Keresés

Részletes keresés

Monster Creative Commons License 2000.08.10 0 0 80
A tegnapi Dunaferr meccs után reménykedve vártam a mai napot, de többet nem teszem, hiba volt...
A Vasas után az MTK is képes volt ilyen rossz játékkal előrukkolni sajnos.
Ha csak feleannyira akartak volna a finnek ellen a magyar játékosok, gond nélkül berámolhattak volna négy-öt gólt, de még helyzetig is alig jutottak el. Ezután a meccs után büntetést kellene fizetni a játékosoknak, nehogy még egyszer így merjenek játszani...
No mindegy, most hogy kiríttam magam, nekiállok reménykedni ismét.
Hogy mire alapozom? Arra, hogy még egyszer nem tudnak akarattal sem ilyen rosszul játszani...
virtus Creative Commons License 2000.08.10 0 0 79
Uraim !

Ez elég harmatos teljesítmény volt.Nagyon kíváncsi lettem volna Pölöskei "bizonyítvány magyarázatára". De hát ez a profizmus ...

HAJRÁ LILÁK !!!!

virtus

patakveer 2 Creative Commons License 2000.08.10 0 0 78
Sajnos Mi 2-1-re "leszíttunk" Lettországban, remélem Ti nyertek!

Hajrá MÖTÖKÁ!

Tócsa Creative Commons License 2000.08.10 0 0 77
Hajrá Magyarok a mai kupameccsen!
Belepofázok én is Creative Commons License 2000.08.10 0 0 75
Kékek !

Van pofátok 1.500 Ft-ot kérni a vasárnapi mtk-Újpest meccs belépőjéért ?!!!!

Azért nem gondoltam volna, hogy ennyire pénzéhesek vagytok......

Egyszerüen senkik vagytok.... hejjj... hejjjj.

virtus Creative Commons License 2000.08.08 0 0 74
Hi !

Nem vagyok a legnyugodtabb, hogy a nemzet Bélája :))))))))))))))))))) pont most találta meg a góllövo cipojét, de azért figyeljetek a HERCZEG - ORESCSUK csatárkettosre !!!!!!!

ManU !

Bocs, de ti ennél csak többen tudtok lenni !!!! :)))))))))))))))))))

Szombaton gyozzön a jobb, vagyis az Ú J P E S T !!!!!!!!!

virtus

ManU Creative Commons License 2000.08.08 0 0 73
biancoblu

Hát, vszeg én már megmaradok a régi stílusomnál.
Rangadókon telitorokból üvöltve, csöndes, nyugis meccseken hátradolve nézem a meccseinket...
Kiket is akartok bevonni???

Úgy látszik Pölö jól összetette a csapatot, ám vajon mit akarnak ettol a Szilvesztertol??? Béla átment csatárba, ami nem baj, mert a középpályánk nélküle is elég eros (persze azért vissza-visszalép régi, megszokott helyére).
Buzsáky szuper, csak nehogy o is el legyen kapatva, mint korábban a Balaskó vagy Cviti.
Szekér...Nos, eddig frankó játékosnak tartottam, de amit idén mutatott, az édeskevés. Jezdit, nem láttam játszani (Kanizsa ellen épp hazafele tartottam), de jókat hallottam róla.
A védelem, Elekkel az élen továbbra is necces. Csupa lassú anyahajó, vajon a Herczeget, hogy fogják tartani??

CSÜTÖRTÖKÖN LEGYÜNK MINÉL TÖBBEN!!!!! Tán a vezetoség se fog esztelen árakat szabni, bár az utóbbi évekbol kiindulva ebben már nem nagyon bízom.

Vasárnapra egy igazi rangadó, s nem akarom elkiabálni, de az elmúlt években....jött hozzánk az UTE. Úgy legyen most is!!!!

HAJRÁ MTK !!!!!!!

.és Dferr meg Vasas a kupában!!!

Belepofázok én is Creative Commons License 2000.08.07 0 0 72
Vasárnap hányat kértek kékek ?

Oreschuk meg a Miki majd vág nektek fejenként hármat ! A paraszt Illést meg majd elintézi a Tamási :)))

HAJRÁ ÚJPEST !!!

biancoblu Creative Commons License 2000.08.05 0 0 71
MTK-Nagykanizsa 6:0

Góllövők: Illés(3), Jezdimirovics, Buzsáky:-))), Füzi. Végre berúgtuk a helyzeteinket! Buzsáky hihetetlen volt, a gólja után rohant ki a Fronthoz! Ilyenre nem emlékszem, mióta meccsre járok, nagyon sokat jelentett nekünk! Bár nem voltunk sokan, de a szurkolás az idei legjobb volt. Most jön csak a neheze (Jokerit, Újpest, Vasas), de nem félem a csapatot!

