Keresés

Részletes keresés

Probatbicol Creative Commons License 2005.01.20 0 0 955

Mi ez az állatság?

 

Szerencsétlenek, még két hónap, és Gyurcsány lövetett a Kossuth téren?

 

Előzmény: kenos (938)
toloba Creative Commons License 2005.01.20 0 0 954
Próbálunk megvilágosítani kicsikét, de nem fog menni...Neked a negro is világít a szádban...
Előzmény: Törölt nick (945)
kiski Creative Commons License 2005.01.20 0 0 953

Jaja, nagyon penge kettős az ott.

 

Van ugye a szép új buszpályaudvar, előtte meg az a csicsa kis divatáruház.

Mellette egy adag sárga kutyaszardomb, háttérnek meg a panorámás vasúti híd előtt egy félbehagyottnak tűnő közúti híd.

 

A tervezői elme nagyságát stratégai nagyságát mutatja, hogy a buszpályaudvar hátsó ablakait lőrésnek tervezte, hogy amikor az esztétikum felmagasztolását követelő tüntető bőszült tömeg ott hömpölyög feléje a hídon, akkor legyen honnan lövetni a bitangokra.

 

Igazi építészeti mementók utódainknak, hogy lássák mire megy a város, ha nem engednek a munkákhoz építőművészeket, csak építészmérnököket.

Előzmény: hurkazsírosnápolyi (948)
Probatbicol Creative Commons License 2005.01.20 0 0 952

Azt írta egy építész annak idején, hogy valósággal felrobbantja dél-Pest látképét. Minden újabb épület kénytelen hozzá igazodni majd.

 

Az Erzsébet téri - szerintem - nagyon jól beillett abba a környezetbe.

Előzmény: hurkazsírosnápolyi (948)
toloba Creative Commons License 2005.01.20 0 0 951
Nem megy ez Neked haver!
Égsz, mint tüzes fal haverod a topikjában...ezerrel.
És még ki is derült, hogy nem tudsz szinte semmit a környékről, csak mondod a magad által elgondolt semmit.
Arra sem jártál, én meg Nápolyihoz hasonlóan hetente egysze-kétszer járok arra, ráadásul a közelben is lakom...úgy hogy hallgattál, bölcs maradtál volna...
Előzmény: Törölt nick (943)
figyelő Creative Commons License 2005.01.20 0 0 950

Szerintem meg te vagy hülye.

Beeee!

Előzmény: Fuly (930)
rutilus Creative Commons License 2005.01.20 0 0 949

A Fidesz teljes mellszélességgel való melléállása nélkül Patrubányék kezdeményezése hamvábaholt lett volna. A kezdetektől fogva látensen támogatta őket a Fidesz, majd mikor úgy látta, hogy elég nagy tömeget  sikerült megmozgatnia, akkor a sötétből a napfénybe lépett. Ezután jött a már szokásos "csak az az igazi és becsületes magyar, aki velünk van" és innentől kezdve mindenki már csak kényszerpályán mozgott.

Magyarul Orbán Viktor (a FIDESZ) akaratán kívűl eljátszotta Piszkos Fred a kapitány szerepét. Amit ő nyíltan támogat, az sokak számára rögtön gyanus és ellenszenves lesz. Ezt hívják megosztó személyiségnek, ami megosztó politika eredménye.Most kavarja, vagy nem kavarja? Mindenesetre, ha neki az igen a jó, akkor sokan már csak azért is nemmel szavaznak. Ezekhez jöttek még, akik leszarták a dolgot ill. az a tömeg, aki magát a megközelítés módját utasította el.

Előzmény: Fuly (930)
hurkazsírosnápolyi Creative Commons License 2005.01.20 0 0 948
Akkor pont azzal hitegették Őket, hogy a színház mellé egy tiszetsséges kiszolgáló út és más létesítmények is készülnek.
Egyébként a színház mellett található borzadálynak az építkezését napi rendszerességgel figyelhettem, hiszen ott járok el mellette.
Döbbenetes az a hatás ahogy rátelepszik, rátehénkedik a színházra.
Előzmény: toloba (940)
Droopy Creative Commons License 2005.01.20 0 0 946
Dehat ugyanugy BETUK vannak mindket nevben, hat nem csoda, hogy ossze lehet keverni :)))
Előzmény: hurkazsírosnápolyi (942)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.20 0 0 945

Te meg most vered a nyálad itten.

