Keresés

Részletes keresés

biancoblu Creative Commons License 2000.11.04 0 0 208
Szerencsére megint sok az igényes ember... Minden esélyünk megvan a továbbjutásra, csak ki kell használni. Kíváncsi vagyok a szerb játékosokra, te biztosan jók, különben nem hoztuk volna ide egyiket sem. Szmiljanicsot már diósgyőri korában le akartuk igazolni. Talán így Komlósi végre kikerül a csapatból.

HAJRÁ MTK!!!

Tímár Creative Commons License 2000.11.03 0 0 206
Hát ez a szuverén jogod.. Az más kérdés, hogy elég szomorú jellemzés magadról. Remélem nem lesz meg kicsinyes örömöd..
Előzmény: kalucsni (205)
kalucsni Creative Commons License 2000.11.03 0 0 205
Naponta imádkozom, hogy a Nantes jusson tovább. Nyerni kell fiúk! Viva la France!!!!!!!!!!
Skywalker. Creative Commons License 2000.11.02 0 0 204
Direkt nem nyúltam le a 200-t!

Üssétek ki a Nantest!!! Jó esély van a továbbjutásra!

Hajrá Újpest!!!

ath Creative Commons License 2000.11.02 0 0 203
Ki a 200.?
ath Creative Commons License 2000.11.02 0 0 202
Robin!
Neked és a többi ellendrukkernek is csak köszönni tudjuk. Miért dugod be egyáltalán ide az orrod? Írogass abba a topicba amelyik csapatnak drukkolsz!
Skywalker. Creative Commons License 2000.11.02 0 0 201
Remélem az MTK jut tovább.
Egyébként mindjárt 200!!
Előzmény: Robin Food (200)
Robin Food Creative Commons License 2000.11.02 0 0 200
Remélem kiverik az MTk-t...
Előzmény: Mayer (199)
kalucsni Creative Commons License 2000.11.01 0 0 198
MTK-Nantes 0-1 (0-0)

Hungária krt. 700 néző.

V.: Tomsic

G: Illés 76' öngól

HAJRÁ NANTES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

biancoblu Creative Commons License 2000.10.31 0 0 197
www.fcna.fr a helyes cím

HAJRÁ MTK!!!

biancoblu Creative Commons License 2000.10.31 0 0 196
Menjetek a www.fcna.com címre, és szavazzatok az MTK győzelmére mind! Egyelőre csak 8%-on állunk, de ettől még mi megyünk tovább!
biancoblu Creative Commons License 2000.10.29 0 0 195
Sziasztok!

Eredetileg -egymástól függetlenül- két buszt kezdtek el szervezni a Nantes-MTK meccsre, ebből az egyik nyerészkedni akart a dolgon, ezért nem tudtuk összehozni a két buszt. A fiatalabb fanatikusok egy mikrobusszal mentek, de páran autóval és repülővel indultak el Nantesba. A mi mikrobuszunk kedden éjfélkor indultunk el, a szállásunkra Reimsbe este 6-ra értünk oda. Ezután megnéztük a francia kisvárost. Este 8 után már minden bezárt és a helyiekkel nem nagyon tudtunk kommunikálni, mivel mi franciául nem beszéltünk, ők meg nem szólaltak meg angolul. Itt rendesen eláztunk, de még este páran bemásztunk a harmadosztályú Reims stadionjába, amikor beértünk, teljesen ledöbbentünk a látványtól. Szinte egyik magyar csapatnak sincs ehhez fogható pályája. Reggel elindultunk Nantesba, ahová a meccs előtt 3 és fél órával érkeztünk meg. Elfoglaltuk a szállásunkat, majd a csapat szállodájába indultunk, amit kb. fél órás bolyongás után találtunk meg. Itt megkaptuk a klubtól a tiszteletjegyeinket, amelyek a tribünre szóltak. A stadionnál békésen sétálgattunk, sálakat cseréltünk, közösen fényképeszkedtünk a hazaiakkal. A stadion kívülről a győrihez hasonlítható, bár ehhez a hasonlathoz elég nagy jóindulat kell... A stadionban elszórva voltak még helyi magyarok kb. 60-an (diákok, vendégmunkások). Csak egyszerűbb rigmusokat énekeltünk, állni nem is tudtunk, mert a tribünről néztük a meccset. A hazaiak táborát kb. 400 fő alkotta, ám ebből csak 30-40 lehetett ultra. A nevük Brigade Loire volt. A meccset nagyszerűen kezdtük, úgy játszottunk, ahogy azt idegenben kell. A második félidőre sajnos nagyon visszaestünk, de szerintem a 2-1 elég tisztes eredmény idegenben, megvan az esélyünk a továbbjutásra. A Nantes két szélsője hihetetlen jó volt. Vlaszák teljesítményéről csak szuperlatívuszokban lehet beszélni, szerintem a gólokról nem tehet. Aki borzasztó volt (megint...), az Komlósi. Egyszerűen nem értem, hogy mit keres nálunk! Ma a Vidi ellen megint "bizonyított". A meccs végén szállásunkra indultunk, ezt kb. másfél óra alatt sikerült megtalálni. Reggel Párizs felé vettük az irányt, a városba a PSG stadionjánál mentünk be, ha már ottjártunk, akkor meg akartuk nézni, de nem engedtek be a marconák. Ezután megmásztuk az Eiffel-tornyot, megnéztük Párizs leghíresebb nevezetességeit, majd -mivel nem volt semmi kajánk- bevásárolni indultunk egy Auchanba. Ez Párizs legmodernebb negyedében (Defense) volt, ennek később még nagy jelentősége lesz. Az áruházban bevásároltunk, majd két óráig kerestük a kivezető utat 3 bevásárlókocsival. Egy óriási tér közepén, ahol csak gyalogosok közlekedhettek, kissé furcsán néztek a bevásárlókocsis menetre, de komoly tapasztalatokat szereztünk a bevásárlókocsik mozgólépcsőn való szállításában. :-))) Ezután Reimsben aludtunk megint, hazafelé még beugrottunk Kaiserslauternbe, itt is bemásztunk a stadionba, majd éjjel kettőre értünk haza Budapestre.
Ennyi volt a túra beszámolója, remélem még írhatok egy párat!

