Keresés

Részletes keresés

Hanulu Creative Commons License 2020.01.29 0 2 1112

Régóta.

 

"Az Alaptörvény VI. cikkében biztosított személyes adatok védelméhez való jognak eszerint az a tartalma, hogy mindenki maga rendelkezik személyes adatainak feltárásáról és felhasználásáról. Személyes adatot felvenni és felhasználni tehát általában csakis az érintett beleegyezésével szabad; mindenki számára követhetővé és ellenőrizhetővé kell tenni az adatfeldolgozás egész útját, vagyis mindenkinek joga van tudni, ki, hol, mikor, milyen célra használja fel az ő személyes adatát...." és így tovább 

 

Szép kis világ lenne, ha besétálnék az orvoshoz, elkérném az orvosi leleteid, az ideadná én meg kiírnám egy nyilvános fórumon. Ne haragudj, de ha akarja megosztja ő vagy a klub az ő beleegyezésével. Ha műteni kell valakit (pl. elszakadt szalag, levált porc) azt általában megírják. Kisebb sérülésekről, rehabról érthető okokból egyik klub sem ír litániát és teszi közzé adott játékos ambulánslapját és mellé a javasolt terápiát.

Előzmény: RnD (1110)
RnD Creative Commons License 2020.01.29 -4 5 1111

Az Újváros - Alba Fehérvár MK-meccs itt visszanézhető:

 

https://www.youtube.com/watch?v=JnEG9Ipmybw

 

 

Előzmény: Süni2 (1108)
RnD Creative Commons License 2020.01.29 -4 5 1110

Nem tudom mióta lett nálunk 'személyes adat' az hogy egy sportolónak milyen sérülése van/volt, de egy-két éve még erről teljesen szabadon lehetett írni, a sérülés tényéről és a műtétről is. Ezen kívül külföldi kézis honlapokon - francia, orosz, német - máig lehet a játékosokról ilyen információkat olvasni.

 

Nálunk viszont úgytűnik hirtelen 'titkosították' ezt is....:S

Hanulu Creative Commons License 2020.01.29 -1 1 1109

Van itt ez a nick létrehozási lehetőség. Nem írnád át hazugságyárra? Mennyi stabil ez a kilenc hónap? Mint a meséd Lakatosról és Kácsorról vagy Pena szalagszakadásáról?

Nem volt második vizsgálat, egy vizsgálat volt Pesten. MRI + diagnózis. Orvosi adatot nem fogok megosztani, legyen elég amit írtam. Viszont te befejezhetnéd ezt a valamit amit csinálsz, mert egyszer megütöd azt a csinos kis bokácskád.

Előzmény: Törölt nick (1101)
Süni2 Creative Commons License 2020.01.29 -3 1 1108

Ha valakinek van információja arról, hogy döntetlenezett a Fehérvár az Újvárossal, véletlenül se tartsa magában.

Bamberg58 Creative Commons License 2020.01.29 -3 2 1107

Az meg, ezért kell időben visszavonulni. Ezt mindenki maga érzi ...vagy néha nem!? Görbe se igen. Nagy L szerintem pl még simán játszhatott volna egy évet, de a csúcs közelében kell abbahagyni és nem megvárni, hogy lekiabáljanak.

Előzmény: Gojira (1100)
Fradista Utazó Creative Commons License 2020.01.29 -1 0 1106

(A német riporter most a Bietigheim - Metzingen meccsen Luisa Schulzét Svenjának nevezte. Svenja Schulze a szövetségi környezetvédelmi miniszter ;-)). 

(A meccsnek amúgy mindjárt vége, és simán vezet a Bietigheim). 

Előzmény: Fradista Utazó (1105)
Fradista Utazó Creative Commons License 2020.01.29 -1 0 1105

Mondjuk egy ilyen nyelvbotläs szerintem belefér. Mondott ennél nagyobb butaságokat is. 

