Keresés

Részletes keresés

Seki Waker Creative Commons License 2006.10.24 0 0 600
Csak részben lett igaza. Kétélű dolog volt ez. Azt ugyan sikerült Orbán Vekkernek elérnie, hogy a randalirozó csürhe előre pontosan kiszámíthatóan tényleg bele meneküljön a Fidesz gyűlésbe, hiszen kultúráltan ünneplő gyérhajú fiatalok még ha akarták volna sem tudták volna kikerülni az Astoria csomópontot, de persze nem is akarták elkerülni a találkozást, sőt. Ugyanakkor viszont a helyszín arra is nagyon alkalmasnak bizonyult, hogy a felkészült rendőri erők bemutatót tartsanak a profi tömegoszlatás mikéntjéről.
Előzmény: Kiss G. Eszter (596)
Indián Creative Commons License 2006.10.24 0 0 599
Ennek naon nem örülök... télleg...
Előzmény: Kiss G. Eszter (596)
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2006.10.24 0 0 598
"És tudod miért nem lesznek utcai harcok? Mer a Gyurcsányéknak most nem érdekük, a balhé.Azért."

Igen, es eppen ezert martirkodik Revesz Mariusz a roman kemek baratja ugye?

Előzmény: papuc (589)
kobaltselyem Creative Commons License 2006.10.24 0 0 597

"És tudod miért nem lesznek utcai harcok? Mer a Gyurcsányéknak most nem érdekük, a balhé. Azért."

 

QED. Gratula.

 

Előzmény: papuc (589)
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2006.10.24 0 0 596
Igazad lett Indian.
Molaf Creative Commons License 2006.10.23 0 0 595
Az Astoria valóban nem bizonyult szerencsés helyszínnnek. :(

Ki nyer ma?
Aki kérdez: a tömeg
Aki válaszol: Orbán Viktor, pártelnök
Indián Creative Commons License 2006.10.20 0 0 594
Azokról nem köll, ugyanis akad egy kinos összetevője: magától hull le az lepel... nem ez a zérdekes... ami a nehésség, a bizonyítás mer' a joghézagok alkalmazását szinte a tökélyre fejlesztették...
Előzmény: papuc (593)
papuc Creative Commons License 2006.10.20 0 0 593

Jól van hagylak molyolni.

Addig is pihenj magad a hétvégén, hogy hétfőtől megújult erővel tudd lerántani a lepleket a zorbáni fondorlatokról.

Előzmény: Indián (592)
Indián Creative Commons License 2006.10.20 0 0 592
Abbiony... Nézd, ha érdekel engemet egy szitu, azt kimolyolom... ha meg nem, hát nem... messze van még a 7fő...
Előzmény: papuc (585)
cren Creative Commons License 2006.10.20 0 0 591
"Elképesztő micsoda hatással vannak a min elnökök a népre."

Tényleg!

Illusztrációképpen itt egy hozzászólás a "Trefort Ágoston Gimnázium is, Budapest" c. topikból, elsősorban a te, másodsorban mindenki okulására:

"kedves Hermione, bocs b+. de tényleg bocs.
amúgy meg egyrészt szvsz a beszédstílusomat NEM ismered, esetleg az írásstílusomból kaptál egy kis ízelítőt.
másrészt 13 múltam, szóval közel jársz az igazsághoz. ha a tasztalon egy cseppet mélyebben körülnézel, akkor láthatod, h repked egy-két bazdmeg (és mutánsai), :-)-val pláne... és NEM elsősorban a -15 évesektől. írhatnám, h annak idején az OVi is azzal került egy kissé közelebb hozzám, h egy méretes 'basszameg... a kurva életbe'-t eresztett el a kézis lányok olimpiai meccsén, premierplánba. olyan bizalmasan emberi. de NEM írom :-)
harmadrészt ha VÁ volt számodra a sirály [asszem siralmas tapasztalatainkról lent írtam], akkor ótvar sz@r tanáraid lehettek, ezért külön sajnállak. bár a tanítás színvonala ezek szerint magyarázója lehet annak az esetleges 40valahanyadik felvételis helynek amiről alant szó volt... ha jól tudom az én időmben ez a helyezés még bőven a 10. hely alatt volt."



A hsz dátuma: 2000.10.20

Ki is volt az a kib@szott minelnök, aki éppen akkor taszajtotta erkölcsi romlásba a népet?
Előzmény: Törölt nick (588)
Indián Creative Commons License 2006.10.20 0 0 590
Bocsika, a zén stílusom mindig is illen vótt... Annyit finomodoccsak a zidők során, hogy olvtársat nem feltétlenül anyázok, mer' a Kéxakállú rámguríccsa a hordóját... nem mintha különösebben érdekőnne, de ez kopromiló, vagy micsoda... valami ollasmi, mint amit a zurak csinánnak a kuplerájban, de semmiképp sem a madámmal...

