Keresés

Részletes keresés

r.tonyo Creative Commons License 2001.03.21 0 0 559

Hogy valaki már a fociról is beszéljen.....

Utálom Pölöskeit és kész!!

Hajrá MTK&Barcelona

VDTN Creative Commons License 2001.03.21 0 0 558
Nem is állt szándékomban meggyőzni erről téged. De ha Te mondod...
Előzmény: ath (557)
ath Creative Commons License 2001.03.21 0 0 557
kétlem, hogy kapnék valaha is nobel díjat, nem olyan területen dolgozom.
a debreceni fizikusok (ha azok járnak ki a meccsekre) pedig úgy látszik a diploma mellé nem szerezték me a kellő inteligenciát, bár ahogy látom ez egyes fehérvári tudósokra sem jellemző.
Előzmény: VDTN (556)
VDTN Creative Commons License 2001.03.21 0 0 556
Sajna ez van. De Te azért a Nobel díjat csak megkapod valamikor. Csak ahhoz még több pénz kell, mint a Szarkához.(jó, ez már lerágott csont...)
Egyébként telibe találtad. Sok Debrecenben tanult (és élő) orvos, biológus, fizikus haverom van, de ők sem lesznek soha Nobel díjasok. Így legalább nem kell őket felvenned a listádra.
Előzmény: ath (555)
ath Creative Commons License 2001.03.21 0 0 555
debreceni genetikusok? :)
tudod, lehet, hogy az mtk-sokan nem szeretik, de madarat tolláról....lehet, hogy ilyen barátokat igazán mi sem szeretnénk.
Előzmény: VDTN (554)
VDTN Creative Commons License 2001.03.21 0 0 554
A 4:0 majd Fehérváron lesz...
A másodosztályt meg ti is jól ismeritek, azzal a különbséggel, hogy akkor Ti szenvedve jutottatok vissza, mi pedig diadalmenetben. Ja és tavaly sem kussoltunk, ugyanis a Vidi-Matáv rangadón 6 ezren voltunk (másodosztály!!). Ennyit mötökást te még nem is láttál egyrakáson.
Debrecen: igen nekünk vannak haverjaink, benneteket pedig mindenki rühell. Ennyi.
Ui:És Győrben hogy nem jött össze a 4:0?
Előzmény: Shalom Salamon (552)
r.tonyo Creative Commons License 2001.03.21 0 0 553

Mi van Sala, megjöttél A FRONTRÓL?
Hány Palesztint öltél meg, te fasiszta?

Hajrá MTK&Barcelona

Előzmény: Shalom Salamon (552)
Shalom Salamon Creative Commons License 2001.03.21 0 0 552
Örülj hogy csak 2-1 re vertünk ki benneteket és nem 4-0-al mint a nagy haver lokitokat!
Nagy a szátok tavaly bezzeg kus volt.

HAJRÁ MTK - ARIEL SHARON FRONT
GO-GO!!!!

Előzmény: Chip-TFF (546)
r.tonyo Creative Commons License 2001.03.21 0 0 551
Hajrá MTK&Barcelona

502:)

The Evil Creative Commons License 2001.03.21 0 0 550
501!
Hajrá Vidi!!!!

:)
Wisey_ Creative Commons License 2001.03.21 0 0 549
500!
Hajrá Fradi!

Wisey_ Creative Commons License 2001.03.21 0 0 548
499...
The Evil Creative Commons License 2001.03.21 0 0 547
Nem is beszélve Füzi geciről, aki Balassát lökdöste iszonyat suttyó-tahó módon, miután Földest lerúgta Komlósi.
Előzmény: Chip-TFF (546)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.03.20 0 0 546
Mintahogy Illes a 11-es gol utan a kapuba rohant majd azzal a lendulettel FELBASZTA -hatulrol- (talan ez a szokasos pozicioja?) Szalai Csabat aki eppen a labdaert hajolt le! Ez neki is a masodik sargaja lett volna ha a 16-oson beluli szineszkedeseert is megkapta volna a jogos kinait.
Előzmény: Lajoska6 (545)
Lajoska6 Creative Commons License 2001.03.20 0 0 545
Az persze senkinek sem tünt fel, hogy Zombori a kiállítása (cseréje) előtt elrugta a labdát, ami miatt meg kellett volna kapnia a második sárgáját!

Lajoska

The Evil Creative Commons License 2001.03.20 0 0 544
Hát igen, Balassa gólja gól volt, senki sem tagadja. Fehérváron megtanult úgy gólt lőni (fejelni), hogy bent is maradjon a hálóban! :)
Előzmény: r.tonyo (543)
r.tonyo Creative Commons License 2001.03.20 0 0 543

Figyelj!
Ezt az egészet még a múlt héten kezdtük el boncolgatni, amikor még senki nem tudott konkrétumot az ügyben. Én az akkori ismereteknél ragadtam le, még azelőtt, hogy ez a köpésdolog nyilvánosságra került volna.

