Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.02.21 0 0 85976

Mert félt a szűzessége elveszítésétől, amit egy különleges alkalomra tartogatott (de úgy maradt), mert az anyja zsarnok, az apja gyöngye, ő meg nem tud és akar koncentrálni, valamint lusta, buta, nagyképű, öntelt és álszent, álszerény. Gyenge, de erős akar lenni, mégsem tesz érte semmit, vagy ha igen, pont az ellenkezőjét csinálja mint kellene.

 

Kb. ezért. 

 

 

Előzmény: Törölt nick (85975)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.21 0 0 85975

Olyan vagy, amilyenné tetted magad. Miért ezt választottad?

Előzmény: a philadelphia kísérlet (85974)
a philadelphia kísérlet Creative Commons License 2014.02.21 0 0 85974

 

Én sohasem akartam a nők fölött uralkodni.

 

S ma már egy hivalkodóan , feltűnően izmos és "erős" férfi sem akarok lenni.

 

De azért talán az sem volna jó , ha a nők és a férfiak teljesen egyformák lennének ; teljesen  azonos testfelépítéssel illetve hajszálpontosan azonos test és izomméretekkel.

 

 

Ugyanakkor szeretnék valódi , igazi , de a közönséges , hétköznapi világ  előtt mintegy rejtett erővel rendelkezni.

 

A nőkkel szemben pedig szerény és alázatos szeretnék lenni.

 

S a büszke nők ugyanúgy vonzanak és izgatnak , mint a szerény és kedves nők.

 

 

Az a baj , hogy én a jelenlegi fizikai valóságomban egy alapvetően hitvány és visszataszító alak vagyok.

 

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (85973)


Törölt nick Creative Commons License 2014.02.21 0 0 85973
Előzmény: a philadelphia kísérlet (85970)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.21 0 0 85972

...élhet az ember ezzel a tapasztalattal.

 

Hülye tacspad.

Előzmény: Törölt nick (85971)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.21 0 0 85971

Mi az, h normális? V jól és helyesen? Kérdeznék én egyáltalán, ha sablonválaszokra lennék kíváncsi?!

 

Mkinek saját válasza van, ha elég bátor hozzá, h megkeresse. Na, azok érdekesek.

 

A halálban viszont igazad van. A tapasztalat más mint a gondolat. ÉS azéletben az egyik legjobb dolog, ha a halálból visszajöhet és tovább

Előzmény: a philadelphia kísérlet (85970)
a philadelphia kísérlet Creative Commons License 2014.02.21 0 0 85970

 

Ön időnként olyanokat tud mondani , amelyekre nincs normális válasz.

 

Illetve , olyanokkal szembesíti az embert , amelyekre egy közönséges ember ( mint amilyen számos tekintetben én is vagyok ) , nem tud jól és helyesen reagálni.

 

Bár az is lehet , hogy sem az élet , sem a halál nem olyan , mint amilyennek a normális , hétköznapi emberek gondolják vagy hiszik.

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (85964)
manya1 Creative Commons License 2014.02.20 0 0 85969

Amúgy szerintem akkor kineveznek mellé egy állami gondnokot, és beteszik egy olyan elmeszociális otthonba, ami kifér a kis nyugdíjából. 

Előzmény: Törölt nick (85967)
manya1 Creative Commons License 2014.02.20 0 0 85968

Az Trodónak már sok, azt már nem tudja elképzelni. Nem fér bele a mesevilágába, számára az nincs.

Előzmény: Törölt nick (85967)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.20 0 0 85967

És ha ő is kikerül a képből?

Előzmény: manya1 (85966)
manya1 Creative Commons License 2014.02.20 0 0 85966

Velük él a fivére, aki gondoskodik majd róla.

Előzmény: Törölt nick (85965)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.20 0 0 85965

Azért arra kíváncsi lennék, mi lesz veled, ha apád-anyád meghal, és egyedül maradsz. H akkor is ez lesz-e még a legfontosabb.

Előzmény: a philadelphia kísérlet (85963)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.20 0 0 85964

Ó, perpill nekem csak apám haldoklik. 

Előzmény: a philadelphia kísérlet (85963)
a philadelphia kísérlet Creative Commons License 2014.02.20 0 0 85963

 

Ha megkérdezném , hogy Önnek milyen problémái vannak , az olyan lenne , mintha betolakodnék a magánéletébe ; ezért nem teszem.

 

Leerlauf olvtárssal pedig - mint egy időben katonai járműveken dolgozó gépészmérnökkel - szívesen beszélgetnék a modern katonai technikákról , de az meg off-topik lenne.

 

Továbbá félek , hogy nagyon leiskolázna a rendkívül csekély tudásom miatt.

 

 

Előzmény: Törölt nick (85962)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.20 0 0 85962

Ráadásul még azt is elérted, h ezt elfelejtetted. Akkor te egy boldog ember vagy: elérted az életcélodat. 