Amúgy meg a közbeszély során is egyre teltebb jelzőket alkamazunk, mer' elkopnak a jól bevátt, viszonylag szalonképes fordulatok... ekkora fokú fasságot nehéz követni, mit amit fejlődés gyanánt virít a világ...
Előzmény: Törölt nick (588)
papuc Creative Commons License 2006.10.20 0 0 589

Megmondom mi lesz.

Kimegyünk, nagygyülünk, megiszunk egy kávét és hazamegyünk.

És tudod miért nem lesznek utcai harcok? Mer a Gyurcsányéknak most nem érdekük, a balhé.Azért.

Előzmény: Indián (584)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.20 0 0 588
Elképesztő micsoda hatással vannak a min elnökök a népre.
A régebbi hatására aki teheti kivonul az utcára, a mai hatására meg irgalmatlanul mocskos lett a beszéd, meg az írás itt a fórumon.

Tényleg nem jelent kultúráltság terén az hogy valaki diplomás?
Előzmény: Indián (584)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.20 0 0 587

legalább nem azt írta h orbán hortysta puccsot csinál:)) ez is valami.

 

(senki ne vegye a szívére!)

Előzmény: papuc (585)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.20 0 0 586
mindenestre szimbolikus és jelzés értékű lesz (a külföldiek előtt többek közt) ha szabadságot egy hermetikusan elzárt, tüntetők elől elzárt téren fogják ünnepelni, rendőrhadsereg mögött.
Előzmény: Indián (584)
papuc Creative Commons License 2006.10.20 0 0 585

Fasztudja milesz.

Nagyon komoly statégiai elemzés.

Előzmény: Indián (584)
Indián Creative Commons License 2006.10.20 0 0 584
Ma elintézi, hétfőn fasztuggya mi lesz... mostmár nem csak dühösek, hanem elkeseredettek is lesznek... baljós kiinduló pozícijó...
Előzmény: papuc (580)
Indián Creative Commons License 2006.10.20 0 0 583
Drasztikusan, de ez nem feladatom... mér' én dóggozak a jólfizetett cigányszervezetek helyett?
Előzmény: Törölt nick (579)
papuc Creative Commons License 2006.10.20 0 0 582

Ezek a helyzettől függő igazságok kérem.

A liberális pógári igazságérzet mindíg  az érdekektól függő véleményt diktál.

A jelszó: A valóságot mi alakítjuk! avagy Csináljunk egy jobb, igazságosabb Magyarországot!

 

Előzmény: Törölt nick (581)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.20 0 0 581

héhéh: azt a fene nagyon népszerű rendőrséget nem csak a jóérzésű liberális polgárok tartják el. ezt azért tisztázzuk.

meg ha rendőr igazoltatja a jóérzésú liberális pógárt, akkor rögötn egy karhatlmista, stöté barom a rendőr, nem a polgársgá és a rend védemezője.

Előzmény: papuc (580)
papuc Creative Commons License 2006.10.20 0 0 580

"Szóval a liberális demokrata póggár azér' tarcsa a rendőrséget, meg a 6csereget, hogy a csőcselékkel piszmogjon az... a Kossuth tér körbehugyozásánál több köll, hogy Gatlingot fogjak..."

 

Egyrészt nem tudom miaza Gatling, másrészt, ha a csőcselket elintézi a rendőrség akkor most mégsem kell rettegni tőlünk a jóérzésű balliberális pógároknak?

Előzmény: Indián (576)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.20 0 0 579
a mostanság sokat emlegetett "cigányság felemelését" hogy oldod meg matematikai úton?
Előzmény: Indián (576)
papuc Creative Commons License 2006.10.20 0 0 578

Ha puszta matematika, akkor nincs egy rendes matekos a Köztársaság téren?

 

Előzmény: Indián (576)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.20 0 0 577

Ha a demokrata vagy demokrácia szó elé jelzőt teszünk, az nem fosztóképzőként funkcionál?

:-)

 

Előzmény: Indián (576)
Indián Creative Commons License 2006.10.20 0 0 576
Ogyan-oggyan, nem ösmered a zelővágást? Ezt pedig rendesebb vívóiskolákban már a zelejin taníccsák...

