Keresés

Részletes keresés

minerel Creative Commons License 2013.06.02 0 0 95
biztos, hogy maroktáras volt, lőtem vele párat a volán lőterén.Az előtár az én nézetemben a ravasz előtti 5-ös tárat jelenti.
Előzmény: Kavics78 (94)
Kavics78 Creative Commons License 2013.05.22 0 0 94

Az orosz az Margolin MCM lehetett de olyan ,hogy maroktaras nincsen.

A nemet????
elotaras?????  Az meg mi?

Előzmény: minerel (93)
minerel Creative Commons License 2013.05.20 0 0 93
Sziasztok!érdekelne, hogy 92 környékén milyen gyorstüzelő fegyvereket használtak a lövészklubbok? Volt egy tréning orosz maroktáras és egy német előtáras versenypisztoly de a tipusára nem emlékszem. Az Alba volánnál használtam még őket ,
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.27 0 0 92
Az igaz, hogy törött ütőszegű fegyverrel már nem lehet tüzelni?
tamas75 Creative Commons License 2010.04.11 0 0 91

Ajánlom figyelmetekbe az alábbi (témnába illő) cikket:

http://olimpiak.blog.hu/2010/04/11/negy_zaszlo_alatt

Törölt nick Creative Commons License 2009.12.16 0 0 90

Sziasztok,

Régen jártam egy lövészklubba vidéken (kispuskával) és szeretnék megint járni. Nem vagyok ilyen területen ismerős Budapesten. Tudna valaki ajánlani télen is nyitva tartó lövészklubbot, elérhetőségekkel? (9mm Parabellum és/vagy kispuska amivel szeretnék gyakorolni)

 

emailem: adam@djmada.hu

 

köszi előre is!

Törölt nick Creative Commons License 2009.10.03 0 0 89
Sziasztok!
Engem is érdekelne a lövészet. Tényleg bemehetek 23 évesként, hogy én most szeretnék tanulni? És amit előttem már említettek: lehet, hogy szemüvegre lesz szükségem nemsokára, ez mennyiben nehezíti, gátolja a lövést? Bocs, ha hülyeségeket kérdezek.
d.Enci Creative Commons License 2009.09.24 0 0 88
Át tudom éli!!  Mármint azt az MCM-es dolgot.
Előzmény: Geeri (87)
Geeri Creative Commons License 2008.08.30 0 0 87

Megyitottam, aztán rá se néztem egy évig... És van egy kis élet :D.

 

Jövőhét szombaton felnőtt OB! Már várom, igaz, nem hiszem, hogy túl sok esélyem lenne bármire 15 évesen :P. (Meg úgy, hogy örülök, ha harminc lövés után nem esik szét az MCM... ) 

d.Enci Creative Commons License 2008.08.18 0 0 86
Nemhiszem, hogy bármelyik sport is korhoz lenne kötve. Élsportoló neveléshez írtak ideális kort, menj el személyesen, én nem úgy ismerem a Honvédot, hogy kidobnának.
Előzmény: Leann (85)
Leann Creative Commons License 2008.08.11 0 0 85
sziasztok!
Kedvet kaptam a sportlövészethez, de nem tudom, hogy hol kezdhetném el mivel 21 éves vagyok és nézegettem pl. a HONVÉD honlapját és azt írták, hogy 13-15éves korig lehet jelentkezni. Másik problémám, hogy szemüveget kell hordanom és nem tudom, h szemüvegben egyáltalán lehet e lőni. Ha valaki esetleg tud valami infóval szolgálni, az írjon! Köszi:)
sajnos boka Creative Commons License 2008.05.17 0 0 84
sziasztok, lenne egy kérdésem:
szeretnék trappot lőni, sőt saját területem is lenne erre.
Hogy kell elkezdeni, hogy legális legyen?
(A kérdés inkább a pályára vonatkozik)
suncipoci Creative Commons License 2008.04.10 0 0 83

Sziasztok!

 

Elindult a BHSE Sportlövő Szakosztály honlapja:

www.bhsesportloveszet.hu

 

Üdv!

Törölt nick Creative Commons License 2007.10.18 0 0 82
Szia! Köszi, az megvolt. :) Bevallom én többet vártam magamtól mind3 számban, de végülis egy csapatbronz összejött fekvőben. Egyébként meg nem is születtek nagy eredmények... De gondolom az eredményejgyzéket láttad már.
Előzmény: d.Enci (81)
d.Enci Creative Commons License 2007.10.16 0 0 81
Szia! Na, Sarlós?
Előzmény: Törölt nick (80)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.10 0 0 80
Szia!

