Keresés

Részletes keresés

shu14 Creative Commons License 2022.04.14 -6 0 46589

Gabit alapból kivételnek írtam, de igen, igazából ő se volt sokkal jobb idén, egy picit gyorsabbnak láttam, és végig tartotta a súlyát. Amúgy lehet, hogy hektikusan fogalmaztam, mert nem volt kivehető a fő üzenet: arra próbáltam utalni, hogy a játékosok nagyon nagy többsége idén gyengébb volt, mint 1-2-3 éve. És aki esetleg erősebb (pl. Danny, Iza), az inkább azért volt, mert pl. tavaly csak félidőben érkeztek, helyzeti hátránnyal, Izát pedig a sérülése is hátráltatta akkor.

Előzmény: Djani31 (46587)
Djani31 Creative Commons License 2022.04.13 0 2 46588

A második évadot lehet azért húzták el annyira mert pont karantén időszak volt, mindenki otthon volt este, a női győztes 108 napot volt versenyben, az első naptól bent volt, még Bálint teljesített tavaly hasonló hosszúságú etapot mert Gréti két hónappal később érkezett. Szerintem ott kellene kezdeni hogy a játékosokkal tudatják mennyi időre készüljenek de ahol hetente változnak a szabályok ott ez nehéz dolog.

Előzmény: A közvetítés hamarosan... (46579)
Djani31 Creative Commons License 2022.04.13 -4 3 46587

Szerintem nem volt jobb Gabi mint két éve, akkor fejben nagyon ott volt a végén, most nem vagy nem annyira érdekelte az egész, ügyességit se jól választotta, bár jól ment neki is de Grétinek is, pont az alsó kislabda dobást gyakorolta mikor Bálinttal beszélgettek az utolsó héten, mintha előre tudta volna hogy az lesz a feladat. Én a helyében a léghokit választottam volna mint két éve Dorci ellen, az pont olyan mint a rúddobálás, nem lehet gyakorolni mint a homokszákot, karikát, botot vagy kislabdát és Gabi arra mindig hamar ráérzett. Arra is kíváncsi lennék hogy a harmadik évadosok hogy teljesítenének két-három év kihagyás után, előnyben voltak azzal hogy nekik kb fél éve fejeződött be az előző verseny.

Előzmény: shu14 (46567)
A közvetítés hamarosan... Creative Commons License 2022.04.13 -1 0 46586

Minden 50% feletti karikafeldobást követelek a tökéletes kategóriába!

Előzmény: Lord Viktor (46584)
A közvetítés hamarosan... Creative Commons License 2022.04.13 0 0 46585

Puszta számok alapján a tényekpluszt már évet óta kaszálni kellett volna. De mégis megéri ott tartani, mert ugyanaz a szerkesztőség 1 órával több anyagot gyárt, és kész a műsor.

Azt mondjuk az okosok, hogy 18-49-hez képest alul kell keresni a több nézőt.

 

https://www.instagram.com/p/CcBZklqNSC8/

Előzmény: Lord Viktor (46583)
Lord Viktor Creative Commons License 2022.04.13 -1 0 46584

Köszönöm! 😊

 

Tervezem végig befejezni a tökéletes dobásos sorozatot az összes évadból, meg még van 1-2 ötletem, de egyelőre megvárom, amíg lejár májusban a csatornámra rádobott 2 copyright strike a TV2 letiltásai miatt.

Előzmény: BitterSweetSymphony (46582)
Lord Viktor Creative Commons License 2022.04.13 0 0 46583

Nyilván, a lóvé a lényeg úgyis. Ha nem kér az Acun Medya olyan sokat, akkor belefér, hogy alacsonyabb a nézettség, ha megéri.

 

Egyébként a 18-49-es adatok voltak kicsit elgondolkodtatóak, mert ott látványosan jobban kikapott az Exatlonnal a TV2, mint a teljes lakosság körében. Persze azért ők azt is látják, hogy hányan nézik vissza a TV2Playen (amin ugye szintén reklámozhatnak), illetve másnap a SuperTV2-n.

 

A Facebookon amúgy szerintem jobban pörög ez a műsor, mint nagyon sok más. Az undormány bulvárstílusból is visszav kéne enni, és lehet akkor nem hánynának be tőle az emberek, hogy a videókra kattintsanak.

 

Őszintén, én nem tudom eldönteni, hogy eredetileg is ilyen rövid évadot terveztek (Monoki áprilisig tartó kölcsönvétele is erre mutat), vagy volt tervben elnyújtás 80 adásig.

