Keresés

Részletes keresés

Matyika_ Creative Commons License 2002.09.13 0 0 144
na jó, de én az életben meg nem hallgatom többet az Everyday-t, most hogy tudom, milyen magasztos dolgokról szól :)

egyébként is, mikor egy zenekar bulijára a Juventus rádióban lehet jegyet nyerni, hát annál lejjebb nincsen.

Előzmény: Agassi Fan (143)
Agassi Fan Creative Commons License 2002.09.13 0 0 143
De legalább írnak róluk valamit! :-)
Előzmény: Matyika_ (142)
Matyika_ Creative Commons License 2002.09.13 0 0 142
akkor nem egyedül én tartom hatalmas baromságnak, jóvan

féltem, hogy magamra haragítom az egész topicot itten :)

Előzmény: Steffi21 (141)
Steffi21 Creative Commons License 2002.09.13 0 0 141
Nem tudom, de elég hülyén hangzik :-)
Előzmény: Matyika_ (139)
Agassi Fan Creative Commons License 2002.09.13 0 0 140
Biztos nem ő. :)
Előzmény: Matyika_ (139)
Matyika_ Creative Commons License 2002.09.13 0 0 139
magasztos?

ezt ki írta?

Előzmény: Steffi21 (138)
Steffi21 Creative Commons License 2002.09.13 0 0 138
Bon Jovi Bounce címu albuma szeptember 23-án kerül európaszerte a boltok polcaira. A banda nyolcadik stúdiólemezén a hírek szerint az elozoeknél lényegesen "keményebb" hangvételű, gitárcentrikus zenét hallhatnak a rajongók.

A Bounce az együttes szándékai szerint egy összefoggott, egységbe foglalt anyag: a zene, a dalok szövegei és a borító egyaránt egy koncepció részét képezik. Kerek egészet alkot tehát a korongra felkerült 12 szám, köztük a címadó "Bounce" és az "Everyday", mely az elso kislemez a cédérol. Ez a dal a tavaly szeptemberi New York-i terrortámadás inspirációjára íródott, mondanivalója, hogy ne vesztegesd az időd, ha valamit tenni akarsz, most tedd meg! A hozzá készült videoklipet a világ legkülönbözobb pontjain forgatták, olyan helyszíneken, mint Szarajevó, Róma, Moszkva és Jeruzsálem. Az üzenet magasztos: légy boldog és éld az életed békében embertársaiddal.

Steffi21 Creative Commons License 2002.09.08 0 0 137
Több mint 100,000 ember gyűlt össze szeptember 5.-én, New York egyik legnépszerűbb terén, hogy láthassák Bon Jovi-t, Eve-t, Alica Keys-t és Enrique Iglesias-t. A rendezvény apropóját az NFL (amerikai foci – rögbi) idény kezdete és a szeptember 11.-i katasztrófa áldozataira való emlékezés adta.

Az esemény idejére lezárták a forgalom elől a helyszínt. A biztonság rendkívül alapos volt, több ezer rendőr vigyázott a szórakozni vágyókra. „Próbálunk optimisták lenni” mondta Bon Jovi a koncert előtt. „Szeretnénk New York és lakosai rugalmasságát megünnepelni, és megmutatni a világnak, hogy hálásak vagyunk az együttérzésükért és az imáikért.

Bon Jovi hű maradt gondolataihoz, és koncertjét az ’America The Beatiful’ című számmal zárta, mialatt a közönség egy hatalmas USA zászlóban gyönyörködhetett.

A fellépés végén Bon Jovi-t egy helikopter repítette magasba, amely átszállt a New Yersey Ginats rögbi csapat stadionja felett. Az óriások a San Francisco 49ers ellen küzdöttek, és a mérkőzés félidejében Bon Jovi és csapata újabb koncertet adott a nézők legnagyobb örömére.

A következő héten New York egy monumentális esemény sorozattal kívánja emlékezetessé tenni az első évfordulóját a szeptember 11.-i katasztrófának.

Simon Péter
2002-09-07

Agassi Fan Creative Commons License 2002.09.08 0 0 136
MASH
Agassi Fan Creative Commons License 2002.09.08 0 0 135
2002. szeptember 6. péntek.
Nyerj jegyet Bon Jovi koncertjének közvetítésére
A Bon Jovi új lemezének beharangozójaként szeptember 18-án szerdán, magyar idő szerint 22:30-kor koncertet ad az együttes Londonban, amelyet élőben közvetítenek a világ számos országába. Magyarországon a Universal Music, a Tv2, a Juventus Rádió, az Uno.hu és a Pesti Est támogatásával a MOM Palaceban lesz a zártkörű vetítés.
Amelyre természetesen a Juventus Rádióban és az a Uno.hu-is lehet jegyeket nyerni.

