Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013.01.31 0 0 177

Én pl. annyira sajnálom, hogy a piramisépítők nem ismerték a plazmatévét.Maximálisan együttérzek velük.

 

 

:-DDDD

 

 

Előzmény: molankó (174)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.31 0 0 176

akkor te is jobban tennéd, ha fórumozás helyett együttéreznél.

Mindenkinek jobb lenne. :-D

 

 

Előzmény: molankó (174)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.31 0 0 175

Azzal érzek együtt, aki megérdemli. Azt segítem is.

Személyesen.

Sopánkodás és ostobaságok helyett.

Aki viszont nem hogy tenne magáért, de még a kenyeret adó kezet is megharapja, az tőlem legfeljebb korbácsot várhat. Jó esetben.

 

Előzmény: molankó (174)
molankó Creative Commons License 2013.01.31 0 0 174

Senki nem mondja hogy sajnáljál valakit. Érezz együtt vele.

Abban hogy nélkülöz sok olyat ami neked megvan.

És igen a korábbi korok szegényeiről olvasva , hallva miattuk is összeszorul a szivem. De még az ókori rabszolgákról, vagy a piramist építókről olvasva is.

A gályarabokat is sajnálom.Micsoda sors egy padhoz láncolva "élni" , aludni, enni.

Előzmény: Törölt nick (173)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.31 0 0 173

Dolgozzon, oszt kimelegszik. Ne a zátévéteket bámujja napszámba.

 

Nagyanyámnak vót tíz gyereke. Se villanya, se vize - petró meg ártézi kút kilométernyire. Kétszobás vályogháza, falatnyi kertje, disznóólja, baromfiudvara. Dolgoztak látástól vakulásig a nagyapámmal, és mind a tíz gyereket felnevelték, szakmát is adtak a kezükbe. Azok is végigdolgozták az életüket becsülettel.

Minden szegény ember becsülettel volt szegény. Szappanra, tűre mindnek futotta.

Vesd még össze a Hét krajcárral, falvédő.

 

Szemben vót a cigányváros. Naphosszat dajdajoztak, dolgozni sose dolgoztak. A magyartól lopták el, amit bezabáltak. Nekik még a kutyájukat is felfalták.

Bennünket, gyerekeket még a kapun túl se engedtek egyedül. Akkor.

 

Aztán ma sajnáljam ugyanazt a társadalomellenes ingyenélő csürhét? Majd akinek két annya van.

Előzmény: Törölt nick (171)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.31 0 0 172

Hát ha. :-(((((

 

A magyar szegény meg inkább petrólámpával világít, és a mélynyomorban is tisztességben neveli az unokáját.

 

„A nyomor nap mint nap ott ül a küszöbön”

 

 

Előzmény: Törölt nick (170)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.31 0 0 171

És azokért sem szorul össze a szíved akik nem ilyen lopósak, hanem nélkülözők?

Van kistelepüléseken lehetőség melegedés közben tévézni , ha már áramszámlára nem futi, és az embör becsületes akar maradni?

 

Írjál mán példákat ha tudsz.

Előzmény: Törölt nick (170)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.31 0 0 170

Tegnap összeszorult szívvel néztem a riportot a tvben amikor áramtolvajokat lepleztek le valamelyik faluban

 

Cigány áramtolvajokat, legyünk szabatosak. És nekem nem a szívem szorul össze, hanem az öklöm.

Magyar nem lop, ha elszegényedik, hanem felgyűri az inge ujját, és magad, Uram, ha szolgád nincsen. Megdolgozik a betevőért.

Ameddig a cigány tolvaj el nem vágja a torkát.

Előzmény: Törölt nick (155)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.31 0 0 169

Paradicsomot termelni biztos nem, amit én állandóan elleneztem.

De hogy kukoricát mennyire az kiderülne egy ilyen akcióban.

Mert ahhoz hogy az ember vessen tudni kell hogy mi az értelme.

A krumplit is írtam soxor, hogy azzal kéne támogatni, de az ellen meg ti ágáltatok, hogy megennék a vetőmagot.

És egyébként a kukorica bírja legjobban az aszályt.

Előzmény: Törölt nick (167)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.31 0 0 168

Komolyan mondom, egy bonobó már rég fújná kívülről ..... :-s

 

Egy bonobó? Héccencség... :P

Előzmény: Törölt nick (159)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.31 0 0 167

Hány éve is szorgalmazom a földmegosztást...?

