Keresés

Részletes keresés

ZOLCSI Creative Commons License 2000.07.18 0 0 49
Mikroby1

Valóban nem leszünk harcban a bajnoki címért, de az anyagi lehetőségeink ezt nem is teszik lehetővé. A Dunaferrt és a Vasast nem nektek vertük meg, hanem azért mert pontot adtak érte. Ja, és benneteket is odavissza megvertünk. Sajnos a legfontosbb meccsünkön csúnyán lebőgtünk, de van ilyen. A sportszerűtlenséget nem mi, hanem az In-kal kezdte, egy keltakeresztes zászló miatt.

Igérem viszont neked, hogy nem zsidózok, ha nem ocsmánykodtok velünk többet. A Kenesei ügynek nem hiszem, hogy az Egressy féle "árukapcsolás" lenne az akadálya. Azt azért elég érdekes elvárni egy csapattól, hogy két ballábas támadót vegyen egyszerre. Sokkal inkább a Fülöp Feri féle árpolitika van a háttérben.

gordiusz Creative Commons License 2000.07.17 0 0 48
Pölö azt mondta 16 játékosunk van (bár nem számoltam utánna, de biztos igaza van)
Ha pedig így alakult az nem lehet véletlen.

Szerintem Várszegi és Fülöp úgy látja, eleget költöttek az utánpótlásra, a csikóban meg hemzsegnek a tehetségek; nosza be velük a mélyvizbe tudnak-e úszni a felnőttek között is?

A kérdőjel nem kérdőjel, mert ha ennyi játékosunk van csak akkor nincs más mint csatába küldeni Cvitkovicsékat.
Hogy mire megyünk velük azt csak Pölö meg a Jóisten (=Várszegi, Bognár stb.) tudja. Az utánpótlásban - Lőrincz keze alatt - villogtak rendesen, de az olimpiai csapatban nem voltak túl meggyőzőek (a Vidi egy sima 4-est gurított nekik).
Szóval egy kicsit lutrinak tűnik.

Az MTK legértékesebb játékosa szerintem Füzi.

Tócsa Creative Commons License 2000.07.17 0 0 47
Mikroby1!
Élni és élni hagyni! Hát csak úgy lehet gyarapodni, hogy a másik belepusztul! Kinek jó ez? Ez csak egy nációra jellemző! És azok nem a polinézek!
Lsd. Kenesei eladási mizériája. Visszataszító ahogy Fülöp kezeli ezt a kérdést. Egressyt meg kenje a hajára! Azóta nem találja helyét, amióta dobbantott az UTE-ból. Miért kell ez a cirkusz hozzá. Másképp már nem is érzi jól magát?
Nem fér bele az elképzelésbe, nem akarjuk a kispadon elszürkíteni, de a boldugulásához már betartok! Hát miért kell a szóbeszédre alapul szolgálni ezzel a viselkedéssel!? Habár én vagyok a bolond, hogy mást várok tőle! A vér nem válik vizzé!
Remélem megfelelő leckét adunk Fülöpnek a bajnoki nyitány záró meccsén. Mit tudtok róla, a meccs tényleg TV-s lesz?

Hajrá Loki!

razo Creative Commons License 2000.07.17 0 0 46
bajnokok leszünk!!!

más nem érdekel
ja és lehet, hogy visszajön a Barva!

Mikroby1 Creative Commons License 2000.07.17 0 0 45
Zolcsi

Nos, nekem sem tetszik, amit a vezetőség csinál Kenesei-ügyben. Azt még megérteném, ha mondjuk a Vasasnak vagy a Dunaferrnek nem akarnák eladni, de azért a Loki (valószínűleg) nem lesz vetélytárs a bajnoki címért folyó harcban.(Ráadásul esetleg megverhetitek a Dunaferrt és Vasast nekünk, mint tavaly.)
Szóval tényleg nem szimpatikus a dolog, de ennek ellenére sem látom, miért kell rögtön zsidózni. Nekem ugyan egyetlen érintett ismerősöm nincs, de akkor is undorítónak tartom ezt a hozzáállást. Játsszunk egy jó, SPORTSZERŰ meccset és győzzön a jobbik.