Köszönjük fiúk!
Buzsáky a király!
HAJRÁ MTK!!!

biancoblu Creative Commons License 2000.08.03 0 0 70
Sziasztok!

Felköthetjük a gatyánkat, ha tartja az Újváros a formáját a bajnokságban is. Egyébként valami, amit hajlamosak elfelejteni, amikor azt mondják, hogy az 50 elmúlt meccsen mind lőttek gólt: MTK-Dunaferr 1-0 (2000.III.15.)

HAJRÁ MTK!!

Mikroby1 Creative Commons License 2000.08.01 0 0 69
Én is most hallottam Szekért.
Most ez azt jelenti, hogy a finnek ellen sem játszhat? (Merthogy nem X bajnokiról tiltották el, hanem időre) Nem baj, végre Buzsáky kezdő lesz!
Előzmény: barca8_d (68)
barca8_d Creative Commons License 2000.08.01 0 0 68
Szekér: három hét eltiltás.
Szerintem a legerősebb MTK:
Vlaszák - Schindler, Kuttor, Szamosi, Elek - Madar, Jezdimirovics, Erős, Füzi - -Illés - Ferenczi.
biancoblu Creative Commons License 2000.07.31 0 0 67
Szerintem ez lenne az ideális összeállítás: Vlaszák - Schindler, Kuttor, Szamosi, Elek - Madar, Jezdimirovics, Buzsáky, Füzi - -Illés - Ferenczi.

HAJRÁ MTK!!!

barca8_d Creative Commons License 2000.07.31 0 0 66
Tegnap voltam Pécs-MTK tarcsin.
1-2
Gálffy(11-es)ill.Kincses,Lipcsei
Kiállítva:Halász ill.Horváth L.,Vörös
Játszott:
Fabró,Kanta,Bükszegi,Balaskó (talán Ihász is)
+csere: Cicó,Bánka.
A többit nem ismertem. A két legrosszabb Bükszegi
és Balaskó voltak. Cicó viszont nagyon jó volt,
pedig keveset játszott.
Mikroby1 Creative Commons License 2000.07.31 0 0 65
Asszem most már látszik, hogy Buzsákynak helye van a kezdőben. Talán Balaskó és Kincses is megérdemelné már, hogy játsszon. De persze mi is csak 11+3 játékost vethetünk be. :)
biancoblu Creative Commons License 2000.07.28 0 0 64
Holnap irány Pécs!

HAJRÁ MTK!!!

biancoblu Creative Commons License 2000.07.22 0 0 63
Szerintem az lenne a legjobb, ha a Servomaci által megadott összeálításban játszanánk, csere pedig Végh, Komlósi, Balaskó, Szekér, Bükszegi, Szilveszter, Buzsáky lenne. Szerintem hatalmas szerencse, hogy a mostani bajnokságnakm nincs komoly tétje, mert így összerázódhat a csapat.

HAJRÁ MTK!!!

servomaci Creative Commons License 2000.07.21 0 0 62
Íme egy idézet a szines sportból:"jugoszláv csatárt igazol az MTK Hungária.Fülöp Ferenc klubigazgató egyelőre nemkivánta megnevezni a játékost("Bővebbet csak akkor,ha megérkezik Magyarországra"), ám annyit elárult, hogy a klub vezetői lól ismerik a támadót, ezért az átigazolását már meg is indították a szövetségben."HA VALAKI TUDJA KIRŐL VAN SZÓ AZ LÉGYSZIVES ÍRJA MEG!!!!!!!!!!!!!!!

Ja és szerintetekhogy lenne a legerősebb az mtk kezdőcsapata akkor ha támadó szellemben akarunk pájára lépni. Szerintem így lennénk a legerősebbek:VLASZÁK-SCHINDLER,KUTTOR,SZAMOSI,ELEK-ERŐS,JEZDIMIROVICS,MADAR-ILLÉS,FÜZI-FERNCZY

Előzmény: biancoblu (61)
biancoblu Creative Commons License 2000.07.20 0 0 61
Sziasztok!

