Keresés

Részletes keresés

BLUE BOY Creative Commons License 2000.09.15 0 0 143
Sziasztok!

Gratulálok az egész csapatnak a győzelemhez!
Remélem a visszavágót közvetíti majd az m1. Remélem sima meccs lesz, ha minden jól megy talán bejuthat a csapat az IFFHS listáján a legjobb ötvenbe.
Úgy tűnik, Ferenczi kezd beépülni a csapatba, a Jokerit elleni visszavágón elért eredmény, a Vidi elleni 2 gól és a mostani találat után visszavonom azt, amit a nyáron írtam róla. Persze a Hungárián is rúghatna néhány gólt.

Mindent bele a Loki ellen! Jó lenne megőrizni az előnyt az Újpesttel szemben.

Hajrá MTK!!

GALA Creative Commons License 2000.09.15 0 0 142
Annó én is azt írtam , reális esélye az MTKnak van . Ez azért még így is meglepett , de legalább mindíg van valaki , aki tartja bennünk a reményt , van itt eredményes foci...

hajrá vasas/gala a király. ( na jó Erős K se kutya :-))

Előzmény: majkell (138)
The AVE Creative Commons License 2000.09.15 0 0 141
Szép volt, fiúk!

Nagyon kellenek az ilyen eredmények. Úgy néz ki, sajna ti maradtok az egyetlen magyar csapat a nemzetközi porondon. Nyerjetek itthon is, kellenk az UEFA-pontok!

HAJRÁ MAGYAROK!

mütyür Creative Commons License 2000.09.15 0 0 140
Gratula!
A Kuttort mondta gollovonek a Petofi radio kozvetito riportere is tegnap este. Sajnos csak nektetk maradt realis eselyetek! Sok sikert!

Udv,
m.
Hajra Vasas!

ádi Creative Commons License 2000.09.15 0 0 139
Gratula a fiúknak és az oket elkíséro fanatikusoknak!
Ez az eredmény jól jönne nekünk is Athénban!

Szép volt MTK!
Hajrá Vasas!

majkell Creative Commons License 2000.09.15 0 0 138
Én is gratulálok ! Sajnos a papírforma látszik beigazolódni a három csapat esélyeit illetően.:((

Májkell

Davaj, davaj Angyalföld !

patakveer 2 Creative Commons License 2000.09.14 0 0 137
Csatlakoznék elözö három Vasas-szurkoló barátomhoz.
Gratuláció!
Előzmény: geyza_d (136)
geyza_d Creative Commons License 2000.09.14 0 0 136
Gratulálok!
TZS Creative Commons License 2000.09.14 0 0 135
Remélem elsőként gratulálhatok Nektek, ehhez a szép sikerhez.
Innen már tovább kell jutni!
Szép volt fiúk!
Előzmény: QQRYQ (133)
huszabi Creative Commons License 2000.09.14 0 0 134
Nem vagyok kifejezetten MTK drukker, de gratulálok!
QQRYQ Creative Commons License 2000.09.14 0 0 133
Pontosítok: a 2. gól szerzője: Madar. (valószínüleg a telefon recsegése miatt érthettem Kuttornak)

CSZKA Szófia – MTK Hungária FC 1-2 (1-0)

Szófia, 20 000 néző. Vezette: Kapitanisz (ciprusi).
CSZKA Szófia: Nemodrak - Kremenliev, Tomasz, Trencsev, Angelov - Mancsev, Dezsanov, Jancsev, Vidolov, Janev – Berbatov.
MTK Hungária FC: Vlaszák - Komlósi, Kuttor, Szamosi, Elek - Madar, Erős, Jezdimirovic, Füzi Á. - Illés – Ferenczi.
Gólszerzők: Janev a 7., Ferenczi az 50., Madar a 70. percben.
Sárga lap: Szamosi a 27., Jezdimirovics a 39. percben.

HAJRÁ MTK!!!

QQRYQ

QQRYQ Creative Commons License 2000.09.14 0 0 132
GYŐZTÜNK!!!!!!!!!!!!!!!

CSZK Szófia-MTK 1-2

Gól: Kuttor és Ferenczi(!)

Háát srácok nyertünk, úgy tűnik; bár még van pár perc (most beszéltem Biannal), de azt mondja hogy már tuti nyertünk! Állítólag a CSZK ultrak (és szurkolók) nagyon rendesek és jófejek úgyhogy minden O.K. a Blue Fronttal is!

Már várom a visszavágót nagyon!

Viszont bennetek kicsit csalódtam, nem nagyon tippelgettetek, lehet hogy nem is olvastatok bele a topicba, de az én tippem 100%-ig bejött. Na pá!

HAJRÁ MTK!!!

QQRYQ

QQRYQ Creative Commons License 2000.09.13 0 0 131
Hali!

Csütörtökön kapcsolat Szófiával!!!

Bian küldi majd az eredményeket én pedig pakolm ide a friss stuffot!!!

Szóval ha valakit érdekelnek a friss eredmények a holnapi meccsről kattanjon ebbe a topicba!!!

Addig is lehet tippelgetni!!!
Szerintem: CSZK-MTK 1-2 vagy ilyesmi, de biztos nyerünk!

HAJRÁ MTK!!!

QQRYQ

biancoblu Creative Commons License 2000.09.11 0 0 130
Sziasztok!

