Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Sauer son 90 Creative Commons License 2017.01.19 0 0 1777

Üdv mindenkinek.Engem a szokásos modon kerestek fel.Megbeszéltük a találkozót.Két kisgyerekkel mentem 3éves ill 4honapos.Megnézték az autot.1millát mondtak rá.Amit reálisnak tartottam.Mivel a gyerekek nyügösek voltak a 3oráv várakozás után ihy elkértem a forgalmit és megneszéltünk egy másik idöpontot.Amikor másodszorra mentem a gyerekekkel szintén 3orát vártunk.Ujra felmérték a kocsit.Az igért 1millából 600ezer lett.Majd kinevettem ökrt a feleséhemmel.Kis idöt kértek,majd 750be számitották volna be egy másik autóba.A véleményem a következö'Senki se vigye oda az aztóját,és ne is vegyen náluk semmit.Az elöttem várakozó ur megkérdezte,hogy valósak e a km ek az autóikba a válaszun.Nem tudják nem ök használták öket.Tehát nagyon nyomott áron vennének,és a náluk lévö autók bizonytalan multal rendelkeznek.Mindenki kerülje el öket messziröl.

Törölt nick Creative Commons License 2017.01.19 0 0 1776

Rohadjanak meg ott ahol vannak....kéne alakitanotok egy pertársaságot a többi károsulttal együtt és rájuk húzni a vizes lepedőt

Géza14 Creative Commons License 2017.01.19 0 0 1775

A történet! Vásároltam ezektől a férgektől Szegeden a Peugeot 307 tip.autót,vissza vittem kb 800 km után,hogy hangos a váló és meg kéne javítani ha már vállaltak 12 hónap szavatosságot.Elküldtek,hogy kérjek árajánlatot és adjam le nekik.Kértem és egyik helyen még fizetni is kellett,leadtam nekik és levélben elküldtek a jóó ba .....  Közölték velem,hogy ez a kocsi egy közúti kölekedésre alkalmatlan jármű,bontásra való.  :)  Ők vizsgáztatták le úgy adták át,hogyan??  A Szegedi rendőrség szerint ok minden. Nem akarnak fizetni a javításért így akarnak lerázni,ezt elismerték azon a vízsgaállomáson is ahol vizsgáztatták a kocsit mert felkerestem őket. Szegeden már karácsny előtt bezártak még nem tudom,hogy miért de hamarosan kiderül,szerntem visszavonták az engedélyüket. Én meg fellebbezek és nem hagyom magam.  :)    Teszem hozzá nem én vagyok az egyetlen aki így járt.  Köszönöm a figyelmet.  :)

ss1978 Creative Commons License 2017.01.18 0 1 1774

Szia Gèza

 

Elmesèlnèd nekünk rèszletesebben a törtènetedett hogy mi törtènt veled ?

Előre is köszönöm .

 

Üdv 

Előzmény: Géza14 (1773)
Géza14 Creative Commons License 2017.01.18 0 0 1773

Szerintem a rendörségen is van beépített emberük,szerintem.Feljelentettem őket és lezárták a nyomozást azzal az indokkal,hogy nem történt semmi,csalhatnak tovább és átvehetnek mindenki,udorító gerinctelen férgek. Ne vegyen tőlük senki semmit!!!  :)  

PetraG Creative Commons License 2017.01.07 0 0 1772

Sziasztok!

Mi a tegnapi napon jártuk meg ezzel a céggel. Egy autót szerettünk volna eladni, fel is raktuk a netre. Én direkt kiírtam a hirdetésbe, hogy kereskedők ne keressenek, ehhez képest szinte azonnal hívtak az AAA Autótól. Bevallom olyan meggyőző volt a telefonos hölgy, hogy őket mindenképp érdekli az autó, pont ilyen típusúakat keresnek, megfelelő az irányár is stb., hogy hittem nekik. Telefonon előre egyeztettünk egy időpontot (tegnap 3 órára). Hozzátartozik a történethez, hogy vidékről (110km-ről) mentünk fel. Odaértünk 3-ra, a recepciós hölgy kedvesen mondta, hogy kicsit várnunk kell. 3 órás(!) várakozás után (ami alatt csak annyi történt, hogy pár felháborodott ügyfél távozott a váróból, mert nevetségesen nyomott áron akarták megvenni az autójukat), elfogyott a türelmünk. Azt láttuk, hogy a kereskedők nevetgélnek, eszegetnek, és egyáltalán nem érdekelte őket, hogy fáradt / nyűgös / türelmetlen ügyfelek várakoznak rájuk kint. Az újonnan érkezőknek az egyik fiatal kereskedő nevetve közölte a szemükbe, hogy minimum 2-3 órát kell várniuk. 3 óra után szóltam, hogy kérem vissza a forgalmit és adják ide a Vásárlók Könyvét (mert persze az sem volt kint, ahogy kéne...) Újabb 15 perces várakozás (részükről vakarózás után) közölték, hogy a könyv a másik épületrészben van, szóval át kellett mennünk, de én már nem akartam annyiban hagyni az egészet. Be is írtam, most pedig írok a helyi jegyzőnek is.

