Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.09.20 0 0 2157

Arra nem gondolsz, hoyg nem végig üldözte? Közben sms-ezett is, akkor lehet, hogylemaradt. Vagy nem?


De mineki hazudik, csak a luvnya nem. Mert midnekinek érdeke, csak a luvnyának nem. Világos és logikus.:))

Előzmény: Törölt nick (2155)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.20 0 0 2156

Na, utolsó mert te valóban nem értesz semmit. (Nem tudsz járni, nem mész az utcára, utakra vagy mi?)

 

Megyek a kamionnal, látom mi történik. Azután elhúznak tőlem. Három km-rel később látom mi lett a vége. Ez volt leírva, cs k te nem értesz magyarul és ezek szerint autót sem vezetsz.

Azért csak nyomd!:))

Előzmény: Törölt nick (2154)
Unerwünschter Gast Creative Commons License 2012.09.20 0 0 2153

Miért állt volna meg?

 

Például azért, mert aki annyira siet, hogy nem tud várni 5 másodpercet, míg valaki befejezi az előzést, az nem fog leállni vitatkozni. (Kivétel persze van.)

 

Egy Fiat Puntoval menekülni egy X5 elöl nem tünik sanszosnak. A 4 ember közül egynek sem volt mobilja, hogy hívja a 112-öt. (persze ehhez kellene egy megfelelő rendőrségi image is. :-(((( )

 

meg alapvetően kisebb sebességgel üzközni kevésbbé kockázatos, mint naggyal.

 

Összességében ezt a verziót is annyira valószinütlennek tartom, mint  a másik olvtárs szabálytalan előzés variációját.

Előzmény: Törölt nick (2152)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.20 0 0 2152

Miért állt volna meg? (Nem mindeni szeret mebereket verni, mégha igaza is van.) Csak kihúzódott, mert a luvnya üldözte. Azután látta nem hagyja békén, újra bement a pályára. Közben a luvnya telefonált, nem mert megállni, mert félt, hogy odahív valakit aki majd megdádázza. De ez csak feltevés. Miért állt volna meg? Ugye épp te mondtad, hogy te sem viselkedsz erőszakosan ilyenkor. Ő miért lenne más?

Előzmény: Unerwünschter Gast (2149)
Unerwünschter Gast Creative Commons License 2012.09.20 0 0 2151

OFF!

 

Erre a témára hoztál létre egy topikot, a nyitást abban meg is indokoltad, amit a moderátorok töröltek. Ergo ebből arra következtethetünk, hogy ők ezt nem tekintik offtopiknak.

 

Én szivesen átköltöztem volna oda és ezt jeleztem is. De ha a házigazda így döntött, nincs mit tenni.

Előzmény: titkom (2148)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.20 0 0 2150

Nem igen értesz jól magyarul. (Mondjuk egy kassai alkalmazottnak, nem is kell feltétlenül mindet megértenie.) Ki mondta, hogy ez fél-egy percen belül történt? (Arról nem is beszélbe, miért ne mehetnék át egy sávon különösebb gond nélkül? Van neked jogsid?) Mert amit bemásoltál az nem ezt mondja. Volt egy folymat, elmondta a tanú. Újgondolat: ez lett a vége. Többet nem segíthetek.

Előzmény: Törölt nick (2147)
Unerwünschter Gast Creative Commons License 2012.09.20 0 0 2149

Üldözi. A fiatos megpróbálja megelőzni a teherautót, menekül, a luvnya nekimegy. Ez lett a leállósávban üldözésből.

 

Ezt az üldözést nem egészen értem. Kihúzódik a leálló sávba és elveszi a lábát a gázról. Mindketten megállnak. szépen előveszi a szerelővasat és leápolja vele a kisasszonyt. Ha jól néztem a képeket, vaságyastól van vagy 50 kiló. 

 

Habár ha valaki pánikba esik, nem mindíg dönt racionálisan. Én például, ha vezetés közben kényelmetlenül kezdem magam érezni valamilyen vezetési szituáció miatt, inkább lassítok, mint gyorsítok.

Előzmény: Törölt nick (2144)
titkom Creative Commons License 2012.09.20 0 0 2148

OFF

 

...amellett, hogy ez véleményed nem sokat számít, úgy túnik hogy nem vagy te tisztában sok mindennel... talán nem ártana egy magyar nyelvi értelmező kurzus valahol...

 

Ennek a topiknak Az ír gázoló tetű kezében van az ítélet! a témája.. már ha érted...