2002. augusztus 17. szombat.
Óriási buli New York-ban
Mint arról már hírt adtunk, szeptember 5-én óriási buli lesz New York-ban, az NFL idény-nyitó mérközése előtt nagyobb parádét rendeznek, mint Újév napján.
Ez nagyrészt a tavalyi sajnálatos események évfordulója kapcsáni megemlékezésekkel függ össze.
Az este fő fellépője a Bon Jovi lesz, akik új lemezük anyagát is bemutatják a koncerten, de előttük még Enrique Iglesias és Eve is színpadra lép a Giant Stadiumban. A helyszínre a szervezők akkora tömeget várnak, hogy lezárják a környező utcákat is és óriás kivetítőkkel próbálják kielégíteni az igényeket.

2002. augusztus 7. szerda.
A Bon Jovi újra színpadon
A Bon Jovi koncertet ad a New York-ban 2002.szeptember 5-én, csütürtökön a Giants Stadionban, fémjelezve a 2002-es évad kezdetének visszaszámlálását.
Ekkor kerül sor a San Francisco 49 és a New York Giants mérkőzésre, a zenekar félidőben lép fel.
Az esemény előrejelzi az új album, a Bounce megjelenését, melyről az első single, az Everyday először csendül fel élőben. A koncertet a TV és rádióállomások rögzítik, és megemékeznek a 2001. szeptember 11-i tragédiáról is.

2002. július 30. kedd.
Megkezdődött a visszaszámolás a Bon Jovi-nál
Szeptember végén jelenik meg az új Bon Jovi album, de már gőzerővel folynak az előkészítő munkálatok.
A stúdiómunkát befejezték a fiúk, már forgatják Új-Mexikóban az első kislemez, az Everyday új videóját Socorro-ban, az amerikai űr obszervatóriumban. A kislemez augusztus 26-án jelenik meg, de a rádiók már augusztus elejétől játszani fogják.


Steffi21 Creative Commons License 2002.09.08 0 0 134
Én meg JBJ karton figurát akartam elhozni, amiből volt vagy 5 azon a bulin, de nem sikerült.
Alig várom már kibírni az új nagylemezig!!

Előzmény: Matyika_ (133)
Matyika_ Creative Commons License 2002.09.07 0 0 133
97 óta megtanultak mást is a SnakeHeartos gyerekek, vagy csak a You Give Love A Bad Name megy továbbra is?

(elloptam akkor egy nagy Destination Anywhere karton-táblát, most is itt van a falon :)

Előzmény: stevebi (127)
Steffi21 Creative Commons License 2002.09.06 0 0 132
Én se tudok róla!
Előzmény: Agassi Fan (131)
Agassi Fan Creative Commons License 2002.09.05 0 0 131
Az angol VH1 adja? Mert én arról nem tudok. Ha lesz, akkor természetesen nézem, és fel is veszem. De nem láttam, hogy reklámozták volna.
Előzmény: stevebi (130)
stevebi Creative Commons License 2002.09.04 0 0 130
OK, majd összehozzuk e mailben.
A holnapi New Yorki koncertről majd írhatnál egy kis beszámolót.
Előzmény: Agassi Fan (129)
Agassi Fan Creative Commons License 2002.09.02 0 0 129
Nagyon szívesen segítek.
A One Last Wild Night is megvan, ami csak az amerikai VH1-on volt, meg talán a németen.
Előzmény: stevebi (127)
Steffi21 Creative Commons License 2002.09.02 0 0 128
Mi is azt a bulit várjuk! Reméljük lesz Sneak Heart, meg akik múltkor voltak (Abaházy, Mirigy, Hooligans..stb.). Amúgy te voltál ezeken a bulikon?
Előzmény: stevebi (127)
stevebi Creative Commons License 2002.09.02 0 0 127
Tényleg nagyon jó lett a web lap, már ráfért egy kis újítás.
Köszi előre is a segítséget, elsősorban a NY -i emlékkoncert érdekelne.

Nem tudjátok, hogy lesz e a lemez megjelenésekor buli a Snakehearttal vhol Pesten?? (pl. E club v WigWam)

Előzmény: Agassi Fan (124)
Steffi21 Creative Commons License 2002.09.01 0 0 126
Én már nagyon várom az új nagylemezt, remélem megint jó buli lesz Pesten, sok vendéggel...
Előzmény: Agassi Fan (125)
Agassi Fan Creative Commons License 2002.08.31 0 0 125
Felújították a www.bonjovi.com -ot! Igen szuper lett!
Agassi Fan Creative Commons License 2002.08.29 0 0 124
Igen, a VH1 az igazi. Remélem is, hogy BJ őrület lesz rajta. :-)
Én mindent felveszek, ha kell valami, csak szólj.
Hatalmas videó gyűjteményem van külfödről, kalózfelvételek is. :-)

Az új klippet is a VH1 kezdte el nyomni, az MTV-n csak egyszer láttam.