Ui: Megbízható forrásból megtudtam, hogy vihetitek Keneseit, ha Egressyt is átveszitek.. :)

Előzmény: ZOLCSI (44)
ZOLCSI Creative Commons License 2000.07.17 0 0 44

Mikroby1

Remélem a bajnoki hagyományok folytatódnak, és ismét ponttal (pontokkal) térünk haza a Maccabi Sporttelepről.

Amit vezetőitek művelnek Kenesei ügyben, az mindenen túltesz. Mi mindíg korrektek voltunk veletek játékoseladás terén. Lásd.: Madar Cs, Ilea, Erdei stb. Pedig Íleát és Erdeit úgy vettétek meg, hogy nem is volt rájuk szükségetek. Nincs Keneseire sem, de azért szemétkedünk a másikkal, nehogy már neki jó legyen alapon. Igen ez a jiddish wirtschaft.

Mikroby1 Creative Commons License 2000.07.16 0 0 43
Üdv!

Volt valaki a Kispest ellen? Én csak a tv2-őn láttam az összefoglaló felét, de így is szembetűnő volt a védelem bizonytalansága (sok kispesti helyzet). Jer..(hogy hívják?), a szerb játékos
milyen volt? Annyit láttam tőle, hogy 3 kispesti között olyan könnyedén vitte át a labdát, mintha a grundon játszana tízévesekkel. Remélem megfelel a vezetőségnek is, nem igazán vagyunk abban a helyzetben, hogy válogassunk.
Most akkor Vlaszák fog védeni?

A Loki ellen szerintem nagyon jó meccs lesz, jó lenne visszavágni az utóbbi évek vereségei után, ha mi rúgjuk az első gólt, biztos nyerünk, de ha nem..remélem, nem állnak majd be nagyon.

Kola Creative Commons License 2000.07.15 0 0 42
Szerintem a Ried után nektek nem szabad már senkit sem lebecsülni.
Látom Ferenczi szórja a gólokat az edzőmeccseken.
Ez nálunk is így volt, de élesben nevetve hagyja ki a ziccereket. Kár volt Keneseit elengedni.

Kola
Hajrá ETO!

Batu. Creative Commons License 2000.07.15 0 0 41
Keneseiről hétfőn minden kiderül.

Hajrá Loki!!!

Batu

Nagy harcban leszünk, de sok sikert kivánok.

Előzmény: biancoblu (38)
servomaci Creative Commons License 2000.07.15 0 0 40
Csak a figyelmetekbe szeretném ajánlani a www.sportfórum.hu címet ahol szintén van mtk fórum és ahová szintén megirhatjátok véleményeteket, informácóitokat.
Előzmény: QQRYQ (39)
QQRYQ Creative Commons License 2000.07.14 0 0 39
Hellóóó!

Régen írtam, úgyhogy most irogatok egy kicsit...

Kezdem az UEFA kupával:
Nos egy finn csapattal az az alapvető probléma, hogy nem nagyon ismerjük, annyit tudunk erről a csapatról (amelyet egyáltalán nem szabad lenézni), hogy vezeti saját országa bajnokságát, persze ebből még mindíg nem lehet messzemenő következtetést levonni, egy biztos ők sem a tisztes helytállásért játszanak hanem igenis nyerni szertnének...
Szerintem a reális az lenne ettől a megújuló csapattól, egyébként szivesen látom a fiatalokat, Balasó pl. egészen jól játszott tavaly is ha szóhoz jutott, szóval a reális az lenne, hogy ha eljutna a csapat az UEFA-ban legalább 2-3. esetleg a negyedik körig, persze most még nem lehet ilyenekre gondolni mert nem ismerjük a további ellenfeleket, csak a közvetlenül elött állót.
Véleményem szerint a finn csapatot itthon mindenképpen legyözzük, idegenben meg egy döntetlen, vagy rosszabb esetben is csak egy továbbjutást jelentő vereséggel távozunk.

