Keresés

Részletes keresés

mash Creative Commons License 2000.08.19 0 0 112
akko má, hogy stilszerőek legyünk: libák....

vagy eltévesztetted a topicot???

Előzmény: EHK (111)
EHK Creative Commons License 2000.08.19 0 0 111
a buzi...

a kjernen.com -on van olyan hogy Forza hajduk split. (a téma természetesen még a dunaferr elleni meccs ELOTT készült. hehe)

hogy rohadnának meg.
a csirkék...

Előzmény: bullseye (110)
bullseye Creative Commons License 2000.08.19 0 0 110
Erő, hatalom
Előzmény: EHK (109)
EHK Creative Commons License 2000.08.19 0 0 109
a forza az az hogy éljen?
Előzmény: biancoblu (108)
biancoblu Creative Commons License 2000.08.18 0 0 108
Sziasztok!

Kezdjük az elején. A válogatott meccs után, ahol több csoport drapija mellett mi is kiraktunk egy kiszászlót, QQRYQ-t a Moszkva térig követték, ahol azt elvették tőle (3 ember). Ütésváltás nem volt, miután kiszedték a táskájából, elszaladtak (bátor huligánok).

HAJRÁ MTK!!!

Strong Creative Commons License 2000.08.18 0 0 107
Nem igazán akarok zsidózni,de...

A zsidók elsőként ordítanak,ha valami
nem jó nekik.Ez teljesen normális...

MIT SZÓLNÁTOK HOZZÁ,HA A MEGYERI
ÚTON NEKTEK 1000 HELYETT 2000 LENNE
A BELÉPŐ?
SOK SZAVATOK NEM LEHETNE.

Strong

FORZA VIOLA!!!HAJRÁ LILÁK!!!

big l Creative Commons License 2000.08.18 0 0 106
bullseye Creative Commons License 2000.08.18 0 0 105
Hát beszarok mekkora poén volt! Neked ebből kéne élned, sehol nincs a Leno, vagy Eddy Murphy.
Légyszi a Csatabárdból maradj ki amíg nincs szorosan odatartozó mondanivalód. Felnőtt stílusban...
Előzmény: EHK (101)
EHK Creative Commons License 2000.08.16 0 0 104
számolod a csillagokat
Előzmény: TOMBOY (103)
TOMBOY Creative Commons License 2000.08.16 0 0 103
100!!!!!!!!!!
TOMBOY Creative Commons License 2000.08.16 0 0 102
99
EHK Creative Commons License 2000.08.16 0 0 101
Majd én megmondom!

Az a különbség, hogy Keneseivel, Egressyvel és Preisingerrel ellentétben Ferenczi NEM zsidó.

GÁZKAMRA!
GÁZKAMRA!

hehehe.
csak vicceltem. ;)))

Előzmény: kaanm (99)
ManU Creative Commons License 2000.08.16 0 0 100
Elárulom:
semmiben sem jobb az általad említetteknél!
Sot! Emberileg egy szarnak tartom.
Nem is szarnak...abban tán még van tartás.
Egy kurvának, ott baszik, ahol susog a lóvé.
Hányingerem van tole, remélem a Büki kiszorítja a francba.

ManU

kaanm Creative Commons License 2000.08.15 0 0 99

Ugyan mondja már meg nekem valaki, hogy Ferenczi, aki körül már annyi átigazolási cirkusz
meg botrány volt, mikor, melyik szezonban tudott kulcsembere, meghatározó játékosa lenni éppen aktuális csapatának ? Mikor játszott huzamosabb ideig kiemelkedő formában ?
Miért éppen ő az MTK egy szem csatára ? Mennyivel jobb ő, mint mondjuk Kenesei, Egressy, Preisinger, Gusatu ?

biancoblu Creative Commons License 2000.08.15 0 0 98
B.p.é.i.!

Amikor én a Megyerire megyek, akkor tisztában vagyok azzal, hogy mit vállalok. Egyébként ha máshol (pl. Üllői út) 1000 Ft. a jegy a kapu mögé, akkor ez teljesen reális ár a tribünre. A klub nálunk eegyébként 200 db. 500 Forintos diákjegyet nyomtat, ezt azokk kapják, akik nem tudnák megengedni maguknak a jegyet, de különben mindenhová elmennek. Egyébként pedig ha a mi játékosainkat szidod, nézd meg mit művelt Lőw!

HAJRÁ MTK!!!!

EHK Creative Commons License 2000.08.14 0 0 97
irok má ide valamit
hogy tudjam hogy MIKÓÓÓÓR? szólnak hozzája
Előzmény: Belepofázok én is (96)
Belepofázok én is Creative Commons License 2000.08.14 0 0 96
Kispajtás neked se kötelező eljönnöd a Megyeri útra................

