzmény: Csuli85 (373)
Csuli85 Creative Commons License 2010.10.11 0 0 373
Majdnem!
Szeretném azt mondani,hogy egy légy szeme....de nem.
Ez a CRT monitorom,de elfogadom a TV-t :D
Előzmény: h_mate (370)
P*istD Creative Commons License 2010.10.11 0 0 372
én most összeállítottam a szettet, ez lett az eredménye:
Előzmény: Törölt nick (368)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!