Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.07.31 0 0 60
Ingyen vehető át náluk degu meg egyéb kisállat?
Előzmény: kardoseva (56)
kardoseva Creative Commons License 2005.07.31 0 0 59

Füli képe, ha megjeleníti?

kardoseva Creative Commons License 2005.07.31 0 0 58
Íme a gazdira váró Füli, amikor álmos.
kardoseva Creative Commons License 2005.07.31 0 0 57

Füli Gazdit keres!

 

Fülit gazdája az Illatos útra adta le, ahol két hetet töltött. Egy hónappal ezelőtt hoztuk ki. Sajnos, az Illatos útról kihozott magával szopornyicát, amiből azonban a szakszerű orvosi kezelés mellett sikerült kigyógyulnia. Most már egészséges és fitt.

Füli egy 2 éves, miniatűr erdélyi kopó keverék kan kutyus. Oltott féregtelenített, szobatiszta, szereti a gyerekeket, jól úszik, sportos eb. Jól viseli azt is, ha magára hagyják a lakásban. Vezényszavakra hallgat, a fiú kutyákat azonban nem kedveli. Végre egy olyan gazdit keres, aki mellett megállapodhatna, mert eddig nagyon hányatott sorsa volt. Érdeklődni: 20/9958-325

kardoseva Creative Commons License 2005.07.31 0 0 56
A degú miatt kérdezd meg a HEROSZ Budatétnyi menhelyét, mert nekik kisállataik is vannak, melyek gazdira várnak. Telefonjuk hétköznap 10-15 óra között: 362-3278.
Előzmény: Illésfalvi (55)
Illésfalvi Creative Commons License 2005.07.31 0 0 55

Keresek 3,5 éves degulányom mellé párt.A testvére egy hete halt meg ezért nem szertném ha egyedül maradna.

Elsősorban lány szeretnék.

biii Creative Commons License 2005.07.31 0 0 54

van egy fekete szuka staffordhire terrier 7 hetes kutyánk, ami oltás árában elvihető! (ez jelenleg 3500 Ft mert eddig egy oltást kapott)

 

nagyon hizelgő, szeretetéhes. (testvére "terrorista", rosszcsont már most..)

 

5 hétig azt hittük van gazidja, mert vki azt mondta kell neki.. aztán előállt hogy mégsem.. gyorsan találtunk neki másik gazdit, aki szerdán még azt mondta kell neki.. tegnap beoltattuk és ma vittük volna az új gazdihoz, és bejelentette az illető hogy mégsem kell neki, mert a felesége azt mondta hogy nem.. (csak elfelejtett nekünk szólni hogy keressünk más gazdit..)

 

tesvérét ma viszik el, igy szeretnénk mihamarabb neki is szerető tulajdonost találni...

próbálok beszúrni képet anyuciról, apuciról és a piciről is..

 

érdeklődni lehet a 06-30-99-04-178 számon! Érden él a kutyus.

(apuci a fekete fehér)

gwendike Creative Commons License 2005.07.31 0 0 53

10 hetes fekete angol cocker spániel kan kiskutya önköltségi áron eladó.

06203581889

gwendike@freemail.hu

Zafir06 Creative Commons License 2005.07.26 0 0 52

Peterbald(csupasz sziámi)kiscicák tőbb szinben eladó!Andi06@freemail.hu

 

06305110166

 

 

 

crumerum Creative Commons License 2005.07.25 0 0 51
Egy ismerősömtől hallottam két gazdát kereső kutyáról.
Egyik sem nála van, de ő tudja továbbirányítani az érdeklődőket...
70/271-29-60

Egyikük 2 éves, fekete, középschnauzer, fajtatiszta szuka kutya.

Másikuk 2 éves, angol véreb kan.
FIldi:) Creative Commons License 2005.07.14 0 0 50
Szia, a barátnőm ugyan angolszetter tenyésztő, de nagyon kedvező áron ad kutyát, ha tudja, hogy jó helyre kerül, ő is családban neveli a piciket és nem a pénz miatt, hanem mert ez a mindene. Sztem őt keresd meg, az e-mailodra megírom a telószámát.
Előzmény: calcio (45)
calcio Creative Commons License 2005.07.14 0 0 49
Tényleg a pénz miatt nem akarok tenyésztőtől.Az előző kutyusom sem tenyésztőtől volt, hanem egy ismerőstől kaptuk.Felvettem a kapcsolatott a szetter klubbal, de sajnos azt írták, hogy most nem tudnak alomról.Talán a hónap végén lesz egy valahol.
Ahogy a neten néztem a kennelek honlapját elég ritkán frissítenek.
Mennyibe kerülhet egy hobby célra szánt kiskutya?
Előzmény: nextdoor (48)
nextdoor Creative Commons License 2005.07.13 0 0 48

Bocsánat, elküldtem, mielőtt befejezhettem volna. Szóval gondolom azért nem akarsz tenyésztőtől venni, mert nagyon sok pénzt kérenk érte, igaz, ez így van. De lehet találni olyan tenyésztőt is, aki hobbycélra, családi kutyának teljesen elfogadható áron ad kiskutyát, sőt, van ahol részletekben is lehet fizetni. Érdemes jó tenyésztőt keresni, mert ha vmi szaporítócskától szerzel be egy kuttyot, előfordulhat, hogy betegséget, rossz idegrendszert örökölt. Imádom az angol szettert (is), volt is kettő, és mentem is őket, ha kell - tehát nem ellened beszélek:)))

A szetter fajtaklubbal vedd fel a kapcsolatot, biztos tudnak segíteni: www.setters.hu

Előzmény: nextdoor (47)
nextdoor Creative Commons License 2005.07.13 0 0 47

Ha nem tenyésztőtől, akkor honnan? Szaporítótól? Véletlen alomból? Meggondoltad?

