Enyém is bridge és tudja a RAW-ot, ráadásul nem is egy mai darab, már 5 éves. Inkább a kompakt gépek azok amik nem tudják és az alsóbb, az 5 évnél régebbi bridgek.
Nagyon szépek ott is a képeid. Nincsenek tömörítve? Mert én azért mentem át a fl.-re, mert a p-n nagyon tömörítették a képeket nekem. De lehet nekem kellett volna átállítanom? Ezt azért szeretem jobban, mert egy terrát tölthetek fel és eredetiben.