 

Tkp irígyellek. Bár nekem is ilyen könnyen menne...

Előzmény: Törölt nick (85961)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.20 0 0 85961

Ergóóóóó már nem is vagy szűz. Akkor meg mit majrézol?

Előzmény: a philadelphia kísérlet (85959)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.20 0 0 85960

Túljátszod magad (ásííít...) Unalmas vagy, újulj meg.

Előzmény: a philadelphia kísérlet (85959)
a philadelphia kísérlet Creative Commons License 2014.02.20 0 0 85959

 

Nekem a jelen pillanatban már az is a szüzességem elvesztését jelentené , ha egy csinos és vonzó nő előtt meztelenre vetkőzhetnék.

 

Még akkor is , ha jó esélyem lenne arra , hogy nem volnék egy vonzó látvány a nő számára.

 

 

Bár azért nagyon lassan mégiscsak fejlődök.

 

A lábfetisiszta hajlamaim miatt néhány éve még attól is halálosan féltem , azt is szinte és kvázi a szüzességem elvesztésének tekintettem , hogy egy csinos és vonzó nő mezítláb lásson.

 

Ma viszont már gond nélkül járkálok mezítlábas papucsban az utcán.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Az emberi lábujjak és talpak ( szerintem ) alapesetben nagyon visszataszítóak.

 

Viszont egy szexuálisan vonzó személy esetében éppen ellenkezőleg , kifejezetten izgatónak találom őket.

 

 

Előzmény: Törölt nick (85956)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.20 0 0 85958

A kényszerbeteg stimmel, a vitatkozás nem. De nem vagy te kényszeres, h folyton akármizolsz itt engem, ha hozzászólok Trodóhoz? :DDDDD

Előzmény: manya1 (85957)
manya1 Creative Commons License 2014.02.20 0 0 85957

Egy kényszerbeteggel vitatkozol.

Előzmény: Törölt nick (85956)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.19 0 0 85956

Azért ugye tisztában vagy vele, h az első szex, az első orgazmus, az első aktus nem feltélenül esnek egybe. Akkor melyik is a szüzesség elvesztése???

 

Nem tudom, honnan szedted ezt a baromságot a csúcsponttal... Szóval akkor az a szűz nő, aki az útszélen, v az a szűz pasi, akit a börtönben megerőszakolnak, és ezzel elveszti a szüzességét, és légy nyugodt, eközben garantáltan különleges lelkiállapotba kerül!, akkor az egyben megkapta élete csúcspontját is, és az élete attól kezdve hanyatlik???

 

Na neeee.... 

Előzmény: a philadelphia kísérlet (85955)
a philadelphia kísérlet Creative Commons License 2014.02.19 0 0 85955

 

A szüzességnek semmi köze sincs a szűzhártyához , mert a szüzesség egy lelki , szellemi állapot és egy életérzés.

 

Már tizenéves koromban kialakult bennem az az elképzelés ( szinte már kvázi "vallás" szerű  hit ) , hogy az első intim kapcsolat és az első szex az életnek a csúcspontja.

 

S még mindig ott tartok , hogy ha elértem az életnek ezt a csúcspontját , onnan hová menjek tovább ??!!

 

Családot , gyereket , unokát sohasem akartam , így számomra az első nővel való első intim együttlét jelentette mindig azt a csúcsot , amelynek az elérését pszichikailag még most sem tudnám feldolgozni.

 

De nagyon szeretném valahogy megoldani ,  vagy megkerülni és kicselezni ezt a problémát.

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (85954)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.19 0 0 85954

És ha nem érdekel akkor is :)

 

Akik itt írunk, már van tapasztalatunk. Kérdezz bátran!

 

Egyébként szted mi az első aktus lényege? Mert nálad még a szűzhártya sem szakad, legfeljebb a téves elképzeléseid.

Előzmény: Törölt nick (85953)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.19 0 0 85953

ugyanolyan különleges élmény lehessen , mint a legelső Akkor el kell neked mondanom, h ha jól csinálod, akkor mindegyik ilyen. Ez nem lutri mint a játékautomata. HA jól választasz partnert, amit belefektetsz, annyit kapsz vissza. Szal ha jól csinálod... Ja, és ha érdekel, ezt nem könyvből tanultam, bár némelyikben ott is le van írva...

Előzmény: a philadelphia kísérlet (85949)
a philadelphia kísérlet Creative Commons License 2014.02.19 0 0 85952

 

A modern és posztmodern társadalmakban nagyon divatos , szinte csoportnyomás-szerűen kikényszerített dolog a cinikus , fanyalgó , noir és punk , azaz negatív gondolkodás.

 

Fiatal koromban például én is csak szomorú vagy destruktív zenéket szerettem hallgatni ( Mozart Requiem-jétől a heavy metal zenéig ).

 

 

 

 

Ma már azonban úgy gondolom , hogy semmi rosszba sem szabad beletörődni.