Ma voltam az ankéton, ahol a szokásos témákról volt szó, azaz lényegében semmiről. Az elején Fülöp beszélt egy keveset arról, hogy mi volt nyáron. Aztán Pölöskei kapott szót, aki a felkészülésről szólt, elmondta, hogy az edzőmeccsek közül 4 zárult győzelemmel és 2 vereséggel. Beültették még Ferenczit és Bükszegit is, ám ők az ankét nagy részén csöndben voltak. Valamelyik okos ismételten arról kérdezett, hogy a rendőrök miért zárják le valamelyik utcát a nagy meccseknél, aztán a kedvencem, Laci bácsi, az öreg alkoholista megkérdezte, hogy miért hozták ide Henk Ten Cate-t edzőnek. Szerintem kicsit be lehetett állva most is, mivel boxolni akart velem. Egyébként a terembe lerakott székek kevésnek bizonyultak, aminek én eléggé örültem, hiszen ez azt jelenti, hogy sokan voltunk. :)
Más. Egyelőre mégsem alakul meg az új csoportunk, ezt elhalasztjuk. Hogy meddig, arról év közben döntünk, a többi ember aktivitását látva. Egyébként lehet, hogy sikerül bevonnunk több, eddig passzív embert, és akkor elkezdődhet a minőségi szurkolás a Hungária körúton!

HAJRÁ MTK!!!

gordiusz Creative Commons License 2000.07.20 0 0 60
Mikroby1: természetesen tudom, hogy az alant elővezetett irónizáló "ujpéteres" csuklógyakorlat merő túlzás, és természetesen tudom a helyzet nem olyan rossz ahogy én azt felvázoltam.
És én sokkal inkább azt a már koncepciójában is elhibázott ötletet szerettem volna pellengérre állítani, hogy egy olyan játékrendszert akartak ráerőlteni az MTK-ra, amire a csapat tökéletesen alkalmatlan.....az eredmény ismert.

Egyébként nagyon jó észrevételeid vannak, és ezek közül én csak egyet emelnék ki:
"Az a lényeg, hogy a gyerekek a holland iskola szerint tanulnak, a többi már reménytelen"

Valóban. Ha esetleg kikap az MTK akkor nekem mindig az utánpótlásunk jut eszembe, és tudom, hogy most az MTK utánpótlásaiban cseperedő gyerekek sok örömet fognak még okozni a csapatnak, és a válogatottnak is.......Ámen :)

Mikroby1 Creative Commons License 2000.07.20 0 0 59
Üdv!

Gordiusz, szerintem egy kicsit elvetetted a sulykot. Ez a mai felnőttcsapat természetesen nem fog sosem holland stílusban játszani, de még csak ahhoz hasonlóan sem. Mindannyian kész futballisták, nem várhatunk tőlük csodát. Az a lényeg, hogy a gyerekek a holland iskola szerint tanulnak, a többi már reménytelen.

Szekér tényleg nem a Copacabana homokján tanulta a trükköket ifistaként, de fizikailag kiemelkedik a magyar mezőnyből, jó a hozáállása is, úgyhogy -ha nem is a kezdőben- de helye
van a csapatban. Bevethető védőként és középpályásként is.

Szerintem Komlósi becsúszásai kifejezetten jók, emlékezz csak a Croatia elleni meccsre, amikor legalább 5-ször szerelt nehéz helyzetben becsúszva.

Azzal viszont teljesen egyetértek, hogy Szamosi kiemelkedik a védők közül. Ő a klub legjobb igazolása az utóbbi években.

Csatárposzton tényleg baj lehet, ha nem lesz Guszti. Ferenczin vagy Bükszegin kívül bevethető
még Kincses, és más nincs. Talán Lipcseit vagy a kis Feketét akarják kipróbálni? Itt bajok lesznek. Végső soron Balaskó vagy Illés is lehet csatár, de ez már nagyon kényszermegoldás.

barca8_d Creative Commons License 2000.07.20 0 0 58
Nem vagyok MTK drukker de szerintem Szekér jó.
Ja és nem vagyok GALA sem, és nem is ismerjük egymást, de úgy látszik "kívülről" nem olyan rossz játékos ez a Szekér. Servomacinak abban igaza van, hogy mi van ha valaki lesérül?
Kicsit szűk ez a keret.
GALA Creative Commons License 2000.07.20 0 0 57
Nem vagyok mtk drukker de nekem szekér mindíg tetszett.
majd meglátjuk .
szilvishow...
Előzmény: servomaci (56)
servomaci Creative Commons License 2000.07.20 0 0 56
Barca a mai Nemzeti Sportban aszt írják hogy Gusatu eddig nem jelentkezet és nem is fog a jó hír (végre ilyen is van) hogy leigazoltuk jetdimirovicsot, reméljük beváltja a hozzá fűzött reményeket de felmerült bennem egy kérdés Ha FERENCZY LESÉRÜL AKKOR KI A BÜDÖS FRANC FOGJA HELYETTESÍTENI netalán a kétballábas BÜKSZEGI akinek amúgy is szétrúgták a lábát így majd meglátjátok hogy többet lesz sérült mint egészséges. Ja és kicsoda az az új fiú akit még esetleg leigazolnánk??????????????????????????
Előzmény: gordiusz (55)
gordiusz Creative Commons License 2000.07.20 0 0 55
Ja igen és "visszakaptuk" Szekért is......
az indoklás: Halmai pótlására.
Nagy ötlet! Komoly megfontolt választás.
Mi van má'! Ébresztő MTK!