Csak tudod faszfejkém az 1500 Ft-ot nem ártana viszonyítanod a magyar jövedelmekhez. Nem mindneki tartoztik várszegi apátok gyermekei közé. Nekem nem ügy ez a pénz de a szurkolótáborunk nagy részének igen nagy érvágás volt ez. Remélem hasonló arányban lesz a jegyár nektek is a Megyeri úton. ( 400 Ft-os mtk diákjegy ? vendég diák szurkolóknak meg 1500 ? Pofátlanul pénzéhesek vagytok ám ! )

Akkor most huzzatok ponyvát a vendégszektor tribünjére ugysem lesz rá szükség most egy ideig.

Kuttor meg a csetnik játszott ? Ja ! Ki tud sérülést okozni ? illetve pofázunk a birónak jáékot azt játszottak de mást nem igazán.

Előzmény: biancoblu (94)
biancoblu Creative Commons License 2000.08.13 0 0 94
Hali!

Szerintem nagyon jó meccsen jó játékkal sikerült nyernünk! A szurkolás a meccs elején még a akdozott, a végére viszont nagyon jó lett.

Pofázós!

Nem kötelező kijönni a pályára, értelmes, döntésképes embernek tartanak, aki fel tudja mérni, hogy megéri-e neki 1500 forintért jegyet venni. Egyébként az általad említett két játékos semmi mást nem csinált, csak jól játszott!

HAJRÁ MTK!!!

Belepofázok én is Creative Commons License 2000.08.13 0 0 93
Töröljétek ki azt a bizonyost azzal a sok pénzzel amit a szurkolóinktól nyultatok le.

Legalább egyszer volt a pályátokon 1000 nézőnél több.

Ja ! És az aljas g.ci Kuttor meg a szerb csetnik elmehet a búsba !!! Szemét alatomos tetű mindkettő !

big l Creative Commons License 2000.08.12 0 0 92
Szerintetek nem zsidóság hogy egy neve sincs csapatot csak egy szaros gólal tuttunk meg verni .

Hajrá MAGYAROK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ManU Creative Commons License 2000.08.11 0 0 90
bia

Azé' már hadd fütyürésszünk, ha szar a csapat. Ha pedig még lélektelen is (amilyen tegnap volt), akkor meg jöhet a füttykoncert.
Csak azt nem értettem, hogy Elek mit mutogatott a tribün felé, mikor bandukolt az öltözobe.

........--------............

Az UTE-nak már nem kell meggazdagodnia, tömik oket nélkülünk is.

EHK Creative Commons License 2000.08.11 0 0 89
Az a baj az MTK-val hogy túl nagy szájuk van.
Meg orruk. ;)))
Előzmény: Belepofázok én is (88)
Belepofázok én is Creative Commons License 2000.08.11 0 0 88
Vasárnap hányan fütyülgetek majd ?

Kár a pénz belétek de mit csináljon az ember ha pofátlanul 1.500 Ft-ot kértek a jegyért. Remélem a visszavágón minima ennyit kérünk mi is. Bár abból a 10 fős blue front-ból nem gazdagszunk meg.

Előzmény: biancoblu (87)
biancoblu Creative Commons License 2000.08.11 0 0 87
Sziasztok!

Hát, égett tegnap a pofám! Hihetetlen volt a játék, de ennél bunkóbban már csak a közönség azon része viselkedett, amelyik kifütyülte saját csapatát. Ezektől az emberektől csak annyit kérdezek, hogyha akkor tetszett a csapat, amikor Pécsett 3-0 -ra nyert (Ja, hogy nem voltak ott, mert az messze van) vagy a Kanizsa ellen 6-0 -ra, akkor nem kell az első adandó alkalommal kifütyülnie szeretett(?) csapatát. Egyébként Ferenczi személyében megtaláltuk Egressy méltó utódát! :((( A csapatnak pedig mindent elfelejtek, ha továbbjutunk és legyözzük a lilákat meg angyalföldi "haverjainkat"!

HAJRÁ MTK!!!!

servomaci Creative Commons License 2000.08.11 0 0 86
NEVETSÉGESEK VAGYNK DE A LEGROSSZABB AZ EGÉSZBEN AZ HOGY PÖLÖ A SPORT PLUSZBAN AZT MONDTA HOGY MIVEL EZ EGY RENDKÍVÜL AGRSSZÍV FINN CSAPAT Ő KÉRTE A FIUKAT ARRA HOGY ÓVATOSAN JÁTSZANAK.fELMERÜLA KÉRDÉS HA NETALÁN EGY ROSENBORG SZINTŰ CSAPATTAL KERÜLNÉNK ÖSSZE AKKOR BEÁLLÍTANA 10 VÉDŐT A CSAPATBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
EZ RÖHEJES ÉN MÉG NEM LÁTTAMVÉDEKEZŐ CSAPATOT EGY KOMOLYABB CSAPAT ELLEN NYERNI
Előzmény: RAMBO (85)
RAMBO Creative Commons License 2000.08.11 0 0 85
A legroszabb az volt az egészben, hogy az MTK olyan gyáván játszott, mintha a Bayern ellen álltak volna ki. Gyalázat az ennyire lélektelen játék. És ami ijeszto volt: a szünet után sem változott semmi. Pedig ez a finn csapat még a magyar NB I.-ben is gyengécske lenne.

