Keresés

Részletes keresés

Spigo Creative Commons License 2000.10.06 0 0 173
hi mindenki!
megmondom nektek hogy a nézőszám csak vidéken magas (az átlaghoz képest) mert pl Zalaegerszegen mégsem szurkolhatnak mondjuk a vasasnak.
A bp-i csapatok közül az átlag kb ugyanaz. Az MTK pl megelőzi az UTE-t és a VASAS-t is.
Ezt nem én találtam ki benne van a nemzeti sportban. Persze nagyon szomorú hogy az átlag bp-n 3000 körül van.
A fredinak csak azért nagyobb ez a szám mert divatcsapat. Hány embertől hallotam már az hogy azért szurkolnak a fradinak mert ugyis mindenki nekik szurkol.
kész röhej!
razo Creative Commons License 2000.10.05 0 0 172
mert az elmúlt 50 (15) évben nem volt divat az mtk-nak drukkolni. és a szurkolók is kiöregedtek.
a többiről ne is beszéljünk...
bár az ingyen belépő, eléggé vonző, de még igy is szinte senki nem jön be.
a fradi, ute, stb meccsre, se azért mennek, mert olyan király a csapat, hanem mert
1) szurkolók
2)balhé & haverok & pia & társaság azonos "kultúr"-körből

a nantes - ot meg kiütjük, hogy 20- at számolnak rá, és hordágyon viszik le a harcmezőről...

hajrá mötökö!

biancoblu Creative Commons License 2000.10.05 0 0 171
Na látod, ez engem is érdekel! :)

HAJRÁ MTK!!

U.i.: Idén ki fogom hagyni Helsinki után a 2. meccsemet is, megyek Sopronba.

Tempo007 Creative Commons License 2000.10.05 0 0 170
Én is szeretem az MTK-át ,de nem értem,hogy mi a túróért vannak mindig olyan kevesen a lelátókon.Semmivel sem játszik az mtk unalmasabb meccseket az ute-nél vagy a dunaferrnél..
Az újpest elleni játékkal,van esély a mocskos franciák ellen is!

biancoblu Creative Commons License 2000.10.05 0 0 169
Szófiában jó fej volt, amikor beszéltünk:-). Komolyra fordítva a szót, ennél többet érdemelne, elvileg megvolt az esélye, de nem élt vele (kérdés, hogy tudott-e volna).

QQRYQ!

Szerintem Vlaszák jó kapus, de Babos Gabi helyét senki sem foglalhatja el, ő nekünk örökre megmarad, mindig is vissza fogjuk várni.

HAJRÁ MTK!!!

ádi Creative Commons License 2000.10.05 0 0 168
És Végh Zoli?
Előzmény: QQRYQ (167)
QQRYQ Creative Commons License 2000.10.04 0 0 167
Hola!

Amikor megtudtam hogy 4-1-re lemostuk az Ujpestet először nem hittem a szememnek, de aztán... most már nagy lépést tettünk a csoport megnyerése érdekében. Még a Vasas aztán sálálá.
Még Ferenczi lő egy-két-öt-hat gólt és még Bélánk is betalál párszor teljes lesz az öröm.
Bár tölem akárki rughatja a gólt a lényeg, hogy győzzünk. Úgy látom a nyári igazolások kezdenek beválni:

Ferenczi: nem is kell kommentár. (végre)
Füzi: tudtuk, hogy jó csapatember, be is váltotta a reményeket.
Vlaszák: verhetetlen, biztos utódja Babosnak, sőt(?)...
Jezi: Alaptag, az UTE ellen is 7-est kapott.
Bükszegi: lassan de biztosan ő is beépül, végre megzörgette a hálót is.
Szilveszter: kicsit lassú, öreges már, de még mindíg vannak jó percei, szerintem csereként vagy kezdőként, de csak 1 félidőre nagyon jó, ő is tud igazi csapatember lenni.