Bajnokság:
Ezt a kis bajnokságot tényleg nem kell elkapkodni, kiesésről ugyebár szó sincs tehát egy 1-4. hely reális és elég (!) lenne. A tavaszi nagy fordulóban persze nagyobb fordulatszámra kell kapcsolni, hiszen mindenképpen a dobogó a cél lehetőleg nemzetközi szerepléssel.

A Gusatu ügyet én nem értem, itt mindenki úgy beszél róla, mintha biztos hogy nállunk folytatná jövöre is, ez tényleg így van??? Nyugtasson meg valaki és nagyon szívesen látnám Gusztit jövőre is a kezdő11-ben.

Még valami: azt tudom, hogy Vörös eligazolt, de őt mért nem tartottuk meg mint reményteljes fiatal, szuerintem ő is egész jó volt.

Bocs ha hosszú volt...

HAJRÁ MTK!!!!

QQRYQ
www.extra.hu/qqryq

biancoblu Creative Commons License 2000.07.14 0 0 38
Sziasztok!

Keno ugyében még mindig mindenki hallgat, de annyit lehet tudni, hogy a vezetoségnél "betelt a pohár". Egyébként én egyáltalán nem félek, a Jokerit ellen csak továbbjutunk, a bajnokság pedig nem túl fontos az alapszakaszban, de ettol még nem kell leszarni! Ezt vehetik uzenetnek a játékosok, ha olvassák. Ha lesz egy pár "bolond" (mint én), aki mindenfelé elmegy a csapattal, akkor megtehetnék, hogy játszanak.
Én a legértékesebbnek Madart tartom, mert o legalább mindig hajt a pályán. Egressynek pedig tudom ajánlani Koreát, mivel így a leheto legmesszebbre kerulne tolunk!

HAJRÁ MTK!!!

Mikroby1 Creative Commons License 2000.07.13 0 0 37
"ha nem érkezik senki a csapathoz - reálisan hol végezhet az MTK, illetve meddig juthat el
az UEFA-kupában?"

Szerintem, ha tényleg lesz nemzedékváltás,akkor az őszi "kisbajnokságban" könnyen lehet, hogy a
Vasas és a Loki mögött végzünk, főleg, hogy most nagyon sok az új játékos.
De ha lesz is fiatalítás, tavaszra szinte biztos, hogy megint a Vasassal és a Dunaferrel fogunk
harcolni, úgyhogy én még így is az 1-3. helyre várom a csapatot. (Bár a bajnoki címre szerintem
nem vagyunk éppen kimondottan esélyesek. Nem baj, ha nem nyerjük meg, de akkor tényleg legyen
fiatalítás!) Az UEFA kupában a finnek ellen idegenben min. döntetlent(de inkább szoros győzelmet),
hazai pályán 2-3 gólos győzelmet várok. Nehezítheti a helyzetet, hogy ők most játékban vannak,
hisz a bajnokság náluk már régóta megy.
Utána remélem osztrák, görög vagy lengyel szintű ellenfelet kapunk(jó lenne visszavágni az AEK-nek,
ők most egyébként hol indulnak?) és ha továbbmegyünk, akkor már tényleg csak nagy bravúrral vagy
szerencsés sorsolással lehet esélyünk. Szóval én nem igazán várok a mostani átalakulófélben
lévő MTK-tól kiugró eredményt, inkább legyen 2 év múlva olyan fiatal csapatunk, akikben
benne van a BL-szereplés is.