Előzmény: A közvetítés hamarosan... (46581)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2022.04.13 -2 1 46582

4. évaddal a sportreality bezárja kapuit

 

Ilyen gyatra nézettség után mondjuk számomra az lenne a meglepő, ha folytatnák.

Ráadásul ez az idei évad vélhetően dupla bukta volt a TV2-nek, mivel éppen idén kellett a szereplőknek összességében a legtöbb gázsit kicsengetniük. De hiába zsúfolják bele a "sztárokat", ha közben elcseszik a műsort.

Tényleg el kéne adniuk valami kompetens csatornának, mondjuk a Netflixnek, ahogy írtad.

 

A te csatornád viszont klassz:) Tervezel erről is tökéletes dobásos videókat?

Előzmény: Lord Viktor (46578)
A közvetítés hamarosan... Creative Commons License 2022.04.13 0 0 46581

https://sorozatwiki.hu/hirek/aprilisban-erkezik-a-tv2-legujabb-magyar-sorozata-evertekelo-interju-fischer-gaborral/

 

"A harmadik évad sikerességét az is mutatja, hogy már nyár elején eldöntöttük, hogy 2022-ben elkészítjük az All Star évadot."

 

Matekozhatnak még, mi legyen. Azt érdemes majd figyelni, hogy alakulnak a számok az RTL-hez képest az egész főműsoridőben. Mert ott pariban voltak gyengébb Exatlonnal is.

Plusz amiről több interjúban is beszél a góré, kevés tv2-s embert igényel, dolgozhatnak a többiek máson. Szerintem simán folytatják.

Előzmény: Lord Viktor (46580)
Lord Viktor Creative Commons License 2022.04.13 -1 1 46580

Igaz, meg aztán a Tények amúgy se a hiteles és objektív tájékoztatás zászlóshajója...

 

Szerintem amúgy az első évados 80 adása teljesen optimális volt, én inkább azt választanám, 3 hetes egyéni szakasszal.

 

Az All Star elfuthatott volna 90-100 adásig, de lehet a szereplők többsége is inkább rövid évadot akart, mondjuk így érzésre csúnyán össze lett csapva a vége. Meg így utólag az, hogy Szandi is szerepet kaphatott egy ilyen rövid évadban, azért eléggé felháborító. 😁

 

Előzmény: A közvetítés hamarosan... (46579)
A közvetítés hamarosan... Creative Commons License 2022.04.13 0 0 46579

Meglepődnék, ha már a tények szerkesztői ismernék a jövő évi terveket. Szerintem ha leteszik a műsort, elő se lehet venni 1-2 év múlva.

Ha lesz folytatás, a hosszát az ideihez hasonlóra kell szabni. 3 hónap se kevés a versenyzőknek, de 5 az túlélőshow.

8-8, feltöltés a 16. és 31. napon, 60-tól egyéni, 70 után indulás haza

Előzmény: Lord Viktor (46578)
Lord Viktor Creative Commons License 2022.04.13 -1 0 46578

Tények

https://tv2play.hu/tenyek/a_hitere_volt_szuksege_15_milliot_nyert

 

Végemondat (04:29):

"Most, 2022-ben a meglepetésekkel teli 4. évaddal a sportreality bezárja kapuit."

 

Azaz nincs tervben 5. évad, jelenleg.

 

Nem is lenne meglepő, ha a esetleg a mexikóiak is befejezik, akkor nem is éri meg csinálni, eddig is az vitte előre a franchise-t, hogy több ország egyszerre használta a pályákat és így mindenkinek költséghatékony volt.

 

Előzmény: Elhaym1 (46576)
Hantufan222 Creative Commons License 2022.04.13 0 0 46577

Már a 4..évadból is van kiesési sorrendes vidi.

 

https://www.youtube.com/watch?v=stj8jmnm96A

Elhaym1 Creative Commons License 2022.04.13 0 0 46576
Elhaym1 Creative Commons License 2022.04.13 0 0 46575

Így van, egyébként az egyéni elején is lehetett volna jobb, ha nem akkor betegszik le. Lázasan, köhögve, náthásan nem lehetett könnyű versenyezni, plusz ott volt neki a derékfájdalom is.

Előzmény: kibicke78 (46527)
Elhaym1 Creative Commons License 2022.04.13 0 0 46574

Volt már ilyen, de nagyon ritka.

