Keresés

Részletes keresés

Blumo- Creative Commons License 2009.02.27 0 0 434
Off:
Hellooooo Mi?
:D
Hogy ne örüljetek megjöttem én is:D

Visszatérve a témához. Az indexen fórumozók a normálisabbak közé tartoznak, remélhetőleg a hülyébb meg nem tud majd regisztrálni. :)

On:
Vasárnapi kilátások. Rég nem hiszek már a mesékben, de sokmindent láttam. Fehérvár mindig is mumus volt, nehéz ott nyerni, akármilyen is a fehérvári csapat. Viszont amikor nagyon nagyon kellett 2003 as szezon tudtunk akár 21ről is fordítani. Reméljük a legjobbakat. Aki tud jöjjön. Győzelembe kell hajszolni a srácokat. Talán ha nyerünk még a Bialeket is megtapsolom... :D De csak mert sportember vagyok:D
mögb Creative Commons License 2009.02.27 0 0 433
Már van itt, hiszen itt van pirosfekete az egyik legnagyobb: "légyszi, légyszi mondjatok valamit" sztár
Előzmény: Jay-X (425)
pirosfekete01 Creative Commons License 2009.02.27 0 0 432
Rodgersben bízom,magyar mezőnyben lábon akárkit (le merem írni) megver,betör falt/ziccer.
Mulligan 2hete velünk van már,valamit kell virítani.
Banks szokásos,20pontját hozza majd akárki mellett.
Bialek meg nem tudom...Arra gondoltam mi lenne ha nem játszana,mondjuk úgy soha.Na jó 3percet a 4.negyed végén.Nem játszik,nem hoz eredményt,nem kap pénzt,lelép.

Ha a 4légiós egyszerre kapja el a fonalat,és magával ragad 1-2 magyart,akármi is lehet.
Ha... :(

MTE!
Jay-X Creative Commons License 2009.02.27 0 0 431
Az szomorú...
Előzmény: realfan (428)
realfan Creative Commons License 2009.02.27 0 0 430
A körülményekhez képest ha nem is sokan, de páran leszünk.

De esélylatolgatásba sem érdemes bocsátkozni az utóbbi hetek játékát látva. Akkor játszottunk a legjobban, amikor a Paksot annyira szorongattuk, mint a Hegyvidék... Idegenben totál betlik sorban. Nem csodálkoznék, ha az Albacomp is ellenünk találna rá újra a jó tripladobóformára.

Bell pedig tuti virít majd rendesen. A közte és Bialek közti sebességkülönbség zongorázható, Banks besegítése le sem kottázható, szóval a bohócnak elég lesz egy picit akarnia, és negyedenként ötször fog zsákolni úgy, hogy a triplától indul.

Én azt mondom, hogy egyetlen esélyünk, ha végigrohanjuk a meccset, sok betörés, sok faultkiharcolás, ilyenek. De ezt mondom azóta, amióta kiderült, hogy nem lesz centerünk. Az úgy szeptember. Semmi nem változott, hát eredmény sincs...
Előzmény: CSabesz (429)
CSabesz Creative Commons License 2009.02.27 0 0 429
Meghatározó lehet, hogy Banks akar-e bizonyítani korábbi munkaadója ellen. Abban biztos vagyok, hogy Rodgers mind Simont mind Hangát leradírozhatja, ellenben Belltől nem várható újabb betli.

A posztonkénti összevetésben mondjuk nem felétek billen a mérleg nyelve.

Menjetek sokan, akkor megremeghetnek a hazai kezek,lábak.
Előzmény: realfan (427)
realfan Creative Commons License 2009.02.27 0 0 428
Hát amennyire én tudom, néhány "személyes kedvencem" a vendégkönyvből már jóval 13 felett jár. Na ez az, ami még elkeserítőbb.
Előzmény: Jay-X (425)
realfan Creative Commons License 2009.02.27 0 0 427
Az a baj, hogy Fehérváron pedig így nem sok esélyünk van. Normál körülmények között lenne (na persze úgy 40 százaléknál akkor sem több), hiszen most inogtak meg először a bajnokságban, és a vasárnap dél szerintem nekik árthat többet... Meg a Rodgers-Banks páros még így is hozhat 8-10 kiharcolt faultot fejenként, az Alba-kispadtól pedig nem szarnánk össze magunk.

