Keresés

Részletes keresés

Laposaföld Creative Commons License 2021.11.02 0 0 1169

Egy biztos, nem a játékosok igazolták magukat. Csapattá kellene válniuk, de ez eddig nem sikerült. Nem segített az sem, hogy Kemenes kb 2 hónapig nem volt. Ez pedig egyértelműen a szakmai stáb és Szabó Bence felelőssége. Szerintem nem feltétlenül rosszabb a játékosállomány, mint pl.Kecskeméten, sőt. Ki kellene hozni belőlük azt, amit lehet. Aki öncélú, azt a padra kell ültetni. 

sergiototta Creative Commons License 2021.11.02 0 0 1168

Vannak játékosok, akiknek az erőltetését én sem értem (pl Egerszegi), de szerintem a keret összetétele is félrecsúszott. Hogy a keret kialakításáért ki milyen mértékben felelős, azt nem tudom.

Kemenes vagy Szabó Bence rakta inkább össze a keretet, meg persze a pénzügyi lehetőségek is kérdésesek. Bár szerintem mondjuk a Kecsó kevesebb pénzből megy, mint a Kerület.

Barczinak is kb minden meccsen van valami szép/okos megoldása, csak ezzel semmit nem érünk, mert gólja, gólpasszai meg nincsenek, és a pengés megoldások látványosak csak éppen hasznuk nincs.

 

Kemenes számomra abban az értelemben üde színfolt itthon, hogy a meccsekről nem beszél mellé, elmondja, ha gyengék voltunk. Szemben mondjuk Farkas Norbi pr harsonás kommunikációs ámokfutásaival.

Persze ettől még lehet Kemenes gyenge edző.

Előzmény: Laposaföld (1167)
Laposaföld Creative Commons License 2021.11.02 0 0 1167

Azért itt a legnagyobb baj a szakmai vezetés. Ha nem megy a sztároknak, akkor talán időben kellene váltani. A Kecskemét cserélt szünetben, a Kerület meg várja, hogy gólt kapjon.  A kezdőben van nem egy játékos, aki csak a tökét vakargatja.

Előzmény: sergiototta (1165)
ingersheim Creative Commons License 2021.11.01 0 0 1166

A Szolnokot valamilyen úton-módon verni kéne a hétvégén, különben rendesen leszakadunk. Az eddigi teljesítmény nagyon harmatos.

sergiototta Creative Commons License 2021.10.31 0 0 1165

Ujabb sima vereseg. A kapusunk volt a legjobb. A sztar igazolasaink semmit nem ernek. A csapat se jatszani, se kuzdeni nem tud. Nem igazan hiszem, hogy ez igy eleg lehet a bentmaradashoz. A telen komoly valtozasok kellhetnek, remelhetoleg addig nem szakadunk le menthetetlenul.

sergiototta Creative Commons License 2021.10.25 0 0 1164

Nem tudom ki véd most U21-ben, de szerintem Balázs is simán bekerülhet abba a bizonyos noteszbe.

Ő mondjuk még az U19-be is beférne a kora alapján. Van abban a srácban fantázia és még mindig nem töltötte be a tizennyolcadikat.

Előzmény: doncike (1163)
doncike Creative Commons License 2021.10.24 0 0 1163

"Schuszter két góljának nagyon örültem, bírom azt a srácot nagyon"

 

Ha nem miatta jött Gera, talán akkor most bekerült a noteszába.

Előzmény: sergiototta (1162)
sergiototta Creative Commons License 2021.10.24 0 0 1162

Jó kis meccs volt, most végre a mi oldalunkra dőltek el a kulcspillanatok, nekünk pattantak jól a labdák.

Schuszter két góljának nagyon örültem, bírom azt a srácot nagyon.

 

Kint volt a meccsen Gera Zoli is, gondolom a Siófoknál lehet valaki U válogatott. Meg deutsch is kint volt, de ő a szünetben szerintem lelépett miután a fiát lekapták.

