Keresés

Részletes keresés

syssy48 Creative Commons License 2014.01.14 0 0 206

Jó neve van:) szép!

Előzmény: PongiFLY (205)
PongiFLY Creative Commons License 2014.01.14 0 0 205

Nedvesség tengere

2014.01.12.

 

 

150/1200 Newton dobson 1 db fotó részlete.

manitounickfree Creative Commons License 2014.01.14 0 0 204

tavaly canon550 most 600D, a cső egy sky watcher 200/1200, néha 1,4× konverter

Előzmény: Astroman11 (195)
syssy48 Creative Commons License 2014.01.14 0 0 203

Sejtettem:) Bridgeben (most már tudom) a panák a legjobbak szerintem.

Előzmény: Törölt nick (202)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.14 0 0 202

Igen Lumix FZ38-asom van és 2009-ben adták ki.

 

A holdas képeken is lehet valamelyest javítani:

eredeti

 

AfterShot-tal javítva és vágva

Előzmény: syssy48 (201)
syssy48 Creative Commons License 2014.01.14 0 0 201

Ez még gyerek:) 2013. áprilisában adták ki, de nincs raw, Sony dsc hx 300. Köszi, kipróbálom. A tiéd Pana?

Előzmény: Törölt nick (200)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.14 0 0 200

Enyém is bridge és tudja a RAW-ot, ráadásul nem is egy mai darab, már 5 éves. Inkább a kompakt gépek azok amik nem tudják és az alsóbb, az 5 évnél régebbi bridgek.

 

Corel AfterShot Pro-val csináltam, de a Rawtherapee is tud ilyet ami ráadásul ingyenes. (vagy a Gimp)

Előzmény: syssy48 (198)
syssy48 Creative Commons License 2014.01.14 0 0 199

Ez jó, hogy csináltad? Köszi!

Előzmény: Törölt nick (197)
syssy48 Creative Commons License 2014.01.14 0 0 198

Nálam csak JPEG van, ez bridge gép:) AWB volt, és előtte egy másik kártyával készült képek egyike sem ilyen.

Előzmény: Astroman11 (196)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.14 0 0 197

Esetleg kicsit belepiszkálva, bár lehet csak rontottam rajta:

 

Előzmény: syssy48 (194)
Astroman11 Creative Commons License 2014.01.14 0 0 196

Gondolom az AWB miatt lehet. Véletlenül nem JPG-ben fotózol?

Ha RAW-ban lövöd, akkor be tudod állítani a white balance-ot a helyes értékre.

Előzmény: syssy48 (194)
Astroman11 Creative Commons License 2014.01.14 0 0 195

Azt gondoltam, hogy még/már nappali égen lőtted a kékes árnyalat miatt, de azt nem, hogy 11-kor. Ahhoz képest viszont nagyon szép kontrasztos.

Milyen műszerrel követted el?

Előzmény: manitounickfree (192)
syssy48 Creative Commons License 2014.01.14 0 0 194

Ez igaz, illetve slide show-val de az meg nem az igazi.

Ma én is termeltem, de hogy mi történt a gépemmel, nem tudom, furcsa színeket produkál:

 

      na jó, ennek akkor is örültem, de nagyon idétlen színeket produkált

 

 

 

      és a hold sem különb. Ez mitől lehet? Nem állítottam el semmit.

Előzmény: manitounickfree (191)
manitounickfree Creative Commons License 2014.01.13 0 0 193

teljes

Előzmény: manitounickfree (192)
manitounickfree Creative Commons License 2014.01.13 0 0 192

nem véletlen nincs kontraszt, mivel de. 11 körül készült a kép nem éjszaka...

:)

Előzmény: Astroman11 (188)
manitounickfree Creative Commons License 2014.01.13 0 0 191

tavaly én is áttértem flickre.

majd rájöttem google+ban lehet beállítani h ne legyen picasan automata képjavítás ami ugye nem h javított hanem rontott fotókon.

így csak 1 albumom van fl, mert ott viszont nem tudod full méretben megnézni fotókat csak egyesével...

Előzmény: syssy48 (183)
manitounickfree Creative Commons License 2014.01.13 0 0 190

én köszönöm:)

Előzmény: Astroman11 (182)
Astroman11 Creative Commons License 2014.01.13 0 0 189

De legyen kép is.

Turkáltam a régiek között. Majd' 4 éves:

Előzmény: Astroman11 (188)
Astroman11 Creative Commons License 2014.01.13 0 0 188

Félreértés ne essék! Ez manitounickfree fotója.

Én csak megpróbáltam egy kicsit kontrasztosabbá tenni.

Előzmény: syssy48 (184)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.13 0 0 187

Eredeti vágatlan kép:

(nem mai)

bandita39 Creative Commons License 2014.01.13 0 0 186

Sztem nagyon jó hmm én elbujhatok a tieitek mellett. hmm.

Előzmény: PongiFLY (178)
syssy48 Creative Commons License 2014.01.13 0 0 185

Nekem tetszik:)

Előzmény: PongiFLY (178)
syssy48 Creative Commons License 2014.01.13 0 0 184

Mi meg csak irígykedjünk:)  Ez se semmi.

Előzmény: Astroman11 (182)
syssy48 Creative Commons License 2014.01.13 0 0 183

De gyönyörűűű.

Nagyon szépek ott is a képeid. Nincsenek tömörítve? Mert én azért mentem át a fl.-re, mert a p-n nagyon tömörítették a képeket nekem. De lehet nekem kellett volna átállítanom? Ezt azért szeretem jobban, mert egy terrát tölthetek fel és eredetiben.

 

Csodaszép ez a tejút és ez a hold is.

Előzmény: manitounickfree (180)
Astroman11 Creative Commons License 2014.01.13 0 0 182

Engedelmeddel: 

Amúgy tényleg nagyon jó.

Előzmény: manitounickfree (181)
manitounickfree Creative Commons License 2014.01.13 0 0 181
Előzmény: bandita39 (176)
manitounickfree Creative Commons License 2014.01.13 0 0 180

mivel nincs követő mechanikám így csill- képek sincsenek, csak ez a tejút

 

https://lh4.googleusercontent.com/-SQqSuTs-Nog/UlprcKNFuOI/AAAAAAAATuk/jPClP-G2XHc/s675/canon%25207d%2520000229%2520canon10-22.jpg

 

igen csak ott.

Előzmény: syssy48 (177)
manitounickfree Creative Commons License 2014.01.13 0 0 179

köszi:)

Előzmény: bandita39 (176)
PongiFLY Creative Commons License 2014.01.13 0 0 178

Hát nem lett alegjobb, de végre derült volt az ég.

2014.01.13.

 

syssy48 Creative Commons License 2014.01.13 0 0 177

Hát igen..........:D Csillagászati képeid nincsenek? Csak a P-án vannak képeid?

Előzmény: manitounickfree (175)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!