Mi a büdös túróst akarunk mi Szekérrel? Olyan egyszerű a focija mint a faék! Valami rosszul értelmezett erőfocit akarna játszani a lelkem, és ha őt erre magát alkalmasnak érzi, még hajlandó is volnék méltányolni ebbéli görcsös igyekezetét, ha nem volna akkora favágó, mint egy ház. De az!!!
Igaz ami igaz, egyet nagyon tud: jön az ellenfél, jön, még mindig jön....és végre... Szekér barátunk is jön... és akkorát belebikáz szegény lasztiba, hogy az kínjában ripityára töri a Lurdy ház komplett homlokzatát!!!
(Brávó! brávó Szekér bácsi: lemérjük vagy újat tetszik lőni?)

Ami védekezésnél meg hagy'ján, de ő ezt támadásvezetés (hogy miiicsoda?) közben is képes bemutatni.....

Na de mi az ördögöt panaszkodok, védő hát védő nincs apelláta! Nem tetszik? Fel is út le is út!

Az egész védelemből Szamosi az egyetlen akinek még komoly hasznát vesszük. Az ő felfutásai még érnek is valamit....
Olyanok vagyunk mint valami karitatív szolgálat: ne má', hogy kudarc élménye legyen szegény ellenek! (lásd még: az úttörő ott segít ahol tud című egyfelvonásost)
Csapjunk össze ugy kutyaütő védelmet hadd lőjjön az ellenfél is egy két-gólt. Micsoda muri lesz!
Kapjuk sorba a gólokat, aztán esetleg mi is lővünk néhányat. (Istenkém ha ezt Oorték megérték volna, a térdüket csapkodnák jókedvükben! Milyen kár is, hogy ők már nem érhették meg ezt a remek fótbalt....isten nyugosztalja őket, talán sohasem tudják meg mit veszítettek...szegények...)

Mit nekünk Halmai meg csatárok meg az üördög tudja milyen úri passziók! Ne szórakozzatok már! Ilyen marhaságokra mi aztán nem költünk, mert mi aztán tudjuk mitől döglik az ellenfél. Mer" itt minden forintnak meg van a helye; csak úgy várszegileg.
Gyüjjék a totális futball! Mer" ugye holland futballt vagy mi a kórságot űzünk.
Krojf meg ehhez hasonló balfékek meg elmehetnek a sunyiba: kétballábas impotensek!! Majd alakít itt nektek a Ferenczi olyat, de olyat..., hogy a halomba döntött védők is sírva fakadnak a gyönyörtől.

Ja, hogy az ellenfélnek a végén több gólja lesz? Istenem ilyen foci........úgyis mi nyerünk a végén mert mi tudjuk a varázsszót: h-o-l-l-a-n-d f-o-c-i!!! (Az égi jelektől, békacomboktól meg a sárkányfűtől ezúttal talán le is mondanánk)
Pupákok! Beavatatlan dilettánsok!

Ja, hogy nem elég holland szisztéma szerint csatasorba állítani az emberkéket (pedig olyan jól néz ki ahogy azok a stram hetyke legények azzal a pirospozsgás arcukkal glédába állnak, hogy....jól néznek ki, na! Az annyjuk úristenit!)
szóval nem elég szép hadrendbe állni, de legalább olyan képzettnek kéne lenni?....nyikhaj, meg bakfittty!!! Sőt duplabakfitty (üdvözlégy Nagy Testvér!!)

Minek ide Lőrincz, Fehér meg holmi ügyetlen Molnárok? Nesze kaptok bele a pofátokba Komlósit, végsősoron bekkügyileg.
Mert ez a nyakigláb aranylábú egymaga felér egy regiment védővel!
Az igaz, hogy olyan ütemtelen becsúszásai vannak, mint egy Down-kórósnak, de sebaj.

Van itt pénz, fegyver paripa, hosszú haj, meg a hülye zene.

Miiiiiicsoda????? Hogy nincs egy épkézlább védőnk?
Majd meglátjátok lesz itt még kánaán, kacsalábon forgó bajnoki cím, meg magypénz, meg kisfoci!!!!

Ha-ha-ha-ha-ha!!!