2.Volt egyszer egy hali-vidi meccs amikor Balassa gólját nem adták meg. Akkor nagyon kellett a Vidinek minden pont, kiváncsi vagyok akkor hányan anyáztátok a bírot? Van egy Vidi fanatikus jóbarátom, biztos te is ismered, ő azt mondta nem volt gól, a bíró nem látta.

Tehát igy viszonyulj ehhez a kérdéshez!
Ja, és voltam életemben pár Vidi meccsen Fehérváron, és nekem úgy tünt nem vagytok bunkók, lehet hogy "fejlődtök"

Ennyi

Hajrá MTK&Barcelona

Előzmény: The Evil (542)
The Evil Creative Commons License 2001.03.20 0 0 542
"téma lezárva", hahahah ez nagyon jó!!! Gyorsan lezárod, mielőtt 1001% lenne, hogy fogalmad sincs arról, hogy mi történt? Zalán nem szólt semmit, majom, hanem maga mellé köpött. A bíró jelentésébe az került, hogy azért állította ki, mert a Zalán "leköpte" őt. A videófelvételeken sajnos nem sikerült bíró felé repülő köpet nyomára bukkania a fegyelmi bizottságnak, ezért Zalán játékjogát sunyi módon felfüggesztették. De semmi gond, készülnek a trükkfelvételek, megoldható, így Zalánt jövő héttől akár már el is tilthatják! :)
Undorító!!!!!

Ps: te is az vagy

Előzmény: r.tonyo (539)
lami Creative Commons License 2001.03.20 0 0 541
Kis gombacsik, Te teljesen tévedésben élsz. Ki szól bele abba, hogy ki legyen az edző? A miniszterelnök? Honnan veszel ekkora hülyeségeket? Te elhiszel minden hülyeséget, amit holmi bukott kommunista politikusok megfogalmaznak? Másrészt tervszerű utánpótlásképzésről beszélsz. Ébredjél már fel, az MTK egy nagy játékostemető, ahol összevásárolják a legtehetségesebb fiatalokat, nehogy véletlenül más csapatot erősítsenek, de az MTK-ban sose lesz belőlük NB1-es játékos. Buzsáky, Bánka, Disztl stb már rég NB1-es játékos lenne, ha nem egy "tervszerű" csapat igazolt játékosai lennének.
Előzmény: kis gombacsik (536)
VDTN Creative Commons License 2001.03.20 0 0 540
Fiúka,
azért arra ne fogadj, hogy olyan sokszor ki fogunk kapni. Egyébiránt jöttök még Fehérvárra, úgyhogy ne legyen már nagyobb arcod, mint a liláknak a szombati meccsig. Gyanítom méltó fogadatásban részesültök.
Annak idején a Budapesti Honvéd nevű pártcsapat javára is "véletlenül" tévedtek a bírók, úgy minden második fordulóban.
Stadion meg oda épül, ahol közönség van és jövőkép. Ti már megmutattátok, hogy mekkora a közönségetek ill. a tartásotok nemzetközi mezőnyben.
Az egyszerű edzőtök győri nyilatkozata meg egyenesen undorító volt. Remélte ugyanis, hogy sikerül megismételni a Debrecen és a Videoton(!!!) elleni jó játékot. Ha egy kis tisztesség lett volna benne, a szájára sem vette volna ezt az aljas meccset. Egyébként igaza lett, csak most a bíró az istennek sem volt hajlandó 0-1-nél befújni egy kamut. Van ilyen. Úgy látszik annyira mégsem jó a mötöká, hogy egy tiszta meccset is megnyerjen.
Előzmény: kis gombacsik (536)
r.tonyo Creative Commons License 2001.03.20 0 0 539

Faszikám!

Ugye te sem gondolod, hogy Szarka azért küldte ki Zomborit mert NEM szólt semmit,tehát valamit kellett mondania! Valamint az is lehet, hogy ezt háttal tette a bírónak!

Téma lezárva

Előzmény: The Evil (535)
JOcika Creative Commons License 2001.03.20 0 0 538
Én emléxem olyanra, hogy a libalegelőn 30.000-n voltunk. Igaz, hogy Cult, Megadeth és Metallica koncert volt, és nem meccs. :)

Hajrá Fradi!

Előzmény: Chip-TFF (537)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.03.20 0 0 537
Kis gombacsik!

Lehet hogy az MTK ellen eleget tevedtek a birok, de ellenunk TOBBET mint eleget! Nekunk ez mar a masodik olyan meccsunk volt amit 100%-ra a biro fujt el! Azert megneznem, hogy ti biroi 'tevedesekbol' hanyszor veszitettetek el 3 pontot?