Ja és a fiatalok: Balaskó, Buzsáky, Kincses szuper minda3.

Bian!
kösz a jókivánságokat!

HAJRÁ MTK!!!

QQRYQ

biancoblu Creative Commons License 2000.10.03 0 0 166
Újpest-MTK 1-4

Hát, összejött! Már a 2. percben megszereztük a vezetést, a BF drapi mögött 14-en tomboltunk. Az Újpest nagyon gyenge volt, csak Urbán játszott jól. Semmilyen atrocitás nem történt, csak pár kultúrember mutogatta felénk keltakeresztes zászlóját. Hát, ha ettől kemények, akkor csinálják.

HAJRÁ MTK!!!
U.i.: QQRYQ gyógyulj meg!

ZOLCSI Creative Commons License 2000.10.02 0 0 165
Csatlakozom Tócsához. ma begyűjteni a három pontot.
Tócsa Creative Commons License 2000.10.01 0 0 164
Bian!
Én az átverést, nem a jegyárra gondoltam, hisz te is (mint ahogy én is) mindent lenyelnél, csakhogy a csapatodat lásd játszani! Az átverés a pályán látottak volt! De nagyon! A Dózsa ellen nektek kell, hogy szorítsak, mert az ÚFC-t csak így tudjuk leelőzni később!
biancoblu Creative Commons License 2000.09.30 0 0 163
Tócsa!

Annak örülök, hogy normálisnak tartasz, de szerintem minket nem vertek át. Ez van, ezt kell szeretni, megváltoztatni nem tudjuk. Én is örülnék, ha nem kerülne ennyibe a jegy, de sajnos ez van, szerintem Magyarországon elég lenne csak egy jelképes összeget kérni a jegyért, mivel ilyen nézőszámok mellett ebből nem tudnak megélni a klubok.

HAJRÁ MTK!!!!

Tócsa Creative Commons License 2000.09.30 0 0 162
Tímár!
Gratuláljak? Mihez? Ahhoz a lélektelen játékhoz, amit 2500.-ért néztél meg a helyszinen? Ahhoz, hogy nem csak Téged, hanem engem, mint TV-nézőt is arcul csaptak ezzel a produktummal? Ahhoz, hogy Illés ismét bebizonyította, hogy miért nem kell külföldre, mert az összes nemzetközi és válogatott meccsét betlizi? Hát ősmagyar pályán az ősmagyarszurkolók ezt érdemlik? Örömfoci helyett sivár lélektelenség, még egy ilyen gyenge csapat ellen is? Mi lesz a Nantes ellen? Mivel akarnak engem meggyőzni, hogy vegyem meg a drága jegyet és vállaljam az utazási ktg-eket, hogy láthassam a helyszinen a kupameccset? Mert eddig egyáltalán nem sikerült.
Hogy gratuláljak ezek ellenére is, ha szám ízét ezek az ügyeskedések, praktikák pályán kívül állandóan jellemzik az MTK-t? Lsd. NB1.hu hírek! Még szerencse, hogy van nálatok normális drukker is, aki értetlenül áll az ilyen szemétkedések előtt.
Bian!
Örülök, hogy a normális MTK fanok közé tartozol!
Neked gratulálok a továbbjutáshoz, habár csapatod Téged is alaposan becsapott!
biancoblu Creative Commons License 2000.09.29 0 0 161
Kösz mindenkinek a gratulációt!

Nem értem, mi ez a felháborodás a bolgárokkal. Én semmit nem hallottam, rohadt jó fejek voltak, teljesen összebarátkoztunk, meghívtak minket a CSZKA - Levszki derbire, csak hát mi akkor a Vasassal játszunk, meg aztán Nantesba kiutazni sem egy olcsó mulatság, de azért megyünk. Hát, a továbbjutás nagyon nehéz lesz, bár Moldovan tavalyi klubját (Fenerbahce) már egyszer kiejtettük, hátha... Szóval, hozni kéne a Szófiaában a 2. félidőben mutatott játékot, és akkor minden összejöhet!

