Keresés

Részletes keresés

ne_sa Creative Commons License 2011.08.13 0 0 8054

Koszi a felajanlast ezt a tipust nemismerem, meg olyanra gondoltam ami blende+ elektromos reszt is atviszi, kb 20mm korulire, 55-200 hoz kellene hogy a 110cm-es targytavolsagbol legyen kb 70-80cm.

Előzmény: Törölt nick (8053)
ne_sa Creative Commons License 2011.08.13 0 0 8052

Udv!

 

Nincs valakinek kolcson Nikonhoz kozgyuru, szeretnek venni de elobb kiprobalnam milyen is.

wart Creative Commons License 2011.08.11 0 0 8051

ELADÓ:

  • Canon EOS 450D,
  • Canon BG-E5, 
  • Canon LP-E5, 
  • Canon 18-55 IS,
  • Canon 55-250 IS
  • 67mm Cirkulár polár szűrő

 

VENNÉK! 70-200-at és/vagy Tamron 28-75-öt esetleg Sigma 24-70-et Canon bajonettel!

 

Pécsett átvehető, kipróbálható!

ne_sa Creative Commons License 2011.07.25 0 0 8050

Megvan.

Előzmény: ne_sa (8049)
ne_sa Creative Commons License 2011.07.23 0 0 8049

Keresek Nikon D80, D90 ill D5000 váza,t kitet, barmit meghalgatok, garancia elonyt jelent.

Cimem publikus.

 

 

Copilot640 Creative Commons License 2011.07.22 0 0 8048

Üdv Mindenkinek!

 

Canon EOS 500D + 18-55 IS + 55-250 IS eladó!

 

Kifogástalan, újszerű állapotban, ugy. markolattal (2db akksival): 185.000.- Ft (A képszámláló 4500-on áll.)

 

Tartozékok:

 

Digitall 952AF rendszervaku: 20.000.- Ft

Soligor UV szűrő, Kenko polarszűrő, Dörr Action táska, vezetékes és infra távirányító: 15.000.- Ft

Manfrotto 7321YB állvány: 20.000.- Ft

 

Ha egyben, alku nélkül viszed: 210.000.- Ft

 

Tel.: +36306702064

 

 

A Raynox már elkelt!!!!

ikajli Creative Commons License 2011.07.21 0 0 8047

A kedves extreme digital most szólt, hogy kész a javítás, és hétfőre már talán le is tudják küldei Bp-ről Pécsre (addigra már külföldön fogok nyaralni). Vagy mehetnék fel érte holnap (amit nem tudok megtenni). 

 

Esetleg nem megy valaki holnap (07.22) Bp-re?

 

(OK, többet nem nyafogok itt ez miatt a téma miatt)

Előzmény: ikajli (8045)
DimensionSeven Creative Commons License 2011.07.20 0 0 8046

E L A D Ó K :


- Nikon D80 váz dobozában, gyári tartozékaival, közel 25.000 expóval. Egyetlen hibája, hogy a hátsó gumilap megnyúlt és levált (típushiba), házilag van visszaragasztva. 99.000 Ft

 

- Sigma 10-20 f/4-5.6 HSM (Nikon véggel), dobozában, gyári tartozékaival. Karcmentes üvegek, az optika centrálási és egyéb típushibáktól mentes, a tubus enyhe külső használati használati nyomokat visel magán. 99.000 Ft

 

Az árak alkuképesek, elsősorban együttes vásárláskor. Kérésre képeket küldök róluk, kipróbálhatók Baranya és Somogy megyében, megbeszélés alapján. Az ajánlatokat a d-7 kukac freemail.hu címre küldjétek, ne a fórumra! Ilyen képek készíthetők velük:
http://dimensionseven.deviantart.com/gallery/31582628

ikajli Creative Commons License 2011.07.20 0 0 8045

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni. Több, mint 1 hónapja javítják a 18-105VR Nikon objektívemet, és hétfőn reggel indulunk nyaralni, kellene valami olcsó, de használható alapzoom. Ha van valakinek eladó 18-105, vagy 18-55, vagy hasonló az kérem keressen meg (30/9274261).

(vagy esetleg valamilyen kölcsönzés konstrukció még jobb lenne, de azt megértem, hogy senki nem szívesen kölcsönöz)

 

Köszi

stom93 Creative Commons License 2011.07.14 0 0 8044

Valaki tudna kölcsönadni egy pentax vázat augusztus 6-án ? Remélem meg tudunk egyezni. Köszi :) Telefon: pannon/569-négy172

ikajli Creative Commons License 2011.07.10 0 0 8043

Én meg válaszoltam (másik címről).

