Keresés

Részletes keresés

_alien_ Creative Commons License 2001.04.25 0 0 54
akkor jo :)

a

nekrofil Creative Commons License 2001.04.25 0 0 53
alapvetoen pici a fejem, a fivenak a merete pont jo, a twenty pl. mar nagyon lotyog. ezert rullz nekem a minute
Előzmény: _alien_ (52)
_alien_ Creative Commons License 2001.04.25 0 0 52
:-))

ez tetszik

oakley toresre gyakorlatilag orok garancia van, csak ha letelt az egy ev be kell fizetni 2ezret, hogy meghosszabbitsd a garanciat.

nekem ilyen van:


viszont az az igazsag, hogy a fazonjat is meguntam (mondjuk inkabb, hogy tul sok jon szembe:)), szoval ha valakit erdekel, van egy ilyen elado szemcsim.

nekrofil: black fly szemuvegekrol is tudok, az is van:) ill. attol is meg birnek most valni :) oakley sportszemuklveg, black flys divat, meg sztem ez a quiksilver is, amit stiletto lenkelt be. szoval azert nem feltetlenul ebben kell sielni...

egyebkent meg szerintem az osszes ilyen globalizacios multinal az ar es a minoseg kb. egyenes aranyban van (egymashoz viszonyitva!), szal azt vegyel ami tetszik. az oakley minute inkabb csajoknak valo, mert kisebb a keret, akkor inkabb straight jacket.

a black flys-om: (fly no. 5) uveg lencses, hand made in italy, nagyon jo, fenyes a keret szine. es ilyen volt a bono-nak a beautiful day klip-ben.


az az igazsag, hogy az igazit meg nem talaltam meg, de nem adom fel :)

alien

nekrofil Creative Commons License 2001.04.24 0 0 51
nekem csak oakley temaban van tapasztalatom, de ott lencset nem cserelnek, viszont bementem, es mondtam: unom a keret szinet, ki lehetne e cserelni a zoldet sargara, aszondta a srac, persze, levette a fejemrol a szemut, eltorte a keretet, kivette a lencseket es adott 1 sargat:))))
Előzmény: Törölt nick (50)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.24 0 0 50
mondjuk eleg draga vot (25k) de most min. 3 evig nem szandekszom ujat venni...

Erre ne esküdj meg. 3 hónapja én is vettem egy hasonló árfekvésűt, amit eddig főleg síeléshez használtam. Néhány napja azonban azt vettem észre hogy pont a látótér közepén karcolódott meg az egyik lencséje, ami nagyon zavaró, főleg kevesebb fénynél. Amikor elvittem kicseréltetni a lencséjét, azt mondták hogy nem lehet, vegyek újat.

Tényleg, lehet ezt valahogy csiszoltatni, hogy eltűnjenek a karcok? Akármilyen jól is ki van találva ez az üzletág, én nem akarok évente többszázezer forintot költeni napszemüvegekre. A kerete különben tényleg jó, nem szívesen dobnám el.

Előzmény: Stiletto (45)
SZem Creative Commons License 2001.04.24 0 0 49
Az UV egy csomó degeneratív folyamatot indít meg a szemen. Pl. kúszóhártya, szürkehályog, de a szaruhártya is leéghet, akár a bőr, sőt mivel nincs benne pigment (nem barnul le) még védekezni sem tud ellene. A tevének pl. sűrű szempillája van. Nekem meg napszemüvegem. (egy csomó:)))
Előzmény: Fece (48)
Fece Creative Commons License 2001.04.24 0 0 48
Ééén?
Hát senki se tudja? :)
Előzmény: Stiletto (47)
Stiletto Creative Commons License 2001.04.24 0 0 47
haat, persze! De azert szerintem mondjad nyugodtan. :)
Előzmény: Fece (46)
Fece Creative Commons License 2001.04.24 0 0 46
És tudja itt valaki, miért fontos az UV szűrés?
Stiletto Creative Commons License 2001.04.23 0 0 45
Hello!
nemi utanajarast kovetoen csak sikerult vennem egy napszemuveget!

nos, ez lenne az, QUIKSILVER - Slider Antique gold:

fem keret
uveg lencsek
tizezerszazalekos uv szures (uva, uvb, uvc - nemtom pontosan mire jo de biztos nem art)
valamennyire shock resistant + jol nez ki, ultrakonnyu es megsem esik le a fejrol
...hogy tetszik? :)) szerintem nagyon kirr!
mondjuk eleg draga vot (25k) de most min. 3 evig nem szandekszom ujat venni...

nekrofil Creative Commons License 2001.04.22 0 0 44
valaki kert borvedos szemcsit:
Oaklye Cannon Ride, hozzank nem hozzak (legalabbis ahol en gyakran megfordulok, oda nem), de 315$ elvileg, ha +rendeled (+pkoltseg)

annyit ne er, szvsz, de azer 1 kep:

nekrofil Creative Commons License 2001.04.22 0 0 43

Ilyenem van, de ha minden jol megy, akkor nemsokara


ilyenem lesz.