 

Olvass csak, s ne csak írj: MM hivatkozás:

"Tartalmi rombolásnak tekintendőek a kulturált, folyamatos társalgást feltűnően, szándékosan akadályozó és zavaró, vagy témán kívüli (offtopic) hozzászólások. A tartalmi rombolás a témarombolások közé tartozik, és mint ilyen, jogsértőnek minősül."

Előzmény: Törölt nick (2143)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.20 0 0 2146

Jól látod.

Előzmény: titkom (2142)
titkom Creative Commons License 2012.09.20 0 0 2145

OFF

 

...PLÍZ ne ebben a topikban... és iit se, máshol se ítélj csak megbízható forrás alapján...

Előzmény: Törölt nick (2141)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.20 0 0 2144

Üldözi. A fiatos megpróbálja megelőzni a teherautót, menekül, a luvnya nekimegy. Ez lett a leállósávban üldözésből.

 

Azért teszi, mert meg akarja bünteni a fiatost. Nem hallottál nem látál még ilyet? Engem egysze egy tahó megelőzőtt (százzal mentem országíton), utánna beletaposotta fékbe, hogy nekimenjek, mert dühös volt rám, hogy (szerinte) tüttyögök. Ő leszarta a szakadt Ladát én meg nem a sajátomat. Nem mentem neki (jó verdám volt és jó reflekszeim), csak a fejének. Rájött nem ő büntet meg engem, de már későn.

Előzmény: Unerwünschter Gast (2140)
titkom Creative Commons License 2012.09.20 0 0 2142

OFF

 

...máshol írtam erről a hírről... mert itt TOTÁL OFF és TISZTELETLEN is a topic eredeti céljával szemben ez a mesterségesen itt tartott vita-szál...

Előzmény: Törölt nick (2138)
Unerwünschter Gast Creative Commons License 2012.09.20 0 0 2140

Ezt senki nem mondta. Azt állították, hogy ehúzodott mert a luvnya üldözte, de oda is utánnament. Pont. Újgondolat. Később.......

 

De gondolkodjunk. Utánamegy a leállósávba. Utána mi történik? Nyilván egy idő után végülis megelőzi, mert miért cammogna egy X5-tel a leállósávban. Aztán elkezd tovább száguldozni. de akkor már a Fiat mögötte van. Hogyan került az ismét elé. Hogyan kerül a Fiat a belső sávba ilyen körülmények között? Hogyan alakul ki közel 80 km/h-s sebességkülönbség ütközés elött. Letolás közben azért nem lehet ekkorát rágyorsítani.

Előzmény: Törölt nick (2136)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.20 0 0 2138

Te meg midnet tagadsz, és még nem is tisztelhetlek.:))

 

Majd a bíróság eldönti mit hisz el és mit nem. Addig is én is azt hiszek amit akarok, ha neked ez valamiért fáj is! Tűrj!

Előzmény: Törölt nick (2137)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.20 0 0 2136

Eszerint az ütközésnek a leállósávban kellett történnie.

Ezt senki nem mondta. Azt állították, hogy ehúzodott mert a luvnya üldözte, de oda is utánnament. Pont. Újgondolat. Később.......

 


Előzmény: Unerwünschter Gast (2133)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.20 0 0 2135

Akkor életfogytot neki!

Előzmény: Törölt nick (2132)
tama_i Creative Commons License 2012.09.20 0 0 2134

Amennyiben ez igy van,  a liba közveszélyes és még hülyébb mint gondoltuk....

beszeszelve meg pláne , sőt !

 

A kamionosnak semmi érdeke mást mondani,  mint amit  látott..

Előzmény: Törölt nick (2132)
Unerwünschter Gast Creative Commons License 2012.09.20 0 0 2133

Nekem valahogy nem kerek ez a történet. Eszerint az ütközésnek a leállósávban kellett történnie. Erről eddig szó sem volt.

 

Szó volt viszont SMS-ezésről. Az ember egy ilyen akció közben tényleg nem SMS-ezik.

 

Az viszont lehet, hogy a látott konfliktus - ha igaz - nem ezzel az autóval történt. A kaminonos - mivel gondolom lassabban ment - nem követkette 10 kilométeren keresztül a konfliktust.

