Keresés

Részletes keresés

Blekk Rájgó Creative Commons License 2022.12.25 0 1 4169

Teljesen nem fog megszűnni a seftelés. Amíg marad az engedélymentes fegyvereknél a kizárólag személyes átvételes értékesítés, így is lesz. Bemegy a boltba megvenni a közel lakó polgár, majd frissen-melegében teszi is föl valamelyik adásvételi portálra, akár 50% haszonnal. Ahogy drágul az üzemanyag, egyre jobban megéri, míg valamelyik illetékes elvtársak rá nem utaznak erre. 

Előzmény: fater69 (4164)
asus43 Creative Commons License 2022.12.25 0 1 4168

De miért? gumira töltve eddig sem volt megengedve viselni meg jövőre sem lesz, akkor mi értelme hogy gázgumis vagy csak gumis? 

Előzmény: flobi (4166)
fater69 Creative Commons License 2022.12.25 0 2 4167

A boltban termelői áron való felvásárlás, és nagy haszonnal tovább értékesítés lehetősége megszűnt. Más meg nem nagyon lesz, aki eladja. Aki meg igen, az nem fogja olyan olcsón kínálni, hogy haszonnal lehessen vele seftelni (egy-két hülye persze mindig fog akadni, de nem ez lesz a jellemző). Szerintem leáldozott a gáz-riasztó gumis fegyverekkel való ügyeskedés időszaka.

Előzmény: flobi (4166)
flobi Creative Commons License 2022.12.24 0 2 4166

Azt hiszem tévedsz. Szerintem igencsak nagy keletje lesz jövőre a már meglévő gumis-gázosoknak a viselhetőség miatt. 

Előzmény: fater69 (4164)
fater69 Creative Commons License 2022.12.24 0 2 4165

fater69 Creative Commons License 2022.12.24 0 3 4164

Már nem sok értelme van az árakon vitatkozni. Ezennel véget ért a gáz-riasztónak vizsgáztatott gumilövedékesek korszaka, amiből ha tízszer ennyit gyártottak volna, az se lett volna elég. Jövőre hasonlókból már csak muzeálisok lesznek, vélhetőleg jóval nagyobb elérhető mennyiségben a bolt polcain, úgyhogy nem lesz nagy biznisz már ezekkel seftelni. A forint vesszőfutása is egyelőre megállt, és ha nem fordul vissza, akkor a piac is hamarosan korrigál. Szerintem ennyi volt, új árucikk után kell nézzenek az ügyeskedők.

Törölt nick Creative Commons License 2022.12.24 0 1 4163

Hát, ha a min. elnök mondhatja azt, hogy MAGÁNÜGY a munkabéred és a megélhetéshez szükséges összeg különbözetének előteremtése, akkor ennek látjuk kristálytiszta példáit lépte-nyomon, tehát semmi más nem történik, mint amit odafönt lesz@rnak.

Előzmény: viricsi (4162)
viricsi Creative Commons License 2022.12.24 0 11 4162

Én mondjuk figyelni sem szoktam a plusz/minusz oldalt, de nem csodálkozom azon, hogy sokaknak bántja a szemét pl. a Művekből aznap kihozott és máris vagy harminc százalékkal drágábban kínált eszköz.
Egy nepper meg ne csodálkozzon azon, ha neppernek nevezik.
Az ugye világos, hogy most nem az inflációs áremelkedésről, vagy a gyűjtői értékről, értéknövekedésről beszélek.

Előzmény: labtec68 (4161)
labtec68 Creative Commons License 2022.12.24 -13 0 4161

A sok minuszolós ember amúgy jól van így a szeretet ünnep küszöbén, gondolom ezek a fajta emberek felett van otthon a kutya és/vagy macska a ranglétrán.

 

 

 

asus43 Creative Commons License 2022.12.23 0 0 4160

Az utolsó Optimát a Vaterán Szeptemberben adták el 240eft-ért a lejárt termékek között a 10-oldalon megtalálod.

Előzmény: kkn (4158)
parazstaposo Creative Commons License 2022.12.23 0 1 4159

200 volt a vége a sima optimának, 240 a sportváltozatnak.

Előzmény: kkn (4158)
kkn Creative Commons License 2022.12.23 0 1 4158

Attól még tudom, mennyiért vettem. De akkor is a kettős mérce az érdekes, a másik nem realizálhatja az általad vázolt okokat, csak te. A másiknak, akitől az acélt Pitbullt várod, nincs infláció, csak neked.

Cseréltem elox Pitbullt FÉG parára. Az aktuális piaci áron számoltam, nem a Vaterás balekotakarokfogni áron. Persze többért, mint a Művekben került.

De a Parástól is elfogadtam azt az árat, amit kért, nem annyiért akartam, amennyiért meg korábban ő vehette. Szóval egálban voltunk.

Úgymond Farkaséktól már rég nem volt új bock,  de utoljára is csak karcolhatta talán a vége a 200-at.