 

Siófokról számomra meglepően sokan jöttek és néha remekül szóltak.

 

Még mindig a vonal alatt vagyunk, de talán erőre kap a csapat. A mai után optimista vagyok, nagyon jó lenne Kecskeméten is pontot szerezni.

A szezon elején Kemenes hiányzott a padról nagyon, nélküle egyáltalán nem volt senki a vonal mellett, aki ilyen erővel/energiával tudja irányítani a csapatot. Ennek a csapatnak azt gondolom, hogy szüksége van az Ő "vezénylésére".

G666 Creative Commons License 2021.10.24 0 0 1161

Mint a falat kenyer…

ingersheim Creative Commons License 2021.10.24 0 0 1160

Nagyon kellett ez a három pont!

Előzmény: doncike (1159)
doncike Creative Commons License 2021.10.24 0 0 1159

Némiképp (legalábbis számomra) váratlan, de nagyon fontos győzelem a Siófok ellen.

Mindkét gólunkat egy 19 éves srác szerezte.

pingvink Creative Commons License 2021.10.20 0 0 1158

lesz ma egy csákvár szolnok bepótolt meccs, amely nagyon jo lenne ha nem hazai gyozelemmel zarulna..

doncike Creative Commons License 2021.10.19 0 0 1157

Micsoda paradoxon! :D

 

Igen, nyilván az is benne volt a pakliban, hogy ha nagyon muszáj, a Vasas berámolt volna még egyet.

De a szezon elején, meg egyébként is, egy szúk, egygólós angyalföldi vereséget bárki aláírt volna. Nem ezeken a meccseken dől el a bennmaradás, hanem az alsóházi csapatok ellen otthon elszórt pontokon.

Előzmény: sergiototta (1156)
sergiototta Creative Commons License 2021.10.19 0 0 1156

Ha iksz a meccs, akkor a Vasas most nem listavezető, hanem harmadik :-)

Persze a tizivel meg lehetett volna az iksz, bár nem vagyok abban biztos, hogy a Vasas nem tudott volna újítani és rúgni még egyet. A tizenegyes után volt pár perc, amikor tudtunk nyomni, de utána csordogált csak a meccs, a Vasas uralta 10 emberrel is a történéseket.

Előzmény: doncike (1155)
doncike Creative Commons License 2021.10.19 0 0 1155

Azért egy tizit illett volna berúgni és akkor arról beszélnénk, hogy micsoda bravúr a pontszerzés a listavezető otthonában.

Előzmény: sergiototta (1154)
sergiototta Creative Commons License 2021.10.19 0 0 1154

Tegnap számomra meglepően sokan voltunk a vendégben.

 

Kemenes nyilatkozata reális, üde színfolt a hazai nyilatkozatok közt, de ettől még a csapat magabiztosan robog a kiesés felé. Miközben a szintén újonc Kecskemét a dobogón van.

Szerintem el lett b*szva az átigazolási szezon, ezek a levitézlett ex nb1-s sztárok nem hozzák az extrát. Fejes jó, de a többieknek szerintem nincs komoly hozzáadott értékük.

Fejben, mentálisan is gyenge a csapat. Nem múlt rajta semmi, de Rajczi helyett, inkább valami fiatalnak kellene adni azokat a játékperceket, amiket Ő kap.

 

 

 

pörgeszurkol Creative Commons License 2021.10.04 0 0 1153

Szevasztok!

 

Nézzétek el nekem ezt az önreklámot, de mivel lehalt a Facebook, kell:

 

https://porgegrundol.blog.hu/2021/10/04/egyre_nagyobb_a_gaz_a_gazgyarnal

 

Külön bocs, hogy pont nem is a Kerületről írtam, de mégiscsak Óbuda (meg hét Gázgyár-topik nincs), meg aki akar, könnyen visszaolvashat itt ON posztokat is az elmúlt hetekből. ;)

G666 Creative Commons License 2021.10.04 0 0 1152

Amugy Mohanak mar teljesen lealdoztak, hogy tegnap mar cserekent sem lepett palyara?

identifikátor Creative Commons License 2021.10.04 0 0 1151

jobb is, hogy nem mentem ki.