HAJRÁ MTK!!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.09.29 0 0 160
Ezt a bena Nantes-ot gazoljatok le,
szurkolok ellenuk nektek!
Ha mar mi ilyen szerencsetlenek voltunk...meg amugy is.

Tímár Creative Commons License 2000.09.29 0 0 159
Tócsa! Miért kell ez már megint? annyi topicot indít Contra pajtásod ebben a témában, hogy nem értem..
Szerintem neked mint ősmagyar sportembernek csak annyit kellene mondanod, hogy Gratulálok!

..

Egyébként nem volt élvezetes a meccs, a 2 csapat játékosai nagyon feszültek, idegesek voltak. És sajnos kevesen voltak kinnt élőben szurkolni.

Sajnálom, hogy a másik két magyar csapatnak nem sikerült, az ami nekünk

Tímár

Előzmény: Tócsa (157)
ádi Creative Commons License 2000.09.29 0 0 158
Fogadjátok irigykedéssel vegyített gratulációmat.

Bianco!
Nagyon jók a képek, köszönöm. Az egyik biztosan be fog férni a következő lapba.

Hajrá Vasas!

Előzmény: biancoblu (150)
Tócsa Creative Commons License 2000.09.28 0 0 157
Ha engem kérdezel, akkor kint Várszegitől! Szerintem ő mondta a CSKA-fanoknak, hogy mit kell mondani, mert kezdett leülni az "üldöztetésük"!:)))
Norbi_ Creative Commons License 2000.09.28 0 0 156
Tócsa!
Szerinted a bulgárok honnan tudták hogy az Mtk zsidó csapat?:)
Tócsa Creative Commons License 2000.09.28 0 0 155
Norbi!
A fennt említett rigmus, a mérkőzés lefújása után hangzott fel! Tehát igen érdekes lenne egy lefújt mérkőzést félbeszakítani!:) Imádom, ha bizonyos klub vezetői ilyen ügyesen csúsztatnak! De hát mit is várhatnánk tőlük?
...és még gratuláljak a továbbjutáshoz? Hmm!
Előzmény: Norbi_ (154)
Norbi_ Creative Commons License 2000.09.28 0 0 154
Sziasztok!
Elösször is gratulálok a továbbjutáshoz!

Két hir a www.nb1.hu-ról!!!
Hírforrás: - NB1.hu

Budapest, szeptember 28.

Úgy tűnik, csak felbuzdulás volt a Puhl által hirdetett ige, miszerint a szurkolók rasszista megnyilvánulásai esetén akár félbe is szakíthatják a mérkőzéseket a játékvezetők.

Legutóbb a Debrecen elleni bajnokin kellett szembenézniük az MTK szurkolóinak a rasszista rigmusokat skandáló kórusokkal, Szabó Zsolt játékvezető azonban füle botját sem mozdította azok hallatán. Szerencsére a Baráti Kör videófelvételt készített a találkozóról, és azon Fülöp Ferenc klubigazgató szerint hosszú percekig hallható a "Mocskos zsidók!" kórus. A felvételt az MTK egy levél kíséretében átadta a HLASZ-nak, onnan azonban még nem érkezett válasz a panaszra.

Hírforrás: - NB1.hu

Budapest, szeptember 28.

A fenti esethez kapcsolódó szomorú jelenség, melyet saját magunk tapasztaltunk a Hungária körúton. A jelek szerint valaki nagyon "kiokosította" valaki a vendégek szurkolóit.