Pölöskei a cikkben úgy beszél Gusaturól, mint biztos jelöltről, úgyhogy Radu szinte biztos
visszatér.
Nekem is lenne 1-2 kérdésem:
-Kit raknátok be a fiatalok közül? (nem negyedórára, hanem mondjuk a kezdőbe a Loki ellen)
-Ki szerintetek -most, hogy Babos és Halmai elment- a csapat legértékesebb játékosa?
(na jó, Illést leszámítva. Szerintem amúgy Szamosi.)
-Egressy most csak minket akar őrületbe kergetni? Mire jó ez a huzavona? Május vége óta mindennap
arról ír a Sport, hogy nem tud dönteni, közben meg a tartalékkal edzeget. Még a végén lekési az
átigazolási időszakot, és marad. :) Vagy esetleg hazaküldik egy-két jól sikerült "egressys"
elfutás után..

BLUE BOY Creative Commons License 2000.07.13 0 0 36
Sziasztok!
Jó lenne minél előbb arról hallani, hogy Gusatu aláírt a csapathoz, illetve arról, hogy szerződtetnek 1-2 védőt/védekező középpályást.
A következő anyagot érdemes végigolvasni, a www.sportforum.hu webhelyről származik. Az információk jó része persze már ismert.

Pölöskei: Nem tragédia, ha nem nyerünk bajnokságot
2000 júl. 11. 14:47 - Forrás: Sportforum.hu - Bán Károly

Pölöskei Gábor újonc edzőként debütál az élvonalban, az MTK Hungária kispadján. Az elmúlt szezonban Henk ten Cate pályaedzője volt, s a futballszakmában nem kis meglepetést keltett, amikor a honvággyal gyötrődő, folyton családjával gondoló holland tréner helyett Pölöskeire esett Várszegi Gábor klubtulajdonos és a szakmai menedzsment választása.
Írásunkban választ kerestünk arra is, miért küldték el Kenesei Krisztiánt, akit tavaly a Fener ellen idegenben lőtt és továbbjutást jelentő góljainál még félistenként ünnepeltek.

- Nagy lehetőséget adott számomra az élet, nem volna tehát szerencsés, ha panaszkodnék - mondja Pölöskei, aki játékosként Győrött mutatkozott be a élvonalban, innen a Ferencvároshoz, majd az MTK-hoz került; később edzőként is a kék-fehéreknél járta végig a szamárlétrát. - Tény azonban, hogy még meglehetősen képlékeny a keret, amivel dolgozom, s Babos Gábor, Fehér Csaba, Preisinger Sándor és Halmai Gábor távozása érzékeny veszteséget jelent a klub számára. Különösen Halmai pótlása okoz gondot, hisz neki még mindig nem sikerült megtalálni az utódját. Ugyanakkor nekem, mint edzőnek, tudomásul kell azt is vennem, hogy a klub tulajdonosa nagyon sok energiát és pénzt áldozott az utánpótlásra, s hogy az együttesnél eljött a nemzedékváltás időpontja.

Az MTK-nál - már ami Halmai utódlását illeti - nagy reményeket fűztek egy ghánai fiatalember, bizonyos Princeton próbajátékához, de a ghánai fiú úgy járt a Hungária körúton, mint magyarok szoktak, mikor külföldre próbajátékra hívják őket - tudásuk 30-40 százalékát képesek csak magukból előcsalogatni, kipréselni.

- Ráadásul - folytatja Pölöskei - a fiú meg is sérült, ezért mégegyszer nem tudtam megnézni, pedig szerettem volna. A menedzsere állandóan a fülembe duruzsolt, hogy nem ennyit tud, de zsákbamacskát nem szeretek vásárolni, ezért inkább lemondtam róla.

További titkos kiszemeltek

Az MTK-nál még messze nem mondtak le arról, hogy a csapatot tovább erősítsék, 2-3 játékossal is tárgyalnak még, de a vezetőedző a neveket nem hajlandó elárulni, csupán annyit mond: a kiszemeltek között akad magyar s légiós is. De - teszi hozzá - bárhogy is alakulnak a dolgok, az idei szezon az MTK-nál a nemzedékváltás jegyében telik el, a már felfedezett Buzsáky Ákos mellett több lehetőséghez jut majd Kincses Péter, Kozma György, Czvitkovics Péter (ő már Egervári edzősége idején nem egészen 16 évesen bemutakozott a nagycsapatban) és Balaskó Iván is.

