A "pesti parasz" szöveget bárhol elereszthetem,és el is fogom.Ha engem parasztoznak,én is leparasztozhatok bárkit,akárki is járkál arra.Szerintem nem járnék rosszúl.

Nem voltam ott a meccsen,ebből egyenesen következik,hogy a metrónál sem voltam.
Nem igazán érdekel ennek a két csapatnak a meccse.
Ha már szóba hoztad szerintem több embert érdekelne mi volt az a "nagy" dolog a metrónál?
Előzmény: Kis Tyson (268)
Kis Tyson Creative Commons License 2000.11.29 0 0 268
Csak egy levél prince-nek!

Nem tudom, hogy ki lehetsz, de nem is nagyon érdekel. Hogy ott voltál-e a meccsen, és utána a metrónál azt sem tudom. De ha igen, és videón is visszanézted a meccset, akkor nem sok mondanivalóm van a bíró ténykedéséről. ...
(Bár valóban NEM CSAK RAJTA múlott!)
Egyébként nem szoktunk keménykedni, csak nem szeretjük, ha hülyének néznek minket, ahogy azt biancoblu tette.
Arról meg, hogy ki égeti magát, csak olvasd el saját írásodat!
Ennyi, nem több!

Hajrá DUNAFERR !!!!!!!
K.T.

vvittore Creative Commons License 2000.11.27 0 0 267
Sziasztok!!
Én nem nektek szurkolok,de hallottam egy érdekeset CSORI-tól.Őt szerintem ismeritek.
Pölöskei Nantesban a buzsákyt azzal küldte pályára,hogy a félpályát ne lépje át......

Más

Mit fog mondani a pölöskei tavasszal?
Akkor már nem lehet erre a nantes meccsre hivatkozni..
ú
ÜdViktor

prince Creative Commons License 2000.11.27 0 0 266
Kis Tyson te ki vagy,Nagy Tyson seggnyalója?
Két ilyen hülye gyereket még itt a Net-en se láttam.
Na jó azért láttam...
Ti aztán kő kemények lehettek.
Csak a többi dunaújvárosit sajnálom,hogy ilyen buzik égetik őket.

Elnézést ezért az MTK drukkerektől már megyek is ki a topicból.

bocs.

Előzmény: Kis Tyson (253)
Zac Creative Commons License 2000.11.27 0 0 264
Még a "lehet" is durva túlzás nem?! Inkább azon gondolkodjál,hogy egyszer a bluefront létszáma HAZAI MECCSEKEN elérje a vendégszurkolók létszámát.Vagy ennek még kevesebb esélye van.
És még valami.Ha le akarsz parasztozni minket,tedd meg nyugodtan.Mi sem zsidóztunk,csak kurvára elegünk van abból ha ugattok a semmire.
Z
Előzmény: biancoblu (259)
Skywalker. Creative Commons License 2000.11.24 0 0 263
Lehet, hogy holnap ki is megyek az Üllőire, zsebemben egy lila sállal. Ha már ma nem voltam Kispesten! ;-)
Előzmény: Törölt nick (262)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.24 0 0 262
hát persze :-)
Előzmény: Skywalker. (261)
Skywalker. Creative Commons License 2000.11.24 0 0 261
Gyerünk MTK! Tessék megütni a Fradit holnap!
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.24 0 0 260
Holnap meggurítjuk az MTK-t. Gera 2, Horváth 2, Fülöp, Pinte lesznek a 6-0-ás meccs gólszerzői.
Hajrá Fradika!
biancoblu Creative Commons License 2000.11.24 0 0 259
Tudtok olvasni? Azt írtam, hogy "lehet"!!! Egyébként ha kicsit tovább olvasnátok, látnátok, hogy mit írtam a keménykedésről. Mindenestre az a legszebb, hogy ti parasztoztok!

Tímár!

Jó lenne, ha nem ülnél fel minden baromságnak!

HAJRÁ MTK!!!!