Rettegjen kinek kedves kapusa!!!!!!

(Ja igen: és HAJRÁ MTK!!!!)

barca8_d Creative Commons License 2000.07.19 0 0 54
A jugó srác tegnap játszott a tarcsiban a Vasas ellen.(5-0) Állítólag nagyon jó.Játszott egy fekete srác is, aki szintén jó képességű.(csatár)
biancoblu Creative Commons License 2000.07.19 0 0 53
Sziasztok!

Van egy jó hírem! Leigazoltuk a szerb játékost, és azt hiszem, hogy Radu is visszajön hozzánk. Így már egész rendes keretünk van. Tegnap megnéztük, hogy lehetne eljutni Helsinkibe. Az egyetlen megoldás a repülőn kívül az, ha vonattal megyünkű, ez "mindössze" 69000 forint, és csak háromszor (Berlin, Malmö, Stockholm) kell átszállni. Ja, mellesleg 3 napig tart. Szóval, vagy összejön egy mikrobusznyi ember, vagy itthon maradunk. Ez utóbbi a valószínűbb, de a remény hal meg utóljára! Mindenesetre, a lényeg:

HAJRÁ MTK!!!!

Tócsa Creative Commons License 2000.07.18 0 0 52
Batu!
:-)))))))
Mikroby1!
Remélem Várszegi már 100-szor megbánta, hogy megvette Egressyt. Úgy kell neki.
Makray nyilatkozott a helyi TV-ben és elmondta, hogy a kölcsönadás is egy olyan egy oldalú dekrétum lenne, hogy nem fog bele menni a Kenesei ide hozatalába. :-( Fülöp (vagy a mögötte levő Várszegi) elég intoleránsan akarja megkötni az üzletet. Hát így segíti Keneseit, hogy ne vesszen el a süllyesztőben? Mintha szándékosan csinálnák, hogy eleve kudarcra legyen ítélve a dolog. Furcsa üzleti megfontolás. Nehéz kitalálni, mi van a háttérben? Esetleg egy 3. csapat? Csak az nem tetszik, hogy a Vidéket birkának nézik, miért nem dugja be fejét a hurokba?
Egyébként, hogy Várszegi mit tett az MTK-val, nem érdekel! Mint ahogy téged sem, hogy a mi „Várszegink” Borsó és az ő „Fülöpje” Makray mit tesz a Lokinál.
Sajna, hogy nem adja a meccsünket a TV, mert a debreceni hagyományok folytatását láthatta volna a TV néző.
A szombati közvetítések ideje:
m1 17:00 Vasas-UFC
DunaTV 19:35 Tatabánya-Zenit ”élőben”, miután maga a mérkőzés 18:30-kor kezdődik. Ezek a Dunások hülyeségben mindig alulmúlják magukat:-)

Hajrá Loki

Mikroby1 Creative Commons License 2000.07.18 0 0 51
Zolcsi, Tócsa, Batu

Bocs, hogy félreérthető voltam, Egressy természetesen csak vicc volt.
Úgy néz ki, sose fogunk megszabadulni tőle. :(

Kenesei egyébként jobblábas. A mai Sportban azt mondta Fülöp, hogy ha nem lesz külföldi vevő, akkor elengedik hozzátok vagy Győrbe. Ezzel azt hiszem tiszta a helyzet. Egyébként ezekért szerintem nem Fülöpöt kell szídni, inkább Várszegi lehet az, aki ilyen, kívülállónak ellenszenvesnek tűnő módszerekkel dolgozik. Fülöp pedig úgy tárgyal, ahogy Várszegi szeretné. Várszegi üzletember, üzletként kezeli a dolgot. A többi klubvezetőnek van valami
sportmúltja, neki nincs. A stílus lehet, hogy nem a legelegánsabb, ezért ti talán nem szeretitek,
de az is tény, hogy milliókat fektetett a futballba, felújította az állami tulajdonú pályát
(ahol most éppen a Lombard fog játszani),stb. Nem hiszem, hogy az ilyen emberek utálatot érdemelnének.

Én úgy tudom, hogy nem adja a Tv. Egyébként a Lombard-meccs egyidőben lesz a Vasas-Újpesttel??

razo

Barva tényleg jön? Jó lenne. Szekérnek örülök.

Előzmény: ZOLCSI (49)
Batu. Creative Commons License 2000.07.18 0 0 50
Kenesei szerintem jobblábas(kétlábas?). Felőlem jöhet ingyen az Egressy is, de akkor egyből kölcsön kell adni a Hajdúszoboszlónak, had fejlődjön.

Hajrá Loki!!!

Batu

Előzmény: ZOLCSI (49)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!