Mélységesen felháborít, hogy egy ilyen cég egyáltalán működhet!

profi838 Creative Commons License 2017.01.06 0 2 1771

Szemétláda egy cég...Ha teheti innen senki semmit ne vegyen...még poroltót se. Az is olyan megbízhatatlan lehet mint a tekert órás autóik. Márka és típus szerint kinézett 6 kocsiból egyet mertek ajánlani, ami valószínűleg nem tekert órás..(természetesen reklamáció után) mert ugye Ők mindent látnak a rendszerbe, csak mondj egy rendszámot....A magyar kocsi ritka mint a fehér holló. Ja meg az empátia is....meg a magyar munkatárs. 

Ezeknek nem számít hogy kisgyerekkel vagy, vagy hogy 200 km-t utaztál a kereskedésbe, ,,menj át a szemközti Auchanba ebédelni míg várakozol"(ezt közlik már reggel 10-kor..). Náluk a fél óra minimum másfél. Volt hogy több mint 6 órát vártunk...miközben az értékesítők, meg a "managerek" pizzáznak nagy nyugalomban. Sz@arnak ezek az emberre.

Ha lezajlanak a dolgaink, az biztos hogy még a közelükbe sem megyünk.

Az a baj még mindig nagyon sok a jóhiszemű ember..ha mi is előbb olvastuk volna a fórumokat...

Remélem minél előbb visszatakarodnak oda ahova valók...

Géza 64 Creative Commons License 2017.01.03 0 0 1770

Bezártatok mert bezáratták,he!  :)

Előzmény: AAA AUTO ÜGYFÉLSZOLGÁLAT (1755)
lautnermark Creative Commons License 2017.01.03 0 0 1769

Az NFH 2016. dec. 31-el megszűnt.

Előzmény: Törölt nick (1767)
B.GY Creative Commons License 2017.01.01 0 0 1768

Az van.Nemrégen írtam nekik levelet más ügyből kifolyólag.Válaszoltak is.

Előzmény: Törölt nick (1767)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.01 0 0 1767

Nfh?

Előzmény: lautnermark (1766)
lautnermark Creative Commons License 2017.01.01 0 0 1766

Fogyasztóvédelem már nincs. orbán megszüntette.

Előzmény: Törölt nick (1765)
Törölt nick Creative Commons License 2016.12.31 0 0 1765

Én azt nem értem hogy az összes elégedetlen ügyfél miért nem veszi a fáradtságot hogy feljeletse ezt a kókler bandát a fogyasztóvédelmi hatóságnál?

Talán ez lenne az első lépés a kőceraj bezáratásához,amit mi meg tudunk tenni....

 

De sajnos mindenkinek csak a szája jár....

Előzmény: Bankár 1 (1763)
B.GY Creative Commons License 2016.12.30 0 0 1764

Sok sikert!

Előzmény: Bankár 1 (1763)
Bankár 1 Creative Commons License 2016.12.30 0 0 1763

Kinéztem egy kis w polot felhívtam a managger szakembert viszont vinnék beszámításra egy ford Ka-t

Mindent megbeszéltük de mondja még visszahívna 15perc mulva.

Hívott is 13'30 körül részükről is rendben 100000-Ft kedvezményt tud adni ha ma elvisszük.

Mondom ok de igényel kis logisztikát a dolog mert 220Km az nekem de jó legyen.

Ameddig utaztunk kétszer hívtak akkor jövünk? Mondom igen kb 19''00. Az érkezés. Igy is volt.

Aztán a recepción közölte velünk egy kis vidám gyerek hagy konkrétan ő adta el a kocsit délben!😝

Gyorsan kiderült hogy hasonlót sem tudnak mutatni.

Kihívtam egy vezetőnek mondhato managgert ő hívta így magát . Ezt kár volt .

Igazi hülye volt a fickó nem tudom minek volt a managgere de semmi nem volt rábízva csak flegmán vigyorgott éppen azt nem mondta huzzatol el.

A munkám során én is emderekkel beszélek és dolgozom így széles kapcsolatokkal rendelkezem,

Ha lehetőségem nyílik rá hogy hozzájáruljak a fóti telephely bezárásához arra fordítok némi energiát.

 

vonosj Creative Commons License 2016.12.21 0 1 1762

A maradék 40 százalékért meg már nem is érdemes lehajolni, ugye?

Még a kommunikációtok is szánalmas!

