Keresés

Részletes keresés

Mijo Creative Commons License 1999.12.22 0 0 topiknyitó

Azt mondja a Bzeem a Politikában, nyissuk így meg ...

Szívemből szólt, régi vesszőparipám az anonim, illetve saját név alatti fórumlevelezés ütköztetése ! Kaptam én eddig éppen eleget a névtelenek népes táborától, de ám legyen, a pudding próbája... csapjunk bele !!
Szereteném ha beigazolódna, hogy igenis van létjogosultsága ennek a verziónak is, nem kell állandóan befosni attól, hogy jajjj, vajon akkor most miféle következményekkel jár, ha tudják, hogy ezt én írtam !?? Baja amúgy is arról híres, hogy a képviselő-testületi üléseken olyan számban képviselteti magát az érdeklődő lakosság, hogy akár a nyugdíjas asztalos viharvert félkezén található újjak darabszáma is legyőzné őket, egy ilyen irányú versengésben ...

Kedves Bzeem, és mindenki más, aki úgy érzi, hogy van itt mondanivalója ! Kérlek benneteket, ebben az esetben tegyétek meg e topikban, hogy saját böcsületes nevetek alatt teszitek ezt.
Én a magam részéről itt, csakis és kizárólag ilyenekkel kívánok véleményt cserélni, az esetleges provokátorok teljes mértékben hidegen hagynak ! Oszt maj' meglássuk ...

Muity Mijo
Baja

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!