Na ennek örülök, h vki a sporttársunk akar lenni! :) Gyömrő? Van pár klubtársam, aki ott lakik (bár az igazat megvallva ők öttusáznak, de lőni hozzánk járnak). Az UTE-ról van szó, Mexikói úton van a lőtér (Stadionoknál). Viszont a fiadnak az elég messze lenne a Nagyvárad tértől. Pesterzsébeten van egy klub (nevelőegyesületem :P), az még esetleg szóba jöhetne - mondjuk közel az sincs, az ESMTK pálya mellett van. Ami még szóba jöhet, az a BHSE, az meg a Pongrácz úton van Kőbányán. Ha több infót szeretnél, nézd meg az MSSz honlapját, vagy megkereshetlek mélben is.
Előzmény: ixchel (79)
ixchel Creative Commons License 2007.10.10 0 0 79
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.
A 15 éves fiamat nagyon érdekli a vívás, íjászat, lövészet. Mivel a vívást már kicsit késő lenne elkezdeni, most neki keresek lövészklubot. Elsősorban íjászatra gondolok, mert szerintem az ő habitusához ez jobban illik, de régi szerelmem, a sportlövészet is vonzó lenne a számára. Gyömrőn lakunk, de Budapestre jár iskolába, a Nagyvárad tér környékére, ilyen szempontok alapján szeretnék a számára klubot keresni. Sok minden megváltozott azóta, hogy én lőttem. Megszűnt az MHSZ, nem tudom, milyen keretek között működnek a klubok, stb.
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.21 0 0 78
Ez az, neveljük az utánpótlást! :) De tényleg, ez már jó jel, h érdekli a dolog. Amúgy meg ha jövőre is Sarlóson lesz az ob, javaslom, h jó előre foglaljatok szállást, mert már 1-2 hónapja teltház van... Jó sokan neveztek.
Előzmény: d.Enci (77)
d.Enci Creative Commons License 2007.09.20 0 0 77
Irigyellek. Mi festünk. Hétvégén elvittem a srácaimat a lőtérre, minősítő verseny volt, tetszett nekik. A nagyobbik fiam rendszeresen előveteti velem a pisztolyomat. Érdekli. Gondoltam jövőre családostól megyünk.
Előzmény: Törölt nick (76)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.19 0 0 76
Pár nap és kezdődik a II. Lövészfesztivál Sarlóspusztán!!! Aztán 10 nap nonstop fegyverropogás. :)
d.Enci Creative Commons License 2007.09.06 0 0 75
Jövőre bizti megyek Sarlósra. Addig pedig csak ide a környékre. Nyíregyre szoktunk átjárni, s fordítva.
Előzmény: Törölt nick (74)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.05 0 0 74
Hát ahogy látom te is márkafüggő voltál pusiban. :D De akkor végre tudsz edzeni megint? Nálunk is volt vmi szünetféle, de nemigazán voltam képben a már említett okok miatt. :) Vasárnap volt verseny, eredmény felejtős (léggel), most hétvégén ismét (APLE). Úgyh most keményen készülök (ebben segítségemre van a 10 fok és az eső :D). Akkor mindent bele neked is! Majd csak összefutunk egyszer.
Előzmény: d.Enci (73)
d.Enci Creative Commons License 2007.09.04 0 0 73
Hogy abban a sorrendben kezdjem, ahogy te, akkor walther, walther, a légpisztolyom feinwerkbau walther tokban. Nálunk a klubban augusztusban nyári szünet volt. Igyekszem ott lenni a szeptemberi minősítő veresenyen. Na megyek elő is veszem a pisztolyt. Kedvetkaptam egy kis szárazoláshoz. (amíg a kissebbik lurkó alszik)
Előzmény: Törölt nick (72)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.31 0 0 72
Sziaa! Hát jaj de rég jártam erre... :S Köszönöm szépen, megvagyok, és h egy kicsit téma is legyen, ma sikerült kijutnom a lőtérre kb 2 hónap után. Hiába, a munka az munka. :D Egyébként a légpusim egy 2002es Anschütz, de jelenleg egy 9003assal lövök. A szabadpusim meg szintén Anschütz. Hát ilyen az, amikor az ember beáll egy márkára. :D És veled? Gondolom a te fegyverállományod szélesebb, köszönhetően a pisztolyozásnak. :)
Előzmény: d.Enci (71)
d.Enci Creative Commons License 2007.08.22 0 0 71
Helló! Mizujs? Egyébként milyen puskákkal lősz?
Előzmény: Törölt nick (69)
d.Enci Creative Commons License 2007.08.11 0 0 70
Fáj a szívem, hogy nem lehetek ott.
Előzmény: Törölt nick (69)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.11 0 0 69
http://hunshooting.jobarat.com/hu/cikkek/sz-gyen.html
Erről volt szó nemrég, h mennyire kikerültünk a képből...
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.10 0 0 68

Jah értem. :(

Előzmény: d.Enci (67)
d.Enci Creative Commons License 2007.08.10 0 0 67
Nem megyek az ideire, zűrös év ez nekem. Egyébként erre az évre nincs sportorvosim, s rajtendedélyt sem váltotam. Tőlünk csak a pisztolyos férfiak mennek.
Előzmény: Törölt nick (66)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.10 0 0 66
Közben változgat az OB programja. Nem tudom figyeled-e.
Előzmény: d.Enci (65)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!