Előzmény: Lamner (46565)
Elhaym1 Creative Commons License 2022.04.13 0 0 46573

Jó ez a videó. :D

Előzmény: A közvetítés hamarosan... (46569)
Elhaym1 Creative Commons License 2022.04.13 0 0 46572

Több ilyen normális interjú kellene.

Előzmény: A közvetítés hamarosan... (46571)
A közvetítés hamarosan... Creative Commons License 2022.04.12 0 0 46571
626 Creative Commons License 2022.04.12 0 0 46570

Geri :)

Előzmény: A közvetítés hamarosan... (46569)
A közvetítés hamarosan... Creative Commons License 2022.04.12 0 0 46569

https://www.youtube.com/watch?v=f83a36SS0bE

 

Lebukás! Fischer Gábornak piros a meze. Ez mindent megmagyaráz.

shu14 Creative Commons License 2022.04.11 -6 1 46568

Ja, és két fontos embert kihagytam: Durci szerintem szintén sokat romlott idén, valahogy elbukdácsolt a döntőig, de kieshetett volna jóval korábban, Bogi valóban felette volt kicsit önmagának, de akkor is hozta ezt a szintet sokáig, csak aztán elkezdték a többiek kicsinálni, és nullára írták még az egyéni előtt. Szóval ő se mérhető.

Előzmény: shu14 (46567)
shu14 Creative Commons License 2022.04.11 -6 1 46567

Nem biztos, hogy a statisztika a legjobb mutató, szerintem inkább érzésekről beszélhetünk.

 

Az általad említettek nagy része félúton érkezett meg a saját évadába, ami akkor jelentős hátrány volt, ellentétben a mostani évaddal, ahol Danny kivételével mind kezdő volt, de Danny is megjött 2 hét után, nem volt komoly lemaradása. Emellett sajnos, nem sajnos, akármennyire is utáltam (sőt, nagy részében ki is hagytam) a 3. évadot, mezőnyteljesítményileg talán még erősebb is volt, mint az idei, főleg férfifronton, ahol Fater kieséséig mindig volt legalább egy gyenge játékos a mezőnyben, de volt, hogy 3 is. És női oldalon se volt minden rendben (Szandi, Reni pl.).

 

Szerintem nem teljesen véletlen tehát, hogy főleg a későn érkező 3. évadosok egy része jobb, vagy azonos statot hozott a saját évadához képest. Ettől függetlenül, hogy ki teljesített önmagához képest jobban, egy teljesen más kérdés. Mint mondtam, sok kimaradt nekem tavalyról, de amit láttam belőle, ott Krisz ugyanez a szint volt, Janka ezerszer jobb volt (idén hatalmas csalódás volt, összedőlt egy mítosz a győzelmi esélyeiről), Iza sérülésekkel küszködött, tehát nem volt 100%-ban mérhető, Gréti kivárásra játszott, Danny iszonyat későn érkezett, kis túlzással a vége felé, Bálintka verhetetlen volt, ahogy Nagydani is. Andrist nem tudom megítélni, én idén nem láttam azért olyan bitangerősnek, leszámítva 2 hetet.

 

A 2. évad lemérése nagyon nehéz, mondhatni, ők voltak a pechvogel évad idén, főleg a kék oldalon (Mackó, Viki, Zalán, a meg nem hívott Dévet is idevehetjük), bajnokoldalon Szabó Dorka árnyéka se volt sajnos önmagának, nem tudom, hogy hozott dolog miatt, vagy a csapat hozzáállása miatt, Zozó is gyengébb volt, nem láttam tőle igazán sziporkázó napokat, és már szaltót sem vetett olyan könnyen. Gabi erősebb volt idén egyértelműen, hiába nem nyert. 2 éve szépen kikerekedett, alig bírta magát húzni, talán ez lehetett az oka. Idén nagyon figyelt az étkezésre.

 

Az 1. évadot nem is érdemes említeni, szomorú, hogy mennyire gyengék voltak szinte egytől egyig, all-star szintet csak Geri és Kata képviseltek, de ők is inkább a középmezőny alja/közepe voltak csak. Ezt rá lehet sütni arra, hogy gyengébb volt a merítés, de szerintem pont náluk a kor belejátszott, anno azért a kékek pl. komoly Ninja Warrior múlttal érkeztek, szinte mindegyikük.

 

Összességében, akik szerintem objektíven erősebb szintet hoztak ide, az Gabi, Danny, Iza és talán Andris, de igazából mindnél látni okokat a miértre.