A találkozó kezdete előtt - szokás szerint - bő fél órával elfoglaltuk a helyünket a sajtópáholyban, míg szemben, a vendégeknek fenntartott szektorban a mintegy 200 bolgár szurkoló melegített. Felháborító, eléggé el nem ítélhető módon, ugyanis a magyar pályákon gyakran - mondjuk ki: állandóan - hallható, a fenti írásunkban idézett rigmussal "köszöntötték" a pályára kifutó kék-fehér játékosokat. Hogy hol tanulták meg, az rejtély, ha azonban valamelyik magyar szurkolói tábor "okosította ki" őket, az borzasztóan elszomorító lenne számunkra.

Hát nemtudom ehhez mit szoltok?

TZS Creative Commons License 2000.09.28 0 0 153
Gratulálok a továbbjutáshoz.
rosbi Creative Commons License 2000.09.28 0 0 152
Semmi gond. Tovább mentek, ez a lényeg. Gratula!
Előzmény: biancoblu (150)
Tócsa Creative Commons License 2000.09.28 0 0 151
Azért jó lett volna, ha győztök, mert az UEFA pontok jól jöttek volna ...
biancoblu Creative Commons License 2000.09.28 0 0 150
MTK - CSZKA 0-1 :(

Megvan!:)) A végén már az infarktus kerülgetett, de a lényeg az, hogy továbbjutottunk. A bolgár szurkolók nagyon normálisak voltak, meghívtak minket A CSZKA-Levszki derbire, matricákat adtak. A csapat nagyon szar volt, végig a bolgárok irányítottak, Kuttor viszont fenomenális volt (ismét). Már nagyon várom a sorsolást, vagy kapjunk verhető ellenfelet (pl. Rapid Wien) vagy valami igazán nagy csapatot (pl. AS Roma, Liverpool, stb.).

HAJRÁ MTK!!!!

razo Creative Commons License 2000.09.19 0 0 149
nem rossz...
hány fordulót kell még menetelnünk, hogy eggyel több (azaz 2+1) csapat szerepelhessen az uefában:
biancoblu Creative Commons License 2000.09.15 0 0 148
Sziasztok!

Először is hadd köszönjem meg mindenkinek a gratulációt, nagyon örülnék, ha nekem is lenne mihez gratulálnom. Most következzen a beszámoló:

Szerda reggel 7 órakor indultunk útnak a Hungária körútról 8-an egy mikrobusszal. Először Kecskeméten álltunk meg, itt láttuk Tőkés Lászlót. A határt Tompánál léptük át, majd "autópályán" folytattuk utunkat. Az autópálya úgy nézett ki, hogy megépítették az egyik oldalát + a fizető kapukat. Belgrádba érve meglepő látvány fogadott minket, ugyanis a szerb főváros teljesen korrektül nézett ki. Nisig már igazi autópályán mentünk, igaz egyszer az egyik oldal le volt zárva, mivel egy bombatölcsér volt ott. Nisnél ért minket a hidegzuhany, az autópálya használatáért 145 DM-et kellett fizetnünk. Ezután Bulgáriáig gyönyörű tájon mentünk, az út egy folyó mellé épült, néhol alagutak voltak. Bulgáriában keresztül kellett mennünk egy tócsán, amiért 2 DM-et kértek (eü. hozzájárulás). Szófiában a szállásunkra este 9:30 körül érkeztünk (magyar idő szerint). Igencsak meglepődtünk, ugyanis a helyi cigánytelep közepén volt, a jobb házak olyanok voltak, mint a Havanna ltp. legrosszabb részei, de voltak különféle földszintes viskók is. Elmentünk sörözni, a kocsmát a mi kedvünkért nyitották ki, teljesen korrektek voltak. A szálláson "lakótársaink" is voltak különféle bogarak (csótány, stb.) képében, az egyikünk ágyán is mászkáltak. Ezután ketten dobolással próbáltuk ébren tartani a többieket, ám ez nem nyerte el a többiek tetszését, úgyhogy abbahagytuk. Reggel a városközpontba mentünk, pénzt váltottunk és találkoztunk a CSZKA szurkolókkal, akik nagyon jó fejek voltak. Elmondták, hogy az előzö körben 30-an voltak Kisinyovban, elég szar helynek tartották. Eléggé meglepődtek, mikor elmondtuk, hogy hol laktunk. Beszélgettünk és megállapodtunk, hogy a csapat szállodájánál találkozunk (Kempinski). A sajtófönöktől ingyen jegyeket kaptunk itt és találkoztunk az autóval ill. repülővel érkező MTK szurkolókkal. A bolgárok nem tudtak jönni, mivel elromlott a kocsijuk. Innen konvojban mentünk a pályáig, ahol a rendőrök leparkolták a járműveket, majd (2 órával a meccs előtt) bevittek a szektorunkba. Közben találkoztunk ismerőseinkkel, rendezők voltak, mivel itt a szurkolók szervezik a meccs biztosítását. A stadion elég jól nézett ki, piros-fehér műanyag székek voltak. Ekkor már kb. 3000 ember volt kint, amikor öltönyben megjelentek a játékosok, elkezdtek szurkolni. A meccsre összegyűltek vagy 26000-en a 24000 fős stadionban. A vendégszektorban is ültek, de senkinek nem jutott eszébe a drapijainkhoz nyúlni. Fergetegesen szurkoltak, többször sálaztak (kb. 6000 emberrel), folyamatosan füstölek, rakétáztak, görögtüzek gyúltak (a tribünön is). Egyszer begyújtottak kb. 20 tüzet egyszerre. Az első félidőben a csapat mintha ott sem lettek volna, elég ijesztő volt. A második félidőben kicsit jobbak voltunk a bolgároknál, bár a győzelmünkhöz szerencse is kellett. Nekem különösen Kutya, Ferenczi és Béla tetszett. A meccs után megköszönték a szurkolást. Kölcsönösen megtapsoltuk egymást a CSZKA ultrákkal, rengeteg sálat cseréltünk,én így szereztem egy CSZKA Moszkva huligánsálat is a bolgár mellé. Ezután a rendőrök a futópályán át a járművekhez vittek minket, itt beszélgettünk a játékosokkal, közös fotók készültek, majd a rendőrök kivittek minket Szófiából. Mindenki nagyon korrekt volt velünk, Szófia sem volt nagyon gázos, a szurkolók pedig lenyűgözőek voltak. Akik jártak Athénban, azok szerint jobbak a görögöknél. Ezután irány haza, Nis előtt (éjjel 1 körül) útbaejtettünk egy falusi kocsmát, kicsit vészesenk tűnt, de semmi bajunk nem lett. Én a csomagtérben aludtam Szabadkáig (reggel fél 9), aztán 10 óra körül mindenki megreggelizett egy komplett ebédet Halason. 2 óra körül fáradtan, de egy óriási élménnyel gazdagabban érkeztünk Pestre.

HAJRÁ MTK!!!

QQRYQ Creative Commons License 2000.09.15 0 0 147
Hola!

Először is szeretném megköszönni az összes (Vasas, Dunaferr ill. egyéb más csapatok szurkolóitól érkezett) gratulációt. Jól esett a sportszerűségetek!!!
Szóval ha kisebb is már a remény, de hajrá nektek is!

Másodszor: a 2. gólt már biztos, hogy Kuttor lötte, tehát én hallottam jól a telefonban, de itt a neten keringtek Madarról szóló infók is...

HAJRÁ MTK!!!

QQRYQ

szola Creative Commons License 2000.09.15 0 0 146
Gratula a győzelmetekhez! Jussatok tovább!

Hajrá Dunaferr!

Farkas T. Creative Commons License 2000.09.15 0 0 145
Gratulálok az eredményhez, csak így tovább!

Újváros! Újváros!

ádi Creative Commons License 2000.09.15 0 0 144
Még növelhetitek is!

Hajrá Vasas!

Előzmény: BLUE BOY (143)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!