Előzmény: sergiototta (1148)
sergiototta Creative Commons License 2021.10.04 0 0 1150

Pont a Csaba az egyetlen csapat a tabella utolsó harmadából, akivel még nem játszott a Kerület.

Elment az őszi szezon fele, a meccsek nagy részét hátul lévő csapatok ellen játszotta a csapat és így van kieső helyen. Finoman szólva se tűnik ígéretesnek a dolog.

Persze nézzük pozitívan és kapaszkodjunk abba, hogy a jelenlegi listavezető ellen meg sikerült pontot szerezni.

Előzmény: ingersheim (1149)
ingersheim Creative Commons License 2021.10.03 0 0 1149

A Békéscsaba is jól beragadt...

Előzmény: sergiototta (1148)
sergiototta Creative Commons License 2021.10.03 0 0 1148

Nekem nagyon nem szimpatikus az üllői úti dózsa klub modell, de ettől még a többség erre izgul rá, de ez itt nagyon off.

 

A mai meccsért nagy kár, hozni kellett volna. Ez a Csákvár volt idén eddig a leggyengébb ellenfelünk és sikerült egy ikszet összehozni.

Borvető, Balázs, Barczi jó volt. Szerintem Szalai, mint csk nem engedhet meg magának egy ilyen kiállítást.

 

Kleisz erőltetését továbbra se értem, Angyal-Tóthot vagy Lukát én megnéztem volna ma. Illetve Schusztert én nagyon bírom, de nekem úgy tűnik, hogy csereként beállva hasznosabb. Vagy csak ma nem volt jó napja.

 

A bíró igazi barom volt, de nem múlt rajta semmi.

 

Előzmény: identifikátor (1147)
identifikátor Creative Commons License 2021.10.01 0 0 1147

A Fradinál lassan egy magyar játékos se játszik, ezt nem nevezném aranykorszaknak:) Zsoldosoknak csápol a sok divat. Régen Miskolcon 10 ezer néző volt alapból egy bajnokin....most a Nyíregy ellen összejött 5000.... persze hétköznap meg oltási....de akkor is kevés.

Előzmény: sergiototta (1146)
sergiototta Creative Commons License 2021.10.01 0 0 1146

Hétközi forduló, nb2, nem vonzó ellenfél, a saját csapatuk is gyenge, szerintem nem rossz az a ~2000 néző.

Ha megnézed a Fradinál egy Mezőkövesd ellen szombaton volt 5-6k ember, úgy, hogy a Fradinak most aranykorszaka van, nemzetközi csoportkörrel, van minden, zizibambi körhinta.

 

Előzmény: identifikátor (1145)
identifikátor Creative Commons License 2021.09.30 0 0 1145

ha Diósgyőrben ilyen üres a stadion, akkor azt hiszem eltemethetjük a magyar focit.

Előzmény: sergiototta (1144)
sergiototta Creative Commons License 2021.09.29 0 0 1144

Kiraly volt, bevallom kishitu voltam es sima zajora szamitottam, erre jott a bravur. Hazaiaknal szolt a kurvagyenge, nekunk ezt orom volt hallgatni. 😀

identifikátor Creative Commons License 2021.09.29 0 0 1143

Szar a Diósgyőr 

Előzmény: ingersheim (1142)
ingersheim Creative Commons License 2021.09.29 0 0 1142

Diósgyőrben jó az x

Előzmény: ingersheim (1141)
ingersheim Creative Commons License 2021.09.29 0 0 1141

Minimum az ikszet szurkolják ki!

Előzmény: identifikátor (1140)
identifikátor Creative Commons License 2021.09.29 0 0 1140

15-20

Előzmény: ingersheim (1139)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!