Szóval a liberális demokrata póggár azér' tarcsa a rendőrséget, meg a 6csereget, hogy a csőcselékkel piszmogjon az... a Kossuth tér körbehugyozásánál több köll, hogy Gatlingot fogjak...

A társadalmi porblemák megóddása meg puszta matematika, és abból nincsen jobb, meg bal...
Előzmény: papuc (575)
papuc Creative Commons License 2006.10.20 0 0 575

Szóval a topikindítóban nem polgárháborúról hanem megszállásról vizionáltál?

 

De mint mondottam nem akarok kötözködni, csak megragadtam az alkalmat hogy veled lehet kommunkakálni az elmebajodról, amíg ellenben Avar elvtársal és  Nyakó elvtárssal nem lehet az övékről.

Egyébként kitartok az álláspontom mellett, ez a fantázdiálósdi végsősoron azt akadályozza meg hogy a ballib észkombájnok előre fölmérhessék a jobboldal valódi szándokait. Ami nekük fasiszta fideszeseknek jó.

Ami emelett nagyon sajnos, hogy ugyanígy viszonyulnak a zössztársadalmi problémákhoz is, ezért képtelenek megfelelő megoldásokat találni rájuk.Pl elöregedő társadalom, leszakadó ,kriminalizálódó csoportok, Olaszliszka stb.

De  téged nem akarlak ezzel terhelni(turhálni) te csak játszódjál tovább a saját fejedben.Bocs hogy szóltam.

 

Előzmény: Indián (573)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.20 0 0 574
IRL
Előzmény: Törölt nick (569)
Indián Creative Commons License 2006.10.20 0 0 573
Neeem... Köcsög, mer' kivezényette, és méginkáb főköcsög, hogy cserben hagyta őket...

AMúgy nem póggárháborús forgatókönyvet keráttam... ugyanis a póggárháború civilek közt szok törpénni, és még timcat is fegyverletételre buzdít... eztet ne forszérozd, mer naon megfoglak vele...

Én nem hirdettem fegyverkezést, meg balhét, csak egy stratégiai lehetőséget vázóttam fel. Viszont a háziőrizetes készűtt rá, csak a zelőzetestől való félelmében még a szemetet se meri levinni...
Előzmény: papuc (572)
papuc Creative Commons License 2006.10.20 0 0 572
Indián válasz | megnéz | könyvjelző 2006.10.17 23:14:48 (39)

Határeset... Egy ünnepnap alkalmávak hivatkozhatnak arra, hogy bittosítható más útvonalon, az csak egy feltételezés a részemről, hogy szánt szándékkal meg akarják bénítani a forgalmat... például azzal, hogy nem mennek haza a zemberek.

De inkább a terület fekváse aggaszt, hogyha fetüzeli ez a köcsög alcsúti kolosszus a csőcseléket, eszelős balhét tunnak onnan rendezni... De nézd meg, a Kossut térről se lehetelzavarni őket csak úgy...

"

Dehonnics... Vezénylő Vekkerúr mostan hagyta végképp magára a felstuffolt csőcselékét, akik tanáncstalanul őgyelegnek a téren... kaptak mégegy kis időt...

Most egy kicsit szégyellem magam, hogy ennyit gúnyolóttam rajtuk, pedig számítani lehetett erre is..."

 

Mostakkor mi van? Akkor is köcsög ha kivezényli csapatait, akkor is az ha nem?

 

Mondjuk mint éretelmes emberre, hogynemondjam értelmiségire, hárul annyi felelősség rád is, hogy ne szórakoztasd a nagyérdeműt egy polgárháborús attak rémképével , amikor te is tudod hogy semmi alapja.

De én nem hibáztalak kedves Indián, csak azt viselem nehezen hogy ugyanez folyik minden csatornán, az RTL-től a az Atv-éig, és kicsit uncsi.

Valaki már megállhatna és azt mondhatná : tévedtem bocsánat.

De nekem mindegy hiszen mint kifejtettem volt, maximum átlép rajt-(atok)uk a történelem. Minek olyanokkal vesződni akik leszarják a valóságot?

 

 

Előzmény: Indián (571)
Indián Creative Commons License 2006.10.20 0 0 571
Dehonnics... Vezénylő Vekkerúr mostan hagyta végképp magára a felstuffolt csőcselékét, akik tanáncstalanul őgyelegnek a téren... kaptak mégegy kis időt...

Most egy kicsit szégyellem magam, hogy ennyit gúnyolóttam rajtuk, pedig számítani lehetett erre is...

Egy kérdés: honnan ruházódott rám feladat a demokrácijában?
Előzmény: papuc (570)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!