Keresés

Részletes keresés

P*istD Creative Commons License 2010.10.13 0 0 420
no, ügyi vagy :-)

csinálnál nekem ugyan arról a témáról egy nagyítós és egy nagyító nélküli képet?
Előzmény: Törölt nick (418)
-FRIPP- Creative Commons License 2010.10.13 0 0 419
A már kissé gyengülő szemem a manuális élességállítással együtt ilyen festői megoldásokra késztet :)
Előzmény: P*istD (417)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.13 0 0 418
Köszi. Ezeket már a nagyítós ötleteddel készítettem.
Majd még bele kell jönnöm.:-)
Azért nekem tetszenek:-)
Előzmény: P*istD (416)
P*istD Creative Commons License 2010.10.13 0 0 417
nagyon szép, szinte festői a muskátlid.
Előzmény: -FRIPP- (414)
P*istD Creative Commons License 2010.10.13 0 0 416
hangulatos sorozat! :-)
Előzmény: Törölt nick (413)
P*istD Creative Commons License 2010.10.13 0 0 415
:-D
Előzmény: Csuli85 (412)
-FRIPP- Creative Commons License 2010.10.13 0 0 414
Egy muskátli-ábránd .
Ez sem crop , teljes kép
1,8/50 ais+közgyűrűk.
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.13 0 0 413
Én próbálkozom, ennyi telik tőlem:
Csuli85 Creative Commons License 2010.10.13 0 0 412
Én személy szerint már második napja fotózgatok egy döglött legyet a szőnyegen,de azokat a képeket nem raknám fel ide:)
Előzmény: P*istD (409)
sakac Creative Commons License 2010.10.13 0 0 411
Van csak válogatni kellene ill fúj is a szél..
Előzmény: P*istD (409)
P*istD Creative Commons License 2010.10.13 0 0 410
ez a kép meg vágás a lentebb bemutatottból.

Előzmény: P*istD (409)
P*istD Creative Commons License 2010.10.13 0 0 409
Nagyon ül a topik, ilyen gyorsan kifogytatok a makró fotókból? :-(
Ma reggel összedobtam egy fordított kitet a vázzal, az eredményt itt láthatjátok:

Fordított Pentax 18-55-el készült képek

Törölt nick Creative Commons License 2010.10.12 0 0 408
Köszi. Utána nézek.
Előzmény: apca (403)
mepisz Creative Commons License 2010.10.12 0 0 407
P*istD Creative Commons License 2010.10.12 0 0 406
sakac Creative Commons License 2010.10.12 0 0 405
Nem. Mindig is korai kelő voltam :)
Előzmény: P*istD (402)
P*istD Creative Commons License 2010.10.12 0 0 404
apca Creative Commons License 2010.10.12 0 0 403
Van egy Kodak EasyShare Z650-es gépem. (6.1 megapixel, 10X optikai zoom)
Lehet-e valamit kapni hozzá? Valami kiegészítőt. Objektívet vagy mit tudom én mik vannak még:-)

Gugli, a barátom szerint van hozzá adapter. Avval lehet szűrőt rátenni, de pl. képbe kerülhet egy Raynox DCR 150 v 250
Előzmény: Törölt nick (391)
P*istD Creative Commons License 2010.10.12 0 0 402
úgy látom, nagyon rákattantál a korán kelésre :-)
az első képen már jegesedés is van?
Előzmény: sakac (401)
sakac Creative Commons License 2010.10.12 0 0 401








P*istD Creative Commons License 2010.10.12 0 0 400
ugye, hogy ugye :-)
Előzmény: Helly7110 (399)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.12 0 0 399
Nem muti mert a régi vinyón van. :( Igen, virág volt. A bogarat lencse nélkül lőttük. :)
Előzmény: P*istD (396)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.12 0 0 398
Majd kiderül ha lesz pénzem:-)
Addig próbálkozom a megszokott módon.
Előzmény: P*istD (394)
P*istD Creative Commons License 2010.10.12 0 0 397
P*istD Creative Commons License 2010.10.12 0 0 396
bogár volt, nem egy apró virág?
no, muti azt a képet :-)
Előzmény: Helly7110 (395)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.12 0 0 395
Úgy is sikerülhet. Milyen szép lett a bogár amin kipróbáltuk a te lencséddel a gépemet.
Előzmény: P*istD (390)
P*istD Creative Commons License 2010.10.12 0 0 394
az a lényeg, hogy ahová van lehetőség feltekerni az ne menjen a váz külső felétől beljebb. így bármit feltehetsz rá, az más kérdés, hogy érdemes e. ez utóbbi kipróbálás után fog kiderülni.
Előzmény: Törölt nick (393)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.12 0 0 393
Van rajta egy lencsevédő amit le lehet tekerni, esetleg annak a helyére valamit???
:-)
Előzmény: P*istD (392)
P*istD Creative Commons License 2010.10.12 0 0 392
387 - es komment rád is igaz lehet.
Előzmény: Törölt nick (391)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.12 0 0 391
Szép napot mindenkinek.

Én szinte semennyire nem értek a fényképezőkhöz. Csak tudok fényképezni.
A kérdésem a következő:

Van egy Kodak EasyShare Z650-es gépem. (6.1 megapixel, 10X optikai zoom)
Lehet-e valamit kapni hozzá? Valami kiegészítőt. Objektívet vagy mit tudom én mik vannak még:-)

Előre is köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!