Előzmény: Törölt nick (2132)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.20 0 0 2132

Üldözhette a Fiatot a szlovák milliárdosnő

Túl lassan ment előtte az autópályán. Még a leállósávban is villogtatott az autóra. Tovább »

forrás: Index.hu

vnuk Creative Commons License 2012.09.19 0 0 2131

Rezes macsa ügyben mikor jár le a 30 nap előzetes?

Glavingo Creative Commons License 2012.09.19 0 0 2130

Viszont, ha magánúton ittasan balesetet okozol, akkor a rendőrség ugyanúgy fog eljárni veled szemben mintha közúton történt volna.

Előzmény: Unerwünschter Gast (2126)
loding Creative Commons License 2012.09.19 0 0 2127
á, ne hidd, egyszerűbb az élet mint gondolnád:
a jogalkotók annak idején magukból indultak ki :-)) a kommer döntéshozók nagy része alkesz volt, annak idején, ezért vélték annak a népet is :-))
azt így maradt.
a seggnyaló "szakértők" meg egy kiváló dolgozó jutalomért összeírtak hetet havat.
:-)
a demoszkraciaban ilyen nem jellemző
Előzmény: altimus (2125)
Unerwünschter Gast Creative Commons License 2012.09.19 0 0 2126

Tudtommal a motor beindításával már megvalósul a "vezetés", nem kell ahhoz haladni egy centit sem. (Nem néztem utána a jogszabályban, emlékezetből dereng valahonnan.)

 

A jó hír azonban, hogy ittas vezetés csak közúton valósulhat meg. Be kell hajtani egy kerítés nélküli telekre vagy egy TESCO parkolóba és lehet fűteni, bármilyen szándékkal. ;-)

Előzmény: Törölt nick (2122)
altimus Creative Commons License 2012.09.19 0 0 2125

> Most nézegetem. Ausztriában egy sima gondatlanságból elkövetett emberölés max. 1 év. Rezesova esetében pedig 3 év. ( Ittasan).

 

a buntetes elsosorban nem azert van, hogy "megbuntessen" a tarsadalom valakit. elsosorban azert van, hogy elrettentsen. masokat gyozzon meg arrol, hogy nem erdemes az adott dolgot elkovetni. gondolom a mo-nal sokkal jobban szabalykoveto ausztriaban az ittas vezetes joval kevesebb problemat okoz, es a tarsadalmi veszelyessege is joval alacsonyabb mint mo-on. igy buntetni se nagyon kell. (ad abszurdum, szinte nem is buntetik, hiszen nem fordul elo). hasonloan a gondatlansagbol elkovetett emberoles sem. hiszen a szabalykovetes erre is megoldas lehet.

 

 

Előzmény: Unerwünschter Gast (2109)
Gép-ész Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2117

Miért, szerinted mi?

Előzmény: Törölt nick (2116)
titkom Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2114

OFF

 

"Baráti tanács:

Jó lesz, ha engem sürgősen elfelejtesz."

 

...no én meg ezt ajánlom becses figyelmedbe: Etikai Szabályzat, II./1./c.

 

Előzmény: Törölt nick (2106)
titkom Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2113

OFF

 

...hmmm... most fenyegetsz? ...meg kéne ijednem?

Előzmény: Törölt nick (2106)
Gép-ész Creative Commons License 2012.09.17 0 0 2111

Itt egy mai hír, ezek is felfüggesztettet kaptak halált okozó, foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetésért. Nekem ezzel semmi gondom nincs.

http://index.hu/belfold/2012/09/17/eliteltek_a_furomestert_aki_mellefurt/

Előzmény: Gép-ész (2110)
Gép-ész Creative Commons License 2012.09.17 0 0 2110

Szerintem alapvetően nem normális dolog gondatlanságért letöltendő börtönbüntetést adni, börtönbe inkább bűnözőket zárjunk. Igazából az ittas vezetés is gondatlanság, gondolom azért esik különleges elbírálás alá, mert az alkoholfogyasztás eléggé elterjedt dolog, ittasan vezetni meg különösen veszélyes. Meg ugye az emberek igazságérzete. Ezzel igazából egyet is értek, én se tudok ugyanúgy nézni arra, aki részegen ült autóba és úgy okozott balesetet, mint arra, aki csak simán hülyeséget csinált.

Előzmény: Unerwünschter Gast (2109)
Unerwünschter Gast Creative Commons License 2012.09.17 0 0 2109

Most nézegetem. Ausztriában egy sima gondatlanságból elkövetett emberölés max. 1 év. Rezesova esetében pedig 3 év. ( Ittasan).

Előzmény: Gép-ész (2108)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!