Keresés

Részletes keresés

rage Creative Commons License 2022.11.12 0 0 59142

Egy Lukic-csal jobb volt a Kispest

Ha a mieink nem ennyire balfaszok, akkor ez simán lehetett volna 2-es is, bár a színvonal, vagy a meccs összképe alapján a 0-0 lett volna talán reális

A bevonulásotok a 20. percben igen látványos volt.

Előzmény: MC Snake (59141)
MC Snake Creative Commons License 2022.11.12 0 0 59141

"Mámor ha hallom nevét"

Előzmény: Mastero'disaster (59140)
Mastero'disaster Creative Commons License 2022.11.11 0 0 59140

Akkor jön jobb híján a B terv ("Kun Gáborék házát (képletesen) porig kell rombolni, ha ezt hozza össze")

Előzmény: rich.mond (59139)
rich.mond Creative Commons License 2022.11.11 0 0 59139

1. A pletykák igazak.

2. A győzelem fontos volt, létfontosságú, viszont így jó eséllyel marad ez a horvát kókler -őt ki találta meg és miért?

3. Igen, , szerencsénk (is) volt tegnap, bár ez a Vasas sem érdemelt győzelmet.

Előzmény: MC Snake (59136)
rich.mond Creative Commons License 2022.11.11 0 0 59138

Kun Gábor, jól fizetett mindenes a klubnál, most éppen szakmai igazgató, vagy mifene.

Bozó, Mendelényi, elviekben ők a "tulajdonosaink". Szeretnek sörözni meccsek előtt és alatt és megvédik Kun Gábort, amúgy totálisan dilettánsok és sikerült minden pénzt elverniük. Nulla koncepció, nulla számonkérés. Aki ide belép, elfelejt focizni -lásd tavaly a legjobb védőpáros Prenga-Cirkovic, Garfield-é dagadt kétszeres szerb gólkirály, na meg emellett vannak teljesen érthetetlen bálás igazolások, értelmetlen edzői kinevezések,s tb.

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (59135)
MC Snake Creative Commons License 2022.11.11 0 0 59137

egy fontos dolog kimaradt: Mitrovics kinek a kije, hogy lehetőséget kap? Ő és Ennin helyett miért nem lehet elfelejteni már a rohadt életbe

Előzmény: MC Snake (59136)
MC Snake Creative Commons License 2022.11.11 0 0 59136

- minden győzelemhez kell nálunk szerencse, ez tegnap sem volt másként - a Vasas a mérkőzés jelentős részében lefocizott minket, pillanatok alatt átjátszotta a középpályát, nálunk akadoztak a támadások, és kontrázni sem tudtunk (amikor 1-2x összejött, akkor viszont rögtön nagy helyzet lett belőle) - szóval kiesőjelölthöz méltó játékot adtunk. de legalább a lelkesedés vitt minket előre

- mindegy, fontos 3 pont volt na, Szappanos, Kocsis jó volt, de a másik két fiatal is tetszett, Lukics 2 gólja önmagáért beszél (többet nem fogom szidni, bár a 2. gólját megrúgni valszeg csak a lomha Baráth mellett volt esélye)

- télen sok változás várható, remélem a szurkolói pletykák (Szappanos, Tamás, Zsótér távozása) nem igazak,, így is kevés magyar van a keretben => Kun Gáborék házát (képletesen) porig kell rombolni, ha ezt hozza össze

- a hangulat nem volt rossz (nyilván szurkolás nemigen volt)

Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2022.11.10 0 0 59135

Kint voltak azok akiknek szóltak a köszönő versikék?

Nálatok mi a baj?

Az eredménytelenség vagy annál komolyabb dolgok?

Előzmény: rich.mond (59134)
rich.mond Creative Commons License 2022.11.10 0 0 59134

Tudtam, hogy egyszer valaki a Bozsikban is beleszalad a késbe.

Nagyon-nagyon kellett ez a győzelem. Lukic amúgy több ilyet mutathatna.

Egyszer volt Budán Creative Commons License 2022.11.10 0 0 59133

Igazi roncsderbi.

MC Snake Creative Commons License 2022.11.09 0 0 59132

a csak.taccsos srácok cikkje egyébként meggyőzött - a helyzet reménytelen, de akkor is ki kell menni holnap

Előzmény: MC Snake (59131)
MC Snake Creative Commons License 2022.11.07 0 4 59131

baszki, és két kszar formában lévő amúgy is kszar csapat alázott meg minket az uccsó 2 fordulóban

hosszú idő után most tudnék kimenni megint a Vasas ellen... hát egyelőre még nem döntöttem, nincs az az isten, hogy mi most bárkit legyőznénk

én továbbra is fiatalpárti vagyok egyébként, a tegnapi kezdőnkből minimum 5 külföldit p*nba*nék, és ha nincs más 16 éveseket tennék be - velük is kikapunk, de legalább nem fognak röhögcsélni meccs után

Előzmény: rich.mond (59130)
rich.mond Creative Commons License 2022.11.07 0 0 59130

Bár az utolsó két meccsünk nem lesz zártkapus, de a tegnapi alapján ez inkább jutalom lenne, mint büntetés.