Előzmény: schanc (1103)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.29 -4 2 1104

A bírók kicsit megsegítek a Vácot.

schanc Creative Commons License 2020.01.29 -1 1 1103

Aszongya Varga Ákos: "Szabó Zoltán csapata, a Vác..."

RnD Creative Commons License 2020.01.29 -4 5 1102

'Három hét rehabja volt....'

 

Mi volt a probléma a térdével....? Porc....?

Előzmény: Hanulu (1094)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.29 -6 1 1101

De igaz.

A 9 hónap a második vizsgálat után dőlt meg, járj utána.

 

Előzmény: Bamberg58 (1095)
Gojira Creative Commons License 2020.01.29 -5 1 1100

Megvolt annak az oka, hogy miért bunkóbenéztünk. Nem volt ő olyan ártatlan bárány.

Előzmény: Bamberg58 (1099)
Bamberg58 Creative Commons License 2020.01.29 -3 0 1099

Hát ez az! Még nagyon kisgyerek voltam amikor bunkóbenéztek! Addig nem szabad eljutni!

 

Előzmény: Hanulu (1098)
Hanulu Creative Commons License 2020.01.29 -3 2 1098

Ilyenkor mindig az a kérdés milyen minőségben. Ha jövőre is hozza teljesítményben amit ebben a szezonban, a Loki már jól járt. Aztán Bulath biztos befejezi, nem játszik Görbiczanitásat.

Előzmény: sin.tér (1096)
ducikenyér Creative Commons License 2020.01.29 -8 0 1097

Kell a válogatottba is! Nehogy már Tóth G. és Zácsik-féle bohócokkal játsszuk le..

Előzmény: Bamberg58 (1095)
sin.tér Creative Commons License 2020.01.29 -1 1 1096

+1 évekkel sokáig ki lehet húzni, ha nem jön sérülés.

Előzmény: Hanulu (1092)
Bamberg58 Creative Commons License 2020.01.29 -3 3 1095

Ez jó hír! Azt gondolom a klubszimpátia ellenére, itt a legkedveltebb játékosok egyike és ugye ő a magyar kézilabda egyik legnagyobb, legkülönlegesebb tehetsége. Szorítok, hogy mielőbb rendben legyen. Remélem az sem igaz, hogy a térdével visszatérő probléma van?

Előzmény: Hanulu (1094)
Hanulu Creative Commons License 2020.01.29 0 4 1094

Három hét rehabja volt. Talán a törökök ellen már lesz nevezve. De az is megeshet, hogy még nem kockáztatják a játékát. Szerintem legkésőbb csehek vagy Vác ellen már játszik. Semmiképp nem 9 hónap, ahogy itt írta a hazugsággyártó.

Előzmény: Bamberg58 (1093)
Bamberg58 Creative Commons License 2020.01.29 -2 0 1093

Vámos mikor lesz játékra kész? 

Előzmény: Hanulu (1092)
Hanulu Creative Commons License 2020.01.29 -1 4 1092

Bulath vállalt még egy évet a Lokiban.

RnD Creative Commons License 2020.01.28 -4 5 1091

...akkor még kimerítőbb lehetett. Ilyen rossz időpontban MK-meccset játszani, hát nem mondom.

Előzmény: Törölt nick (1090)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.28 -1 0 1090

Vasárnap volt az a kupameccs, utána repcsi törlés egy nap utazás....

Előzmény: RnD (1089)
RnD Creative Commons License 2020.01.28 -3 5 1089

A Szombathely-Loki meccs szinte nézhetetlen volt (23-39 lett egyébként).

 

A 'hazai' csapatnál nem nevezték Bandelier-t, Jovetic-et, Tomasevic-et, Gorilszkát és Virág Noémit, a Loki úgy nagyjából teljes kerettel állt ki (a sérülteket nem számítva) csak Bulath és Szabó Dorci nem játszott pluszban még. Persze az ellenfél játékerőben ebben az összeállításban egy másodosztályú középcsapatnál nem jobb, ezért hamar eldőlt a meccs, úgy is hogy a Loki játékosok is holtfáradtak voltak. Oguntoyét és Varsányit lehet kiemelni, még a fiatalok is (Borgyos Panna vagy Arany Rebi) sem tudtak koncentrálni. Persze teljesen érthető, a szombati kupameccs és utána a viszontagságos repülőút épp elég volt mindenkinek.