Előzmény: AAA AUTO ÜGYFÉLSZOLGÁLAT (1755)
StakkaBoo Creative Commons License 2016.12.19 0 0 1761

Igen én is pont erre gondoltam....

Csúnya szemét volt az AAA autó,de azért mégis eladta nekik a sárga pandát....

Előzmény: Árpipi (1760)
Árpipi Creative Commons License 2016.12.19 0 1 1760

Gyönyörű............ Azért csak eladtad ennek a borzasztó cégnek:)))

A pénzük azért tetszett, mégha 4 ezressel rövidebb is lett, gondolom senki más nem jelentkezett a csodálatos verdáért!?

Ha valaki nem teszik, nem üzletelsz vele de már ne is haragudj ez így szánalmas... kétszer is ott voltál megkaptad amit szeretnél, aztán itt vereted magad???

Miért???

 

 

Előzmény: aztaazta (1759)
aztaazta Creative Commons License 2016.12.16 -1 0 1759

Vásároltam egy gépkocsit (a típust nem írom most ide), 2004-es, alapfelszereltség, szép sárga szín. Amiért megvettem, az állapota. Volt benne egy 67000 km-es futás teljesítmény, patika állapot, mindene eredeti gyári, nem volt megbontva egy elem sem. Szóval mintha most jött volna ki az autószalonból. Az előző tulajdonosa egy 71 éves Szolnoki néni volt, aki végig szervizbe vitte és vezetette a szervizkönyvet.

 A feleségemnek szántam, de nem jött be a meglepetés, J ezért gondoltam eladom, két hónapra rá, hogy megvettem.

Meghirdettem 680.000 forintért, mindent leírtam pontosan, minden apró karcot, stb. Természetesen, a piaci ár felett jóval kínáltam, hogy legyen miből engedni. Az AAA rögtön küldte az SMS-t, majd még egyszer és még egyszer. Én nem szerettem volna kereskedőn keresztül értékesíteni, ezért nem vettem az adást. Majd egyszer csak felhívtak, hogy ők aztán pont ilyen autót keresnek, és nagyon kell nekik. Ekkor, (én balga) gondolván, hogy jó lenne eladni még ebben az évben, belementem a buliba és jeleztem feléjük, hogy megyek. Ki is mentem egy péntek reggel, időpontra, majd két óra várakozás után, sorra is kerültem. A „vizsgabiztos” átnézte (szó szerint nézegette és fotózgatta) majd elmentünk próbaútra. Tudván, hogy hibátlan a jármű, vártam a szöveg részt. A következők voltak: „Ja, nincsen ABS” (nagy fék és csikorgó kerekekkel való megállás után), „A váltókar nem lötyög, de majd fog!” ???, „A színe szép sárga, de sajnos ki fog fakulni”, ??? és még pár ilyen. Persze hibátlan volt az autó, ezért nem igazán volt mibe belekötni. Majd vissza a telephelyre és még egy rövid átnézés után, megint várakoztam egy darabig (másfél óra) mikor visszajött az illető, mondván, hogy max. 350.000 lenne az ajánlatuk és ez a legtöbb. Még a próbaút során, rákérdezett, hogy mi lenne a minimum ár és én megmondtam, hogy 500.000. Mondom neki, hogy amit nemrég mondtam, az most is érvényes. Erre megint egy majd óra várakoztatás és egy újabb ár, 450.000. Mondom megint, min. 500.000. Megint elmegy, mondván, hogy beszél a főnökkel, majd fél óra múlva, hogy legyen 470.000. Mondom neki, 500.000. Erre, hogy sajnálják, de nem. Elmentem haza.

 Szombaton csend, majd vasárnap szól a telefonom, megismerve a telefonszámot, nem vettem fel. Hétfőn el kellet utaznom külföldre, de megint szólt a telefonom, amit szintén nem vettem fel. Kedden már kíváncsiságból felvettem. Az volt az infó, hogy a szlovák partner jóváhagyta az 500.000 ajánlatomat és, hogy vigyem az autót, mert ennyiért megveszik. Elkérezkedtem a munkahelyemről, hazamentem a törzskönyvért és d.u. fél háromkor kint voltam a telephelyen. Leadtam az iratokat, majd átmentem a nagyváróba ahol azt mondták, hogy egy óra múlva menjek vissza, addig ott az Auchan, vásároljak. Persze, nem ezért mentem, ezért elkezdtem a várakozást. Másfél óra múlva rákérdeztem, hogy mégis mi a helyzet. Azt a választ kaptam, hogy legalább másfél óra. Mondom erre én, hogy az pont most telt le. Még egy óra várakozás után, elkezdtem felemelni a hangomat és láss csodát, három óra várakozás után behívtak, hogy közöljék, az 500.000 forint, náluk kicsivel kevesebb, mivel EURO -ban állapítja meg az árat az anyacég, ezért pár forint hibádzik. Végül majd 4.000 forinttal lett kevesebb, de megmagyarázni nem tudták, hogy miért. Itt, kicsit elborult az agyam és jó hangosan kifejtettem a véleményem, megígérve, hogy fórum téma lesz a dologból. A válasz az volt, hogy őket ez nem érdekli, és én is jó lett volna, ha hiszek, a fórum bejegyzéseknek mielőtt kimegyek hozzájuk üzletet kötni.