HAJRÁ MTK!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.10.27 0 0 194
Neztem a meccseteket, es nagyon szurkoltam nektek. Kar ezert a veresegert, siman nyerhettetek volna, szerintem kicsit batortalanok lettetek a masodik felidoben, mikor a Nantes nekiveselkedett.
No de bizom benne, hogy a visszavagon lezuzzatok oket!
HAJRA MAGYAROK!!!
ath Creative Commons License 2000.10.24 0 0 192
szaki!
Te mekkora tufa paraszt vagy! Illik rád a neved! Mivel foglalkozol? Takarító vagy a Közgázon? Azért egyetemista létedre lehetne egy kicsivel több eszed! (pld.: ne használd a neved az emil címben, még valaki megtalál!)
szaki2 Creative Commons License 2000.10.24 0 0 191
Hajra Nantes !
Tempo007 Creative Commons License 2000.10.22 0 0 189
Na neeee!
De szerintem ha a tv közvetíti,akkor az m1.
Előzmény: Spigo (186)
biancoblu Creative Commons License 2000.10.22 0 0 188
Hát, a nantesi utat is sikerült elszervezni. Eredetileg 2 busz indult volna külön szervezésben, ehelyett úgy néz ki, hogy marad egy mikrobusz...
Egerszegen sajnos nem voltam, ezért semmit sem tudok írni a meccsről.

HAJRÁ MTK!!!!

Tímár Creative Commons License 2000.10.16 0 0 187
:-DDD

Ha Vasas elleni meccsre gondolsz, akkor csak annyit tudok mondani, hogy vizilabda csapatnak is jót tett a vereség..

remélem nálunk is így lesz.. ;-))

Előzmény: Tócsa (184)
Spigo Creative Commons License 2000.10.16 0 0 186
Én úgy tudom, hogy a sport1 fogja
Előzmény: Tempo007 (181)
Bukin Creative Commons License 2000.10.15 0 0 185
Lattam a Nantes-ot a hetvegi osszefoglaloban, mar megint sokat rugtak, bar megint nem szamottevo ellenfelnek. Szerintem az MTK-nak van keresnivaloja, tartom olyan jo csapatnak, hogy partiban legyen a Nantes-tal.
Tócsa Creative Commons License 2000.10.15 0 0 184
Tímár!
Gratulálok, nagyszerű csapatod van!
Előzmény: Tímár (179)
ádi Creative Commons License 2000.10.15 0 0 183
Bian!
Köszi az esemeseket, menden rendben volt. A meccs is...
Előzmény: huszabi (182)
huszabi Creative Commons License 2000.10.14 0 0 182
Biancoblu!
Köszi a gratulációt!
7 éve vártunk erre!

HAJRÁ VASAS!!

Előzmény: biancoblu (180)
Tempo007 Creative Commons License 2000.10.14 0 0 181
Illett volna..:-(
Remélem,a Nantes ellen jobb teljesítményt fog felmutatni az MTK.Apropó,közvetíti a tv?
biancoblu Creative Commons License 2000.10.12 0 0 180
Nemsokára jön a Vasas, illene mindenképpen nyerni!

HAJRÁ MTK!!!

Tímár Creative Commons License 2000.10.09 0 0 179
"neked a divat mondja meg, hogy ki vagy.."

:-)

Előzmény: Polyci (176)
servomaci Creative Commons License 2000.10.08 0 0 178
Na lenyomtuk a kanizsát is Ferenczy nyomott ket golt es bükszegi ismet betalat ez kezd egyre jobb lenni talánmégis csak egész jó csapat leszünk csak a nemzetközi mecsekken ne játszanánk olyan gyámoltalanul na de most már talán megvan a csoportelsőség
Előzmény: Red Squad (177)
Red Squad Creative Commons License 2000.10.06 0 0 177
Én utálom a Fradit, de ez tetszett..
Előzmény: Polyci (176)
Spigo Creative Commons License 2000.10.06 0 0 175
én úgy értettem többen járnak mecsre
és persze hogy a fradinak van a legtöbb "szurkolója"
Előzmény: szaki2 (174)
szaki2 Creative Commons License 2000.10.06 0 0 174
Kotve hiszem, hogy a ztenek tobb szurkoloja lenne, mint a FRADInak, vagy az mtknak es az ujpestnek.
Előzmény: Spigo (173)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!