Mas, tud valaki vmit a blackflys szemuvegekrol??? Mert eleg jo arban vannak (mondjuk oaklye-hoz kepest)

Stiletto Creative Commons License 2001.04.18 0 0 42
kosz az infot!
Kalvinon is volt egy tokjo (igaz, draga) bolt, csak napszemuvegekkel foglalkozott de sajnos megszunt...
leha Creative Commons License 2001.04.18 0 0 41
a polaroid incognito lencséje műanyag (üveget jobban szeretnék, mert a töréstől könnyebb megóvni, mint a karcolódástól)
a mostanit a DunaPlazaban vettük, az előzőt pedig a körúton az Oktogontól 8 méterre egy ofotértban
Medveczky Creative Commons License 2001.04.18 0 0 40
pro es kontra: uveg nehezebb, de van akit nem zavar. Muanyag konnyebben karcolodik, de van aki vigyaz ra. Minosegileg meg ugyis a rajuk vitt szuro retegek dontenek, de jo szemuvegnel ez mind1, mert ugyis jol megcsinaljak barmilyen alapra. Szerintem.
Előzmény: Stiletto (39)
Stiletto Creative Commons License 2001.04.18 0 0 39
polaroid-rol sok jot hallani, nekem csak a design-juk nem jon be annyira

na most akkor uveg vagy muanyag lencse a jobb szerintetek?

Medveczky Creative Commons License 2001.04.18 0 0 38
Nem lehet, hogy az uveg csak bizonyos hullamhosszu UV sugarzast szur? Egy resze asszem atmegy azon is.
Előzmény: Törölt nick (36)
Medveczky Creative Commons License 2001.04.18 0 0 37
Sziasztok!

Nekem Polaroid napszemuvegem van, es nagyon meg vagyok vele elegedve. Az UV szures alapkovetelmeny, a Glare Reduction (vagy mi?)pedig egy nagyon hasznos valami. Vezetes kozben nagyon jo. Ez az eros csillogasokat, bizonyos fenyvisszaverodeseket kiszuri a kepbol: pl. szembejovo auto szelvedojen eros csillanast, a muszerfal szelvedore vetulo kepet belulrol (ami eros napsutesben igen zavaro), stb, stb...

Stiletto Creative Commons License 2001.04.18 0 0 35
es hol vetted? helyileg
mert nekem lovesem sincs hol kezdjem holnap a turnemat.
3eves T-Force-omat annak idejen egy Ofotert-ben vettem, de mult heten bementem egy boltjukba (jo, lehet, hogy nem a Vaci u.-Vorosmarty ter sarkon kellett volna probalkozni) , nagy vaganyan azt kerdeztem a matrozruhas eladolanytol: milyen kozepkategorias napszemcsik vannak?
Erre o fitymalva vegigmer es aszonnya, attol fugg mit ertek kozepkategorias szemuvegen mert az naluk 40ezernel kezdodik...
Anyad!

szoval hol van korrekt valasztek?

Előzmény: leha (34)
leha Creative Commons License 2001.04.18 0 0 34
én úgy vettem, hogy húztam egy vonalat alulra (minőség), egyet felülre (ár) és a kettő közt megvettem azt, amiben vakítóan szép vagyok : )))
Stiletto Creative Commons License 2001.04.18 0 0 33
holnap veszek vegre uj napszemuveget - meg mindig nem tudom milyet, de addig is huztam egy strigulat a polaroid incognitohoz... :)
Előzmény: leha (32)
leha Creative Commons License 2001.04.18 0 0 32
úgy láccik, a polaroid incognito nagyon bejön mindenkinek ... én a másodikat nyúzom, mert az elsőt elhagytam : (

anno domini, amikor az elsőt vettem, 10000huf-ból megúsztam (a hasonló 35e forintos réjbenek lehet(biztos), hogy jók, de minimum az ár fele a név). a második már 12e ft volt és nem pont ugyanolyan : ( kicsit "divatosabb" lett, de attól még tetszik

Stiletto Creative Commons License 2001.04.18 0 0 31
hopp, sullyed a topik!
hat senki sem jar ki a napra, monitorheads!? :D
Stiletto Creative Commons License 2001.04.17 0 0 30

Jonapot!

en is napszemuget keresek
3es fel eve folyamatosan rajtam volt az eddigi (na jo, metroban, aramszunetkor azert levettem) , ez egy T-Force tipusu volt. Azert csak volt mert mostanra vegleg vege sajnos, ennyit birt...