 

www.landshare.net

Angliában kiválóan működik.

 

És jöttél te is, meg az ingyenélő sereg, hogy NEmÉÉÉÉRIIIIMEEEG!

 

Pffff....!

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (165)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.31 0 0 166

Rögtön ki is derülne, hogy ilyen kiskert mennyire képes eltartani a tulajt, vagy legalább kisegíteni.

Törölt nick Creative Commons License 2013.01.31 0 0 165

Attól hogy együttérést mutatsz még nem csökken a zsebedben a mani, ahogyan attól sem lesz több a pénzed ha napestig szapulod őket.

A konkrét 6000ftos csökkenés egybeesett a kormánytagok fizetésemelésével. Vagyis azóta egy csomó segélyezett nem bírja kifizetnis az áramszámlát de Zénó a kormány illusztris tagja megengedhet magának eggyel több martinit.

Jupi:)) Emelkedik az ország szintje.

 

Na most ha én lennék ott polgármester akkor estleg javasoltam volna, hogy tavasszal vessenek be minden talpalatnyi helyet kukoricával, amit az önkormányzat megvesz és majd disznót hízlal belőle. A árát pedig áramutalványban és húsban kapják

Akinek az ásáshoz, vetéshez nincsen eszköze az jelentkezzen.

Lehet gyűjtést rendezni. Pl az én szüleim is idősek, már nem használják akad itthon ilyesmiből fölösleg.

 

Előzmény: Törölt nick (158)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.30 0 0 164

Előzmény: Törölt nick (163)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.30 0 0 163

OFF: tegnap ezt olvastam :)))

 

 

Íme, a bizonyíték a marslakók létére

 

ON

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (162)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.30 0 0 162

Jaja,a jobbikos nácik éjszaka ménykőt vezettek a házba,kerítésbe,falba ...

odáig fajutak a dolgok,hogy a roma házakat helyezik feszültség alá ....

 

Előzmény: Törölt nick (161)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.30 0 0 161

Kenderesen úgy lopták az áramot, hogy a házakba kötött vezetékeknek nem csak az érintése, már a megközelítése is halált okozhatott volna.

 

 

http://www.rtlklub.hu/hirek/belfold/video/195517

 

aztán ha baj van, akkor jönnek megint a rasszista magyarokkal. :-s :-s

 

 

pert2 Creative Commons License 2013.01.30 0 0 160

2/3 városban él 1/3 meg falun. Az áram túlnyomó részét, meg a gazdagok lopják, medencefűtésre, a pékek meg kemencefűtésre stb. A szegényeknek meg lehetne aár ingyen támogatásként adni pár kiowattot havonta, persze arról is fel kéne homályosítani őket, hogy ha a kikapcsolt gáz helyett árammal fűtenek, 2-3-szor akkora lesz a fűtésszámla.

Előzmény: Törölt nick (155)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.30 0 0 159

Most áramról van szó. Azt nem lehet termelni a kertben.

 

anika, hányszor kell még újra és újra elmagyarázni...????

Ha nem kell neki arra költeni, amit megtermel a kertjében, akkor jéééé, megmarad a pénze, és ki tudja fizetni a villanyszámlát.

 

Komolyan mondom, egy bonobó már rég fújná kívülről ..... :-s

 

 

Előzmény: Törölt nick (157)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.30 0 0 158

Hát tényleg.... Még most is a könnyeimmel küzdök..... B.kker...! Miért fizessem ÉN meg a többi tisztességesen számlát fizető magyar állampolgár _mások helyett_  a fogyasztást...? Úgy, hogy 30 fokra fűtik a házaikat...!

 

szoljon.hu cikkéből:

 

- A mai napon olyan rendőri és áramszolgáltatói összefogás van, ami úgy gondolom végérvényesen megoldja ezt a problémát. Nagyon idegesítő a lakosság számára, hogy többen úgy jutnak áramhoz, hogy hónapról hónapra egy fillért áramdíjat sem fizetnek. Jogosan háborognak azok az emberek, akik tisztességesen megdolgoznak a mindennnapi betevőjükért és nekik az az elsődleges, hogy a közüzemi díjakat kifizessék, mások pedig lopással tudják megszerezni az áramot. Nem beszélve arról, hogy nemcsak világításra, hanem fűtésre is használják azt. Volt olyan környezettanulmány, amikor azt állapítottuk meg, hogy odabent 30 fok van a lopott áramból. Enenk véget kelel vetni és nagyon köszönöm a rendőrségnek ezt a hozzáállást, és tanácsolom valamennyi településnek, kövessék ezt a példát.

