Keresés

Részletes keresés

TOMcat Creative Commons License 2001.07.13 0 0 2188
OFF

Kérnék egy visszaigazolást: CSAKAKISPEST nicknevű kocsmatárs kispesti eltökéltségéről érdeklődnék. Fiatal kollégánk is jelentkezett a goltotóösszesítésbe és nincs 50 hozzászólása....
Itt nem igazán látok hozzászólását.... Ha valami Offkirály jelezzetek.
Kérnék véleményt!

Köszi:

Tomcat

ON

Giorgetto Creative Commons License 2001.07.13 0 0 2187
Nem olvastam a kérdéses nyilatkozatot, de ez rendkivül ellenszenves a részéről... Akadt már pár ellenszenves dumája neki.. Pl.amikor arról beszélt, hogy semmit sem érzett amikor leült a Bozsik stadion kispadjára... Az ilyet mágjára kell vetni... Közvetve az ő nevét is viseli a stadion, illetve ő viseli a stadion nevét, és semmit se jelent ez számára... :( Ez nem klubhűség, hanem TISZTELET kérdése, de egy ekkora sinparaszt furkótól mit várunk? Majd pofára esik a nemtudommilyenpénzből összevásárolt fos csapata, és akkor majd sirhat a szája... :-/ A ZTE,Vidi,Győr egy kaptafára menő csapatok, vannak jó perióudasaik, aztán meghalnak... :))))))
Előzmény: Törölt nick (2186)
ga-bo Creative Commons License 2001.07.12 0 0 2185
Nem jött össze.(NS Online)
Banci Creative Commons License 2001.07.11 0 0 2184
Remélem, h Lőrincznek nem jön össze az izraeli szerződés. :)))
Balázs Guardia Creative Commons License 2001.07.11 0 0 2183
De de! ;) FieldOfJoyS volt a név, de nem igazán beszélgettünk. Ezer helyre kellett figyelnem akkor, ezért nem is mondtam meg, mert nem tudtunk volna rendesen beszélni. Eleve ezért nem a megszokott nickemen jöttem fel.

Előzmény: Giorgetto (2182)
Giorgetto Creative Commons License 2001.07.11 0 0 2182
Ne csináld, hogy te voltál az a szobában aki.... Mi is volt a név???? Miről beszéltünk egyáltalán? Jól átejtettél.... :))))) Legközelebb azért mondd el, hogy kivagy? :)

Huhh, Contra talán pár hete irt 1 hozzászólást, amúgy inkább a levelezőlistára termel, amikor ir..

Előzmény: Balázs Guardia (2181)
Balázs Guardia Creative Commons License 2001.07.11 0 0 2181
Igen, most kevesebbet netezek, emiatt a DK-t ki is hagytam. De a múltkor valaki szólt treforton, hogy kellene a hozzászólás a topicba.. ;))))
Túl sok írás volt azóta, nem akartam nekiállni végigolvasni - Contra szokott még idejárni?
Előzmény: Giorgetto (2179)
Giorgetto Creative Commons License 2001.07.10 0 0 2180
hockey!

Hallod ezt megbeszéljük, dobok egy mailt máris. Az éjjelt el lehet tölteni, ismerem a várost, mint a tenyeremet. :P

Előzmény: hockey (2177)
Giorgetto Creative Commons License 2001.07.10 0 0 2179
Szia Balázs!

Örülök, hogy irtál, mostanában nagyon eltűntél. Végül úgy döntöttem legyen ez a logó, ezzel a szöveggel. Amit Attiláról leírtál, azzal egyetértek, azzal a kiegészitéssel, hogy nem félszeres pénzt ajánlottak neki, hanem másfélszerest + 1 aláirásra is casht kapott volna, csakhogy a Loki duplázott.

Előzmény: Balázs Guardia (2174)
TOMcat Creative Commons License 2001.07.10 0 0 2178
Topic OFF

Halihó!

Az az agyament ötletem támadt, hogy szurkolói csoportokra is levetíthetnénk a mi kis góltotónkat (NB1)! Tehát a forduló végén egy szurkolói csoportok átlaga alapján kiszámított tabellát is készítenék! Ehez az szükségeltetik, hogy a résztvételi topicba adja be a jelentkezését mindenki írja oda, hogy Hajrá ....! vagy valami mást ami alapján tudom azonosítani a hovatartozását!
Egy szurkolói csoport min 3 fő!!!!!
Feltétel: Minimum 50 hozzászólásnak kell lennie a játékosnak! Vagy ha ez nincs meg mert új valaki akkor egy "öreg" szurkolótárs ajánlása szükségeltetik! Ez a csalások elkerülése végett kell! Pl.: 3 hozzászólásos nickel ne tudjam a Fradisták átlagát lerontani! :))

Csak azok fognak az átlagba beleszámítani akik itt bejelentkeznek!!!