Stadion: Azt nem ertem, hogy minek nektek stadion? Azert hogy ott legyen egy 10.000 fot befogado letesitmeny amiben 2-3000 ember le'zengjen... Tudom most azzal jottok majd, hogy a VIDI-nek sem volt tobb nezoje az elozo bajnoksagban, csak azt felejtitek el, hogy akkor a VIDI eppen a masodosztalyban rugta a bort. Megneznem, hogy egy mtk masodosztalyu meccsre hanyan tolnak ki az arcukat! A legutolso meccsunkon 8000-en voltunk. Latott valaha a 'stadionotok' annyi embert?

Előzmény: kis gombacsik (536)
kis gombacsik Creative Commons License 2001.03.20 0 0 536
Fiúkák,

én úgy látom egyesek nehezen viselik a vereséget, pedig ti - mint videoton szurkolók -, úgy gondolom ezzel az érzéssel még fogtok találkozni ebben a bajnokságban. Veszteni tudni kell, és nem hülyeségeket beszélni bíró lefizetéséről, meg hasonlokról. Ha tévedett, az benne van a játékban. Tévedtek már éppen eleget az MTK ellen is. De utólag ezen kár rágódni, a bajnokság megy tovább, és még bármi lehet. A kék radír meg vicc volt, nem értem egyesek miért veszik ennyire komolyan.

más, azt hallottam, jól informáltaktól, hogy az MTK már megegyezett magyar játékossal, és egy harmadik (Zavadszky) is már eléggé sanszos hogy hozzánk jön. De ki lehet az első kettő? (tippem: Molnár Zoli + csatár?)

ja a stadionkérdésről annyit, hogy sajnálatos, hogy a miniszterelnök beleszól, hogy melyik városnak milyen stadionja legye, meg ki legyen az edző, majd nemsokára azt is előírják kinek kell szurkolni. De nem baj, nálunk van egy tulajdonos, aki nem tünik el majd a választások után, hanem sajátjaként kezeli a csapatot, nem az olcsó népszerűséget hajhássza mint a Torgyán és a többiek, hanem tervszerűen építi a csapatot, és ha kell majd felhúz egy stadiont is. És mindezért cserébe nem kell senkinek nyalnia. És szerintem az MTK játékoseladásokból, nemzetközi szereplés + tv-s jogdíjak már nem ráfizetéses, lehet hogy nyereséget is hoz. És a tervszerű utánpótlás képzés + igazolások révén meg lehet nézni a U-18 és az U-16 bajnokságokat. Bizakodva nézek a jövőbe.

Hajrá MTK

The Evil Creative Commons License 2001.03.19 0 0 535
Te tök hülye vagy? Ment le a Zalán, odament a bíróhoz kezet fogni, az nem fogadta el a kezét, majd Zalán után ment, és kiállította. Húgyagyúkám, *nem* háttal ment oda a Zalán kezet fogni.
Ami a 2. idézet lényegét illeti, Zalán spontán megnyilatkozása volta lényeg, a döbbenet a szemében.
De próbáld csak felfogni, hogy nem mondott semmit. Bár lehet, hogy szóvá tette, hogy kilógott a boríték Szarka mester zsebéből :)))
Előzmény: r.tonyo (534)
r.tonyo Creative Commons License 2001.03.19 0 0 534
"De még ha meg is mondta a frankót (soha nem tudjuk meg biztosan), hogy dögölj meg te rohadt buzi csaló tolvaj akkor legalább nyíltan a szemébe mondta"

"Zalán baktat le, Szarka fut utána, villan a piros, Zalán döbbenten hátranéz majd el kezd üvölteni, hogy "mi van?! mi van?!""

Akkor most mi van?

Ennyi

r.tonyo Creative Commons License 2001.03.19 0 0 533

CHIP!

Menjen el minden Vidis a GONDŰZŐBE,és örüljetek a 4-0-nak!

Sportbarátság!

Hajrá MTK&Barcelona

Előzmény: Chip-TFF (530)
baloo101 Creative Commons License 2001.03.18 0 0 532
Hát, a Kispest segítségetekre sietett. Remélem, mostantól a Fradi végig bukdácsolni fog.
Amúgy nem túl látogatott ez a topic, aminek az az oka, hogy némelyek (pl. bizonyos "biancoblu") fradistákat megszégyenítő "egyszerű" módon reagálnak a semleges szemlélők hozzászólásaira is.
Remélem, ebben azért tudtok majd fejlődni.
mash Creative Commons License 2001.03.18 0 0 531
csak azt mond meg, hol irtam én ide be azt, hogy LESZOPTATOK GYŐRBEN????
Előzmény: QQRYQ (528)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.03.18 0 0 530
Pupakok!

Ha a kocsmaban mashova is neznetek, akkor lathatnatok, hogy SEHOVA sem irtam/tuk le ezt a VIDIHENGER baromsagot. Tudjatok ez amolyan 'ironia' volt az mtk-radirra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!