Előzmény: Törölt nick (155)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.30 0 0 157

Most áramról van szó. Azt nem lehet termelni a kertben.

A biciklit szoktam firtatni, de legtöbbször csak kigúnyalnak érte.

Előzmény: meret99 (156)
meret99 Creative Commons License 2013.01.30 0 0 156

Viszont a 2/3nak csak egy kis része mélyszegény!! A szorgalmas szegény megtermelte magának a krumplit, meg a lekvárt és azt eszegeti, mint a mókus, hacsak a varjúk nem fosztogatják!!

Előzmény: Törölt nick (155)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.30 0 0 155

Tegnap összeszorult szívvel néztem a riportot a tvben amikor áramtolvajokat lepleztek le valamelyik faluban.

Miközben a szolgáltatónak abszolut igaza van, hogy a lopás bűn, ez esetben még veszélyes is, de mégis rossz volt arra gondolni, hogy emberek kucorognak most a sötétben a XXI században, esetleg fűtés nélkül is.

Senki nem volt aki azt közli velük, hogy mit tegyenek ha áramot akarnak. A falu vezetője sem.

Még annyit sem hogy ha tvt akarnak vagy meleget akkor jöhetnek a melegedőbe.

 

Egyáltalán falvakban van ilyen lehetőség? Ingyen konyha , melegedő, egy kis tv nézéssel?

2/3 vidéken él.

shrimper Creative Commons License 2013.01.29 0 0 154

"mert bűnöző főként a visszaeső kiírja magát a közösségből. Ilyen okok vezettek anno Ausztrália bűnözőkkel elárasztásához is. Ez tömören: önvédelem."

 

Nem egeszen, pitianer ugyekert iteltek el embereket ilyenre ,mert igy tudtak benepesiteni a kontinenst,amugy gy az amerikai gyarmatokra is kuldtek igy embereket. Szamuzates volt de ott mar nem rabokkent eltek.

Előzmény: Törölt nick (151)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.29 0 0 153

Ennyi telik tőlem.

Előzmény: bassus (150)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.29 0 0 152

Három napja nem eszek, se sokat se keveset.

Ma éjjel folyton ez a vers járt az eszembe. Vajon JA mennyire volt igaz és mennyire túlzó ezzel a képpel.

Baz megyében 160 ember nem tudta összeszedni a további segélyfolyósításhoz szükséges 1 hónapot .

Hogyan élhetnek ? Ott még a tél is szigorúbb, mint az alföldön v a városokban.

 

Tiszta szívvel betörök, ha kell embert is ölök. Mielőtt bárki megróna ez is csak versidézet.

Törölt nick Creative Commons License 2013.01.28 0 0 151

Akkor akik bűnözésből akarnak megélni,azokat el kell zavarni liberálisabb országokba ....

 

 

Vagy a Marsra, amint ez technikailag megoldható lesz, mert bűnöző főként a visszaeső kiírja magát a közösségből. Ilyen okok vezettek anno Ausztrália bűnözőkkel elárasztásához is. Ez tömören: önvédelem.

Előzmény: Törölt nick (140)
bassus Creative Commons License 2013.01.28 0 0 150

a szocializmus"

Kimult, küzdeni érte ....?

Előzmény: Törölt nick (143)
shrimper Creative Commons License 2013.01.28 0 0 149

Azt,hogy mi a megoldas nem tudom, fogalmam nincs,de azok a javaslatok amiket te irsz szinten megvalosithatatlanok. Azt tudom mi nem Ok, de a megoldast nem,es mas sem.

Előzmény: Törölt nick (142)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.28 0 0 148

Paffff......!

 

"gyűjtött"  - neked ez a szó jut eszedbe a rekvirálásokról, padlássöprésekről, szorgalmas emberek kisemmizéséről...

 

Gratulálok! :-s

 

 

Előzmény: molankó (145)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!