Keresés

Részletes keresés

ath Creative Commons License 2000.12.08 0 0 311
Ezt miért az mtk topicban beszélitek meg?
mash Creative Commons License 2000.12.08 0 0 310
hű, de bátor gyereke vagy!!!

láthatunk majd az Üllői úton is keénykedni???
megnéznék egy: Polyci - Tehén szabad-boxot!

Zac Creative Commons License 2000.12.08 0 0 308
Te nagyon sötét!
Már megint összevissza pofázol.Honnan a faszból tudsz te ennyi mindent?!Akármit írsz,minden ki van forgatva,mindent félremagyarázol.Ez a jellemző rátok.A V.H. létszáma 20 fő és ha észrevennéd,nem mi keménykedünk.Neki állsz "kurvaanyázni",aztán pörögsz egy válaszra.Hűha!Na mond mennyit keresel keménygyerek.Annyira sötét vagy bazzeg,hogy neked a Vasmű egy kohóból áll.Viszont aki ezt a 'kohót' irányítja anyyit keres amennyit te még csak tévéből hallottál.
Na gyerünk!Kíváncsi vagyok erre mit találsz ki megint!
Ui.De előtte futtasd le a helyesírásellenőrzőt.
Z
Előzmény: Polyci (303)
Tibo Creative Commons License 2000.12.08 0 0 307
:-)))
Csak 1 topicra volt felfuggesztve ugy latszik...
Előzmény: bojár (305)
Tibo Creative Commons License 2000.12.08 0 0 306
Vazze egy drogdiler is sokat keres, megsincs a tarsadalom csucsan, mastreszt lattam mar olyan parasztot, amely helybol intelligensebb volt jo nehany politikusnal.
Jo a ketto (politikust, paraszt)nem zarja ki egymast (Jozsika) :-)
bojár Creative Commons License 2000.12.08 0 0 305
Még jó, hogy tegnap abbahagytátok...képzeld el, ha folytatnátok!:-)
Előzmény: ath (304)
ath Creative Commons License 2000.12.08 0 0 304
"Te buzi, most keresek annyit 24 évesen, amennyit a szüleid egész életükben. Bár biztos jó lehet a kohó mellett állni."
Látom itt is produkálod a jól megszokott szinvonalat.
bojár Creative Commons License 2000.12.08 0 0 302
"a Dunaferr Rt. él és virul,felszámolni csak álmaidban fogják"
Te most akkor végsősoron ennek a gyárnak drukkolsz?
Előzmény: TYSON (301)
TYSON Creative Commons License 2000.12.08 0 0 301
Szeva Bolyci!

A (fradi) indulót nem tudom és nem is fogom megtanulni,még akkor se,ha te azt szeretnéd hogy énekeljem.Majd ha egyszer találkozunk,meglátjuk ki fog térdenállva könyörögni,a fogaimat ha tudod majd kirughatod,mert nekem legalább vannak(a műfogsorod nem érdekel).Majd azt is meglátjuk ki kostólja meg előbb a beton izét,oké.
A Tyson (igy kell irni,tudod?) név nem feltétlenül csak egy sötétbőrű ember neve lehet,én ismerek is ilyen nevűt,de ha te igy gondolod (természetesen nem jól,mert nem csak a Józsi,Zsolt,Attila,stb.létezik),úgy kell neked,sajnálni se tudlak.
A köcsög kohászról csak annyit,hogy ez egy fasza szakma,amit főiskolán lehet tanulni,(én is főiskolára járok,csak nem ilyen szakra)de te a 8 általánosoddal (3 első,5 második) csak irigykedni tudsz,nem csodálom,mert én sem dicsekednék,milyen sötét vagyok.
Ha már az iskola a téma,elárulom,hogy a V.H.-ban két fő kivételével mindenki főiskolára jár,ez több mint 99%,ami nálatok a kultúrálatlan viselkedésetekből következtetve negativ szám lehet.
Ha tudsz beletekerhetsz a drapinkba,nekünk legalább van,egyébkén ha észrevetted nem mi keménykedük már megint,hanem most is te keversz.
"Az ország legröhejesebb,legszánalmasabb bandája" szőveg eléggé nevetséges,egyszer nézd meg a hirekben mit műveltek,mert mi szurkolni megyünk mindenhová,nem azért,hogy megmutassam mennyire degenerált,tuskó vagyok.
Bánatodra a Dunaferr Rt. él és virul,felszámolni csak álmaidban fogják,de te akkor is csak a Torgyán egyik seggnyalója leszel.