Előzmény: toloba (940)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.20 0 0 943

Ha jól tudom, arra felé épitkezés folyik még mindig.Vagy  a ballibek egyből kész épületeket adnak át. De a ballibe hatalom nyalógépei miért nem a régi deák-téri förmedvény hasznosításával foglalkozik.

 

hurkazsírosnápolyi Creative Commons License 2005.01.20 0 0 942
Nem baj!
Most már nem csak Gyurcsányit kevered Gyugyóval, hanem Rácz Pétert is.
Olvasd továbbra is a Kamu Hírügynökséget.
Előzmény: kenos (938)
Probatbicol Creative Commons License 2005.01.20 0 0 941

Engem speciel a 100 milliárd is zavar, meg az éves üzemeltetési költségek. Ez a cucc elviszi az ország teljes kulturális költségvetésének 10 %-át évente, és lesz benne 10 koncert. A múzeumok meg nem hajlandók beleköltözni.

 

Na mindegy... Ha a ballib kormány aláírt volna egy ilyet, a keresztvizet leszedik róla.

Előzmény: Törölt nick (936)
toloba Creative Commons License 2005.01.20 0 0 940
Ps.
és ha a IX. ker.i SZDSZ vezetésű önkormányzat egy kicsit is szarakodott volna, Orbán még mindig a színház bejáratánál topogna, hogy mikor adhatja át azt is...
Előzmény: toloba (932)
toloba Creative Commons License 2005.01.20 0 0 939
Nem jól megközelíthető. Tömegközlekedéssel nem jól. A környéken este arrafelé menni egyedül, kissé veszélyes. A vasúti hídról eleinte behallatszot a vonat zakatolása, de Orbánék azt is megoldották: csökkentették a vonatok sebességét. A koncertterem közvetlenül a vasút mellé épül...hát majd meglátjuk mennyire lesz jó. Ja és a parkolás sem megoldott, ugyanis nincs parkoló. Park van, parkoló nincs...
Előzmény: Törölt nick (926)
kenos Creative Commons License 2005.01.20 0 0 938
No, erre még válaszolok, mielőtt lépek.

Nagytudású Gyurcsány ferenc Csillebércet elajándékozta a KISZ nevében, amikor már a KISZ nem is létezett!

A bíróság pedig az elmúlt évben kimondta, hogy jogtalan átruházás volt, és visszavette.
Érted? Jogerősen!

Előzmény: hurkazsírosnápolyi (927)
Probatbicol Creative Commons License 2005.01.20 0 0 937

Szerintem nem kétséges, hogy az a hülye Kulcsár Gyurcsányra gondolt, csak még ahhoz is fasz, hogy egy nevet rendesen megjegyezzen, de hát mire is bizonyíték, ha valaki mond egy nevet egy másiknak a telefonban?

 

Ez olyan, mint ha felhívnálak téged, és megkérnélek, hogy szólj már az Orbánnak, mert baj lesz. És...?

 

Előzmény: hurkazsírosnápolyi (927)
Probatbicol Creative Commons License 2005.01.20 0 0 935

Jól van, jól, akkor menj oda és nézz körül, fog a tököm vitatkozni veled erről.

 

Szerintem ha Orbán odaszarik valahová, akkor te boldogan felnyalod, és azt mondod: milyen finom ez a csokikrém...

Előzmény: Törölt nick (931)
hurkazsírosnápolyi Creative Commons License 2005.01.20 0 0 934
No, az emberarczú Orbán.
(eredeti!)



Előzmény: özv. Bitera Sándor (867)
Probatbicol Creative Commons License 2005.01.20 0 0 933

Már aki. Én például taxival. De épült volna ott egy mélygarázs is hozzá.

