Keresés

Részletes keresés

MEGTORLÓ Creative Commons License 2011.03.23 0 0 147

Nem figyeltem oda, bocs a hibákért! 

Vákuk=vákum

abgol=angol

csak hogy a legrosszabakat említsem...

MEGTORLÓ Creative Commons License 2011.03.23 0 0 146

Attól függ mediig pumpálsz. Ahhoz, hogy megduzzadjon, kell legalább 20-30perc-1óra.

Azt már sokkal okosabban kell csinálni, mert maradandó károsodást okozhat a túl erős vákuk, vagy a hosszú idő.

Ha jó vagy abgolból, akkor a www.tigerpumping.com oldalon van alapos leírás, segítség, de jobb ha tudod, hogy erősen homo az oldal és nem csak azzal foglalkozik, úgyhogy ha homofób vagy ne ebéd után ugorj neki! :-)

Alapvetően a pumpát erekció előidézésére alkották problámás embereknek, csak a perverzek felfedezték(mint én), hogy időleges növelésre és egyedi örömszerzésre is jó.

Az erekciót ahogy sikerült kieszközölni, rugaélmas erekciógyűrűvel tartják fenn a pénisz tövére húzva. Ezzel is vigyázni kell, mert blokkolja a vérkeringést és fél óra után már problámát okozhat.

Ha sokáig pumpálják a péniszt, annyra meduzzadhat a felgyűlő folyadéktól, hogy dugásra nehezen lenne jó, míg fel nem szívódik.

Röviden, ha játékra kell, akkor20-30perc nem folyamatos pumpálás után még simán be lehet vetni, de már ez is elég hosszú idő arra, hogy elszálljon a hangulat a sok szarakodástól. Azért van aki azt is élvezi. 

Előzmény: manocska15 (145)
manocska15 Creative Commons License 2011.03.23 0 0 145

Aha, szóval ha az ember ésszel csinálja akkor vakszeg nincs semmi mellékhatása?

És mi a helyzet a fütykös pumpálásával? Az okés hogy nagyobb vérbőséget okoz mint egy átlag erekció, de orgazmus után mi tartja meg az erekciót? Mondjuk arra gondoltam, hogy az eső orgazmus után elég nehezen tér magához az ember szerszáma. Az addig rendben, hogy akkor pumpálás, de ha megszünik a vákuum akkor is úgy marad a következő orgazmusig?

Előzmény: MEGTORLÓ (144)


MEGTORLÓ Creative Commons License 2011.03.23 0 0 144

Helló!

Különösebb mellékhatása nincs, legalábbis maradandó.

Persze a mértéktől függ.

Túl nagy vákumtól jobban kipirosodik a bőr, esetleg apró pöttyök jelennek meg, amik a felszíni hajszálerek pattanásából lesznek. Ezek elmúlnak, de ha rendszeresen "túlszívják", akkor ennyhe pigmentáció indulhat a bőrön, magyarul bebarnulhat picit , de ehhez azért sok kell. Érdemes síkosítót használni és utána pl körömvirág balzsammal nyugtatni a bőrt. 

Alapvetően helyi vérbőséget  és a szövetfolyadék felhalmozódását okozza, amitől megduzzad és egyesek szerint groteszk formát ölthet. Van férfi akinek ez tetszik (nekem-:) és vannak nők akik szeretik az érzést és a látványt is. Állítólag hiprérzékennyé válik a punci kis időre. Ezek az effektek elmúlnak, de hosszútávú rendszeres használatban előfordulhat, hogy az érintett részen a bőr megnyúlik és úgy marad. Ez csak esztétikai kérdés. Mondjuk, ha valakinek sérülés, vagy nagyobb anyajegy van a területen, annak nem ajánlott.

A Monsterfotzen sorozat és  Honey! We blew up your pussy, illetve az Operation Pumpforce című "remekművek" foglalkoznak a témával többek közt. 

Előzmény: manocska15 (143)
manocska15 Creative Commons License 2011.03.23 0 0 143

Sziasztok! Ami azt illeti szemrevaló egy darab ígyis a punci. Nekem tetszik. Szívesen kipróbálnám a párommal, csak nem tudom hogy ő hogyan reagálna rá. Van egy sanda gyanúm hogy igen aktívan elzárkózna a dolog elől. Apropó van ennek valami mellékhatása? Esetleg valami károsító hatása? Köszi a választ előre is.

Törölt nick Creative Commons License 2010.02.17 0 0 142
Sziasztok!
Én is vettem egy puncipumpát.Meglepetésnek szántam,de az asszonykám hallani sem akar róla,nam hogy használni......
Szóval ha valaki érdekel,szívesen nagyon kedvezményesen eladnám.
használlva nem volt,tehát higénikus állapotban van.
Érdeklődni:guba77@citromail.hu-n
a_sandor Creative Commons License 2008.06.30 0 0 141
ilyet még nem próbáltam, ha lesz lehetőségem felvetem az aktuális páromnak mi lenne ha megduzzasztanánk ilyen morbidra a punciját! eléggé perverzül néznek ezek itt ki:)
Buday008 Creative Commons License 2008.06.11 0 0 140
mit kinem találnak már?:_)))) de én már semmin nem lepodom meg..... bár afarokpumpákrol már halottam, de sztema legtöbb nő ettől falnak menne ha ezt monadanám neki:_))))))))) kicsit kiverné náluk a biztositékot, devan aki bevállalosabbb igaz csajok:_)))))))
pumpit67 Creative Commons License 2008.06.11 0 0 139
pumpit67 Creative Commons License 2008.06.11 0 0 138
a kép
pumpit67 Creative Commons License 2008.06.11 0 0 137
kedv csináló
pumpit67 Creative Commons License 2008.06.11 0 0 136
Tényleg van itt még történet?
pussypump Creative Commons License 2008.03.29 0 0 135
Nincs semmi újdonság vannak itt még kedvelők???
kodzsekfej Creative Commons License 2007.11.11 0 3 134

netes anyag:

 

 

 

kaldami67 Creative Commons License 2007.10.22 0 0 133

Sziasztok. Vaginapumpálásrol pár hölgynek már csinaltam.Van tapasztalatom!

aliszultan Creative Commons License 2007.10.18 0 0 132
Ez szép husos punci! :)
Előzmény: Kadasman-Burias (131)
Kadasman-Burias Creative Commons License 2007.10.18 0 2 131
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.15 0 0 130

Hihi:) Akkor jóóóó;-)

Meggyőztél:)

Előzmény: Törölt nick (129)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.15 0 0 129
engem nem izgat a mesterségesen felpumpált punci ...
nekem elég, ha az izgatásomtól telik meg vérrel és duzzad fel :)

képes emlékeim szerint a te "husid" úgy szép, ahogy Isten megteremtette ;)))
Előzmény: Törölt nick (125)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.15 0 0 128

Jóóó:) Nem fogom szivatni ha fáj...Majd én szívok mást helyette;-) :D

 

Amúgy még egy ideig kéretem magam:)

Előzmény: himi (127)
himi Creative Commons License 2007.10.14 0 0 127
Nálunk reggelre mindig leapadt normálisra. Ne aggódj, nem marad úgy..! Bátorítalak. Egyszerű: ha fáj, ne szívasd oly erősen. Kalandra fel. (azért a 84 és 86 sz hozzászólásodhoz mérten sokat léptél előre ;) ).
Előzmény: Törölt nick (125)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.14 0 0 126

Szeretheted a párodat, ha ilyen áldozatokra vagy képes. :-) Azonkívül nagy a valószínüsége annak, hogy Neked is ízleni fog. Ha elzárkóznál elöle, esélyt sem adnál magadnak arra, hogy esetleg megtetsszen a dolog.

 

A két napot ne vedd készpénznek. Lejjebb írtam, hogy a lappadási idö erösen függ attól, hogy mennyire lett felpumpálva.

Előzmény: Törölt nick (125)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.14 0 0 125
Amint olvasod, érdeklődök a téma iránt. Fentartásaim vannak a dolog iránt, de volt számos dolog az életemben ami iránt szintén azok voltak, de kipróbáltam. Aztán vagy tetszett, vagy nem. A pumpált punci látványa nekem nem tetszik, de az tapasztalat, hogy elég sok férfit izgat... S ha szereted a partnered, akkor jó esetben hoz az ember áldozatot. Persze mérlegelve, hogy magának ne ártson vele. Szóval elgondolkodok atémán. Ami igazából vissza tart, az a 2 napos apadás.. :-/
Előzmény: Törölt nick (124)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.13 0 0 124

Fúúú ne mondd! Akkor el is hiszem, és megértem hogy nem érdekel a pumpálás. De szerintem jó érzés lehet "bucipuncival" nadrágban járni, mint ahogy felpumpált zacsival is kellemes a közlekedés.

 

Feltétlenül megválaszolom a másik topicban is a kérdéseidet. :-)

Előzmény: Törölt nick (123)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.13 0 0 123

Az enyém elég húsos, de ezek itt...hát...több, mint húsos:) Nadrágban elég furi érzés lehet ilyen bucipuncival közlekedni, ülni...hm.

 

Na mindegy..köszi a válaszokat..:) Bár odaát jössz még egyel:)

Előzmény: Törölt nick (122)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.13 0 0 122

Nem kell terpeszben járni. Gondolj csak bele, vannak olyan puncik, amelyek eleve húsosak, a gazdáik mégsem járnak terpeszben.

 

Nekem kellemes érzékenységröl számolt be az illetö.

Előzmény: Törölt nick (121)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.13 0 0 121

Az érzékenység lehet épp kellemetlen érzés is, meg kellemes is..szóval melyik??

 

2 nap mire vissza nyeri az eredeti formát? Az rengeteg.. Addig terpeszben jár a nő?:)

 

Ne mááááá....

Előzmény: Törölt nick (114)
Altamir Creative Commons License 2007.10.13 0 0 120
Ebben nem kételkedem, sőt, tisztelem és becsülöm azokat, akik vették a bátorságot és kipróbálták, de számomra ez így nem igazán izgató.
Előzmény: Törölt nick (119)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.13 0 0 119
Ahogy gondolod. ...de hidd el, élményt hagysz ki az életedböl.
Előzmény: Altamir (118)
Altamir Creative Commons License 2007.10.13 0 0 118
Nem találkoztam még hasonlóval, de a képeket látva..., nem is igazán vágyok rá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!