 

 

 

Előzmény: manya1 (85951)
manya1 Creative Commons License 2014.02.19 0 0 85951

Már kipróbálta a cigányasszonnyal, nem sikerült, elmenekült, magának nem megy a szex, csak maszturbálni tud, törődjön bele.

Előzmény: a philadelphia kísérlet (85949)
a philadelphia kísérlet Creative Commons License 2014.02.19 0 0 85949

 

Nagyon szeretnék nőket szeretni.

 

A hazug és képmutató monogámiában viszont nem hiszek.

 

S a nők közül is azok vonzanak és izgatnak , akik nem elégednek meg egyetlen egy férfival.

 

 

Csak az a fontos , hogy az ember ( akár nő , akár férfi ) egy bizonyos ideig megtartsa a szüzességét , hogy aztán az első intim kapcsolat annál nagyobb és különlegesebb élmény legyen.

 

Illetve az lenne a legjobb , ha az ember ( ha úgy akarja ) , el tudná felejteni a partnereivel való intim kapcsolatait ; mégpedig azért , hogy minden egyes intim találkozás ( szexelés , dugás , vagy akárhogy is mondjuk ) ugyanolyan különleges élmény lehessen , mint a legelső.

 

 

Előzmény: Törölt nick (85948)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.18 0 0 85948

a természetbe lassan és fokozatosan beleolvadva akarok meghalni Kővé akarsz válni?! :)

 

egy-két nagyon okos és intelligens nő Ha így haladunk, lesz még ebből hároem is...

 

 

Előzmény: a philadelphia kísérlet (85947)
a philadelphia kísérlet Creative Commons License 2014.02.18 0 0 85947

 

Lehet , hogy én is egy nagyon csúnya öregember leszek és úgy fogok meghalni.

 

De szinte a legutolsó pillanatig hinni fogok abban , hogy az öregedés folyamatát vissza lehet fordítani.

 

Azonban nem akarok örökké vagy sok száz évig élni , csak az öregséget akarom legyőzni.

 

Vagy egy jó ügy érdekében harcolva gyorsan és hirtelen , vagy pedig a természetbe lassan és fokozatosan beleolvadva akarok meghalni ; öregség nélkül.

 

A hivatalos tudomány öregedéskutatása azért nem igazán szimpatikus , mert az elért eredmények valószínűleg a gazdag emberek számára lesznek elérhetőek , én pedig gyűlölöm a pénzt , a gazdagságot , a luxust és a magántulajdont.

 

De hogy visszatérjünk a topik tematikájához , a társkereséshez :

 

Továbbra is óriási szükségem lenne egy-két nagyon okos és intelligens nő segítségére ahhoz , hogy valamilyen módon és formában túl tudjam magam tenni vagy egy különleges tudatállapot segítségével meg tudjam kerülni a szüzességem elvesztésével kapcsolatos nagyon súlyos komlexusaimat.

 

 

Előzmény: Törölt nick (85945)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.18 0 0 85946

Kedves Elittárs:átverés és panaszok lap indító. Nem az elittársról panaszkodnék, ezért nem tettem az oldalra. Nem tudom, hova lenne érdemes publikálni. Magyar területen is vannak anomáliák. (FB.-on :Társkereső... diplomásoknak),
 Karlovits Julianna, Bartók Béla út 92-94., Budapest, Hungary, 1115 diplomaskereso.hu
Kifizettem az egy éves tagdíjat. Vállalták, hogy személyesen keresnek, és ismertetnek össze megfelelő partnerrel. Tavaly ez 80 ezer forint volt az ár. Nulla embert közvetítettek számomra. Kéthetente kerestem őket. Szerintük öreg vagyok és kövér, és ezért egy férfi sem érdeklődött irántam, ők nem tehetnek róla. Talán, ha az ő fotósuk csinálna képet plusz x-ezer forintért, akkor lenne esély. Sajnos a szerződést nem találtam meg, gondolom el sem hoztam tőlük, így pereskedni sem tudok.
Jó lenne másokat megvédeni tőlük. Üdv: Mariann

******

Na jó, de levélíró érdeklődött a férfiak iránt, mármint megkeresett valakit? És ha megkeresett valakit, akkor az a férfi mit mondott, miért nem akar vele találkozni? Ugyanis valóban a társkeresők nem tudnak csodát tenni, azok valójában csak egy hirdetési felületek, avagy húspiac. Ott is csak azok jönnek össze, akik egy bulin vagy kiránduláson összejönnének.

*********

Vmit félreértettél... Amúgy értelmeseket írsz, csak nem sok köze van az idézett levélhez.Nem mellesleg a hölgy a fényképe alapján egyáltalán nem kövér.

*****

Én nem is mondtam, hogy kövér. Fotót meg nem látok róla. Bár mondjuk az is érdekes, hogy ilyet mondtak róla... Bár ha igaz lenne, akkor is legfeljebb azt kell mondani, hogy a telt hölgyeket szerető férfiaknak biztos tetszeni fog.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!