, amire írták,nincs több. Az, hogy másodkézből mennyiért méri valaki, az már más tészta, én Farkasék árát nézem. Tőlük érdemes venni, vagy a Művektől volt érdemes valamit venni, a " viszonteladóktól" nagy bukta.

Előzmény: asus43 (4156)
asus43 Creative Commons License 2022.12.23 0 1 4157

Ja és jó régen nézted a vatyerkát, én az UTOLSÓ darabokat 240eft ért láttam gyorsan elfogyni.

Előzmény: kkn (4155)
asus43 Creative Commons License 2022.12.23 0 2 4156

Ez a te véleményed csakhogy nem tudom szoktál-e boltba járni? hallottál e róla hogy mennyire elszált az Euró? ha van neked véletlenül a 300ft- árfolyamon vásároltból eladsz-e nekem ennyiért? mert kéne vagy 1000Euró, ja azt most 410ért adod? akkor te valutanepper vagy ugye. Látod ilyen egyszerű ez ha valaminek elszált az ára ráadásul nem kapható és mint Keserű úr a fő átalakító kinyilatkozta 300 eft-alatt nem is lesz akkor miért fáj az neked ha valaki az emelt árakon próbál eladni bármit? A cukrot, olajat, húst is meg az ezer féle dolgot is ami naponta megy fel megreklamálod a boltba? A benzinkúton is elkéred a vásárlók könyvét és beírod hogy egy hete még csak 480ft volt.

Előzmény: kkn (4155)
kkn Creative Commons License 2022.12.22 -1 3 4155

Ezeket utoljára 180-ért láttam vatyerkán, amikor néztem. Egyszer 150-ért vehettem vokna ilyet újat, amikor éppen döcögősnek tűnt a szekér. Szép is,de egy régi vasból a mostani Farkasokat tőbbre nézem. Te többért vetted, csak most sem annyiért adod. Pénzt akarsz rajta keresni, de ezt nem akarod beismerni,csak takarózgatsz ezzel-azzal. Legyél férfi, azután valld be, eladni többért akarsz, de venni, beszámítani ezt másnak nem látod jogosnak, csak magad felé.

Az acél Pitbullokat meg annyiért adják tovább, amennyiért te akarod a puskádat. ( Az enyémet nem cserélem a tiédre, még ha egy árban is számolnád,oedig akkor is nyernék, csak nem akarok. ). Akkor? Te kérhetsz többet a tiédért, de más ne kérjen többet az övéért. Amikből a gázriasztó a favorit, azzal meg becsukták a boltot. Muzeálisként feleannyian keresik majd. Pont te kevered így a gyümölcsöket. 

Van pár cucc a szekrényben, sajna azokkal sem nagyon sikerül lőni. Most nyomtak 250-ért egy Godfathert, még azért is sokkallok annyit, amikor tavaly 120, 150-ért hozhattam volna, volt is annyim. Csak a camo, meg a matt lupara nem tetszett, amikor ott voltam. Később a 180-asokért is sokalltam elmenni. Ezek meg végképpen elszállt árak. Ez a takarózás a nagy profitra,  hogy háromszáz lenne az éles. De nem annyiba került. Egy szerencse van a lufihoz, hogy kevés van, és mindig akad pár pénzes csóka, akinek ez is zsebpénz. 

Akkor már ennyi pénzért csinál az ember vadászengedélyt, és utána kevesebbért is lehet használt éleset venni. Mint drágábban heréltet.

Előzmény: asus43 (4153)
electrican Creative Commons License 2022.12.22 -5 1 4154

Elárulom Neked, hogy ez a fegyver, ennyiért még olcsó is. Nekem is ilyen van, és 350 alatt eszembe se jutna eladni. Már ha egyáltalán el akarnám adni. Mert ritka, és mert egy kiváló fegyver. Ilyen a piac. És ilyen a gazdaság, meg az elbaltázott hazai fegyvertörvény. Mekkora esély van rá hogy valaki megveszi? Elég nagy. Nézd csak meg mennyiért mennek a Godfatherek. És azok bár betétcsövesek, de csak gumit tudsz velük lőni. Nem értem miért kell kiakadni azon, hogy valaki szerinted drágán ad valamit. Ha Neked drága, ne vedd meg. Keress olcsóbbat. Már ha találsz, de nem fogsz.

Előzmény: kkn (4152)
asus43 Creative Commons License 2022.12.21 -6 2 4153

Milyen 100-hasznot szerencsétlen? a fegyver 220 eft volt anno, most meg az átalakítatlan fegyvert nem tudná az átalakító megvenni 300eft-alatt minthogy Keserű sem alakít már át ilyet mert 350eft alatt nem tudná kihozni, nem én mondom hanem a cégvezető, a pitbull meg eddig folyamatosan kapható termék volt 175 eft-ért, ráadásul jövőre is kapható lesz igaz már nem mint gázriasztó. Akkor miről is brekegsz itt? mit hasonlítgatod az almát a körtéhez? mit okoskodsz? nincs rá pénzed semmi gond, nézegesd a képeket.