- Ebből is látszik - magyarázza Pölöskei Gábor - ,hogy nem tragédia, ha nem nyerünk bajnokságot. Az ősz azonban mindenképp a csapatépítés jegyében telik majd el. Szerencsére az őszi kvalifikációs szakaszban, ha történetesen csak a negyedik helyen végeznénk, akkor sem szakadnánk le, hisz ebben az esetben mindössze három ponttal szakadnánk le a csoportok első helyén végző együttesektől. Őszintén hiszem azonban, hogy a Dunaferrel, a Vasassal és a Ferencvárossal mindvégig versenyben maradunk a bajnoki címért.

Ami a nemzetközi kupaszereplést illeti, az MTK-nak - vezetőedzője szerint - nagyon nehéz dolga lesz a Jokerit ellen az UEFA kupában, hisz az ellenfél a finn bajnokság listavezetője (a találkozókra augusztus 10-én idehaza, és 24-én Finnországban kerül sor).

Természetesen megkérdeztük Pölöskeit a szabadlistára tett Kenesei Krisztián ügyéről is, de ezzel kapcsolatosan a vezetőedző nem kívánt nyilatozni.

- Ahhoz képest nem tudok semmi újat mondani, mint ami a sajtóban erről megjelent - közölte. - Legfeljebb annyit, hogy nem értem azt az értetlenkedést, amit a sajtóban tapasztaltam, hisz az MTK Henk ten Cate-nál is egy csatárral játszott, s mivel ezen a poszton Kenesei nálam csak a harmadik számú jelölt volt Ferenczi és Gusatu mögött, teljesen logikus, hogy a klub szeretné eladni. Mégis csak luxus lenne, ha Krisztián a kispadon öregedne meg.

Miért távozott Kenesei?

Bognár György, az MTK szakmai igazgatója a Sportfórumnak elmondta, hogy Kenesei távozása mögött semmilyen egyéb okot nem kell feltételezni, mint szakmai indokokat. Keneseinek nem voltak kilengései, de abban a játékrendszerben, amit Henk ten Cate próbált a labdarúgókkal elsajátítani, most pedig ugyanezt teszi Pölöskei Gábor is, Kenesei idegenül mozgott, gyakran nem találta a helyét.

- S egy ember miatt sem a csapatot, sem a taktikát nem szabad felforgatni - érvelt a szakmai igazgató.

Várom a hozzászólásokat!
Szerintetek - ha nem érkezik senki a csapathoz - reálisan hol végezhet az MTK, illetve meddig juthat el az UEFA-kupában?
Kenesei távozásának pontos okait változatlanul jó lenne tudni. A tegnapi m2-TS (18-tól) műsorból ugyanis semmi plusz információ nem derült ki erről. Kenesein viszont már nem látszott, hogy még mindig nyomasztaná az eset.
Hajrá MTK!!

razo Creative Commons License 2000.07.12 0 0 35
sza
az egycsatáros játék, 1-2-3-4-1-et lehet.
a kenonek mindannyian drukkolunk, de emlékszem hányszor huppant a földre, és mi nem értettük miért nem kel fel.
linkóci volt.
valószínű a ten cate ezért küldte le a csikóba.
és most telt be a pohár, lehet hogy beszólt a pölőnek.
szerintem nem hiányzik a csapatnak.
helyette lesz a guszti & ferenczi
kár, hogy kölcsönadták a kovácsot a honvédnak. fiatal tehetségek.
van még kb 10 nap. talán jön még valaki...

zoli

féreg6 Creative Commons License 2000.07.12 0 0 34
Kenesei nem volt rossz magyar szinten, csak sajnos nincs helyette igazi játékos. Szerintem az összes játékost az összes csapatból ki kellene rúgni, és alapfizetésért amatőr szinten játszani. Amelyik csapat nyer, tagjai kapjanak egy vagyorát. Ennyi.