Ez az "egycsatáros" játék röhely. Ki számolta, hányszor kapta Ferenczi a labdát az ötösön állva, HÁTTAL a kapunak? Ha ezt tanította itt a holland egy éven át, akár otthon is maradhatott volna.

EHK Creative Commons License 2000.08.11 0 0 84
Az MTK egy rakás szar.
Én má nem foglakozok velük.
Inkább a Dunaferr!

Ezt az Illést el kéne vinni egy bányába hogy megtanulja, hogy mi az hogy kemény munka, küzdés, stb. Egy napig robotoljon ott. Asziszem megtudná. Ott aztán hiába esik el, nem lesz semmi.

A focistának is ugyanolyan keményen kéne dologznia mint bármely más bérmunkásnak. Az MTKban ez nincs meg. Egyszerűen nem is akarják a sikert. Csak vannak. Valamit tudnak, elsétálnak a pályán, ha kiesnek hát kiesnek. Érdekli is ezeket...

De legalább a nemzetközi kupameccseiken jó edzőmeccs hangulat van! (néhány részeg bekiabálja hogy "eeeeem tééééééé KÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!" oszt kész.)

a Dunaferr meccsén remegtem, annyira izgalmas volt. Ezen meg? Egész végig máshol járt az eszem, néha ki is mentem mert má nem birtam.

Előzmény: servomaci (83)
servomaci Creative Commons License 2000.08.11 0 0 83
Ez felháborító amit az mtk tegnap nyujtott az kész katasztrófa és szégyen a magyar labdarúgásra nézve. Én is egyet értek az előttem szólóval szerintemis keményen kéne büntetni. De nem értem pölöt semb miért nézte fapofával a csapata szenvedést miért adott értelmetlen taktikai utasításokat miért nem cserélt miértálította be szekért miért nyilatkozik úgy hogy jó volt ez a finn csapat mert a vak is látja hogy ennél gyengéb ellenfele évekóta nemvolt az mtk-nak mért mondja azt hogy em ajfiúklegalább nálunk van az előny.................niért miért miért miért??????????????????????????????????????????????? ilyen játékkal az ujpesttőlminimum kapumk egty hatost.Végezetül mert a nemzeti sportban nem jelet meg a játékosok értékelése ezért adnék nekik egy kis segítséget:
Vlaszák:6
Schindler:Értékelhetetlen
Kuttor:Értékelhetetlen
Szamosi:Értékelhetetlen
Elek:az értékelhtetlennél is rosszabb
Erős értékelhetetlen
Jezdimirovic/Buzsáky:Legalább megpróbálták nem rajtuk mullott
Madar:értékelhetetlen
Füzi:Alulmúlhatatlan
Illés:Ilyen gyenge áték nincs is (ráadásul lászott hogy meg sem izadt)
Ferenczy:az értékelését leírni is kár
Na mindegy egyszer biztosan lesz jobb de ha csak közel ennyit tudunk akkor biztosan nem a közel- jövőben Nagyot csalódtam benned mtkés nemlátom bennetek a jövőt
zért a szivem ha keserűen is de azt mondja HAJrá mtk
Előzmény: EHK (82)
EHK Creative Commons License 2000.08.11 0 0 82
Régen még az MTK volt a kedvenc csapatom.
(amikor asziszem 97ben zsinórban nyert 15x)

De amilyen béna nemzetközi mércével, az valami borzalom. Ezek eleve átengedik a teret az ellenfélnek, abszolút nem kell nekik a siker. Csak a pénzecskéjük és kész ezzel boldogok.
(lehet hogy ez miatt tartja őket mindenki nagy zsidónak?)

Nem csoda hogy senki se jár ki a meccseikre max. a játékosok hozzátartozói.

VIOLA_ Creative Commons License 2000.08.10 0 0 81
Tudjátok, Várszeginél ki pénzéhesebb? A ma pályára lépett MTK-játékosok. Ilyen hozzáállásért a vezetők helyében fejenként 350-350 kilóra büntetném őket! Fene a motiválatlan, kényelmeskedő, pénzéhes álprofi arcukat!
Remélem, győztök finnben. Ez lenne a minimum, a legkevesebb. Ennyivel tartoztok a becsapott tv-nézőknek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!