 

És közönség sem volt, de legalább a LED-falakat is leszerelték így nem villogtak ott a háttérben össze-vissza. Ennyi jó azért elmondható erről a meccsről....:)

Előzmény: Csuloktata (1088)
Csuloktata Creative Commons License 2020.01.28 -1 0 1088

Nem értem ebben a formában mi értelme a kupának. Nyűg mindenkinek?

Előzmény: RnD (1087)
RnD Creative Commons License 2020.01.28 -3 5 1087

Vasárnap volt a Kisvárda elleni meccsük, ahol nagyon jól játszott a Szombathely. Megértem hogy most két nappal később nem akarnak újra felpörögni.

 

Amúgy szerintem a Loki sem ma akar sziporkázni, nekik is púp ez a meccs a hátukra. Ha sakk lenne, akkor tíz lépés után szerintem megegyeznének egy döntetlenben:)

Előzmény: Imrikfalva (1086)
Imrikfalva Creative Commons License 2020.01.28 -1 0 1086

Fontosabb az nb1, már fel is adta a meccset a Szombathely,  mintha ez jönne le belőle:

Szombathelyi Női Kézilabda
29 perce ˇ
SZKKA - DVSC kupameccs előtt
- Nagy energiákat emésztett fel a vasárnapi győzelmünk, ezért azok a játékosok akik végig pályán voltak, pihenőt kapnak a kupamérkőzésre. Fontos feladataink vannak még az évben, nem kockáztathatunk esetleges sérülést.A fiatalok rutinszerzését, fejlődését szolgálja elsődlegesen a mérkőzés - fogalmazott érdeklődésünkre a ma esti meccs előtt Marosán György vezetőedző, akitől azt is megtudtuk, hogy Tomasevic, Bandelier, Gorilska, és Jovetic pihenő, Virág sérülés miatt nem lesz kerettag.
A zárt kapus meccs 18 órakor kezdődik Mosonmagyaróváron.
A kupameccsről a debreceniek által adott közvetítést mi is átvesszük!
Kattints majd a szombathelyikezilabda. hu-ra!
Hajrá SZKKA, hajrá csajok, VELETEK vagyunk

Gojira Creative Commons License 2020.01.28 -2 1 1085

"és nem volt idejük biztosítani a feltételeket ahhoz, hogy nézők is lehessenek (jegyárusítás, biztonsági őrök, stb., stb.)."

 

Be lehet ingyen is engedni a nézőket. Ez leginkább azt mutatja, hogy a klubok/MKSZ szükséges (esetenként szükségtelen) rossznak tekintik a szurkolókat/érdeklődőket.

 

Előzmény: Fradista Utazó (1082)
RnD Creative Commons License 2020.01.28 -3 3 1084

Ez már a korábbi hsz-ekből is kiderült, miattam nem kellett volna elismételni:)

Előzmény: Fradista Utazó (1082)
Imrikfalva Creative Commons License 2020.01.28 -1 0 1083

Amúgy érdekes, hogy a pártkatonás mksz már ki akarta jelölni a két zártkapus nb1-es meccset, s noha nem írták bele a határozatba, de valami okos rájött, hogy mivel MK meccsen volt az affér, így csak MK-meccsen lehet letölteni a büntit. Így is volt olyan, hogy majd' 10 év telt el, amíg nem volt hazai rendezésű MK-meccs a lebonyolításból kifolyólag, s lehet, most sem lesz egy darabig, máris 2 év telt el hazai meccs nélkül ebben a versenysorozatban. 

Előzmény: Fradista Utazó (1081)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!