Remélem urrá leszek a dolognak és lesz értelme a játéknak!

Bocs az OFF-ért

Tomcat

Topic ON

hockey Creative Commons License 2001.07.10 0 0 2177
99% hogy megyek, valószínű hogy én is vonattal ha
nem lesz busz.
De mit csinálnánk ott reggelig?
Előzmény: Giorgetto (2172)
baw2000 Creative Commons License 2001.07.09 0 0 2176
Balázs!

Tökkéletesen egyet értek veled... Attila szarban mocsokban mindig velünk volt ... mindig odatette magát! Persze voltak mecsek amikor jókat nevettünk rajta ... de nem egyszer skandáltuk a nevét lefújás után! És biztosan tudom hogy belőle nem lessz kabát ...

Előzmény: Balázs Guardia (2174)
mash Creative Commons License 2001.07.09 0 0 2175
láttam a szlován-olasz határon egy magyar autót, Kispest felírattal a koszos hátulján és egy magyar zászlót is a hátsó ablakban, szintén Kipest felirattal

nem ismeritek őket???

Balázs Guardia Creative Commons License 2001.07.09 0 0 2174
Sziasztok!

Úgy vélem, megint aggasztó a helyzet. Már sok éve nem lehet a 'jó foci' miatt Kispest meccsre járni, de legalább ott volt a büszke tudat, hogy mi legalább igazán saját erőből küzdünk. Arányában nálunk mindig sok saját nevelés játszott, rendre minden évben kerültek fel a nagycsapatba. És a legnagyobb szívfájdalmam; amióta kijárok a Kispest meccseire, egy játékos volt, aki nem cserélődött le, aki kitartott a legnagyobb gödörben is és az egyetlen, akit csak Kispest mezben láthattam focizni. Bár régebben, még az 'Illés-korszakban', főleg azért emlegették a nevét, hogy kérjen cserét, de mind tudjuk, hogy azok az idők nagyon messze vannak. Ő kitartott és az elmúlt 1-2-3 évben a csapat legnagyobb támasza lett. Szerintem a mostani viszonyok közt már igazából elvesztette értelmét a 'kedvenc játékos' fogalma, max. év játékosát választhat mindenki magának, ezért lett nekem ő az állandó kedvencem, mert ő mindig velünk volt. És mostantól Plókai Attila már nem kispesti... Vagyis nekem az lesz, nem pedig "áruló"! Nem is tudom hány éven keresztül harcolt a Kispestért (tudja valaki??), ezt nem szabad elfelejteni.
Egy Plókai Attilát nem tartunk meg, de nem baj, mert foglalkozunk ilyenekkel, hogy néger, cigány, jugoszláv, román... Hallottam olyat is, hogy a vezetők Plókainak csak félárat ajánlottak a maradásért. Tud erről valaki valamit?
Na de nem akarok csak panaszkodni, a tavaszi produkciónk alapján reménykedhetünk egy valamilyen mértékű szinvonal-emelkedésben!

Szebb jövőt,
Balázs (NG97)

ui. Giorgetto, nagyon jó az új logó! Csak a Kispet!!

baw2000 Creative Commons License 2001.07.09 0 0 2173
Ciao!

ELINDÍTOTTUNK EGY SZAVAZÓGÉPET AZ OLDALUNKON...
EZEN MÓDON KORREKTÜL MELLÉBESZÉLÉS NÉLKÜL SZERETNÉNK MEGTUDNI MI A VÉLEMÉNYETEK AZ ERŐSÍTÉSEKRŐL! WWW.EXTRA.HU/BBOYS

Természetesen havonta új kérdést lessz... nagyon örülnénk ha továbbra is néha ránéznétek az oldalunkra és ha már arrajártok mostantól szavazni is tudtok ;)

Apropó ..
Borgulya ha jól emléxem nem játszott olyan rosszul irányítóként. Szerintetek elképzelhető hogy ott játszik?

Üdv!
BaW (www.extra.hu/bboys)

Giorgetto Creative Commons License 2001.07.09 0 0 2172
Akkor jól gondoltam, de mi ez az impotens név? :) Kultúrában ott a Voyager topic, bár még nem néztem. :)
Szombathelyre jössz, mivel? Mi vonat, maradunk éjjelre is.
Remélem a faterrel ezúttal nem futunk össze aki a hadnagy hulláját hordja a táskájában.. :-/

Az első fordulótól továbbra is nagyon tartok, félek már az első 15 percben el fog dőlni a meccs...