HAJRÁ KOHÁSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

U.I.:Az "élősködő"-ket megmagyarázhatnád,mert nem tudom mire gondolsz,de ez lehet hogy csak azért van,mert úgy fogalmazol,mint egy beszédhibás,gnóm,5 éves gyerek.
Ennyi!

Előzmény: Polyci (286)
COW Creative Commons License 2000.12.07 0 0 300
Sorry! Tudom egy kicsit elbasztam, de összekevertelek a Blue Frontosokkal.
Előzmény: prince (292)
bojár Creative Commons License 2000.12.04 0 0 299
Köszi Zac!
Tényleg nagyon okos vagyok!
Előzmény: Zac (283)
Tímár Creative Commons License 2000.12.04 0 0 298
azért érdemes elolvasni, hogy a Sport hogyan kommunikálta..

A mutogatásért el is tilthatnák.
Mindenesetre a dekázás tényleg frappáns volt a részéről.

Mindenesetre jó volt hallani, hogy az egyik csendesebb néző rászólt arra a majomra, aki folyton sértegeti a játékosokat. Mert zrikálni szerintem lehet, de sértegetni nem kell. Persze vékony a határ a kettő között.

---

Vicces, hogy ebben a topicban is megy a harc a drukkerek között. Én 17-18 éve járok Mtk meccsekre és saját közönség idős bácsikból, illetve a lényegesen fiatalabb generációból áll. Mindenesetre a Blue Frontnak ideje lenne rájönnie, hogy nem keménykedni kell mert a legtöbb pályán megreggelizik belőlük a keménymag.
Inkább szurkoljatok tisztességesen. A koreográfiák kifejezetten tetszettek.
Amikor elkezdtem meccsre járni még minden pályára nyugodtan ki lehetett menni. Aztán a Fradi pályára nem, aztán mára már csak hazai meccsre merek nyugodtan kimenni. nem jó ez így

Előzmény: biancoblu (294)
Zac Creative Commons License 2000.12.04 0 0 296
Te aztán kurvára el vagy tévedve.
Mit dicsőítünk mi ? Ez a nevünk te sötét!Ha az lenne hogy Red Army akkor is ugatnál!
Mi annyira vagyunk kommunisták mint te!
Te ettől függetlenül ma Mo.n csak a szélsőjobb a divat! Ha 56-ról beszélsz (te biztosan akkor is ott voltál),ne felejtsd el, hogy a nácik nem csak a zsidókat baszták meg, hanem a
MAGYAROKAT is.Kurvára jellemző rátok,hogy vádaskodtok,sértegettek,amikor fogalmatok nincs semmiről,ismersz te minket,hát a faszért ugatsz!
Mi írtunk az mtk-osaknak,nem kurvaanyáztunk,te meg belepofázol.Ha lehiggadsz,olvasd el miket írtál,aztán kiröhögheted magad,mert nevetséges.
Részemről ENNYI!
Z
Előzmény: Polyci (286)
Parmi Creative Commons License 2000.12.04 0 0 295
Véber "Kata" Gyurit még én is megemlítettem a Vidi topicban...)))
Előzmény: biancoblu (294)
biancoblu Creative Commons License 2000.12.03 0 0 294
Értelmesebb vizekre evezve: Ma játszottunk a BVSC-vel a Kupában, 3-0 lett ide, a legérdekesebb az egész meccsen Véber volt. Szegény mozgásán látszott, hogy jobban menne a futás, ha nem hiányozna az a pár centi... :) Egyszer, minden előzmény nélkül kijött elénk, és elkezdett mutogatni. Ezután azonnal elkezdett mindenki ollézni, amikor labdába ért (ilyen elég ritkán volt). A végén akartam autogramot kérni tőle, de nem akart adni... :).