Ezek a sz@rháziak ezt sem érdemlik +.

biancoblu Creative Commons License 2000.07.12 0 0 33
Sziasztok!

Hát, mindenki hallgat Keno ugyében, elképzelheto, hogy beszólt az Emilnek.

HAJRÁ MTK!!!!!!

Husky Creative Commons License 2000.07.11 0 0 32
"nem volt kék-fehér a vére"

Ja ! Ezért van a nyakában UTE medál :))))

Előzmény: biancoblu (31)
biancoblu Creative Commons License 2000.07.11 0 0 31
Sziasztok!

Mind egy kicsit elhamarkodottan fooglaltok állást! Valószínuleg ez csak egy nyilvánosságnak szóló urugy, hogy egycsatáros játékot fogunk játszani. Ami biztos, hogy Keno nem úgy viselkedett, ahogy egy MTK-nevelésu játékosnak kellett volna. Nem szakadt meg a pályán, annak ellenére, hogy a szurkoló szinte folyton bíztatták. Kozhellyel szólva: "nem volt kék-fehér a vére". Régebben a legnagyobb tehetségu magyar focistának tartották, de évek óta nem fejlodik semmit. Ez a pillanat már régóta érett, mindenesetre borzasztó érzés lenne más magyar csapat mezében látni. Holnap egyébként már sokkal tobbet fogok tudni, majd megírom.

HAJRÁ MTK!!!

Mikroby1 Creative Commons License 2000.07.11 0 0 30
Üdv!

Hát csúnyán elbántak Kenővel...7 évnyi játék és 58 gól után nem ezt érdemelte. Bár az is igaz,
hogy amióta nem volt stabil a helye nem igazán alkotott maradandót a pályán-persze idén is
lőtt 13(?) gólt. Most fillérekért eladjuk az egyik legpiacképesebb sajátnevelésü játékosunk.
Nem nagyon értem ezt a felfordulást, ami most megy; egyrészt sorra adjuk el a csapat gerincét már
évek óta alkotó játékosokat(Orosz,Babos,Kenesei,Halmai és jövőre valószínűleg Illést is)
-pedig a csapat legnagyobb erénye éppen az összeszokottság volt- másrészt mindezt mintha
fejetlenül tennék, 12 nappal a kezdés előtt küldik el Kenőt és jelentik ki, hogy még 2 vagy 3
játékost igazolnak, és hirtelen átállunk egycsatáros játékra, miután lejátszottunk 4
edzőmeccset 2 csatárral.
Amúgy az egy csatár tényleg nem tűnik olyan rossz ötletnek, én úgy vettem észre, hogy
3 csatárral se voltunk veszélyesebbek, mint 2-vel, mivel a gólhelyzetek zömét mindig
mélységből beindulva, váratlanul szereztük. Remélem, visszajön Radu(klasszisokkal jobb
Ferenczinél, bár őbenne is egyre jobban bízom)és ha lesznek játékosok, akik
tényleg használható beadásokkal szolgálják ki a szélekről, akkor semmivel sem lesz
kevesebb helyzetönk, miközben a középpályán létszámfölényünk lesz.

Princeton biztos jó játékos, szerintem inkább az a gond, hogy borzasztó sokat kérnek
az idegenlégiósok(Fülöp Feri mondta egyszer asszem, hogy Ferenczinek 2-3szor
kevesebbet kell fizetni,mint egy légiósnak) ez abból is látszik, hogy csak Henk idején
vettünk külföldit-mindet az ő külön kérésére- (Helder,Leandro,Radu)

Husky Creative Commons License 2000.07.11 0 0 29
Kenesei Újpesten folytatja ?
ZOLCSI Creative Commons License 2000.07.11 0 0 28
MTK-sok

Milyen emberileg Kenesei? Azt hogy mint focista milyen azt tudjuk.