Előzmény: ne_sa (8042)
ne_sa Creative Commons License 2011.07.10 0 0 8042

Irtam a cimedre, miert van szervizbe a 18-105?

Előzmény: ikajli (8041)
ikajli Creative Commons License 2011.07.10 0 0 8041

70-300VR-t szívesen kölcsönadok pár napra, de a 18-105-öm lassan egy hónapja javításban van.

Előzmény: ne_sa (8040)
ne_sa Creative Commons License 2011.07.10 0 0 8040

Ja meg 70-300 VR is szivessen kiprobalnam ezert cserebe olympus E510+ 70-300 (140-600) tudnek felkinalni szinten par napra.

Előzmény: ne_sa (8039)
ne_sa Creative Commons License 2011.07.10 0 0 8039

Sziasztok!

 

Lenne itt valaki aki par napra tudna nelkulozni egy nikkor 18-105 os obit, addig feltudnek ajanlani erte 18-55 ot vagy  35/1,8 at .

DimensionSeven Creative Commons License 2011.06.24 0 0 8037

De, csak 220-at sajnálok adni érte... :)

Előzmény: u.hu (8036)
u.hu Creative Commons License 2011.06.22 0 0 8036

Bótban még nem nézted?

 

:)))

Előzmény: DimensionSeven (8035)
DimensionSeven Creative Commons License 2011.06.22 0 0 8035

Utolsó felhívás!

Keresek Nikon 10-24 DX objektívet, magyar garanciával (lehetőleg a Dél-Dunántúlról)!
Ajánlatokat a d-7 kukac freemail.hu -ra várok!

DimensionSeven Creative Commons License 2011.06.06 0 0 8034

Nézz körbe a D90 topicban! ;)

Előzmény: wart (8033)
wart Creative Commons License 2011.06.06 0 0 8033

Sziasztok!

 

Lesz valamikor fotóstúra? Van kedvetek??? Nekem lenne!! :D

DimensionSeven Creative Commons License 2011.06.06 0 0 8032

Keresek: Nikon 10-24 DX objektívet, magyar garanciával (lehetőleg a Dél-Dunántúlról)

 

Ajánlatokat a d-7 kukac freemail.hu címre kérem!

c_pont_hu Creative Commons License 2011.06.06 0 0 8031

Menetstabilizátor jobban kell akkor már! :)

Előzmény: Törölt nick (8030)
czy Creative Commons License 2011.06.03 0 0 8029

Változtatható színszűrővel :-)

Előzmény: c_pont_hu (8028)
c_pont_hu Creative Commons License 2011.06.02 0 0 8028

Ide nem is kell sokmindent vinni, még üveget is adnak, amin átbámulhatsz! :)))

Előzmény: joskabacsi (8027)
joskabacsi Creative Commons License 2011.06.02 0 0 8027

Villányban: Jekl- pince, Günzer Zoltán, Bella Zoltán, Kecskés József

Villánykövesden: Tiffán Imre, Blum bácsi

Siklóson: Riczu borászat

 

:)

Előzmény: ikajli (8016)
wart Creative Commons License 2011.06.01 0 0 8026

Sziasztok!

 

ELADÓ egy Canon EOS 450D (75e) gyári BG-E5 markolattal (25e) + 1 gyári LP-E5 akksival (4e), minden tartozékával, dobozával és papírjaival megkímélt állapotban!!!

 

Eladó a vázzal együtt egy 18-55 IS (23e, kit, párszor használt) és egy 55-250 IS (47,5e, doboz+papírok) is.

 

Mindegyik termék megkímélt, vigyáztam rá, kategóriaváltás miatt eladó.

 

Az árak irányárak, alkuképes, ha egyben viszed jelentős kedvezmény!!! 

 

Kipróbálható, átvehető Pécsett és környékén. Postázni nem szeretném!

 

Érdeklődni mailben.

ne_sa Creative Commons License 2011.05.27 0 0 8025

Keresek 52-62 step up gyurut,ha valakinek van ilyen dobjon egy privit.

u.hu Creative Commons License 2011.05.22 0 0 8023

Viszonyításként az egyik ismerősöm kevesebb mint 4500 expóval 400 e. Ft-ért vett egyet az apronetről.

Szóval... sok mindenképpen.

Előzmény: Törölt nick (8021)
czy Creative Commons License 2011.05.22 0 0 8022

Baromi sok az expo, szerintem 50-60 %

Előzmény: Törölt nick (8021)
u.hu Creative Commons License 2011.05.21 0 0 8020

Hm... egy null kilóméteres legrosszabb esetben 570 e-ért vagy kevesebbért kapható. (pl:220 Volt)

Ez az ár asszem senkinek sem jön be, főleg az eladónak...

Előzmény: Törölt nick (8019)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!