Serdülőből felhoztak valakit? Amúgy ki az a Kasza, aki a Vasas ellen egyetlen gólunkat lőtte?

Előzmény: hockey (2170)
hockey Creative Commons License 2001.07.09 0 0 2171
imho az ifiből felhozni 4 fiatalt nem tűnik komoly erősítésnek, ahhoz meg hogy sikerüljön kifogni egy jó légiost nagy szerencse kell (hazaküldtek már vagy 3-4-et).
Az a baj hogy nem nagyon van más lehetőségünk:-(
Előzmény: kispestfun (2166)
hockey Creative Commons License 2001.07.09 0 0 2170
Talált!!!
Előzmény: Giorgetto (2164)
vvittore Creative Commons License 2001.07.08 0 0 2169
Róla azt mondta,hogy sokat kér...........
Előzmény: Kola (2168)
Kola Creative Commons License 2001.07.08 0 0 2168
És Szurgent Lakosról nem mondott semmit? Mert úgy tudom hogy Győr és Kispest között dől el, hogy hol folytatja.
Előzmény: vvittore (2167)
vvittore Creative Commons License 2001.07.08 0 0 2167
Aztmondta ma nekem a Szurgent,hogy elvileg aláirt ide,de a Hali egyben akarja az árát,ez nem tetszik a vezetőknek

ÜdViktor

Előzmény: Kola (2157)
kispestfun Creative Commons License 2001.07.08 0 0 2166
Budapest, július 8., 18.45

Szurgent Lajos – érthető módon – további erősítéseket tervez.

A REAC-tól elszenvedett vereség nem viselte meg túlságosan Szurgent Lajost, hiszen – mint honlapunknak elmondta – igazából még csapata sincs. Ennek tükrében érthető, ha kissé tompán játszottak szombat délelőtt a pályán lévők, a tisztében megerősített vezetőedző egyébként elmondta: további erősítéseket is terveznek.
Az ificsapatból máris négyen készülnek az első kerettel, hétfőn pedig két jugoszláv játékos érkezik próbajátékra a klubhoz, egyikük védőként, míg másikuk középpályásként lenne bevethető.
(im)

nb1.hu info

Giorgetto Creative Commons License 2001.07.08 0 0 2165
akkor ismét életveszélyesek lesznek a jobb oldalon futó akcióink. ;))) jah és a szögleteink is.. :-/
Előzmény: hockey (2163)
Giorgetto Creative Commons License 2001.07.08 0 0 2164
szeva!

lehet, hogy tévedek, de mi élőben is ismerjük egymást, ugye ha azt mondom ionvihar, akkor mindent elmondtam?! :)))))

Chaby!

Múltkor elfelejtettem Boldog Névnapot kivánni, pedig a lehetőség adott volt, bár lehet, hogy nem emlékeznél rá. :))) Amúgy mindkét nap ott voltam, eléggé kikészültem. :)

Előzmény: hockey (2162)
hockey Creative Commons License 2001.07.07 0 0 2163
Ja a Dubecz még egy évre aláírt állítólag
hockey Creative Commons License 2001.07.07 0 0 2162
ciao!
üdvözlök mindenkit!
ez az első(de nem az utolsó) hozzászólásom.
őskispesti családból származom, a stafétát '94-ben
vettem át a fatertól azóta minden meccsen kinn vagyok. a jövőben megpróbálom nem lerombolni a topic presztizsét.

ps:külön üdvözlöm Giorgettót!

CSAK A KISPEST!!!

Banci Creative Commons License 2001.07.07 0 0 2161
A másodosztályban ki van jó irányító, akit esetleg leigazolhatnánk? Talán a tatabányai brazil?
viktor- Creative Commons License 2001.07.07 0 0 2160
Bocs, hogy külsősként beleugatok.

Attilio!

Az a Guardia címere.

Előzmény: Attilio (2158)
Kola Creative Commons License 2001.07.07 0 0 2159
Én nem vagyok Kispest szurkoló, de szerintem a Nuovua Guardia ha jól írpm...
Előzmény: Attilio (2158)
Attilio Creative Commons License 2001.07.07 0 0 2158
elmondaná valki hogy az a jobboldali címer mi a franc a banneretekben ?

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

amennyiben tetszik akkor a

wagnerur@satimex.tvnet.hu

e-mail cínre küldjetek egy mailt mely szerint a bannert a

http://www.tar.hu/cmhungary/ck.jpg

képre akarjátok cseréltetni !

Hajrá Loki !
Forza Utrecht !

nem akarok "belepofázni" a topikotokba, a döntés természetesen a tiétek !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!