 

Én már voltam a Művészetek Palotájában, belülről rendben, de amikor az ember kijön, az nagyon lehangoló. De hogy neked tetszik, az egyáltalán nem lep meg.

Előzmény: Törölt nick (926)
toloba Creative Commons License 2005.01.20 0 0 932
"Ha a jelenlegi helszint a ballib választotta volna ki, akkor sokan csendben lennének. Egyedül az zavarja az embereket, hogy Orbán épiítette és ő adta át az egészet. A többi pedig maszlag."

Hát azért egy kicsit Te is maszlagolsz....Orbán a helyszín tekintetében sehol sincs, ahhoz nem sok köze van. A helyszínhez a fővárosnak meg a IX. ker-i önkormányzatnak van köze...nem is kevés.
Előzmény: Törölt nick (917)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.20 0 0 931
Te vidéki vagy? Hol van ott mocsok?
Előzmény: Probatbicol (924)
Fuly Creative Commons License 2005.01.20 0 0 930

A népszavazás egyetlen valódi tétje - ez is Orbán hibájából - a Fidesz sorsa volt.
Ehhez kellett behülyíteni a határon túliakat meg az itteni híveket.

Hülye vagy.

Patrubány kezdte el, másfél éve.

Az egy kérdés, hogy kellett-e ennyire az igen mellé állni, másik kérdés, hogy a szociknak meg miért kellett a nem mellé állni.

 

Simán lehetett volna egy mindenki igen, nagy össznépi hurrá, majd a parlamentben szépen elsikálni az egészet.

SZVSZ ezt a kérdést az egész hazai politikai elit elbaltázta.

Előzmény: figyelő (878)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.20 0 0 929

Igen. Előadást még nem láttam, de tudom, hogy a koncertterem fantassztikus. Ráadásul még a közönségszervezőt is ismerem. Az egész fantasztikus.

A ballibeket az zavarja, hogy nem ők adhatták át.

Ez van.

Előzmény: Törölt nick (925)
hurkazsírosnápolyi Creative Commons License 2005.01.20 0 0 928
Meg még Ő is fizette! :)
Előzmény: Törölt nick (917)
hurkazsírosnápolyi Creative Commons License 2005.01.20 0 0 927
Budapesten létezik a Gyurcsányi családnév.
Érdekes, hogy hányan és hogyan próbáltak fogást keresni Gyurcsányon vagy Gyurcsányin oszt a vége mindig az lett, hogy .....Répássyt szültek. :)
Előzmény: smafu (904)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.20 0 0 926

Az nem megközelthető? Ne legyél már nevetséges és ostoba. Frankó helyen van az egész környezet ideális. A Deák téri mennivel lenne jobb? A metró " az ajtók mellett tessék vigyázni " ne zavarná az előadást. Ráadául az ottani környék parkolásilag is szar. Többségében az emberek kocsival mennek szinházba.

 

Előzmény: Probatbicol (923)
Probatbicol Creative Commons License 2005.01.20 0 0 924

PS:


Az Erzsébet téren viszont, ha kijövök, ezer helyre mehetek utána, ahogy a kedvem tartja, és nem a mocsokban kell kóvályogni. 

Előzmény: Probatbicol (923)
Probatbicol Creative Commons License 2005.01.20 0 0 923

Marhaság. Miért kellene egyrakáson lenniük? Színház után nem megyek koncertre, hanem vacsorázni meg baszni. Fordítva ugyanaz.

Sehol nincsenek összetolva ezek a dolgok, se Newyorkban, se Londonban, se Párizsban. Miért is lennének? Minden ilyen intézménynek legyen meg a saját milliője.

 

És a város egyik legleprább helye, rosszul megközelíthető, ocsmány háttér, híd, dübörgés, villamos, lószar.

 

Demjánnak kellett az a kurva nagy dunaparti telek, ennyi az egész.

 

 

Előzmény: Törölt nick (917)
things Creative Commons License 2005.01.20 0 0 922

ja, félreértettem!

Bocsi!

Előzmény: things (919)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!