Előzmény: stevebi (123)
stevebi Creative Commons License 2002.08.29 0 0 123
Mi kocsival mentünk, mert közelebb van hozzánk, mint Pest.
Emlékszem a jó kis emtívis weekendekre. Egy rakás jó klippet fel tudtam venni egyben. Annak az emtívínek volt stílusa, volt bennük egy fajta antinyálas, a minőségi zenére hajló attitüd. A Steve Blame,Ray Cockes,Vanessa Warwick pedig fogalmakká váltak.
Ha pl. megjelent egy új lemez, nemcsak weekend volt-ahogy írtad-, hanem pl. közvetítettek egy amcsi lemezboltból is, ahol ünnepélyes keretek között, dedikálással jelentették be az új albumokat. A mai emtívi pedig a VIVA szintjére süllyedt.
Talán a VH1 viszi tovább a régi stílust és ahogy tudom, több műsorvezető is ott van. (pl.Paul King)
tuti, hogy e csatin Bon Jovi őrület lesz egész ősszel. Kár, hogy én nem fogom látni.
Előzmény: Agassi Fan (122)
Agassi Fan Creative Commons License 2002.08.28 0 0 122
Lehet, hogy egy busszal utaztunk. :-)
Igen, tudok a koncertről, fél óra alatt elfogytak a jegyek. :-)

Igen, a német Vivát én is utálom.
A VH1 a legjobb! Az MTV sem a régi. Amikor valakinek megjelent új albuma, egyből Weekend-et csináltak. Most meg nincs semmi. :-(

Jó lenne, ha átvennék a koncertet az angol VH1-ra!

Előzmény: stevebi (121)
stevebi Creative Commons License 2002.08.28 0 0 121
Sajna nem; Zeltwegben voltam csak a '93-as pesti bulin kívül.
Egyébként a német VIVA hiánya miatt nem kell borúsnak lenni, mert a magyar VIVA-val együtt kalap Sz*t sem érnek. A nap 24 órájából 15 perc jó zene van.
Viszont a VH1 a legjobb, szerencsés vagy.
Állítólag (bár lehet, hogy itt is elhangzott?!?) szept 5-én élőben adják a New Yorki bulit a tavalyi esemény emlékére, ahol fellép a Bon Jovi is!!
Megnéztem a VH1 web lapot, a koncert után csupa jó zene lesz a '80-as évekből. (Aerosmith,Def Leppard,Alice Cooper...stb)
Bár ez az amcsi VH1 -re vonatkozik, Mo-on pedig az angol jön be.A koncertet azért talán átveszik.
Előzmény: Agassi Fan (118)
Agassi Fan Creative Commons License 2002.08.28 0 0 120
H-Block talán, ha jól emlékszem.
Nekem eddig a zeltwegi viszi a pálmát. 1 méter se kellett volna, és kezet fogok Jonnal. :-)
Előzmény: valleyboy (119)
valleyboy Creative Commons License 2002.08.27 0 0 119
Nekem a hajógyári szigetes koncert jobban tetszett. Az MTK pályán a turné miatt nagyon a Keep the faith-re feküdtek rá, na nem mintha bármi gond lett volna, nagyon jó volt és profi, csak még hiányzott egy-két régi dal. A hajógyáris bulin viszont inkább greatest hits setlist ment. Talán lazább volt, több show elem is.

Az előzenekarok viszont érdekes keveréket adtak - Paradise Lost, Helloween, mi is volt még?

Előzmény: Agassi Fan (118)
Agassi Fan Creative Commons License 2002.08.27 0 0 118
Sajnos nekem nincs német Vivám.
Ma viszont elejétől végig láttam a VH1-on. Most már készítek be kazettát, és gyorsan felveszem. :-)

De jó Neked, hogy volták a '93-as bulin. :-)
Én a hajógyárin voltam, természetesen szuper volt az is.
Azóta voltam Bécsben 2-szer, Zeltwegben 1-szer, és München-ben 1-szer.

Grazban voltál?

Előzmény: stevebi (117)
stevebi Creative Commons License 2002.08.27 0 0 117
Először én is csak nyaraláskor csippentettem el a klippet a német VIVA-n.
Viszont hétvégén a magyar VIVA Friss klippben is leadták, így mostantól ott is(főleg a slágerlistán) többször felbukkanhat majd... (Szval én is videóról láttam eddig többször)
Úgy emlékszem 1996-ban voltak a Szigeten...amire sajna nem tudtam elmenni.
Előtte pedig 1993-ban az MTK pályán voltak Billy Idol társaságában, ami óriási buli volt, ráadásul az egyik kedvenc albumom turnéját láttam!!
Azóta persze csak Bécs ill. Graz. No, ezért is illene valamit lépnie a Multimedia koncertszervező urainak....
Előzmény: Agassi Fan (116)
Agassi Fan Creative Commons License 2002.08.26 0 0 116
Csak véletlenül tudtam felvenni.
És azóta nem is láttam, sehol nem adják. :-(
Nekem is nagyon bejön az új szám! Remélem a többi is ilyen lesz!
7 éve lett volna a Hajógyáris koncert?
De régen volt. :-)
Előzmény: Steffi21 (115)
Steffi21 Creative Commons License 2002.08.26 0 0 115
Nekem Ausztria, Németország is megteszi, csak jöjjenek! Amúgy az új klipet csak egyszer láttam, azt is videoról, mert a tesóm felvette :-).
Előzmény: stevebi (114)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!