 

Előzmény: calcio (45)
cavecat Creative Commons License 2005.07.13 0 0 46
sziasztok! gazdit keresek egy 6 hetes kislánynyuszinak. már az összes testvére talált gazdát, csak ő nem, pedig már nagyon várja, hogy saját ketrece legyen, és ne kelljen mindent megosztania a mamájával :)
ha megtetszik, írj mélt a torpenyulak@citromail.hu -ra!
(további fotók a www.kep.tar.hu/cavecat on)
calcio Creative Commons License 2005.07.13 0 0 45
Angol szetter kiskutyát szeretnék.Nem tenyésztőtől.
Aki tud segíteni kérem írjon:
calcio5@freemail.hu
Kiscsigusz Creative Commons License 2005.07.12 0 0 44

Üdv!

 Eladó egy hím ázsiai víziagáma, kb45 cm, szép, egészséges. Irányár:15e Érdeklődni: kiscsigusz@gmail.com

gwendike Creative Commons License 2005.06.28 0 0 43

S.O.S.!!!!

FEKETE ÓRIÁS SCHNAUZER FIATAL ÉS FELNŐTT SZUKA KÖLYÖK VISSZAADÁSSAL ELVIHETŐ, VAGY FELESTARTÁSBA.

06702034198

gwendike@freemail.hu

Synulox Creative Commons License 2005.06.27 0 0 42
Ezen a címen lehet érdeklődni: synulox@freemail.hu
Előzmény: Synulox (41)
Synulox Creative Commons License 2005.06.27 0 0 41

Eladnám a 3 hónapja vásárolt rágcsálóketrecemet. 75cmx45cmx30cm a méretei, egy tengerimalac lakott benne eddig, az oldalán van két 10cmx13cm-es ajtó, és a tetején két ugyanekkora nyílás. 8500 Ft az ára.

 

crumerum Creative Commons License 2005.06.26 0 0 40

2 éves, szibériai husky kan gazdit keres!

Ábel okos, figyelmes, barátságos kutya, aki nagy kertet, sok mozgást szeretne kapni ezentúl.

Szemei kékek, balban egy barna csík található.

Gyönyörű!

20/581-80-11

cavecat Creative Commons License 2005.06.26 0 0 39
Tündéri oroszlánfejű törpenyuszik gazdit keresnek! Képek a www.kep.tar.hu/cavecat -on, gazdit kereső állatok algalériában. most 1 hónaposak, elvinni 1-2 hét múlva lehet őket. további info: gekkobaby@yahoo.com
gwendike Creative Commons License 2005.06.26 0 0 38

Fekete óriás schnauzerek eladók!

3 hónapos kanok, 7 hónapos szuka, 11 hónapos szuka.

nyonyoka@freemail.hu

06702034198

gwendike Creative Commons License 2005.06.26 0 0 37

Angol cocker spáneilek eladók!

Fekete kölyök kan, fiatal tricolor szuka, felnőtt csoki tan szuka.

Érd: gwendike@freemail.hu

06203581889

Törölt nick Creative Commons License 2005.06.26 0 0 36
Engem érdekelne. Mi lakott benne?
Előzmény: Samu7 (35)
Samu7 Creative Commons License 2005.06.25 0 0 35

Sziasztok!!

 

Eladnám 55 literes, 54x33 cm-es alapterületü és 29 centi magasságú terráriumomat. Nagyon jó állapotban van, rövid ideig volt csak használva, mivel lakója egy hét után elpusztult.

Teteje félig üveg, félig rács, mindkettő elhúzható és levehető.

Képeket tudok róla küldeni.

Győrben lehet megtekinteni!

Ára: 4000,-

Érdeklődni ezen az e-mail címen lehet: aki88@walla.com

gwendike Creative Commons License 2005.06.25 0 0 34
mennyiért adod?
Előzmény: régi motoros (33)
régi motoros Creative Commons License 2005.06.23 0 0 33

Új kutyaház közepes méretű kutyának (huskinak vettük két hónapja, egyszer sem ment be) féláron eladó!

email: gabdar@freemail.hu

Házhoz szállitás megoldható Északbuda és Solymár környékén.

kutyaház.jpg
mezoor Creative Commons License 2005.05.27 0 0 32

10 fajta díszfácán, díszbaromfik, különféle papagájok, foglyok, fürjek, pávák, angora és oroszlánfejű törpenyuszik kaphatók, előjegyezhetők. Időpontegyeztetést követően szívesen fogadunk látogatókat. Ingyenes szaktanácsadás(madárvonalon;)

70/312 3103

www.extra.hu/raczsandor

naillight Creative Commons License 2005.05.26 0 0 31

, téged ismerlek

 

;)

Előzmény: Törölt nick (30)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!