Keresés

Részletes keresés

biancoblu Creative Commons License 2000.06.15 0 0 14
nállunk=nálunk
biancoblu Creative Commons License 2000.06.15 0 0 13
Sziasztok!

Kiváncsi vagyok, Bukszegi milyen lesz, hátha beválik.

Razo!

Eggressynek lehet hogy jól ment Diósgyorben, de nállunk nagyon szar volt. Menjen ahová akar!

Tócsa!

Még mindig nem tudom, hogz mekkora a koltségvetés, de a bevételek és a kiadások egalizálják egymást.

U.i.: Nem tudja valaki, mikor sorsolnak?

HAJRÁ MTK!!!!!!!!!!!!!

Tócsa Creative Commons License 2000.06.15 0 0 12
Sz’tok!
Egy egyszerű kérdést engedjetek meg nekem: a csapatotok mekkora költségvetéssel dolgozott az elmúlt idényben és most mennyire tervezik azt?

Hajrá Loki!

razo Creative Commons License 2000.06.15 0 0 10
megjött a Bükkszegi is... nálunk fog játszani a fél fradi????

egyébként szerencsétlen egressyt nem kell szídni. valahogy a diósgyőrben nagyon ment neki. itt miért nem????

a gusztit még nem engedték el...

mi van a petryvel??

Fehér elmegy..:(((

zoli

wizes Creative Commons License 2000.06.10 0 0 9
Eleket megvédem mert lát a pályán!

WG.

Mikroby1 Creative Commons License 2000.06.09 0 0 8
Most olvasom az NS-ben, sínen van Egressy eladása..rettentően izgulok. Az egész magyar
futballnak jót tenne, ha Koreába menne, onnan talán Berci atyánk se hívná be a válogatottba.
Pedig én sajnálom őt, látszik, hogy szeretne bizonyítani, de nem való a pálya közelébe se szegény. Elek lelkes, de kicsit lassú. Tavaly akartuk leigazolni a diósgyőri Szmiljanicsot,
na ő most jól jönne a védelembe, jó középső védő volt, de asszem elment Ciprusra vagy valahová.
Magyar szinten nagyon erős ez a B csoport, jó kis meccsek lesznek itt ZTE,Loki,Nyírség,
a Vasas meg állati erős lesz,úgyhogy biztos nagy lesz a versenyfutás.
biancoblu Creative Commons License 2000.06.09 0 0 7
Sziasztok!

Hát, remélem jönnek még védők hozzánk! Egyébkét rohadt idegesítő, megint utazhatunk állandóan. Zalaegerszeg, Nyíregyháza, stb. + külföld. Nem lesz egy költségkímélő út, az biztos! Mindegy, a lényeg hogy győzzünk! Egyébként Egressyt a Vasas Kabát helyére szemelte ki, remélem elviszik! Nekünk NEM KELL!!!!!

HAJRÁ MTK!!!!

TZS Creative Commons License 2000.06.09 0 0 6
Úgy tűnik tényleg megússzuk Egressyt, mert kósza hírek szerint Kabát marad:-)))))
Bár ez még nem a hivatalos közlemény.

Hajrá Vasas!

Előzmény: BLUE BOY (5)
BLUE BOY Creative Commons License 2000.06.09 0 0 5
Helló!

Lehet, hogy a Vasas mégis megússza Egressyt, ha kell Dél-Koreában.
Egyébként Ferenczi sem jobb, mint Egressy, sőt, szerintem még problémásabb. Az elmúlt hetek huzavonája után pedig pláne nem kell. Ráadásul Ilea nagyságrendekkel jobb.
Mindenképp kellene 1 jó védőt igazolni a csapatba. Ha ez mégsem jön össze, én inkább Elekre szavazok, mint Komlósira. Komlósi az idény során kb. 10 sárgát és egy pirosat szedett össze, míg Elek összesen egyszer sárgult be.

Hajrá MTK!

majkell Creative Commons License 2000.06.08 0 0 4
Helló srácok !

Már bocsánatot kívánok, de honnan veszitek, hogy Egressy már a miénk? Honnan ez a lesújtó info ?

kösz

májkell

Vasas ollé !

Mikroby1 Creative Commons License 2000.06.08 0 0 3
Üdv!

Hát tényleg az átigazolási időszak legnagyobb szenzációja, hogy sikerült eladni Egressyt, bár
gondolom Várszegi elég mélyen a zsebébe nyúlt, hogy átvegye a Vasas. Véghet teljesen
fölöslegesen igazolták le, Vlaszák mellé elég Erdélyi is. Szilveszter jó lesz a cserepadra,
többet nem nagyon várok tőle, kár, hogy elveszi a lehetőséget a fiataloktól. Jó lenne, ha
az ilyenek helyett ők játszanának, többen már évek óta várnak a lehetőségre.(Czvitkovics,
Balaskó,Kincses,Barva,Kovács, Farkas)Bár talán Henk kivisz párat Hollandiába, és egy év
alatt annyit fejlődnek, hogy erősségei lesznek a csapatnak.

Vlaszák-Farkas(Komlósi),Kuttor,Szamosi,Füzi-Balaskó(Erős),Halmai,Illés,Buzsáky(Madar)-
Kenesei,Kincses(Ilea)

Jó lenne igazolni végre olyan játékost is , aki be tud adni a szélről és be tud rúgni egy szögle-
tet. Böőr Zolikát vagy még inkább Gonczalvest a Lombardból. Idegbajt lehet kapni a sok rossz
beadástól, pedig Gusatu befejelte volna, ha kiszolgálják.Nagy hiba volt Gusztit elengedni,
Ferenczi nem kell, ügyetlen és lassú.

biancoblu Creative Commons License 2000.06.05 0 0 2
Sziasztok!

Hát, felemás érzéseim vannak a csapattal kapcsolatban. Kicsit tartok attól, hogy Pölő nem tudja kellőképpen kordában tartani a csapatot. Babos Gabit nagyon sajnálom hogy elmegy, de megértem, neki nem a magyar bajnokság való. Egressy elküldésével egyszerre erősödtünk és gyengítettük a Vasast. Nem értem, miért hozzák ide Véghet, bár ki tudja, lehet benne valami. Muszáj lenne védőket igazolni, ez nemzetközi szinten nagyon kevés! Egyébként Ileát nyugodtan a kezdőben lehetne rakni, még hajtana is! Mára ennyit,

HAJRÁ MTK!!!!

ManU Creative Commons License 2000.06.03 0 0 1
Hello MöTöKá-sok!!

Mit szóltok az erősítéshez??
Nos én örülök Füzinek, Vlaszáknak és Ferenczinek.
Szilveszter határeset, Véghet meg nem szeretem!
De hol marad a védelem???
Elekkel, Komlósival nem megyünk sokra, még itthon sem.
Vajon a vezetőség miért akar minden áron megszabadulni Fehértől és Szekértől?? Egy jó MTK szvsz így néz ki:

Vlaszák - Szamosi, Kuttor, Szekér, Fehér - Füzi, Halmai, Erős - Kenesei, Madar (Illés), Ferenczi (Ilea)

Hajrá M T K!!

QQRYQ Creative Commons License 2000.06.02 0 0 0
HAJRÁ MTK!!!

Remélem itt is hosszú időre megveti a lábát ez a topic!
Jó hogy áthoztad Biancoblu! (ha nem hoztad volna én megtettem volna :-))

QQRYQ
www.extra.hu/qqryq

Előzmény: biancoblu (-)
biancoblu Creative Commons License 2000.06.02 -1 0 topiknyitó
Hát, itt folytathatjuk!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!