Zolcsi
Hajrá DVSC

robi25 Creative Commons License 2000.07.11 0 0 27
Semmi közöm hozzá, de nem túl nagy luxus egy ilyen támadót ÍGY(!!!) kirúgni????
jung Creative Commons License 2000.07.11 0 0 26
Szép volt KENŐ!!!!!!!!!!
Egyszerűen nem értem ezt a dilettantizmust. 1 csatáros játék....
Jt.
Előzmény: BLUE BOY (25)
BLUE BOY Creative Commons License 2000.07.11 0 0 25
Sziasztok!
Azt hiszem, mindenki lemerevedett egy pillanatra a ma reggeli NS címlap fő hírétől. Nem értem, hogy miért pont Kenesei nem fér bele abba a csapatba, amelynek az előző idényben 13 bajnoki góllal, 3 kupatalálattal és 2 nemzetközi meccsen szerzett góllal a legeredményesebb játékosa volt annak ellenére, hogy több meccsen (az idény elején és a szezon vége felé) csereként lépett pályára vagy egyáltalán nem kapott lehetőséget.
Miért jobb Ferenczi Keneseinél?
Miért az utolsó percekben akar a csapat még 2-3 játékost igazolni? Ha nem sikerül, a fiatalok nem biztos, hogy pótolni tudják a sérülések, eltiltások miatt kiesetteket. Jelenleg 15 mezőnyjátékosa van az együttesnek.
Miért kellett 1,5 csapatnyi labdarúgót eladni, kölcsönadni vagy elküldeni?
Miért nem igazoltak eddig védőket és/vagy védekező középpályásokat?
Az elmúlt években 1-2 dolgot kivéve (pl. a 98/99-es idényben végén Orosz, Molnár és Rabóczki mellőzése az eligazolásuk kiderülése után) a klubvezetés mindig jól döntött, remélem az utóbbi hetek-hónapok döntései is őket igazolják majd.
Kenőnek pedig sok sikert a továbbiakban. Bízom benne, hogy egyszer még visszatér az MTK-hoz (bár a történtek után ez valószínűtlen).

HAJRÁ MTK!!

biancoblu Creative Commons License 2000.07.10 0 0 24
Barca8!

Kosz az infokat! Hat, szerintem pont a vedelemmel vannak komoly gondok (nincsenek tatalekok). Ha valakinek van kedve Helsinkibe utazni, en benne vagyok! Szerintem csak osszeszedunk egy kisbusznyi embert, aztan irany Finnorszag! Aki benne van, irjon egy mailt, amikor hazamegyek (egy het mulva), mar tobb konkretumot fogok tudni!

HAJRÁ MTK!!

barca8_d Creative Commons License 2000.07.06 0 0 23
Az újság szerint azért nem marad, mert csak védekezni tud. Ennyi pénzért meg egy védő sok.(nem tudom mennyi az az ennyi)
Győri Jancsit nem engedi el a Győr.
A haverom szerint már nem jön senki. Erős fog középen védekező középpályást játszani.
biancoblu Creative Commons License 2000.07.06 0 0 22
Barca8!

Kosz! Amit tudtam, azt csak a Sportban olvastam. Egyébként nem értem, hogy miért kuldtuk el. Ha válogatott, akkor nem lehet túl rossz. Mindenesetre remélem találunk valakit Halmai helyére.

HAJRÁ MTK!!!!!

barca8_d Creative Commons License 2000.07.05 0 0 21
Ha a sportban olvastad, annál többet nem tudok mondani.
Ghánai válogatott, az év játékosa, ugródeszkának tekinti a magyar bajnokságot.
Halmai elment.Ezt tudtad?Esetleg Győri Jancsi érkezik helyette.(nagyon jó barátom)
Egy másik barátom most a tarcsiban játszik, a ghánairól majd kikérdezem a hétvégén.
biancoblu Creative Commons License 2000.07.05 0 0 20
Sziasztok!

Most olvastam, hogy állítólag valami ghánai focista érkezik. Mivel most éppen Londonban vagyok, túl sok infóm nincs, ha valaki tud valamit, akkor az írjon!

HAJRÁ MTK!!!!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!