Nnna, szoval hol vegyek ujat?
mondjuk 10 es 25 ezer kozt keresek
mondjuk kicsit cyber legyen + szeles, ovalis ufo-design stb.
ja es mondjuk kizarolag femkeretes
fontos, hogy minosegi legyen a lencseje

NNA, HELP!
nagyon fontos mert kulonben kieg a szemem

(esetleg tud valaki regebbi Oakley modelleket ujonnan?)

corinfar Creative Commons License 2001.04.03 0 0 29
Olyan napszemüveget keresek, amelyiknek bőr árnyékoló van az oldalán. De nem CEBE-t, mert olyant találtam. Hol kapható ilyen?
Kiss Pál Creative Commons License 2001.02.26 0 0 28
Üdv

Ma voltam a Mammutban szemüveget venni, Police-t néztem és amikor megkérdeztem mit tud a szemüveg azt mondták sugárzávédelem, ez oké de a földszinten az avanglion napszemüvegre is ezt mondta az eladó, bemérte aki árulta és az is 0 sugárzást mutatot /bár nem tudom mennyire hiteles a mérűmüszere /

Szóval ti mit tudtok, konkrétan miben különbözik a két szemüveg?
Avanglion 3 2000
Police 32 000

és semmi olyan garancia nincs rá mint mondjuk egy oakley-re / 1 év garancia keret és lencse törésre / ettől függetlenül ez tetszik, csak megéri-e a 32 e-ft ha az optikus sem tudja elmondani miben jobb.
Vagy ha valaki tud olcsóbb beszrzési forrást, jó boltot azt örömmel venném.

Detonátor Creative Commons License 2000.06.20 0 0 27
Sziasztok!
Szerintem a bazári napszemüvegeket felejtse el mindenki. A legtöbbjük többet árt, mint használ.
Valaki itt említette az SC-t. Nekem ilyen van. Kedvező áron hozzá lehet jutni. Kb. 2-5 rugó. KERMI által bevizsgált szemüvegek. Én személy szerint nem adnék 30k-t egy napszemüért.

Az én babán kékszemü, nem kell neki napszemü! :)

spájbl Creative Commons License 2000.06.20 0 0 26
Négy éve elégedett Polaroid Incognito felhasználó vagyok. Négy éve, amióta elszántam magam a jelentős beruházásra, nem vesztettem/törtem el szeretett akszesszoáromat. Megnyugtató az érzés, hogy az utcai bóvlikkal és a nóném "márkákkal" (Avanglion, SC) szemben ez a napszemüveg valóban megóvja szemem világát minden káros behatással szemben. Kedvteléseim közé tartozik fejemet ingatva tesztelni a különleges, a Polaroid cég által kifejlesztett tükröződéssemlegesítő effektust. Külön öröm a speciális lencsék által nyújtott megnövekedett kontraszt például a felhőbámulás terén. Nem utolsó sorban megemlíteném, hogy ha rajtam van szeretett öltözködéskiegészítőm, mindenki irígységgel vegyes csodálattal néz rám. Köszönöm, hogy ezt elmondhattam
Lookretia Creative Commons License 2000.06.20 0 0 25
És mit szóltok az olyan márkákhoz, amelyek csak azért csinálnak napszemüveget, hogy fel lehessen venni az azonos márkájú ruhákhoz, parfükömhöz, órákhoz, stb.? Mint pl. a Benetton. Nekem az a meglátásom, hogy jobban meg lehet bízni az ilyen napszemüvegben, mint az ilyen indíttatással gyártott órában. Nem teheti meg a Benetton, hogy bóvlihoz adja a nevét, a dizájn pedig szintén méltó a névhez. Megvegyem?
FatMo Creative Commons License 2000.05.15 0 0 24
Szasztok!
Ray-Ban Wayfarerem van. Nagyon szeretem, de azt hiszem a következő Oakley lesz. Nagyon tetszik benne, hogy milyen strapabíró. Sajnos az Oakley formája alapba nem tetszik, ezért válogatnom kell köztük, állítólag sokféle van. Mindenképpen egy nagy múlttal rendelkező szemüveg gyártól érdemes vásárolni. legalább a lencsét, aztán azt már berakják bármibe. Nekem ez a második Ray-Ban-em. Mielőtt megvettem nyáron állandóan fájt a szemem. Amióta megvan ez megszűnt. Egyébként amerikában sokszor nagyon olcsón lehet hozzájutni régebbi Ray-Ban darabokhoz.

Fat

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!