QQRYQ Creative Commons License 2000.11.24 0 0 258
Okostojások!
A 4-1-es eredmény magáért beszél. Ráadásul elég sok helyzetet ki is hagyott az a ... Ferenczi. Szóval teljesen fölösleges a bíróra kenni a dolgot. Másrészt elég sok hülye ítélete volt felénk is. Egyszerűen jobbak voltunk szerdán. kohászok... no komment.

Hajrá MTK!!!

QQRYQ

msrj Creative Commons License 2000.11.24 0 0 257
A Sanyi bácsi azt is mondta, hogy tiszta szerelés miatt ítéltek ellenünk szabadrúgást, amikor még mi vezettünk, minden más lett volna, az első félidőben az MTK sehol nem volt. Akkor lettek harcosabbak, amikor a Tökölit kiállították. A bíró majdnem mindig a hazaiaknak kedvezett. Majd meglátjuk, hogy a visszavágón ki lesz a jobb, remélem nem az lesz a partjelző, aki a Lombard meccsen, mert az egy vaksi állat volt.
Előzmény: huszabi (256)
huszabi Creative Commons License 2000.11.24 0 0 256
Még szerencse,hogy az edzőtök sportszerűbb:

Egervári Sándor:

-- "Az MTK ezúttal lényegesen harcosabb és modernebb futballt mutatott be, mint csapatom, így megérdemelt gyõzelmet aratott."

A többi meg csak szájtépés...

Egy NEM MTK drukker.

Előzmény: Zac (254)
Tímár Creative Commons License 2000.11.24 0 0 255
Azért vígasztaljon, hogy a focit gólra játszák..

Más

Miért pont a bíó kedvezne az MTK-nak? nem arról híresek..

Savanyú

Zac Creative Commons License 2000.11.24 0 0 254
Így csalta el dubraviczky az MTK - Dunaferr meccset:

-27-es MTK játékos buktatta Molnárt a 3. percben
-Golovic rátartott Éger lábára a 13.percben
-Tököli és Smiljanic együtt ugrott a labdáért,majd elestek és az MTK-s a földön belerúgott Tökölibe a 13percben
-Bagoly hozzáér Ferenczihez, az összesik a 20.pecben
-Bagoly már továbbadta a labdát, érkezett Golovic? És fellökte a 22.percben
-ívelt labdát Ferenczi a bal kezével vette le (Ágai Kis szerint szépen) a 25.percben
-Smiljanic felugrik fejelni, ellöki Golovicot és Tököli ellen kifelé szabadrúgás a 34.percben
-Molnár elrúgja a labdát Jezdimirovic elől,az meg elesik a 48.percben
-Éger szabályosan szereli Madart, befelé szabadrúgás,majd abbó gól az 55.percben
-Smiljanic utolsó emberként lerántja Tökölit (sárga lap) 57.perc
-szabadrúgás után Golovic „eltünteti” Zavadszkyt,majd szabadrúgás kifelé mert a bíró szerint Tököli lesen állt,és Tökölit még ki is állítja reklamálásért az 58.percben (BRAVO!)
-Pompert fellökik,Orosz csínbe kapja a labdát,de előnyszabály(hát persze!) a 61.percben
-az erélyes játékvezető figyelmezteti Egervárit,mert fel mert állni a kispadról a 63.percben
-Komlósi kirúgja labdát NagyTomi elől,de mivel ő szeretne dobni dubraviczky beleegyezik a 92.pecben
-dubraviczky a 93.percben vet véget magánsohwjának.

Kis Tyson Creative Commons License 2000.11.24 0 0 253
Te nagyon ... biancoublu!

Nem sok mindent akarok a TYSON leveléhez hozzátenni (ha egyáltalán el tudod olvasni). MINDEN SZÓ IGAZ!!!
Előbb kellett volna felkelnetek ahhoz, hogy a drapit elvegyétek a V.H.-tól!

HAIL and KILL
K.T.