Úgy néz ki tavaszra végül csak sikerül kiejteni minket - nem a játékvezetés, VAR, MLSZ, Orbán, Soros, stb, hanem a saját klub"vezetésünk". 

Előzmény: MC Snake (59128)
MT90 Creative Commons License 2022.11.06 0 0 59129

Hahahaha.

MC Snake Creative Commons License 2022.11.03 0 0 59128

zárt kapus meccs a Vasas ellen

igazából tökmindegy, de ha jól láttam a ZTE még egy 'ejnye-bejnye'-t sem kapott a szurkolói után...

Előzmény: N.21 (59126)
rich.mond Creative Commons License 2022.10.24 0 0 59127

Mr. Curts további pályafutásához sok sikert kívánunk!

A klubvezetés alaposan rácáfolt a bírálatokra és a lehető legjobbkor lépte meg az edzőváltást - nem mintha nem lett volna nyílt titok kb másfél hete. Reméljük utódja átmenti a Without club-nál nyújtott remek teljesítményét.

N.21 Creative Commons License 2022.10.23 -3 3 59126

Az ellenoldal cigányozását miért nem említette meg Dragóner? Moniz olyankor miért nem hívta le a csapatát? Elítélek minden rasszista megnyílvánulást, de ha valaki á-t mond, mondjon b-t is, különben oda a hitelessége, mint most a ZTE vezetőségnek... 

rich.mond Creative Commons License 2022.10.23 -2 4 59125

A felvételeken az látszik, hogy Manzinga hátulról nemes egyszerűséggel belerúg Dokába, majd a lökdösődésből próbál elslisszolni, de alkarral azért még odanyom az albánnak. Moniz már akkor mutatta, hogy jöjjenek le a pályáról. Ha volt is huhogás, csoda, hogy onnan hallotta, miközben a háttérből zúg a "Kispesti cigányok...."

 

Előzmény: MC Snake (59124)
MC Snake Creative Commons License 2022.10.23 -2 4 59124

na, emlékezzünk meg a tegnapiról is - szerintem mindenkinek tetszett a küzdés és az eredmény (az első 10 perctől eltekintve)

az izlandi helyett továbbra is szívesebben néztem volna a kezdőben Kocsist / Kerezsit, Mitrovics játszatását továbbra is luxus - Tujvel pedig továbbra is jó

de legalább idén a VAR sincs ellenünk, Moniz műbalhéja meg nevetséges

rich.mond Creative Commons License 2022.10.17 0 1 59123

Nem tudom ebből mi a skót sara. Azt pláne nem látom, hogy az ő személye, munkája mit tesz hozzá a csapat eredményességéhez (höhö). Másfelől nem hiszek már az edzőcserék hozadékában sem, de a skótnak adott türelmi időm lejárt, szerintem vele nem fogunk előrelépni, olyan túl sokáig meg nem szeretném húzni az időt.

Fogalmam sincs, mit lehetne csinálni -a "mit kéne" és "mit lehetne" között óriási a különbség ugye...

Előzmény: MC Snake (59122)
MC Snake Creative Commons License 2022.10.16 0 0 59122

- az edző a megnyilvánulásai alapján idióta, de nem tudni ebből mi szól a sajtónak, és mit kommunikál a játékosokkal / stábbal

- a koncepció hétről-hétre változik (valamikor sok fiatal, valamikor csak a kötelező 1/2 minimum), de ebből se lehet tudni, hogy mi a saját döntés, mi az mai Kunék előírnak

- akik elmentek, azok vagy a csapategység miatt, vagy tudásuk miatt számítanak veszteségnek (ez utóbbi nyilván csak akkor tudatosodott igazán, amikor megismerük az újakat, akik semmivel sem jobbak, sőt, mint a távozottak...)

- szóval... nem tudom az egészből kinek, mennyi a sara, szakmai szinten teljes kudarc van az biztos és a skót keze is benne van... de úgy gondolom, nem ő döntött a játékosok elküldéséről és az újak leigazolása sem feltétlenül neki köszönhető... önmagában egy edzőcsere nem megoldás, kivéve ha tényleg egy extraklasse edzőt tudunk fogni

- a szombati első félidő nekem egyébként jobban tetszett, mint mondjuk a kövesdi meccs... volt lendület, volt néhány tudatosabb kontra és a kapu előtt is voltak veszélyesebb kombinációk és hát igen... legalább játszott Kerezsi -  a második félidőben nem tudom mi történt, a fiatalok elfáradtak? majd miután le lettek kapva akkor semmi játék...

- attól tartok, bárki edző is jön, 8-9 külföldivel fogunk rendszeresen játszani, a fiatalok pedig padoznak... na az engem már baromira nem érdekelne, annál már a Felcsút elleni első félidő is jobb

Előzmény: N.21 (59121)
N.21 Creative Commons License 2022.10.16 0 0 59121

Szakmai igazgatót gondolom nem cserélünk 3 hónap után, de edzőt már rég kellett volna.