Most megnéztem, az autót 850.000 forintért hirdetik. Gondolom, fogják még egy ideig, mivel egy ilyen autó reális értéke olyan 600.000 forint körül mozog. De mint azt ők is mondták, jól néz ki a kínálatukban.

Az egész műveletre 4 + 5 óra ment rá az időmből, mint az utólag kiderült, második alkalommal is átvizsgálták az autót, hogy nem történt vele valami az elmúlt 3 nap folyamán. Ezt normálisnak is tartom, de akkor mondják ezt meg előre, hogy miért is várakozik az ember órákat.

Az is igaz, hogy elnézve a klienseket, sok roncskategória járművet vittek oda, remélve, hogy nem ott lehelik ki a lelküket ezek az autók.

Egy biztos, a család és a baráti társaságom ott nem fog autót vásárolni és eladni.

 

StakkaBoo Creative Commons License 2016.12.11 0 0 1758

Reméljük előbb utóbb lehüzzátok a rolót...

Előzmény: AAA AUTO ÜGYFÉLSZOLGÁLAT (1755)
WebNeo Creative Commons License 2016.12.10 0 0 1757

Gonosz vagy :D, nekem innen Sarkadról kellene keresnem egy másik telephelyet hosszadalmas utazás nélkül Losoncon, Kassán, vagy Pozsonyban :D

Előzmény: Airbag. (1756)
Airbag. Creative Commons License 2016.12.10 0 3 1756

még a fóti bezárását  is megvárjuk....

:D

Előzmény: AAA AUTO ÜGYFÉLSZOLGÁLAT (1755)
AAA AUTO ÜGYFÉLSZOLGÁLAT Creative Commons License 2016.12.10 -2 0 1755

A pécsi és a szegedi telephelyünket bezártuk, mert az AAA AUTO kínálatát a fóti telephelyére kívánja összpontosítani. Hosszú ideje gyűjtött statisztikai adataink szerint a magyarországi használt autók adásvétele 60%-ban Budapesten és környékén zajlik. Ezért döntöttünk úgy, hogy bővítjük a fóti telephelyet, ahol jelenleg legalább 800 autót kínálunk eladásra. Így legtöbb ügyfelünk hosszadalmas utazás nélkül, egy helyen választhatja ki a számára megfelelő gépkocsit.

Az AAA AUTO vezetősége

B.GY Creative Commons License 2016.12.09 0 0 1754

Biztos olyan valakit basztak át akit nem kellett volna :)

Előzmény: vonosj (1752)
pirosalmabumm Creative Commons License 2016.12.09 0 0 1753

Szegeden is tótok dolgoztak?

 

Előzmény: vonosj (1752)
vonosj Creative Commons License 2016.12.09 0 0 1752
B.GY Creative Commons License 2016.12.08 0 0 1751

Ja elmész máshová 6 óra múlva mire visszaadják a forgalmidat,üvöltözések árán.Azért volt itt olyan történet hogy 5 ezret akartak fizetni egy azt hiszem Matizért. Azért annyira biztos nem volt lepukkant.

Előzmény: flacoman (1749)
StakkaBoo Creative Commons License 2016.12.08 0 0 1750

Nyugodj meg a hibátlan autóknál is mocskos ordenáré módon 400e ft-al alacsonyabb árat mondanak a helyszinen.

Előzmény: flacoman (1749)
flacoman Creative Commons License 2016.12.08 0 0 1749

És ha az eladó is csak ígérget, hogy "nagyon szép, fantasztikus állapotban van az autóm", aztán miután beviszi és látják, hogy az állapot kicsit sem felel meg az ígértnek? A saját autómat én is rózsaszín szemüvegen keresztül látom csak, viszont ha ránézne egy profi, aki napi többtíz autót lát és értékel, biztos találna rajta valamit, amit én nem látok. 

A negyedár az már igaz kicsit durva, ekkora különbségnek nem kéne lennie. Ha pedig nem tetszik az ár, fogom magam és megyek máshova, ahol megadják azt, amit kérek (ha van ilyen :D)

Előzmény: B.GY (1747)
B.GY Creative Commons License 2016.12.05 0 0 1748

Nem tudom te milyen úton jársz hogy 500-600 Ft a dinnye.Én is szoktam útszélén venni termelőtől.

Előzmény: xtreme7 (1743)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!