TYSON Creative Commons License 2000.11.24 0 0 252
Az elözmény rossz,BIANCOBLU NEKED SZÓL!!!
Előzmény: TYSON (251)
TYSON Creative Commons License 2000.11.24 0 0 251
Ide figyelj hülyegyerek!!!!

Gondolkozzál már el mielőtt leirsz valamit,vagy nem YOO a memóriád.Mi a faszt keménykedsz az interneten?Mit szereztetek volna tőlünk,drapit?(Lehet,hogy nektek nincs is???)Szerintem legfeljebb egy rakás kék-zöld(ezt a kettő szint utálom)foltot faszkalap,meg egy pár gipszet a nyakatok köré.Ha annyira "kemények" vagytok,mint a neten,ott miért szartátok össze magatokat majdnem?Az az egy gyerek,aki kötekedett,a fél bandát széttépte volna,végetek lett volna,mint a Tween Peaksnek.Odáig nem alacsonyodunk,hogy egy rakás degenerált, tapló szakmunkás,pesi parasztot 8-an elverjünk.Te sem gondolod komolyan,hogy cseppnyi eséjetek is lett volna.Egyébként,ha ennyire keeménykedni akartok,nyugodtan lejöhettek a következő DUNAFERR-(mtk) meccsre,ott lejátszhatjuk,de remélem az ovónéniteket nem hozzátok,csak pelenkát és ködszert.
A meccs szerintem igazi rangadó volt,viszont a biró egy utolsó nagy szarevő paraszt,remélem egy pár hétig nem vezet meccset,mert az a magyar labdarugás szégyene lenne.Remélem elgondolkodik azon,mit művelt ezen a meccsen,a videófelvételt elküldöm neki,csak van videója?

HAJRÁ bajnokcsapat=DUNAFERR!!!!!!!!!!!!

V.H.TYSON

Előzmény: Spigo (234)
Tímár Creative Commons License 2000.11.23 0 0 250
Igazad van, de azért ne gondoljátok meg magatokat.

Bianco- te meg nem beszélj hülyeségeket, legalábbis a drukkerek nevében ne! Fölöslegesen minek provokálni bárkit is?

Előzmény: Zac (248)
Zac Creative Commons License 2000.11.23 0 0 248
Na ide figyelj kisgyerek!(Biancoblu)
Azért egy kis túlzás a drapiszerzés nem.Az az egy emberünk ledarált volna mindannyiatokat,ha arról van szó.De úgy gondoltuk nekünk nem ellenfelek 16-17 éves gyerekek.De ha már megint ekkora a pofátok,akkor majd legközelebb máshogy gondoljuk.
Találkozunk Újvárosban(már ha jöttök)"kemények"!
baelint Creative Commons License 2000.11.23 0 0 247
Majd szombaton legyen nagy a szátok! Bár ahogy az MTK drukkereket ismerem, lesztek , vagy öten az Üllői úton. :)))) Nem baj ,majd mi leszünk vagy tízezren... Üdv
ath Creative Commons License 2000.11.23 0 0 246
Miről beszélsz? Nyertünk, ez a hír csak azért vicces mert a mi kapusunk helyett (Vlaszák) a mi volt, most a Dunaferrnél védő kapus, Rabóczky nevét irta be az origo tévedésből. Remélem jól elmagyaráztam és az ilyen szellemileg korlátoltak is megértették, mint te.
ath Creative Commons License 2000.11.23 0 0 244
"Molnár jobb oldali beívelését Orosz Kuttortól szorongatva a jobb sarokra fejelte, Rabóczki csak nézte, ahogy a labda a kapufáról a kapuba perdül (0-1)." (origo)
Most ez hogy is volt?
Matyi.sk2 Creative Commons License 2000.11.23 0 0 243
biancoblu !

Ezt a meccset a bíró csalta nektek, ha nem hiszed nézd meg videóról.
Ennyi,sajnos többet nem tehetünk. Pedig ez a bíró szemét módon megvert bennünket.