Keresés

Részletes keresés

lendvaizs71 Creative Commons License 2015.05.20 0 0 5442

Volt sigma 150-es, most 180-as van.

Szerintem pöpec mind a kettő.

Volt canon 100 l is-es obim is, minimálisat maradnak el tőle. Persze nem árban :-)

Egyiket se azért adtam el, mert szarok voltak. Kellett a lóvé :-)

Előzmény: fotofrenky (5441)
fotofrenky Creative Commons License 2015.05.20 0 0 5441

hát nem nagyon ismerem őket :( 

 

 

 

ma még kicsit szerencsétlenkedtem zerene stackerrel de ez se valami jó

 

http://indafoto.hu/fotofrenky/image/22739637-b485e249/user

 

Előzmény: b.tomi77 (5440)
b.tomi77 Creative Commons License 2015.05.20 0 0 5440

Tamron, sigma?

Előzmény: fotofrenky (5436)
kaposznyak Creative Commons License 2015.05.20 0 0 5439

A Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS az IS miatt ilyen drága, az azért nem létszükséglet.

 

A Canon MP-E 65mm f/2.8-nál meg kicsi a munkatávolság, nagy precizitást igényel a fókuszálás, 5x nagyításnál nagyon sötét a kereső (+ 4cm a munkatáv)... Nem egy egyszerű kezelhetőségű obi.

Előzmény: fotofrenky (5436)
kaposznyak Creative Commons License 2015.05.20 0 0 5438

50/1.8 + közgyűrűk

P*istD Creative Commons License 2015.05.20 0 0 5437

Nem feltétlen gondolod jól...

Előzmény: fotofrenky (5436)
fotofrenky Creative Commons License 2015.05.20 0 0 5436

hajaj nem is 150 kéne hanem 270 :) Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM vagy 340-ért Canon MP-E 65mm f/2.8

 

használtat meg nem szívesen veszek mert gondolom azért adja el mert szar, ha jó lenne miért adná el? nem? de :)   marad az éhezés aztán lesz majd valami

Előzmény: cruxosgyuri (5435)
cruxosgyuri Creative Commons License 2015.05.20 0 0 5435
150ért?
Használtan simán találsz a vázadhoz, 50-70 között Sigmat. Én a Pentaxhoz az 50est 30ért vettem.
Igaz nem volt benne Af, de makronál az nem annyira hátrány.
Előzmény: fotofrenky (5434)
fotofrenky Creative Commons License 2015.05.20 0 0 5434

hát pont azt akartam kikerülni ezzel mert 150-ért drága a makróobi, neten egész jó képek voltak vele, gondoltam jó lesz nekem de megint csak a csalódás :((( 

 

nu mindegy így jártam, köty mindenkinek

Előzmény: P*istD (5431)
cruxosgyuri Creative Commons License 2015.05.20 0 0 5433
Akkor ahogy a többiek már leírták, csak egy makroobi maradt ki eddig a sorból...:-)
Amúgy a 70-200-l jó lehet, mert egy hosszabb obin jobban tudod használni.
A legtöbbször én a 100-s makroval használom.
Előzmény: fotofrenky (5429)
b.tomi77 Creative Commons License 2015.05.20 0 0 5432

Ez bennem is felmerült...

Előzmény: P*istD (5431)
P*istD Creative Commons License 2015.05.20 0 0 5431

Veszed ezt a sok holmit ahelyett, hogy rendes macrobit vennél....

 

Előzmény: fotofrenky (5429)
b.tomi77 Creative Commons License 2015.05.19 0 0 5430

Köszönöm!

Előzmény: kenya15 (5428)
fotofrenky Creative Commons License 2015.05.19 0 0 5429

hááát öö 10-18, 40-es palacsinta, 50, most vettem közgyűrűket de azzal még akkor se éles ha már hozzá ér üveghez :)   ha minden jól megy most szerzek egy 70-200-at, ha azzal se megy falhozvágom az egész szart :)

Előzmény: cruxosgyuri (5426)
kenya15 Creative Commons License 2015.05.19 0 0 5428

Élesnek éles, háttér mosott, makrónak makró, konkrétan ezt másképp nagyon máshogy nem lehetne megfotózni. Kezdetnek szerintem jó!

Előzmény: b.tomi77 (5427)
b.tomi77 Creative Commons License 2015.05.19 0 0 5427

Sziasztok!

 

Első próbálkozásaim egyike? Véleményetek miben lehetne javítani?

cruxosgyuri Creative Commons License 2015.05.19 0 0 5426

Nekem csak a 150 van, de szerintem ez sem rossz.

Milyen obira tetted fel?

Előzmény: fotofrenky (5422)
Ziggi_zug Creative Commons License 2015.05.17 0 0 5425

Mondjuk ilyen megy ilyen (kb. 140mm-es fókusz, f16, 1/100, ISO6400, +1/3 EV)

Sajnos a tömörítés kicsit rontott rajta, de azért határozottan jobb, mint a légy.

Előzmény: Ama_Pécs (5424)
Ama_Pécs Creative Commons License 2015.05.17 0 0 5424

Ennél azért sokkal jobb.

Előzmény: fotofrenky (5422)
P*istD Creative Commons License 2015.05.17 0 0 5423

Kell hozzá némi fotós ismeret, akkor nincs gond vele.

Előzmény: fotofrenky (5422)
fotofrenky Creative Commons License 2015.05.17 0 0 5422

hát így elsőre nem valami nagy eresztés ez a rajnox250 :(

 

P*istD Creative Commons License 2015.05.17 0 0 5421

Szépek, vágd meg bátrabban őket ;-)

Előzmény: bandita39 (5420)
bandita39 Creative Commons License 2015.05.16 0 0 5420

sakac Creative Commons License 2015.05.16 0 0 5419

Köszönöm.

 

 

   

 

 

 

Előzmény: P*istD (5418)
P*istD Creative Commons License 2015.05.16 0 0 5418

szépek

Előzmény: sakac (5417)
sakac Creative Commons License 2015.05.16 0 1 5417

  

 

  

kaposznyak Creative Commons License 2015.05.15 0 0 5416

kaposznyak Creative Commons License 2015.05.11 0 0 5415

bandita39 Creative Commons License 2015.05.07 0 0 5414

bandita39 Creative Commons License 2015.05.06 0 0 5413

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!