 

Bár az igazi megoldást nyilván egy valódi tulajdonos jelentene. 

Jay-X Creative Commons License 2022.10.16 0 0 59120

Ha a Vasas feltámad, nekünk annyi. A kapusokon kívül senki sem említhető pozitívan, immáron 11 meccs után.

Előzmény: rich.mond (59119)
rich.mond Creative Commons License 2022.10.16 0 0 59119

Izgalmas szezon elé nézünk.

Az elmúlt egy hónapban annyi változott, hogy már hátul SEM látok tudatosságot. Teljesen reménytelen egyelőre, fogalmam sincs, kit tudnánk megverni.

rich.mond Creative Commons License 2022.09.11 0 2 59118

Tényleg jól nyomták a kecskemétiek.

Hátul látok nálunk valami tudatosságot, Gomis jól szerez labdát és rombol, Cirkovic-Prenga pedig jók középen, Szabó Alex nekem kellemes meglepetés.

Teljesen jó, hogy a harmadik meccsünkön sem kaptunk gólt.

Itt be is fejezném az ömlengést. Nem lenne b*zis, ha 2022-ben február után még lenne egy-két hazai győzelmünk. 

Előzmény: MC Snake (59117)
MC Snake Creative Commons License 2022.09.11 0 2 59117

- tudatosabb játékot játszott a KTE, időnként szépen járatták a labdát, tőlünk max arra futotta, hogy előreíveltük Kocsinak, hogy csináljon vele valamit (egyébként nekem Bocskay is tetszett, sokat futott és jól védekezett, Szabó Alexnek volt 1-2 nehezebb pillanata, de ő is jól küzdött és sokat mutatta magát támadásban is - más kérdés, hogy középről nem nagyon jöttek a labdák felé..)

- eddig az derült ki, hogy a csapatnak nincs erőnléte, de a skótunk pszichológusnak is megbukott - Kerezsi jó formában van, a korábbi meccseken elég volt tőle 1 jó megmozdulás és az gól... na most erre nem játszatja kezdőként, de még csereként sem

- a jegyvásárlás továbbra is katasztrófa, a régi Bozsikos időket idézi, mondjuk nem voltunk kevesen magunkhoz képest....

- a tábor nagyon jól szólt, folyamatosan jó hangulat volt - meglepően a kecskemétiek is megdörrentek néhányszor, jó hangulat volt a stadionban 

- és hát igen, Banó Szabó simán befért volna hozzánk

Előzmény: AP1111 (59116)
AP1111 Creative Commons License 2022.09.10 0 0 59116

"Kecskemétet verni kell" Hányan belekalkulálták ezt már. Most is volt egy kapufájuk.

MC Snake Creative Commons License 2022.09.04 0 0 59115

hát, szerintem idén (sem) fogunk hátradőlni :-)

a Kecskemétet verni kell, aztán majd meglátjuk (csak zárójelben jegyzem meg, hogy ebben az évben a VAR nem ellenségünk, maradjon is így)

Előzmény: rich.mond (59114)
rich.mond Creative Commons License 2022.09.04 0 0 59114

Doka azért jó, a hullagyenge csapatunk egyik stabilan jól teljesítő játékosa, pl a túloldalon sertepertélő Tamás K-nál sokkal jobb.

Btw én is szivesebben játszatok magyarokat, ha van értelme - Mitrovic és Jóhnson esetében van, én speciel Lukicot sem kedvelem.

 

Amúgy most nagy sorozat jön: Kecskemét-Debrecen-Mezőkövesd.

Ha négy pontot szerzünk, vagy annál kevesebbet, akkor továbbra is egyértelműen a kiesés elkerülése lesz a cél. Jó, egyébként is az a cél, de ebben az esetben még izgulhatnánk is 7-9 pont esetén viszont vehetnénk egy nagy levegőt. 

Támadójátékunk esetlegessége, illetve voltaképpen nemléte miatt én még mindig elég pesszimista vagyok.

 

Előzmény: MC Snake (59113)
MC Snake Creative Commons License 2022.09.04 0 0 59113

szerintem Szabó simán van olyan jó mint Doka, nekem ez utóbbi nem is hiányzik (egyébként azt írták, kisebb sérülést szedett össze)

-  nem vagyok se hungarofob se az ellenkezője, most 6 magyar volt a kezdőnkben, ennél kevesebb ne legyen, vqgy ha igen, akkor azok Lanzafame-k legyenek és meneteljünk vmi nemzetközi kupában (na most, ilyen képességű játékosunk nincs a keretben), ha nem akkor már inkább Szabonak és Bocskaynak adjunk lehetőséget... Gazdagnak is kellett minimum 3 év rendszeres játéklehetőség, amíg az lett, ami 

Előzmény: rich.mond (59112)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!