Előzmény: kkn (4152)
kkn Creative Commons License 2022.12.21 -3 5 4152

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=163291899&t=9243820

 

Ő rátehet százas hasznot, de egy esetleges beszámított lényegében semmit. Mekkora esély ekkora balekot találni? Egy acél Pitbullt hamarabb pénzzé lehet tenni busmás haszonnal, mint egy Hatsant, akkor miért bukna rajta beszámítgatással?

kkn Creative Commons License 2022.12.21 0 0 4151

Arra gondoltam, hogyha el akarod adni a viselésis pisztolyt, először le is adhatod, és akkor nem kellene adásvételi. 

Előzmény: flobi (4150)
flobi Creative Commons License 2022.12.21 0 0 4150

Én azt írtam, hogy a viselésivel rendelkező gp. - re írja elő a jogszabály az adásvételit, nem pedig akkor, ha eladás előtt leadtad azt! Egyébként több pisztolyt adtam már el és még csak egyet adásvételivel, mert azt a vevő kérte. 

Előzmény: kkn (4149)
kkn Creative Commons License 2022.12.20 0 0 4149

Akkor nem, ha az elidegenítés az oka a viselési üeadásának. Akkor persze kérik, hogy igazold azt. De fordítva, ha előbb leadod a viselésit, mert pl. nem akarod a lejáró kártyát megújítani? Kéred a visszavonást, visszavonják. Utána már mindegy nekik, ha egyszer eladod, nem?

Annyiból jó olyankor, hogy mivel a rendszerben benne a sorozatszám, meg a neved, és később bármilyen okból a szerv látókörébe kerül a cucc, neked nem árt, ha van róla valamid, hogy nem volt már.a.birtokodban.

Előzmény: flobi (4147)
Babfaló Béla Creative Commons License 2022.12.20 -2 2 4148

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=163286040&t=9243820 Vastagon fog az a ceruza!

Holnap ismét kapható a gyártónál. Már csomagolják:-))

flobi Creative Commons License 2022.12.20 -5 0 4147

Miért zavar az téged, ha valaki adásvételi el akarja eladni a gázfegyverét. Legfeljebb te nem veszed meg. Egyébként a jogszabály is előírja a viselésivel rendelkező gp. adásvételijét. 

Előzmény: watson75 (4146)
watson75 Creative Commons License 2022.12.20 0 4 4146

Ez az"adásvételivel elaadó, mert vizelési volt rá kivaltvA" MEKKORA FASSÁG MÁR! Viselési lead, gp meg elad. Egy láncfűrészhez sem kérek adásvételit

PA63 Creative Commons License 2022.12.11 0 3 4145

Üdv mindenkinek!

Én városban, lakótelepi házak között a garázsomban szoktam lövöldözni ha nincs más lehetőség. A garázs körül minden oldalról házak vannak. Az ajtó szigetelt és még egy vastag függöny is van az ajtón belül. A piros füles alatt zajvédő dugó is van a fülemben, így csak egy tompa puffanást hallok minden lövésnél.

A pirossal bekarikázottakat a fehér gumival lőttem, a kékkel a vasporosat karikáztam be. A csőtorkolat kb 3 méterre volt a bútorlaptól (vagy mitől) .

Előzmény: electrican (4144)
electrican Creative Commons License 2022.12.09 0 2 4144

Otthon elvileg nem. Gyakorlatilag ha a szomszédaid feljelentenek, hogy fegyverrel mászkálsz, és lövöldözöl az udvaron, akkor számíthatsz rá hogy meglátogat a rendőrség. Innentől mondhatsz bármit, szinte biztos hogy lesz következmény. Ha a pincédben lősz, akkor jobb helyzetben vagy, mert csak a hang zavarhatja a szomszédokat.

Előzmény: oldShellsFactory (4140)
kkn Creative Commons License 2022.12.08 0 0 4143

Ha be tudod bizonyítani, hogy te meg sem szólaltál, semmit sem csináltál, csak valaki odament nozzád, és megvert. De mindig megpróbálja a támadó fél bebizonyítani, hogy valami előzménye volt a dolognak. Leginkább, hogy te voltál az agresszor.

Előzmény: BG 999 (4136)
labtec68 Creative Commons License 2022.12.08 0 0 4142

Lakásból, pincéből, garázsból ha ki is hallatszik már nincs gond, de ha az udvarban akarod kipróbálni a fegyvered rongyot több rétegűen fogj a cső elé, jól tompítja a lövés dörejét.

Előzmény: oldShellsFactory (4140)
W_B Creative Commons License 2022.12.08 0 1 4141

Ha a szomszéd megijed a lövésektől, akkor igen..

Előzmény: oldShellsFactory (4140)
oldShellsFactory Creative Commons License 2022.12.08 0 0 4140

Otthon is garázdaság?

Előzmény: W_B (4137)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!