De... Ismerve a körmendi helyzetet, megint azt vizionálom, hogy már az elején elhúz az ellen, aztán kicsit magunkra találunk, félidőig feljövünk 10 pont körülire. Gondolnánk, hogy "most egy jó kezdéssel", de ehelyett gyorsan mínusz húsz, meccsfeladás, mínusz harminc, és ki tudja mi a vége.

Meglátjuk mi lesz, de egy biztos, hazafelé lesz idő iszogatni. :)
Előzmény: bio22 (424)
Lecso11 Creative Commons License 2009.02.27 0 0 426

A jó öreg Hínárotokat nehéz felülmúlni :)

Nálunk is ez megy a fórumon egyébként...

Előzmény: Törölt nick (421)
Jay-X Creative Commons License 2009.02.27 0 0 425
reméljük a 13 éves pattanásos megmondók nem találnak ide :)
Előzmény: bio22 (424)
bio22 Creative Commons License 2009.02.27 0 0 424

Egyetértek Veled, márc.18 és márc 21., Kaposvár, Kecsó, addig mindenképp várni kell.....aztán kiderül. Talán félnek hogy összejöhet? Mennyit lehet megtakarítani 1 hónap alatt?

Bár azt nem értem, ha pl. Bialeket eddig nem lehetett elküldeni a szerződése miatt, akkor hétfőtől oké, vagy ha mindenki megy az már benne van a szerződésében?)

 

Egyébként továbbra is "szent" meggyőződésem,  egy normális 1-es és 5-ös....ennyi kellett volna.

 

("otthon" mex63 vagyok és én is úgy látom szép lassan át kellene ide hurcolkodni, mert még a végén miattunk nem jutunk be a 8-ba...)

Előzmény: realfan (418)
Jay-X Creative Commons License 2009.02.27 0 0 423
Ultra nagy gáz lenne lefékezni, nem is értem hogy gondolhatnak erre...
Előzmény: realfan (418)
CSabesz Creative Commons License 2009.02.27 0 0 422
Nálunk ez nem probléma, merthogy nincs ilyen...;-)
Előzmény: Törölt nick (421)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.27 0 0 421
A vendégkönyvvel/fórummal való köcsögölés jellemző a magyar klubokra.
CSabesz Creative Commons License 2009.02.27 0 0 420
Ezt már csak a kupaszereplés miatt sem értem. Azt is feladjátok?

Alakulhatnak úgy az eredmények az alapszakasz végéig, hogy legyen esélyetek a 8-ba kerülésre, bár igaz, hogy ha buktok vasárnap, akkor már nem csak a saját kezetekben van a siker lehetősége.
Előzmény: realfan (418)
pirosfekete01 Creative Commons License 2009.02.27 0 0 419
"....publicisztikák gyöngyében, a KKC Infóban...."
:)))) Azt aki hegeszti??
Mit szoktunk visítani rajta....

MTE!

u.i Kimaradt egy nap,tényleg ideköltözik a vendégkönyv? juj de izgulok! :D
realfan Creative Commons License 2009.02.27 0 0 418
Hát azt mondják, nyáron könnyen elképzelhető, hogy bezárják. Mivel "sokan visszaélnek vele, és ... feleslegesen keltik a feszültséget". Persze ha valamit nem tudunk kezelni, nem biztos hogy mindjárt meg kell szüntetni. Ez megint egy "problémacsinálás". Mint amikor a publicisztikák gyöngyében, a KKC Infóban a bajok közepette mindkét oldalon csak a vendégkönyv színvonalával foglalkoztak. Mintha az lenne a legnagyobb gond, és ezáltal minden további probléma gyökere...

Amúgy, ha páran átjönnek ide, akkor tényleg kíváncsi lennék a véleményetekre erről "ha vasárnap kikapunk, lefékezünk" ötletről! Én ezt semmiképpen nem tudom megérteni. Március 18-ig várhatnánk...
Előzmény: CSabesz (417)
CSabesz Creative Commons License 2009.02.27 0 0 417
Ez a vendégkönyv bezárás mennyire komoly?
Előzmény: realfan (416)
realfan Creative Commons License 2009.02.27 0 0 416
Igen-igen. Mi is előre fogunk menekülni? :)
Előzmény: Jay-X (415)
Jay-X Creative Commons License 2009.02.27 0 0 415
Lehet, hogy fel kell éleszteni a topikot :)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.21 0 0 414

Sziasztok,

 

http://www.szon.hu/hirek/sport/nykk/cikk/sorsdonto-meccs-a-kormenddel/cn/news-20080321-11463416

 

Itt lesz majd online-közvetítés a meccsről!