HAJRÁ MTK!!!

biancoblu Creative Commons License 2000.12.03 0 0 293
COW!

Jó lenne, ha megtanulnál helyesen írni! 1.) Biancoblu, e nincsen a végén, tood ez nem angolul van. 2.) Metróban, nem -ba! Egyébként senki sem szart be az emberetektől, csak lehet, hogy képtelen vagy felfogni, hogy nem muszáj rögtön egymásnak ugrani. Egyébként messze nem ér meg ennyit a dolog.

prince Creative Commons License 2000.12.03 0 0 292
Hidd el nem is az én társaságom szart be egy embertől okoska.
Furcsa is lett volna,mit kerestünk volna egy MTK-Dferr meccsen?
Előzmény: COW (291)
COW Creative Commons License 2000.12.02 0 0 291
Végül is nem a mi társaságunk szart be egy embertől! Logopédushoz meg majd akkor megyek, mikor te is elmész egy plasztikai sebészhez és átműteted azt a kampós orrodat!
Előzmény: prince (290)
prince Creative Commons License 2000.12.02 0 0 290
Még mindig várom a metrónál történt "nagy balhétok" beszámolóját.
Vagy annyira durva volt,hogy az már nem is publikus?))
prince Creative Commons License 2000.12.02 0 0 289
Fölkellene keresned egy jó logopédust!
Előzmény: COW (288)
COW Creative Commons License 2000.12.02 0 0 288
Ja a cigány indulót se én, se a Tyson nem ismerjük!!!!!!!! Úgyhogy próbáld újra,Po....,Po.....,mit tudom én ki!
COW Creative Commons License 2000.12.02 0 0 287
Látszik tipiks fradista vagy, csak annak keménykedsz akit meg tudsz csapkodni,na ennyit rólad. Egyébként akinek egy parasztvezér (Torgyán) a klub elnöke az ne ugassa le Újvárost.
Előzmény: Polyci (286)
COW Creative Commons License 2000.12.02 0 0 284
Az ám ,de sajna a BOCI már foglalt volt!
Hajrá DUNAFERR!
Előzmény: TYSON (278)
Zac Creative Commons License 2000.12.01 0 0 283
Azta!
Te milyen okos gyerek vagy!
Magyarázd már el mi az:tapló!
És azt,hogy martinkemence hol olvastad (az olvasás csak vicc volt)?
bojár Creative Commons License 2000.12.01 0 0 282
Vagy a martinkemence mellé behúztak egy bérelt vonalat?
Előzmény: bojár (281)
bojár Creative Commons License 2000.12.01 0 0 281
Mi van itt?
Kirúgták az összes tapló kohászt a vasműből, hogy itt verik magukat?
Előzmény: TYSON (280)
TYSON Creative Commons License 2000.12.01 0 0 280
Hé Polyc!(szép név nem mondom)

A kapcsolatot felvehetjük,de a Dunaferr-(fradika) előtt is.
Amúgy a 'kőddé' az 2d,de rövid ö te sötét,köszi!!!!!

Előzmény: Polyci (279)
TYSON Creative Commons License 2000.12.01 0 0 278
ANTIFUTBALL!!!!!----Vasas=1:0,"szurkolók",nézők nélkül.Ennyi!

U.I.:COW te a Boci vagy nem?

Spigo Creative Commons License 2000.11.30 0 0 277
Golovics
mekkora gól volt!!!
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.30 0 0 276
Csak nem tudom leírni a jugó nevét :(
Hajrá MTK!
Előzmény: QQRYQ (275)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!