A hely már nincs meg, úgyhogy senki se szóljon (bár nem hiszem, hogy sokan akartak volna :-( )! Kint lesz egy kísérőnk, egy CSZKA szurkoló, majd mobilozunk. Remélem túléljük valahogy, kint pedig zúgni fog a:

HAJRÁ MTK!!!

biancoblu Creative Commons License 2000.09.09 0 0 129
Sziasztok!

Hát, a csapat tegnap nagyon jó volt! A szurkolás pedig... Már megint otthonfelejtették magukat a "huligánok", meg persze mások is. Ez van! Én mindenesetre lent voltam, talákoztam Parmival és Fcf-fel is. Egyébként, ha valaki szeretne jönni Szófiába, az sürgősen szóljon, még van egy szabad hely a mikorbuszunkra, az út 16 000, a szállás 15 DM, ehhez jön a meccsjegy meg a kaja, plusz a jugó rendőröket sem ússzuk meg ingyen. De mi ottleszünk!

HAJRÁ MTK!!!
IRÁNY SZÓFIA!

Mikroby1 Creative Commons License 2000.09.09 0 0 128
Kár, hogy a Vidi ilyen borzasztó passzív volt. A második félidőben, amikor kicsit kijöttek a hazaiak, már egész jól játszott a csapat, legalábbis volt pár gyönyörű támadás.
Labdaszerzésben igazán jók voltunk. Nagyon tetszik Jezdi játéka, rengeteget vállal,
elkéri a labdákat támadásnál is, próbál oszogatni, pedig inkább védekező feladata van.
Vlaszákról se feledkezzünk meg, minden meccsen hozza magát, kár a mostani bekapottért,
nem tehetett róla. Egyedül az idegesített, amikor Kuttor és Szamosi hátul oda-vissza passzolgatott de vagy 10szer. Persze annyiban értehtő, hogy a legelső vidis is a saját térfelük
közepén bekkelt.
Előzmény: QQRYQ (126)
Tímár Creative Commons License 2000.09.08 0 0 127
Hát már nagyon ráfért, hogy betalálljon, mert ez elmúlt meccseken harmat gyenge teljesítményt nyújtott.. Talán végre megtalálja a helyét a csapatban!

Hajrá!

Előzmény: QQRYQ (126)
QQRYQ Creative Commons License 2000.09.08 0 0 126
Helló!

Videoton-MTK 1-3
Gól: Illés, Ferenczi (2)

Gondoltam beírom úgyis már teljesen por lepte el ezt a topicot, de azért várom a hozzászólásaitokat, főként azét aki esetleg kinnt volt.
Érdekes megállapítás Ferencziről: csak idegenben képes gólt lőni, de akkor már rögtön kettőt, ami persze nem baj, sőőőt. Ja és mindíg akkor lő gól ha én nem vagyok ott a meccsem. (lehet hogy nem kéne MTK meccsre járnom??? :-)) persze ettől föggetlenül a ha tudok mindíg megyek meccsre ugyanis akkor meg más lő gól, hiszen az MTK a legjobb, ja és Béla a király!!! (remélem a gól is)

HAJRÁ MTK (és AJAX)!!!

QQRYQ
www.extra.hu/qqryq
www.extra.hu/ajaxportal

biancoblu Creative Commons License 2000.08.29 0 0 125
Szar meccs volt a Zete ellen, de inkább most játsszunk így, mint a rendes bajnokságban. Találtam két linket a CSZKA Szófiához:

www.cska.net
come.to/cskafans

HAJRÁ MTK!!!

yogi bear Creative Commons License 2000.08.28 0 0 124
Hihetetlen milyen szerencsetlen volt a csapat.. Kutya ment fel eknek, es azt hitte szegeny, hogy jol megy neki. Buzsakit meg csak csereben szabad jatszatni.. az eddig bevalt
hisz Creative Commons License 2000.08.27 0 0 123
Sajnos ez harmatosra sikeredett...

Azért a nézoszámra meg a Vlaszákra nem lehet panasz!

hisz Creative Commons License 2000.08.27 0 0 122
Bocsánat!

Sokáig nem írtam.

Ma este jó meccset várok, parádézó Vlaszákot, gólokat vágó Ferenczit, meg sok nézot.

Én a B-lelátón leszek, AEK-sállal :)

Hajrá MTK!
hirszerzo@index.hu

ciÁN Creative Commons License 2000.08.25 0 0 121
CSZKA Szófia
Ugass Kutya Creative Commons License 2000.08.25 0 0 119
Lehetséges ellenfelek a mai sorsoláson:
(az MTK kiemelt)

Lilleström, Gaziantespor, Antalyaspor, Akademisk Boldklub (dan), Gent, CSKA Szofia, Örgryte (svéd), 1FC Kosice

Sok szerencsét!

UK

biancoblu Creative Commons License 2000.08.24 0 0 118
Na ugye, megy ez nekünk!!!

HAJRÁ MTK!!

barca8_d Creative Commons License 2000.08.24 0 0 117
Vége
2-4
Gólok: Illés 2,Ferenci,Kuttor
barca8_d Creative Commons License 2000.08.24 0 0 116
kb 70.percben az állás:
1-2
A másik góllövő Illés
barca8_d Creative Commons License 2000.08.24 0 0 115
félidő
1-0
forrás: Cián
barca8_d Creative Commons License 2000.08.24 0 0 114
Vezet az MTK
Ferenci
sportforum.hu
EHK Creative Commons License 2000.08.20 0 0 113
mé a hajduk az liba?
Előzmény: mash (112)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!