 

Hajrá, NYKK! :)

archie24 Creative Commons License 2007.01.31 0 0 413
Hello!

Szombaton (Olaj-MTE meccs apropóján!) 15 óra után nem sokkal a Szieszta nevezetű helyen lesz találkozó.
Itt található meg!

:-)
CSabesz Creative Commons License 2007.01.21 0 0 412
Jó sokan voltatok:

http://www.youtube.com/watch?v=PUxVJ8pXWzM

http://www.youtube.com/watch?v=Hetzsn-Ucz0

Előzmény: Dávid0001 (411)
Dávid0001 Creative Commons License 2007.01.19 0 0 411
Holnap mindenki Zalaegerszegre!
vanekúr Creative Commons License 2006.11.10 0 0 410
Kedves Szurkolók!

A mai nappal elindítottuk új, országos szintű szurkolói weboldalunk első szakaszát.

Ez az oldal a www.szurkolok.hu

Működésének lényege a következő:
Rövid regisztrációban jelezi a szurkoló, hogy melyik csapat drukkere. Ezután belép és értékeli kedvenc csapatának lejátszott mérkőzését. Jelen esetben a már lejátszott 5 (6) forduló meccseit. Itt osztályozni kell 1-től 10-ig terjedő skálán a pályára lépett saját és az ellenfél játékosainak teljesítményét, az edzőket és a játékvezetők bíráskodását. Mindig csak és kizárólag a saját csapat meccseinek résztvevőire szavazhatunk. (Tehát például a kaposvári és szombathelyi drukkerek a KKK-FALCO meccsre, míg a dombóvár és debrecen szurkolói a Vadkakasok-Dombóvár KK meccs résztvevőire. Ez a módszer kiegyenlíti a saját szurkoló táborok elfogultságát, és reális eredményt mutathat a résztvevők produkciójáról. Természetesen, mivel az oldal folyamatos fejlesztés alatt áll, ezért néhány menüpont és lekérdezései szempont még nem működik, de rövidesen ez is megoldódik. Az eredmények menüpontban láthatóak lesznek a csapatok, edzők, játékosok, bírók toplistái. Megtudhatjuk majd megfelelő számú értékelés után, hogy adott játékost a szurkolók hogy látták egy-egy meccsen és az összesített eredménye, hogy viszonyul a csapattársakéhoz, valamint a bajnokság többi játékosához. Hogy melyik bírót hogy értékelik a szurkolók. Ki a legjobb és persze a legrosszabb sípmester. Ezek mellet még sok érdekesség lesz az oldalon, ami miatt szintén érdemes lesz gyakran meglátogatni.

Kedvcsinálónak ennyit szerettünk volna leírni. Minden kedves szurkolótól várunk észrevételt, építő jellegű kritikákat és elsősorban ötleteket.

Webmester (info@szurkolok.hu)


szszabo Creative Commons License 2006.10.30 0 0 409
Köszönöm!
A hivatalos oldalt én is megtaláltam, csak itt kb. 2*2 cm-es méretben találtam meg a régi címert. Ráadásul, most, hogy új címerünk lett, a régi nincs is fent az oldalon.
Arra gondoltam, hátha valakinek megvan egy kicsit nagyobb méretben???
Előzmény: Jay-X (407)
CSabesz Creative Commons License 2006.10.12 0 0 408
nem pörög a topic....
Előzmény: Jay-X (407)
Jay-X Creative Commons License 2006.10.12 0 0 407
www.bckormend.com
Előzmény: szszabo (406)
szszabo Creative Commons License 2006.10.12 0 0 406
Sziasztok!
Nagyon megköszönném, ha tudna valaki segíteni!
Keresem a csapat címerét, de nem találom a neten sehol. (Nincs kizárva, hogy csak én nem találom...) Szóval ha valaki tud segíteni, kérem jelezze!
Köszönet!
Szilárd
Előzmény: CSabesz (405)
CSabesz Creative Commons License 2006.08.15 0 0 405

Hi,

 

Lehet tudni kik lesznek az ellenfelek a Göcsej kupán?

 

Rajtunk kívül persze,....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!