 

 

Előzmény: Lord Viktor (46566)
Lord Viktor Creative Commons License 2022.04.11 0 3 46566

az összes visszatérő, kb. Dannyt és Izát kivéve gyengébb volt, mint a saját évadában. 

 

Ezzel azért vitatkoznék.

 

Akik jobb stattal zárták a csapatszakaszt, mint az évadukban (az a hivatalos stat):

Danny (46%-63%), Gréti (53%-60%), Bogi (55%-60%), Andris (51%-57%), Iza (51%-56%)

 

Akik közel azonos stattal zártak, így az erősebb mezőny miatt ez szerintem jobb teljesítményt jelent:

Gabi (60%-59%) és Krisztián (60%-59%)

 

Bálint pont határeset, el lehet mélázni azon, hogy a 3. évadbeli ellenfelei ellen elért 64%, vagy az idei 61% az értékesebb. Amúgy szerintem ő egyáltalán nem volt rosszabb összességében idén, mint tavaly, egyszerűen szemre nem emelkedett ki annyira a férfimezőnyből és hullámzóbb volt, emellett látványosabb mélypontjai voltak, amiket bár kompenzált nagy szárnyalásokkal, de azok annyira nem maradtak meg, hisz tőle megszoktuk, hogy jól játszik.

Előzmény: shu14 (46561)
Lamner Creative Commons License 2022.04.11 -3 4 46565

Nagy meglepetés volt a reklámnélküliség. Ilyet még sohasem csináltak. Mondjuk a nemváltó műtét népszerűsítésére már nem volt szükség és a főni is hátradőlhetett.

Előzmény: Elhaym1 (46563)
Lamner Creative Commons License 2022.04.11 -7 0 46564

"mozgáskoordináció a lényeg, a rugalmasság, a légiesség. A 20 évesen már merevedő ízületek már hátrányt jelentenek."

 

Majd csak sikerül feloldanod az ellentmondást ezen mondatot és a lentebb már példaként ismertetett több sportágában lévő magasabb évszámok között.Hogy a fenébe nem tudják kitúrni a "laza" 20 év alattiak a náluk jóval idősebbeket.

Eddig még nem sikerült. De tudod mit, nem is kell mert eddig észszerű próbálkozás sem volt bár a tornászokat annak szántad.

Előzmény: shu14 (46561)
Elhaym1 Creative Commons License 2022.04.11 0 0 46563

Reklámmal nem lett volna vége 20:30-ra, meg nem is akarták, hogy a nézők elkapcsoljanak.

Előzmény: BitterSweetSymphony (46539)
BigOldman Creative Commons License 2022.04.11 -6 4 46562

Eléggé rosszul látsz a szemellenződtől

 

Vagy kezdjük sorolni, mikor lejtett a pálya a kékeknek?

Előzmény: lilcsihajj (46557)
shu14 Creative Commons License 2022.04.11 -6 5 46561

>és ő még innen csak erősödni fog.

 

Ezt konkrétan idén is bizonyította, hogy nem, már idén gyengébb volt, mint tavaly.

 

És az összes visszatérő, kb. Dannyt és Izát kivéve gyengébb volt, mint a saját évadában. Az első évadosok szignifikánsan gyengébbek.

 

A számsor pedig azt mutatja, hogy 23-25 éves korban van valaki a csúcson (parkourban, ahol komolyabb izomzat szükséges), a merítés is onnan a legerősebb, az egy darab 36 éves pont olyan outlier, mint Danny. A 17-18-20 éves kevésbé outlier, több van belőlük, ebben a kicsi merítésben is.

 

És bár a parkour és az Exatlon között vannak hasonlóságok, mégsem ugyanaz. A parkourban nincs úszás, nincs mászás, nincs csúszda, nincs vízből kimászás, nincs kúszás homokban. Nem számít úgy a hajlékonyság, a rugalmasság.

 

A szánalmas merevedős faszságod meg kb. először is nevetséges volt, vegyél be Kamagrát, ha ennyire nem tudsz teljesíteni.

Előzmény: Lamner (46558)
lilcsihajj Creative Commons License 2022.04.11 -2 2 46560

Nem értünk egyet viszont jókat vitáztunk amiket ez úton köszönök. Azt hiszem én is elmondtam mindent amit akartam, lépek. Puszi, pacsi mindenkinek.

Előzmény: shu14 (46559)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!